2

Nie zdziwię się wcale jeśli Barcelona po przyjściu Messiego będzie grała podobną formacją jak Manchester City, czyli 3-2-4-1

Ter Stegen
Kounde-Araujo-Christensen
De Jong-Gavi
Dembele-Messi-Pedri-Balde
Lewandowski

Mają taki wachlarz zawodników to Xavi może spokojnie zmieniać ustawienie na 3-4-3, 3-5-2, 4-2-3-1 czy 4-3-3.

2

Było narzekanie, że Garcia zagrał przeciętnie a obejrzałem kompilację i widać, że chłopak zagrał naprawdę dobre zawody.



Jestem bardzo ciekaw jego rozwoju na tej pozycji.

2

@Poro6niec
To zależy. Spójrz na Gattusso czy Puyola. Kwestia wychowania. Ale oczywiście, ryzyko zawsze istnieje.

0

Jak zagrali wczoraj Garcia, Fati oraz Ferran?

1

@Khajio
Już wzięliśmy jednego zawodnika roku w Eredivisie i jakoś do dnia dzisiejszego nie gra na topowym poziomie.

5

@HighestInTheRoom
Duze doopy i plaskie brzuchy :D

3

Oglądając Roberta Lewandowskiego w tym sezonie mam wrażenie, że zachowuje się jak dziecko, które po pierwszym półroczu nie ma szans na świadectwo z czerwonym paskiem.

Więc wszystko mu jedno czy będzie miał średnią 4,7 czy 3,8.

6

Z jednej strony niewykorzystany potencjał. Z drugiej strony był zbyt drogi w utrzymaniu

2

Xavi to geniusz.

1. Real Madryt napocił się przez 90 minut.
2. Real Madryt stracił gola w doliczonym czasie gry, osłabiając swoje morale.
3. Barca ma 12 punktów przewagi nad drugim Realem.

2

Usman walczy z Edwardsem

0

@koziar
Spójrz na Mańkowskiego po przejściu do 70 kg. Cień samego siebie.

0

@Dari0G
Mówił o tym Mamed Khalidov w kontekście Borysa Mańkowskiego.
PS. Nie muszę wszystkiego pisać. Wiedziałem, że będzie mu ciężko. 2-3 miesiące na ostrej redukcji to dramat.

0

Nie jestem zaskoczony. Każdy kto jest blisko sportów walki wie o tym, że nienaturalne jest schodzenie tak mocne z wagi. To mocna odbija się na dyspozycji.

0

@DonMatteo901
Walka na przetarcie.

0

@KlonaZepan
To prawda. Na papierze Tottenham ma niesamowitą pakę. Uważam, że Conte nie wykorzystuje potencjału tego zespołu.

0

@mekston
W sezonie rozgrywa się kilka spotań z tymi samymi zespołami.

0

@mekston
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Liverpool jest podany x2. W dwóch meczach nie strzelił.

0

Największy problem Haalanda jest taki, że nie strzelał w spotkaniach z lepszymi klubami:
1. Chelsea
2. United
3. Tottenham
4. Newcastle
5. Liverpool x2
6. Arsenal

Doceniam, że potrafi ładować jak szalony, ale jednak rzutuje to na jego sezon.

0

@Sau_Ron
Dlatego Denis Załęcki nie chce robić operacji kolana, bo wie, że to ostatni rok, aby zarobić.

0

@Dari0G
Zawodnicy mówią, że za rok może już nie być gal.

1

Prawda jest taka, że nikt nie będzie chciał płacić Pay Per View.

Za 55 PLN masz raz w miesiącu KSW, Premier League i do tego filmy czy seriale. Każdy przelicza.

0

@Medium
Zobaczymy gdzie Haaland będzie w wieku Lewego ;)

6

@ciema
Nasza średnia wieku obrońców to 23 lata :D

5

@require
Perez rozumie ten biznes.

0

Real raczej dzisiaj gładko

1

@Emhyr
Różnica jest tylko taka, że od 2015 roku zarabiam ponad 10 razy więcej. Pozdro ;)

10

@Firestone
Chodzi o to, że te karne strzelał kto inny. Dzięki temu mógłby mieć lepszą statystykę.

3

Lionel Messi w sezonie 2011/2012 zanotował G/A na poziomie 49,72 minuty.

7

Tak tylko przypomnę, że Luis Suarez w sezonie 2013/2014 w 37. spotkaniach zdobył 31 goli i zanotował 19 asyst.

Jego G/A wynosił 65 minut.

I to bez rzutów karnych.

Haaland zszedł poniżej 64 minuty, ale już 6-krotnie wykonywał rzuty karne.

3

BACK to średnia wieku 23 lata. Tylko 8 goli straconych w La Liga. Za 1-2 lata to będzie obrona nie do przejścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?