Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Tak tylko przypomnę, że 4 lata temu przeciętna Argentyna potrafiła strzelić 3 gole Francji, która była naszpikowana gwiazdami w topowej formie.
Varane-Umtiti to był najlepszy duet środkowych obrońców na świecie.
Pogba-Kante najlepszy duet defensywnych pomocników na świecie.
Pavard i Luca to podobny poziom co teraz Kounde i Theo.
Mbappe był młodszy, mniej doświadczony, ale mniej gwiazdorzył.
Griezmann siadał do stołu z Messim i Ronaldo.
Lloris był pewniejszy i robił mniej baboli.
Matuidi to była maszyna. Linia-linia.
Giroud chyba jako jedyny jest jak wino.
Argentyna musisz i przede wszystkim możesz, bo to inna Francja.
3
@Tarins
To trzeba było chociaż pokazać się z dobrej strony
0
@mekston
Zobacz ile razy Maroko znalazło się zagraniami w polu karnym Francji. Tam zabrakło po prostu szczęścia. Gole Francji z czapy.
3
Oceniając na chłodno dzisiejszy półfinał to Maroko zabrakło po prostu szczęścia i doświadczenia. Mogli spokojnie zrobić Francję, która gubiła się w środku pola i obronie.
Największy atut Francji i zagrożenie to błyskawiczne przejście z obrony do ataku. Mają to opracowane znakomicie.
Ale warto zauważyć, że z tego typu atakami najlepiej radzi sobie właśnie Argentyna.
0
@HighestInTheRoom
To Ty robisz k z logiki. Wrzucasz Di Marię, który siedzi na ławce. A nie uwzględniasz Foytha, który doszedł do siebie i na PO jest lepszy od Kounde.
I Lloris. Facet, który regularnie puszcza babole i jest wyrzucany z Tottenhamu. Obejrzyj powtórkę z Newcastle.
Scaloni spokojnie rozpracuje słabe punkty Francuzów
0
@Conradxc
Przypominam, ze klub z Twojego loga po takich meczach jak Alvarez wydał 75 miliony euro za Jamesa, co 8 lat temu było astronomiczną kwotą
1
@JohnA
Chodzi mi o to, ze ich wyceny w tym wieku były astronomiczne
0
@HighestInTheRoom
Lloris regularnie babole w Tottenhamie. W tym sezonie chyba z 4-5.
Wraca Foyth, który na PO jest lepszy niż Kounde.
Varane to cień samego siebie. Martinez go zjada a co dopiero Romero.
Otamendi życiowa forma.
Theo akurat lepszy od Acuni
De Paul to lider i lepszy od Rabiot
Enzo i Touchameni to znak równości
Griezmann lepszy od Mac Allistera
Messi lepszy od Mbappe
Alvarez lepszy od Dembele
Giroud lepszy od Di Marii
0
@AlphaNumeric
Francję opisał Borek. Ślizga się bo ślizga. Świetni w ostatnim czasie to byli Kounde, Theo, Mbappe, Touchameni czy Giroud.
0
@Inko
Kto był lepszy od Acuny? Alba, Gaya i może Mendy.
Kto od Romero? Może Diaz i Ruediger. Cuti był regularnie wybierany MOTM.
Mac Allister ma 5 goli w 14 meczach a jest środkowym pomocnikiem.
Martinez miał kapitalne statystyki w ubiegłym sezonie.
1
@Conradxc
On ma już 4 gole na tym Mundialu. A pewnie będą kolejne. Guardiola wiedział co robił kupując tego grajka.
1
@KlonaZepan
To nie o to chodzi kto gdzie gra tylko jak gra. Większość tych zawodników jest w topowej formie co najmniej od 1,5 roku.
5
Czytam komentarze i widzę, że umniejsza się piłkarzom Argentyny.
Martinez - jeden z najlepszych bramkarzy w PL, znacznie pewniejszy niż elektryczny Lloris.
Molina - najlepsze prawe wahadło ubiegłego sezonu w Serie A
Romero - jeden z najlepszych środkowych obrońców w PL
Otamendi - lider defensywy Benfiki, która wyprzedziła w Lidze Mistrzów naszpikowane gwiazdami PSG.
Acuna - jeden z najlepszych lewych obrońców w La Liga
De Paul - swego czasu najlepszy box to box w Serie A
Enzo - wielki talent, jeden z autorów wygrania grupy w LM.
Paredes - podstawowy zawodnik wielokrotnego mistrza Włoch.
Mac Allister - lider Brighton, które jest wyżej w tabeli niż Chelsea.
Messi - najlepszy w historii
Alvarez - gdyby był Europejczykiem to byłby wart tyle co Mbappe czy Rashford.
Ławka
Foyth - najlepszy PO w La Liga w ubiegłym sezonie
Martinez - nakrył czapka Varane’a w MU
Rodriguez - jeden z najlepszych ŚPD w La Liga
Di Maria - specjalista od finałów i legenda Argentyny
Lautaro - nakrył czapką Lewego w LM
Dybala - kiedyś wielka gwiazda, obecnie odrodził się w Romie
Jaka słaba kadra?
2
Argentyna to powinna mieć minimum 5 bramek.
0
Coś czuję, że Julian na stałe zawita do składu City. Bez problemu może grać razem z Haalandem
0
@betonito
Bo bardziej pasuje do taktyki przeciwko rywalowi
5
Ależ ten Alvarez to kot. Przypomina mi Davida Villę
0
Spokojnie, Hiszpania mundial w 2010 roku też rozpoczęła od porażki.
5
@FcPortoFan1999
Piłkarze już są zajechani graniem co 3 dni
0
@MESSIah16
Tylko 173 cm w latach 70-tych to jak teraz 183 cm. Ludzie są coraz wyżsi.
0
@DonMatteo901
Mental. Jest najważniejsze do zdobywania tytułów. A nie ma podstawy, czyli taktyki
0
Benta byłby idealny za Busiego. To diament
0
@Encore
Benta w tym sezonie zjada Fede
2
Pochettino wróć. Mental jest. Taktyki nie ma
3
Tottenham ma niesamowity mental. Problem to zajechanie w presezonie, kontuzje i momentami zaborczość Conte.
0
@DonMatteo901
To prawda. Tottenham gra nadzwyczajnie słabo.
1
@czar007
Pique słabe momenty miał już w 2014 roku. Wiek nie miał nic do tego. Styl życia, owszem
0
@Ptasior
Nikt nie wie dlaczego tak mało, bo pokazywał się ze świetnej strony.
0
@Emhyr
Dostaną. Tottenham gra piach a jest trzeci w lidze oraz wygrał grupę. Najlepsze dopiero nadejdzie
0
Tottenham ma lepsze wyniki niż gra. Niech wróci Kulu, bo bez niego nic się nie klei.