5

FC Barcelona była we wczorajszym meczu niczym Floyd Mayweather w ringu. Amerykanin wyznaje zasadę, że nie warto się narażać, otwierać tylko liczy się skuteczność i to, aby zbyt mocno nie obrywać. Styl, który wielu osobom się nie podoba, ale jest bardzo skuteczny. I oglądając Barcelonę Valverde mam wrażenie jakbym oglądał właśnie boiskową wersję najlepszego boksera bez podziału na kategorie.

0

Niestety nie. To właśnie w takich dwumeczach pokazuje się swoją prawdziwą klasę. Czeka go dzisiaj weryfikacja umiejętności.

1

Ale to jest prawda. Manchester United zaliczył taki zjazd, że to głowa mała. Wiele nieprzemyślanych transferów. Dziwnie budują ten zespół. Brakuje tam pomysłu, aby to ułożyć. Powinni zmienić politykę transferową i zaufać Solskjaerowi w budowaniu drużyny.

1

Dwumecz z Liverpoolem odpowie nam na wiele nurtujących pytań.
Podopieczni Kloppa mają taką jakość w ataku, że ewidentnie będą tworzyć zagrożenie. Te dwa mecze pokażą czy Ter Stegen może być nazywany najlepszym bramkarzem na świecie. Bo nie ma co ukrywać, że w półfinale będzie musiał pokazać, że potrafi wyciągać piłki nie do wyciągnięcia. Tego od niego mają prawo oczekiwać kibice.

0

Kibice Tottenhamu nie kozaczą, bo większość to pesymiści :)

0

Nic w przyrodzie nie ginie. Jak Tottenham w poprzednich latach nie miał farta to w tym sezonie ma go sporo. Trzecia pozycja w tabeli będzie cieszyć jak nigdy. Do tego liczę na finał LM przeciwko Barcelonie i niech się dzieje wola Boża, bo będę w sytuacji win-win.

2

Tottenham to już nie tylko młodość, ale doświadczenie co pokazują dobitnie w tym sezonie. Końcówka spotkania a udaje im się zdobyć gola na wagę trzech punktów. W poprzednich sezonach często było tak, że potrafili prowadzić, aby następnie tracić punkty. Brawo!

PS. Bramka Alenii. Będzie z niego kawał zawodnika.

0

Dla mnie chłopak jest kompletny. Szybki, świetny techniczny, waleczny, dobrze gra tyłem do bramki, obunożny, ma bardzo dobry przegląd pola. Idealny następca dla Suareza.

0

Przyznam szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem Joao Felixa. To bardzo utalentowany zawodnik. Przypomina mi młodego Fernando Torresa. Z chęcią zobaczyłbym go na Camp Nou, bo to zawodnik, który bez problemu wpasowałby się w styl Barcelony.

1

Ale nic nie stoi na przeszkodzie. Hazarda lada moment kupią za 100 mln euro. A na Eriksena mogą poczekać rok i przyjdzie za darmo. W czym problem?
Real już ma praktycznie zaklepanego Miltao oraz Hazarda. Dlatego do reszty transferów podejdą ze spokojem.

0

Czas pokaże. W moim odczuciu Real dokona spektakularnych wzmocnień tego lata. A fakt, że Hazardowi i Eriksenowi wygasają kontrakty sprawia, że przyjdą po promocyjnych cenach.

1

Tylko, że Bale miał dłuższy kontrakt niż Eriksen. A jeśli chodzi o Duńczyka to lato jest ostatnim momentem, aby zarobić na nim sensowne pieniądze.

0

Żart? Hazard rok do końca kontraktu. Podobnie w przypadku Eriksena. Jovic też nie jest wart stówki. Nie ten level. Z kolei Salah podobno pokłócony z Kloppem i nie ma 20 lat.

0

Jak Liverpool nie wygra Premier League ani Ligi Mistrzów to ten transfer stanie się bardzo prawdopodobny.

