Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart
1. Brak odpowiedniej sytuacji zawodowej.
2. Brak odpowiedniej kandydatki na żonę i matkę dzieci.
3. Fatalne prawo dla mężów i ojców.
4. Brak poczucia gotowości. Nie ten etap w życiu.
2
@xVENUMx
City ich zleje.
1
@MesQueUnClub_87
Bayern po prostu wie, że wydaje się kasę podczas kryzysu a nie, gdy jest pięknie i kolorowo w gospodarce.
Podobnie jak Real, który od kilku dobrych lat nie szasta forsą.
1
@Aqualitek
Spoko, też takie miałem.
0
Media rozpisują się jak to kluby muszą sprzedawać piłkarzy, bo nie są w stanie udźwignąć budżetu.
To ja się pytam kto tych piłkarzy kupi jak wszyscy mają problemy finansowe?
1
@bixmix
Dorzuciłbym Araba
0
@MensculinVeB
A uważam?
3
Juventus ma starszą kadrę i szuka okazji do odmłodzenia. Dlatego szukają jelenia w postaci Barcelony, która kupuję zawodników w szczycie wieku, za których nie odzyska zainwestowanych pieniędzy.
Barca musi zmienić politykę i kupować graczy maksymalnie do 26-27 roku życia. Chyba, że pojawia się jakaś okazja albo promocja. To wtedy zmienia postać rzeczy.
0
@justfootball
Jak masz sztos kobietę i jest ok to związek. Inaczej bycie singlem.
0
@Criss18Barca
Górny rząd, drugi od prawej
0
@Colon
Nie ma znaczenia kuchnia. Liczy się bilans kaloryczny i makroelementy. Żadnej filozofii więcej nie trzeba.
6
@MichalZZZ
No właśnie wiara polega na tym, że nie widzisz a wierzysz.
Jakbyś widział to by nie była wiara.
4
@kamilos1214
Akurat po Hejt Parku mam inne odczucie. Stanowisko to mega inteligentny gość, który wypowiada się na tematy, które zna.
0
@Hiacynk
Za ubiegły rok Masvidal jest TOP3.
Jon Jones 4 oraz Tony nr 5
1
@puyol_presidend5
1. Khabib
2. Masvidal
3. Cormier
5
@tobiasson92
Ale Polska to nie Niemcy. Jak rozdawali 500+ to był wrzask, żeby nie naśladować państw zachodnich bo nimi nie jesteśmy.
Jak teraz przedsiębiorcom sypie się biznes to już to nie przeszkadza i Kapitan Państwo pomóż.
Hipokryzja.
4
O jakich transferach w ogóle mowa? Lada moment wykolei się gospodarka ogólnoświatowa.
Jak myślicie, że Barcelona odzyska część kwot z wielomilionowych transferów to jesteście w błędzie.
0
@MadafakinGuy
Spoko, też mam taka. Dobra sprawa ;)
1
@Kamil92 A ja nie zazdroszczę. Jak tak dalej pójdzie to nie będą mieli do czego wracać
0
Rozumiem, że wiele osób ma spinę o kwarantannę i wrzuca hasztagi typu #zostańwdomu. Ale są takie osoby jak ja, które mają operację czy zabiegi, po których jest zalecona rehabilitacja ruchowa w formie spacerów.
0
@escarabajo
Słyszałem o Helply.org :)
0
@l0Messini
Nawet przez kilkadziesiąt dni
0
@FranzMaurer
Z Fernandinho taki ŚO jak z Mascherano
0
@Rewolucja123
Lubię czy nie lubię. Miał kilka fajnych interwencji i dwa błędy, po których padły gole. Oceniam obiektywnie. Za dobre chwalę za złe ganię. Tak samo jak Valdesa za tego babola z Arsenalem.
1
@FranzMaurer
Ale czy ja się Ciebie czepiam xD Dodałem tylko komentarz :)
0
@FranzMaurer
Bramkarz ma obowiązek pilnować bliższego słupka.
2
Wczorajsze dwa gole dla Realu Madryt przypomniały mi o tym słynnym trafieniu i nagonce na Valdesa. Ale bramka bardzo ładna:
3
@bartekvisca
30 pierwszych walk Wildera to głównie kelnerzy.
0
@Fartlow
Jeżeli kobieta jest z facetem dla kasy to znaczy, że nie jest dla niej atrakcyjny ;)
0
@Olkovsky9
Nie odejdzie. Kobiety działają podobnie jak mężczyźni. Klasyfikują facetów na mężów oraz kochanków. Zdarzają się czasami przypadki, że udaje się łączyć te dwie rzeczy :)