Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jako naczelny "hejter" pochwaliłem Ter Stegena w trakcie meczu z Machesterem United a ten później zrobił Valdesa w meczu z Arsenalem:
1.
2.
1
MATSa to przykład jak wzrost atrakcyjności wpływa na pewność siebie a tym samym na wyniki.
1
@Hosh
Atrakcyjność wpływa na pewność siebie
11
Ndicka i Gundogan za darmo? Jest za!
0
Kounde/Roberto-Araujo/Riad/Garcia-Christensen/N'Dicka-Balde/Alba
Taka linia obrony byłaby naprawdę bardzo dobra. Kounde gra dobrze na prawej obronie. Z kolei Pavard czy Dalot będą do wzięcia za darmo dopiero w 2024 roku.
Na spokojnie. Budowanie drużyny to jest proces.
0
Kounde/Roberto-Araujo/Riad/Garcia-Christensen/N'Dicka-Balde/Alba
Z tego co widzę to nie ma żadnego konkretnego prawego obrońcy do wyciągnięcia za darmo. Więc nie widzę problemu, aby Kounde grywał raz na prawej obronie a raz na środku defensywy. Puyol, Ramos czy Marquinhos też grali raz z boku, raz na środku.
0
@Rhaan
10 mln euro za sezon to dostaje Modrić czy Kroos. I to dopiero jak się pokazali i przedłużyli kontrakty.
0
@gaucho104
Ile czasu jest FDJ w drużynie? Pedri i Gavi szybko pokazali co potrafią. Nie bez powodu otrzymali nagrody Golden Boy
0
Rozumiem, że wszyscy cieszymy się, że FDJ odżył, gra bardzo dobrze, ale wciąż uważam, że nie jest wart aż tak dużych pieniędzy.
Pamiętajmy, że dostał warunki za najlepszego pomocnika w Lidze Mistrzów 2018/2019 i tego się od niego wciąż oczekuje.
1
Gdyby Araujo urodził się w Europie Zachodniej to już dawno jego wycena na transfermarkt wynosiłaby ponad 100 mln euro.
2
Tottenham walka o Ligę Mistrzów. Marzy mi się, aby po letnim okienku transferowym kadra Spurs wyglądała następująco:
Sanchez/Lloris
Romero/Emerson-De Vrij/Dier-Ndicka/Davies
Porro/Spence-PEH/Bissouma/Bentancur/Sarr-Udogie/Sessegnon/Perisic
Kulusevski/Kamada/Gil-Kane/Thuram-Son/Richarlison
0
@Graves
A on grał w tym półfinale?
3
Real, Barca i Juve chcą Superligi, bo wydrenowały krajowe rozgrywki. Na naszych oczach powstaje Superliga i nazywa się Premier League. Kiedyś TOP4. Potem BIG6. A zaraz będzie Great8.
4
Raphinha notuje gola lub asystę średnio co 109 minut. Ale hejterzy będą twierdzić, że jest słaby.
1
Piłkarzy ocenia się za ich tygodniówki a nie kwoty, które za nich zapłacono. Na tygodniówki mają wpływ. Na kwotę odstępnego niestety w większości przypadków nie.
0
Ktoś pisał, że Gavi nie zasłużył na Golden Boya?
0
Ktoś chciał Kessie sprzedawać?
To jest kawał solidnego pomocnika.
0
Jak szukamy defensywnie uosobionego prawego obrońcy to Emerson pokazał się ze znakomitej strony w meczu Tottenhamu z City.
IMHO to dobry balans dla Balde. 183 cm wzrostu.
1
@koziar
Mów za siebie o przegrywie :D
0
Wydaje mi się, że odzyskanie Liverpoolu zajmie trochę czasu. Trauma po finale Ligi Mistrzów. Trauma po końcówce ubiegłego sezonu w Premier League.
0
Wiecie co mi się podoba w Dembele?
Chłopak pobawił się, pokorzystał z życia do 25. roku a teraz wszedł na wysoki poziom. A jestem pewien, że pokaże jeszcze więcej.
0
@PatrykBarca
Za Conte jest alternatywa w postaci Pochettino, który już grał trójką w defensywie. Więc spokojnie.
0
Kluczowa pół roku przed Tottenham. Zajechali mocno zespół w okresie przygotowawczym i pierwszej rundzie. Teraz mają znakomitych wahadłowych, dwóch mocnych zmienników w ataku. Nie ma już miejsca na wymówki i głupie błędy w defensywie.
Aby drużyna była kompletna potrzebni są tacy gracze jak: Martinez, De Vrij, Ndicka oraz jakiś rozgrywający. Ale to dopiero latem.
0
@Sulimo
To nie kwestia doświadczenia tylko energii i wydolności.
0
Premier League będziemy oceniaćć po 38. kolejkach. To tak jak w innych sportach. Można wygrywać walkę bokserską po 6. rundach, ale finalnie liczy się ostateczny werdykt.
0
Nasz Gerard Deulofeu był o krok od przenosin do Tottenhamu. Kontuzja skomplikowała plany.
Jestem ciekaw jak to finalnie poukłada Conte, bo już ma Porro na prawą stronę a latem przyjdzie Udogie. W tej chwili jest Sessegnon, Perisić, Emerson. Wróci z wypożyczenia Spence.
Już nie będzie wymówek, że nie ma odpowiednich wahadłowych.
0
@tomek8756
5 lat temu
0
Ciekawa analiza Amrabata: https://transfery.info/ekstra/artykuly/podstawowa-roznica-miedzy-polska-a-marokiem-sofyan-amrabat/179099
Uważam, że Barca powinna o niego powalczyć. Bo to kompletny defensywny pomocnik.
2
@michal26
Izrael i USA. I nie zdziwiłbym się jakby inne kraje były w to zamieszane.
0
@Comentateiro
G/A ma bardzo dobre jak na pierwszy sezon