1

Mam dziwne wrażenie, że historia zatoczy koło w tym roku :D
FC Barcelona zdobędzie potrójną koronę a Real Madryt dokona latem kilku kasowych transferów:
1. Miltao - 50 mln euro
2. Eden Hazard - 100 mln euro.
3. Christian Eriksen - 80 mln euro.
4. Mohamed Salah - 150 mln euro.
5. Luka Jovic - 70 mln euro.

Łącznie jakieś 450 mln euro.

Biorąc pod uwagę, że Real Madryt w ostatnich latach nie szastał forsą i mają w miarę zbilansowany budżet to przy sprzedaży Bale oraz kogoś z trójki Lucas/Asesnio/Isco te transfery są możliwe do przeprowadzenia.

0

To dlaczego Gwiazdowski w takim razie popiera przyjmowanie imigrantów zarobkowych? :)

1

Dla tych, którzy twierdzą, że gdyby sędzia zobaczył zagranie Llorente z 3 ujęcia to nie uznałby prawidłowo zdobytego gola przez Hiszpana.

23

Tylko to nic nie zmienia. Gol uznany zgodnie z zasadami. Nie zwiększył objętości swojego ciała, w dodatku piłka, która zaskoczyła, bo nie została wybita przez Kompany'ego. Nic to nie zmienia.

0

Na właściwe tory wraca Victor Wanyama. Wróci Harry Winks. Do tego Fernando Llorente pokazał, że kawał z niego napadziora. Tottenham ma jedną ważną przewagę nad Ajaksem. Mają doświadczenie i przede wszystkim potrafią grać z polotem.

0

Finał Tottenham - Barcelona. Ale chciałbym mieć taki dylemat. Nie ukrywam, że to moje marzenie od wielu, wielu lat. Będzie ciekawie :)

2

Jestem dumny z Tottenhamu Hotspur w tym sezonie. Biorąc pod uwagę, że nie było żadnych wzmocnień, cała masa kontuzji, w tym Harry'ego Kane'a i boisko przedwcześnie musiał opuścić Moussa Sissoko (najlepszy piłkarz Tottenhamu Hotspur w tym sezonie) to pokazali doświadczenie i kunszt piłkarski. Coś czego im brakowało w poprzednich latach.

Nie wiem jakie plany wobec tej drużyny ma Daniel Levy, ale grzechem będzie nie wzmocnić Kogutów latem. Wtedy będą w stanie walczyć co roku zarówno w LM jak również Premier League.

2

Świetnie się podłącza, ustawia na boisku, ale momentami gubi krycie. To zastrzeżenie do jego osoby.

1

Kieran Trippier to świetny obrońca, ale jest bardzo chimeryczny w obronie. Szkoda, że jest niedostępny w tej chwili Serge Aurier, bo on radzi sobie w tej płaszczyźnie dużo lepiej.

Ogromny plus dla Victora Wanyamy, który wrócił po ciężkiej kontuzji i gra dobrze. Nie mogę się doczekać aż wróci do nominalnej formy, bo to kawał zawodnika.

Szkoda kontuzji Moussy Sissoko, który jest najlepszym piłkarzem Tottenhamu w tym sezonie. Mam nadzieję, że wróci jak najszybciej.

Jedyne jakie mam zastrzeżenia to takie, że sędzia zbyt często decyduje się na dyktowanie fauli. I to po sytuacjach, gdzie był niewielki kontakt.

0

Chorzy zawistni ludzie z tych nauczycieli :)

0

Ma ktoś link do meczu? :)

0

Ma ktoś jakiś dobry, działający link do La Rambli? :)

0

Sugerując się logiką La Rambli to dzisiejszym występie De Gei jest słabym zawodnikiem :)

0

Ma ktoś działający link czy lipa? Gdzie się podziały te z Reddit?

0

Nie działa.

0

Ma ktoś link do meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?