0

@Emhyr
Teraz będzie grał w jednej z najlepszych lig na świecie

0

@GeraltzKatalonii
Z otwartymi ramionami przyjmie go Guardiola czy inne wielkie kluby.

0

Barcelona pozyskała najlepszego pomocnika minionego sezonu w Europie. Gundogan ma dopiero 32 lata, więc spokojnie jest w stanie grać 3-4 lata na najwyższym poziomie.

Jeszcze pivot i poza obroną będziemy mieli kompletną linię pomocy.

0

@Colon
Zaraz będą trzy dekady...

3

@Emhyr
Ale jako box to box to Nico byłby idealny

0

@Herato
Nie wiem czy Haaland, ale na pewno brakowało im typowego lisa pola karnego.

Moim zdaniem jednak kluczowe było odejście Cancelo i zmiana formacji.

1

Bardzo dobrze, nie pasował. Czekam na Brozovicia albo Sofiana.

0

@marcinK0000
Moim zdaniem jeden z najlepszych prawych, defensywnych obrońców. Idealny, aby zachować równowagę dla Balde.

W obecnym futbolu może być maks jeden ofensywnie nastawiony obrońca w taktyce z 4 obrońców.

City gra w ogóle bez boków obrony.

3

Inigo Martinez - weteran boisk La Liga. Idealny zawodnik na La Liga i Puchar Króla. Nie odstawia nogi.
Ilkay Gundogan - najlepszy pomocnik minionego sezonu w Lidze Mistrzów. Ogromne doświadczenie i kilka lat gry na najwyższym poziomie.
Marcelo Brozović - jeden z najlepszych pivotów na świecie. Doświadczony, utytułowany. Idealne zastępstwo dla Busiego.

Przydałby się taki Juan Foyth, zmiennik dla Roberta, ktoś klasowy za Ferrana i kadra gotowa do gry na trzech frontach.

0

@Striker
Szkoda. Uważam, że byłby wartościowym zmiennikiem.

0

@TR3YWAY
Jakby Lewy był za free to byłby inny pryzmat. A kosztował 50 mln euro.

1

Pozyskanie Brozovicia czy Gundogana to będą fenomenalne wzmocnienia. Brozo to obecnie topowy pivot, do tego zawodnik finalisty Ligi Mistrzów. Z kolei Gundogan to najlepszy pomocnik minionego sezonu w Manchesterze City, który wygrał tryplet a z Realu Madryt zrobił miazgę.

Mamy w tej chwili młodych i zdolnych jak: Pedri, Gavi, De Jong, Nico czy Pablo Torre. Dwóch doświadczonych, utytułowanych i klasowych zawodników na już bardzo przyda się w Barcelonie.

0

Alonso powinien odejść. W jego miejsce przychodzi Inigo. Za Albę powinien przyjść Grimaldo.

0

@VbamboeB
Katar nic nie zrobił klubowo. Porównywanie Arabii Saudyjskiej, gdzie 40 tysięcy osób przychodzi na prezentację Karima Benzemy to nieporozumienie.

Tam żyje 36 milionów ludzi a jakby chcieli to mogą ściągnąć drugie tyle muzułmańskich imigrantów.

0

Arabia Saudyjska robi to co kiedyś proponowałem, że mogłyby zrobić Chiny.

Czyli w każdym zespole będzie co najmniej kilku klasowych zawodników. Bez ograniczania się do limitu 3 zawodników zagranicznych.

Najpierw kupa pieniędzy w świetnych graczy, aby przyciągnąć marketingowo oczy całego świata, bo poziom sportowy będzie wysoki. W międzyczasie budowa akademii.

Już w tej chwili tam inwestują mocno w FinTech, Web3, miasta oparte o IoT czy w ogóle rynek nowoczesnych usług.

A druga sprawa, że znajdują się w takiej strefie czasowej, że zarówno będą atrakcyjni dla Azji, Europy oraz Afryki pod względem oglądalności.

0

@Messibestplayerintheworld
A jak możesz zarobić 5-10 razy tyle co normalnie to nie ma co się dziwić

0

@Safrani
Polityka gospodarka Konfederacji i polityka geopolityczna PiSu i jestem za.

3

@Comentateiro
A Ty myślisz, że ktoś za 1 pln za kg będzie Ci je zbierał? Sorry, ale każdy ceni swoją pracę

35

@Comentateiro
To było podawane kiedyś przez profesora statystyki na jakimś uniwersytecie.

A następnie podał średni czas za kołkiem. I automatycznie zmienił się obraz.

36

@Comentateiro
A teraz podziel to przez czas spędzony średniorocznie za kółkiem przez mężczyzn i kobiety.

I teraz dlaczego mężczyźni maja płacić więcej?

1

@Fenelon
Brawo!

0

@IronSanHybrid
nie i żaden z powyższych

1

"Dodi fajny, dał mi 10 złotych?
A za co dał Ci 10 złotych?
Żeby nie mówić?"

Kto zgadnie z jakiego serialu jest to tekst?

30

Messi w wieku 36 lat wygląda jakby miał 26 lat. Niesamowity zawodnik. Myślę, że mógłby spokojnie pograć kolejne 4-5 lat na najwyższym poziomie.

Ale też z drugiej strony go rozumiem. Nieustanna presja i oczekiwania robią swoje. Od 20 lat na świeczniku. Teraz będzie miał więcej luzu. Swoje zrobił. Został GOAT.

0

Nic dziwnego, że Lenglet wraca. Nowy trener preferuje ustawienie 4-3-3. Z kolei Francuz lepiej sprawdza się w tercecie z tyłu. Może Serie A albo powrót do Sevilli?

0

@zodiak_10
Wezmą N'Dickę za darmo.

0

@MesQueUnClub_87
Dlatego zawsze powtarzam, że founder jest od wykładania pieniędzy a od decydowania co i w jaki sposób to specjaliści.

3

Największe błędy Paris Saint-Germain to oddanie Adriena Rabiota, kupienie Neymara zamiast Antoine'a Griezmanna.

Mając Kyliana Mbappe i sprawdzony model z reprezentacji Francji to robili jakieś kombinacje alpejskie.

2

Skoro Real Madryt walczy o Mbappe to trzeba byłoby pogadać z Kanem, aby trafił na Camp Nou za rok na zasadzie wolnego kontraktu.

0

Problem z Mbappe jest taki, że on nie jest typowym środkowym napastnikiem.

Będzie ten sam problem jak z tridente Neymar-Messi-Mbappe.

Dzisiaj kupuje się zawodników pod poszczególne pozycje i role na boisku. A nie kupuje się zawodników, aby potem coś z nich wymyślić.|

Gdyby Real miał w ataku tercet: Vinicius-Kane-Saka(Salah) to faktycznie robiłoby to wrażenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?