Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie zdziwię się wcale jeśli Barcelona po przyjściu Messiego będzie grała podobną formacją jak Manchester City, czyli 3-2-4-1
Ter Stegen
Kounde-Araujo-Christensen
De Jong-Gavi
Dembele-Messi-Pedri-Balde
Lewandowski
Mają taki wachlarz zawodników to Xavi może spokojnie zmieniać ustawienie na 3-4-3, 3-5-2, 4-2-3-1 czy 4-3-3.
2
Było narzekanie, że Garcia zagrał przeciętnie a obejrzałem kompilację i widać, że chłopak zagrał naprawdę dobre zawody.
Jestem bardzo ciekaw jego rozwoju na tej pozycji.
2
@Poro6niec
To zależy. Spójrz na Gattusso czy Puyola. Kwestia wychowania. Ale oczywiście, ryzyko zawsze istnieje.
0
Jak zagrali wczoraj Garcia, Fati oraz Ferran?
1
@Khajio
Już wzięliśmy jednego zawodnika roku w Eredivisie i jakoś do dnia dzisiejszego nie gra na topowym poziomie.
5
@HighestInTheRoom
Duze doopy i plaskie brzuchy :D
3
Oglądając Roberta Lewandowskiego w tym sezonie mam wrażenie, że zachowuje się jak dziecko, które po pierwszym półroczu nie ma szans na świadectwo z czerwonym paskiem.
Więc wszystko mu jedno czy będzie miał średnią 4,7 czy 3,8.
6
Z jednej strony niewykorzystany potencjał. Z drugiej strony był zbyt drogi w utrzymaniu
2
Xavi to geniusz.
1. Real Madryt napocił się przez 90 minut.
2. Real Madryt stracił gola w doliczonym czasie gry, osłabiając swoje morale.
3. Barca ma 12 punktów przewagi nad drugim Realem.
2
Usman walczy z Edwardsem
0
@koziar
Spójrz na Mańkowskiego po przejściu do 70 kg. Cień samego siebie.
0
@Dari0G
Mówił o tym Mamed Khalidov w kontekście Borysa Mańkowskiego.
PS. Nie muszę wszystkiego pisać. Wiedziałem, że będzie mu ciężko. 2-3 miesiące na ostrej redukcji to dramat.
0
Nie jestem zaskoczony. Każdy kto jest blisko sportów walki wie o tym, że nienaturalne jest schodzenie tak mocne z wagi. To mocna odbija się na dyspozycji.
0
@DonMatteo901
Walka na przetarcie.
0
@KlonaZepan
To prawda. Na papierze Tottenham ma niesamowitą pakę. Uważam, że Conte nie wykorzystuje potencjału tego zespołu.
0
@mekston
W sezonie rozgrywa się kilka spotań z tymi samymi zespołami.
0
@mekston
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Liverpool jest podany x2. W dwóch meczach nie strzelił.
0
Największy problem Haalanda jest taki, że nie strzelał w spotkaniach z lepszymi klubami:
1. Chelsea
2. United
3. Tottenham
4. Newcastle
5. Liverpool x2
6. Arsenal
Doceniam, że potrafi ładować jak szalony, ale jednak rzutuje to na jego sezon.
0
@Sau_Ron
Dlatego Denis Załęcki nie chce robić operacji kolana, bo wie, że to ostatni rok, aby zarobić.
0
@Dari0G
Zawodnicy mówią, że za rok może już nie być gal.
1
Prawda jest taka, że nikt nie będzie chciał płacić Pay Per View.
Za 55 PLN masz raz w miesiącu KSW, Premier League i do tego filmy czy seriale. Każdy przelicza.
0
@Medium
Zobaczymy gdzie Haaland będzie w wieku Lewego ;)
6
@ciema
Nasza średnia wieku obrońców to 23 lata :D
5
@require
Perez rozumie ten biznes.
0
Real raczej dzisiaj gładko
1
@Emhyr
Różnica jest tylko taka, że od 2015 roku zarabiam ponad 10 razy więcej. Pozdro ;)
10
@Firestone
Chodzi o to, że te karne strzelał kto inny. Dzięki temu mógłby mieć lepszą statystykę.
3
Lionel Messi w sezonie 2011/2012 zanotował G/A na poziomie 49,72 minuty.
7
Tak tylko przypomnę, że Luis Suarez w sezonie 2013/2014 w 37. spotkaniach zdobył 31 goli i zanotował 19 asyst.
Jego G/A wynosił 65 minut.
I to bez rzutów karnych.
Haaland zszedł poniżej 64 minuty, ale już 6-krotnie wykonywał rzuty karne.
3
BACK to średnia wieku 23 lata. Tylko 8 goli straconych w La Liga. Za 1-2 lata to będzie obrona nie do przejścia.