Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
FC Barcelona była we wczorajszym meczu niczym Floyd Mayweather w ringu. Amerykanin wyznaje zasadę, że nie warto się narażać, otwierać tylko liczy się skuteczność i to, aby zbyt mocno nie obrywać. Styl, który wielu osobom się nie podoba, ale jest bardzo skuteczny. I oglądając Barcelonę Valverde mam wrażenie jakbym oglądał właśnie boiskową wersję najlepszego boksera bez podziału na kategorie.
0
Niestety nie. To właśnie w takich dwumeczach pokazuje się swoją prawdziwą klasę. Czeka go dzisiaj weryfikacja umiejętności.
1
Ale to jest prawda. Manchester United zaliczył taki zjazd, że to głowa mała. Wiele nieprzemyślanych transferów. Dziwnie budują ten zespół. Brakuje tam pomysłu, aby to ułożyć. Powinni zmienić politykę transferową i zaufać Solskjaerowi w budowaniu drużyny.
1
Dwumecz z Liverpoolem odpowie nam na wiele nurtujących pytań.
Podopieczni Kloppa mają taką jakość w ataku, że ewidentnie będą tworzyć zagrożenie. Te dwa mecze pokażą czy Ter Stegen może być nazywany najlepszym bramkarzem na świecie. Bo nie ma co ukrywać, że w półfinale będzie musiał pokazać, że potrafi wyciągać piłki nie do wyciągnięcia. Tego od niego mają prawo oczekiwać kibice.
0
Kibice Tottenhamu nie kozaczą, bo większość to pesymiści :)
0
Nic w przyrodzie nie ginie. Jak Tottenham w poprzednich latach nie miał farta to w tym sezonie ma go sporo. Trzecia pozycja w tabeli będzie cieszyć jak nigdy. Do tego liczę na finał LM przeciwko Barcelonie i niech się dzieje wola Boża, bo będę w sytuacji win-win.
2
Tottenham to już nie tylko młodość, ale doświadczenie co pokazują dobitnie w tym sezonie. Końcówka spotkania a udaje im się zdobyć gola na wagę trzech punktów. W poprzednich sezonach często było tak, że potrafili prowadzić, aby następnie tracić punkty. Brawo!
PS. Bramka Alenii. Będzie z niego kawał zawodnika.
0
Dla mnie chłopak jest kompletny. Szybki, świetny techniczny, waleczny, dobrze gra tyłem do bramki, obunożny, ma bardzo dobry przegląd pola. Idealny następca dla Suareza.
0
Przyznam szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem Joao Felixa. To bardzo utalentowany zawodnik. Przypomina mi młodego Fernando Torresa. Z chęcią zobaczyłbym go na Camp Nou, bo to zawodnik, który bez problemu wpasowałby się w styl Barcelony.
1
Ale nic nie stoi na przeszkodzie. Hazarda lada moment kupią za 100 mln euro. A na Eriksena mogą poczekać rok i przyjdzie za darmo. W czym problem?
Real już ma praktycznie zaklepanego Miltao oraz Hazarda. Dlatego do reszty transferów podejdą ze spokojem.
0
Czas pokaże. W moim odczuciu Real dokona spektakularnych wzmocnień tego lata. A fakt, że Hazardowi i Eriksenowi wygasają kontrakty sprawia, że przyjdą po promocyjnych cenach.
1
Tylko, że Bale miał dłuższy kontrakt niż Eriksen. A jeśli chodzi o Duńczyka to lato jest ostatnim momentem, aby zarobić na nim sensowne pieniądze.
0
Żart? Hazard rok do końca kontraktu. Podobnie w przypadku Eriksena. Jovic też nie jest wart stówki. Nie ten level. Z kolei Salah podobno pokłócony z Kloppem i nie ma 20 lat.
0
Jak Liverpool nie wygra Premier League ani Ligi Mistrzów to ten transfer stanie się bardzo prawdopodobny.
