8

Tak tylko przypomnę, że 4 lata temu przeciętna Argentyna potrafiła strzelić 3 gole Francji, która była naszpikowana gwiazdami w topowej formie.

Varane-Umtiti to był najlepszy duet środkowych obrońców na świecie.

Pogba-Kante najlepszy duet defensywnych pomocników na świecie.

Pavard i Luca to podobny poziom co teraz Kounde i Theo.

Mbappe był młodszy, mniej doświadczony, ale mniej gwiazdorzył.

Griezmann siadał do stołu z Messim i Ronaldo.

Lloris był pewniejszy i robił mniej baboli.

Matuidi to była maszyna. Linia-linia.

Giroud chyba jako jedyny jest jak wino.

Argentyna musisz i przede wszystkim możesz, bo to inna Francja.

3

@Tarins
To trzeba było chociaż pokazać się z dobrej strony

0

@mekston
Zobacz ile razy Maroko znalazło się zagraniami w polu karnym Francji. Tam zabrakło po prostu szczęścia. Gole Francji z czapy.

3

Oceniając na chłodno dzisiejszy półfinał to Maroko zabrakło po prostu szczęścia i doświadczenia. Mogli spokojnie zrobić Francję, która gubiła się w środku pola i obronie.

Największy atut Francji i zagrożenie to błyskawiczne przejście z obrony do ataku. Mają to opracowane znakomicie.

Ale warto zauważyć, że z tego typu atakami najlepiej radzi sobie właśnie Argentyna.

0

@HighestInTheRoom
To Ty robisz k z logiki. Wrzucasz Di Marię, który siedzi na ławce. A nie uwzględniasz Foytha, który doszedł do siebie i na PO jest lepszy od Kounde.

I Lloris. Facet, który regularnie puszcza babole i jest wyrzucany z Tottenhamu. Obejrzyj powtórkę z Newcastle.

Scaloni spokojnie rozpracuje słabe punkty Francuzów

0

@Conradxc
Przypominam, ze klub z Twojego loga po takich meczach jak Alvarez wydał 75 miliony euro za Jamesa, co 8 lat temu było astronomiczną kwotą

1

@JohnA
Chodzi mi o to, ze ich wyceny w tym wieku były astronomiczne

0

@HighestInTheRoom
Lloris regularnie babole w Tottenhamie. W tym sezonie chyba z 4-5.
Wraca Foyth, który na PO jest lepszy niż Kounde.
Varane to cień samego siebie. Martinez go zjada a co dopiero Romero.
Otamendi życiowa forma.
Theo akurat lepszy od Acuni
De Paul to lider i lepszy od Rabiot
Enzo i Touchameni to znak równości
Griezmann lepszy od Mac Allistera
Messi lepszy od Mbappe
Alvarez lepszy od Dembele
Giroud lepszy od Di Marii

0

@AlphaNumeric
Francję opisał Borek. Ślizga się bo ślizga. Świetni w ostatnim czasie to byli Kounde, Theo, Mbappe, Touchameni czy Giroud.

0

@Inko
Kto był lepszy od Acuny? Alba, Gaya i może Mendy.
Kto od Romero? Może Diaz i Ruediger. Cuti był regularnie wybierany MOTM.
Mac Allister ma 5 goli w 14 meczach a jest środkowym pomocnikiem.
Martinez miał kapitalne statystyki w ubiegłym sezonie.

1

@Conradxc
On ma już 4 gole na tym Mundialu. A pewnie będą kolejne. Guardiola wiedział co robił kupując tego grajka.

1

@KlonaZepan
To nie o to chodzi kto gdzie gra tylko jak gra. Większość tych zawodników jest w topowej formie co najmniej od 1,5 roku.

5

Czytam komentarze i widzę, że umniejsza się piłkarzom Argentyny.

Martinez - jeden z najlepszych bramkarzy w PL, znacznie pewniejszy niż elektryczny Lloris.
Molina - najlepsze prawe wahadło ubiegłego sezonu w Serie A
Romero - jeden z najlepszych środkowych obrońców w PL
Otamendi - lider defensywy Benfiki, która wyprzedziła w Lidze Mistrzów naszpikowane gwiazdami PSG.
Acuna - jeden z najlepszych lewych obrońców w La Liga
De Paul - swego czasu najlepszy box to box w Serie A
Enzo - wielki talent, jeden z autorów wygrania grupy w LM.
Paredes - podstawowy zawodnik wielokrotnego mistrza Włoch.
Mac Allister - lider Brighton, które jest wyżej w tabeli niż Chelsea.
Messi - najlepszy w historii
Alvarez - gdyby był Europejczykiem to byłby wart tyle co Mbappe czy Rashford.

Ławka
Foyth - najlepszy PO w La Liga w ubiegłym sezonie
Martinez - nakrył czapka Varane’a w MU
Rodriguez - jeden z najlepszych ŚPD w La Liga
Di Maria - specjalista od finałów i legenda Argentyny
Lautaro - nakrył czapką Lewego w LM
Dybala - kiedyś wielka gwiazda, obecnie odrodził się w Romie

Jaka słaba kadra?

2

Argentyna to powinna mieć minimum 5 bramek.

0

Coś czuję, że Julian na stałe zawita do składu City. Bez problemu może grać razem z Haalandem

0

@betonito
Bo bardziej pasuje do taktyki przeciwko rywalowi

5

Ależ ten Alvarez to kot. Przypomina mi Davida Villę

0

Spokojnie, Hiszpania mundial w 2010 roku też rozpoczęła od porażki.

5

@FcPortoFan1999
Piłkarze już są zajechani graniem co 3 dni

0

@MESSIah16
Tylko 173 cm w latach 70-tych to jak teraz 183 cm. Ludzie są coraz wyżsi.

0

@DonMatteo901
Mental. Jest najważniejsze do zdobywania tytułów. A nie ma podstawy, czyli taktyki

0

Benta byłby idealny za Busiego. To diament

0

@Encore
Benta w tym sezonie zjada Fede

2

Pochettino wróć. Mental jest. Taktyki nie ma

3

Tottenham ma niesamowity mental. Problem to zajechanie w presezonie, kontuzje i momentami zaborczość Conte.

0

@DonMatteo901
To prawda. Tottenham gra nadzwyczajnie słabo.

1

@czar007
Pique słabe momenty miał już w 2014 roku. Wiek nie miał nic do tego. Styl życia, owszem

0

@Ptasior
Nikt nie wie dlaczego tak mało, bo pokazywał się ze świetnej strony.

0

@Emhyr
Dostaną. Tottenham gra piach a jest trzeci w lidze oraz wygrał grupę. Najlepsze dopiero nadejdzie

0

Tottenham ma lepsze wyniki niż gra. Niech wróci Kulu, bo bez niego nic się nie klei.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?