1

Tottenham liderem w Premier League. Latem ściągnęli 6 nowych piłkarzy. Conte dostał tych, których chciał. Mówi się o kolejnych.
Jestem bardzo ciekaw, bo Conte myśli o sprowadzaniu piłkarzy z myślą o kolejnym sezonie.

0

@Xxxbarca4ever
Chyba Ci zespoły się pomyliły. Obrona bardzo solidna jak i pomoc. Przyszli Lenglet, Perisić (najlepszy wahadłowy Serie A), Spence (najlepszy boczny obrońca z Championship), a do środka pola Bissouma, który był kozakiem w Brighton. Ponadto mają najlepszy tercet w ataku. W lidze.

0

@Xxxbarca4ever
Sorry, ale przy Tottenhamie ich paka wygląda co najwyżej nieźle.

1

@AFA90
Czysciutko. Romero to jest kozak. Lepsza wersja Masche.

0

@kaczucha1899
Chelsea nie wzmacnia kluczowych pozycji a to jest inny problem.

0

@kaczucha1899
To widać, że nie oglądałeś uważnie

1

@kaczucha1899
Chłopie, City interesowało się nim od miesięcy.
Nikt nie pisze o jego powrocie. To nie był priorytet Barcelony, bo jest ciągle Alba

0

@Suzu
Powiedz to Sergi Roberto.

0

@PatrykBarca
No tak, bo ma wpływ na skuteczność kolegów.

1

@kaczucha1899
Kolega niżej wrzucił jego staty. Po prostu kozackie.

Most open-play chances created:

◎ 51 - TAA

◎ 42 - Reece James

◉ 40 - Marc Cucurella


Most tackles made:

◎ 104 - Tyrick Mitchell

◉ 93 - Cucurella & Stuart Dallas


Most ball recoveries:

◉ 247 - Cucurella

◎ 237 - Mitchell

◎ 235 - TAA

0

@PatrykBarca
W minionym sezonie zagral 10 meczów jako ŚO, z czego Brighton wtedy w większości notowało pozytywne rezultaty.

5

@kaczucha1899
Marna prowokacja. Nie jest tajemnicą, że Barca marnowała talenty na potęgę. Dopiero jak bieda zajrzała w oczy to Araujo, Gavi, Pedri czy Fati dostali szansę.

0

@Suzu
Zgadza się, bardzo prawdopodobne. Ale chlop miał papiery na wielkie granie.

0

@PatrykBarca
Bo to nie jest obrońca w stylu Alby tylko Azpiego. Czyli taki, który zapewnia więcej w defensywie niż ofensywie. Tego typu boczni obrońcy to towar deficytowy.

1

Pamiętam jak pisałem tutaj przed laty, że Barca powinna postawić na Cucu. Wtedy faworyzowany był Miranda.

Wydaje mi się, że to będzie taki nowy Azpi w Chelsea na lata. Czyli wszechstronny defensor

0

@Nazio87
Za niski na dupeczki z LA.

0

@MaŁolat
Gaya to kapitan Valencii i topowy defensor. Więc ławka nie wchodzi w grę

0

Wy naprawdę wierzyliście, że po transferach Christensena, Raphini, Kounde czy zatrzymaniu Dembele pozwolilby na to?

0

Azpiego to trzeba było kupować na samym początku.

0

@FCB24
Mysle, że Dawid Janczyk. To był super talent

0

@vanharren
Z tą ofertą w wysokości 120 mln euro to był fejk. Aczkolwiek można było na nim sporo zarobić.

1

@Pilka_jest_okragla
Nie ważne co się mówi, wazne kto mówi

1

0

Uwielbiam Bernardo, ale ten transfer nie ma sensu. To ta sama pozycja co Pedri. Nam bardziej potrzebny zawodnik w stylu De Bruyne, Thiago czy Veratti.

1

Do dzisiaj zastanawiam się czemu City nie wzięło Maddisona, który wykręca 2-3 razy lepsze liczby.

1

@Kondziubarca
Był naszym najlepszym strzelcem w minionym sezonie, mimo kontuzji.

Kto jak kto, ale Depay rok temu pokazał mega ambicję.

0

@kynio302
Na sparingach w grupie zawodowej MMA walczyłem jak równy z równym z chłopakami, którzy wygrywali ALMMA czy walczyli zawodowo.

5

Przypominam, że rok temu w sparingu pokonaliśmy Juve 4:0 a potem kopaliśmy się z beniaminkami po czole.

1

@Sysia11
Sparingi a sezon regularny to dwie różne rzeczy

1

Widziałbym go w Tottenhamie. Idealny, aby wejść z ławki i grać u Conte w ustawieniu 3-5-2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?