1
Mam dziwne wrażenie, że historia zatoczy koło w tym roku :D
FC Barcelona zdobędzie potrójną koronę a Real Madryt dokona latem kilku kasowych transferów:
1. Miltao - 50 mln euro
2. Eden Hazard - 100 mln euro.
3. Christian Eriksen - 80 mln euro.
4. Mohamed Salah - 150 mln euro.
5. Luka Jovic - 70 mln euro.
Łącznie jakieś 450 mln euro.
Biorąc pod uwagę, że Real Madryt w ostatnich latach nie szastał forsą i mają w miarę zbilansowany budżet to przy sprzedaży Bale oraz kogoś z trójki Lucas/Asesnio/Isco te transfery są możliwe do przeprowadzenia.
0
To dlaczego Gwiazdowski w takim razie popiera przyjmowanie imigrantów zarobkowych? :)
1
Dla tych, którzy twierdzą, że gdyby sędzia zobaczył zagranie Llorente z 3 ujęcia to nie uznałby prawidłowo zdobytego gola przez Hiszpana.
23
Tylko to nic nie zmienia. Gol uznany zgodnie z zasadami. Nie zwiększył objętości swojego ciała, w dodatku piłka, która zaskoczyła, bo nie została wybita przez Kompany'ego. Nic to nie zmienia.
0
Na właściwe tory wraca Victor Wanyama. Wróci Harry Winks. Do tego Fernando Llorente pokazał, że kawał z niego napadziora. Tottenham ma jedną ważną przewagę nad Ajaksem. Mają doświadczenie i przede wszystkim potrafią grać z polotem.
0
Finał Tottenham - Barcelona. Ale chciałbym mieć taki dylemat. Nie ukrywam, że to moje marzenie od wielu, wielu lat. Będzie ciekawie :)
2
Jestem dumny z Tottenhamu Hotspur w tym sezonie. Biorąc pod uwagę, że nie było żadnych wzmocnień, cała masa kontuzji, w tym Harry'ego Kane'a i boisko przedwcześnie musiał opuścić Moussa Sissoko (najlepszy piłkarz Tottenhamu Hotspur w tym sezonie) to pokazali doświadczenie i kunszt piłkarski. Coś czego im brakowało w poprzednich latach.
Nie wiem jakie plany wobec tej drużyny ma Daniel Levy, ale grzechem będzie nie wzmocnić Kogutów latem. Wtedy będą w stanie walczyć co roku zarówno w LM jak również Premier League.
2
Świetnie się podłącza, ustawia na boisku, ale momentami gubi krycie. To zastrzeżenie do jego osoby.
1
Kieran Trippier to świetny obrońca, ale jest bardzo chimeryczny w obronie. Szkoda, że jest niedostępny w tej chwili Serge Aurier, bo on radzi sobie w tej płaszczyźnie dużo lepiej.
Ogromny plus dla Victora Wanyamy, który wrócił po ciężkiej kontuzji i gra dobrze. Nie mogę się doczekać aż wróci do nominalnej formy, bo to kawał zawodnika.
Szkoda kontuzji Moussy Sissoko, który jest najlepszym piłkarzem Tottenhamu w tym sezonie. Mam nadzieję, że wróci jak najszybciej.
Jedyne jakie mam zastrzeżenia to takie, że sędzia zbyt często decyduje się na dyktowanie fauli. I to po sytuacjach, gdzie był niewielki kontakt.
0
Chorzy zawistni ludzie z tych nauczycieli :)
0
Ma ktoś link do meczu? :)
0
Ma ktoś jakiś dobry, działający link do La Rambli? :)
0
Sugerując się logiką La Rambli to dzisiejszym występie De Gei jest słabym zawodnikiem :)
0
Ma ktoś działający link czy lipa? Gdzie się podziały te z Reddit?
0
Nie działa.
0
Ma ktoś link do meczu?