Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tottenham liderem w Premier League. Latem ściągnęli 6 nowych piłkarzy. Conte dostał tych, których chciał. Mówi się o kolejnych.
Jestem bardzo ciekaw, bo Conte myśli o sprowadzaniu piłkarzy z myślą o kolejnym sezonie.
0
@Xxxbarca4ever
Chyba Ci zespoły się pomyliły. Obrona bardzo solidna jak i pomoc. Przyszli Lenglet, Perisić (najlepszy wahadłowy Serie A), Spence (najlepszy boczny obrońca z Championship), a do środka pola Bissouma, który był kozakiem w Brighton. Ponadto mają najlepszy tercet w ataku. W lidze.
0
@Xxxbarca4ever
Sorry, ale przy Tottenhamie ich paka wygląda co najwyżej nieźle.
1
@AFA90
Czysciutko. Romero to jest kozak. Lepsza wersja Masche.
0
@kaczucha1899
Chelsea nie wzmacnia kluczowych pozycji a to jest inny problem.
0
@kaczucha1899
To widać, że nie oglądałeś uważnie
1
@kaczucha1899
Chłopie, City interesowało się nim od miesięcy.
Nikt nie pisze o jego powrocie. To nie był priorytet Barcelony, bo jest ciągle Alba
0
@Suzu
Powiedz to Sergi Roberto.
0
@PatrykBarca
No tak, bo ma wpływ na skuteczność kolegów.
1
@kaczucha1899
Kolega niżej wrzucił jego staty. Po prostu kozackie.
Most open-play chances created:
◎ 51 - TAA
◎ 42 - Reece James
◉ 40 - Marc Cucurella
Most tackles made:
◎ 104 - Tyrick Mitchell
◉ 93 - Cucurella & Stuart Dallas
Most ball recoveries:
◉ 247 - Cucurella
◎ 237 - Mitchell
◎ 235 - TAA
0
@PatrykBarca
W minionym sezonie zagral 10 meczów jako ŚO, z czego Brighton wtedy w większości notowało pozytywne rezultaty.
5
@kaczucha1899
Marna prowokacja. Nie jest tajemnicą, że Barca marnowała talenty na potęgę. Dopiero jak bieda zajrzała w oczy to Araujo, Gavi, Pedri czy Fati dostali szansę.
0
@Suzu
Zgadza się, bardzo prawdopodobne. Ale chlop miał papiery na wielkie granie.
0
@PatrykBarca
Bo to nie jest obrońca w stylu Alby tylko Azpiego. Czyli taki, który zapewnia więcej w defensywie niż ofensywie. Tego typu boczni obrońcy to towar deficytowy.
1
Pamiętam jak pisałem tutaj przed laty, że Barca powinna postawić na Cucu. Wtedy faworyzowany był Miranda.
Wydaje mi się, że to będzie taki nowy Azpi w Chelsea na lata. Czyli wszechstronny defensor
0
@Nazio87
Za niski na dupeczki z LA.
0
@MaŁolat
Gaya to kapitan Valencii i topowy defensor. Więc ławka nie wchodzi w grę
0
Wy naprawdę wierzyliście, że po transferach Christensena, Raphini, Kounde czy zatrzymaniu Dembele pozwolilby na to?
0
Azpiego to trzeba było kupować na samym początku.
0
@FCB24
Mysle, że Dawid Janczyk. To był super talent
0
@vanharren
Z tą ofertą w wysokości 120 mln euro to był fejk. Aczkolwiek można było na nim sporo zarobić.
1
@Pilka_jest_okragla
Nie ważne co się mówi, wazne kto mówi
1
@BorzyKrzys
Nie.
0
Uwielbiam Bernardo, ale ten transfer nie ma sensu. To ta sama pozycja co Pedri. Nam bardziej potrzebny zawodnik w stylu De Bruyne, Thiago czy Veratti.
1
Do dzisiaj zastanawiam się czemu City nie wzięło Maddisona, który wykręca 2-3 razy lepsze liczby.
1
@Kondziubarca
Był naszym najlepszym strzelcem w minionym sezonie, mimo kontuzji.
Kto jak kto, ale Depay rok temu pokazał mega ambicję.
0
@kynio302
Na sparingach w grupie zawodowej MMA walczyłem jak równy z równym z chłopakami, którzy wygrywali ALMMA czy walczyli zawodowo.
5
Przypominam, że rok temu w sparingu pokonaliśmy Juve 4:0 a potem kopaliśmy się z beniaminkami po czole.
1
@Sysia11
Sparingi a sezon regularny to dwie różne rzeczy
1
Widziałbym go w Tottenhamie. Idealny, aby wejść z ławki i grać u Conte w ustawieniu 3-5-2.