Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
108
Nie wiem jak u Was, ale u mnie w domu w Wigilię nie pije się alkoholu :)
2
Tottenham w sztosie. Pomyśleć co będzie jak wróci Vertonghen, Dier, Wanyama oraz Dembele. Nie mogę doczekać się :)
Wszyscy chwalą Kane'a, Eriksena, Alliego, Sona czy nawet Lucasa. Ale zapomina się o Lameli. A statystycznie chłopaczyna średnio co kilkadziesiąt minuta zdobywa gola lub notuje asystę.
0
Raczej 2:6 :D
0
Ogólnie to Tottenham Hotspur robi progres od kiedy klub objął Daniel Levy. Ale ten rozwój był stopowany przez odejście m.in. Berbatova, Bale'a oraz Modricia. Teraz jest silna paka. Przydałoby się kilka wzmocnień i wydaje się, że powinno być ok.
0
Żebyś się nie zdziwił :D
0
Poczekaj, niebawem ten potwór będzie dobrze funkcjonować. Ta drużyna dojrzewa, łapie doświadczenie i być może w tym sezonie uda się sięgnąć po jakieś trofeum.
9
Po średnim początku sezonu, Tottenham Hotspur łapie wiatr w żagle. Nie chodzi o same wyniki, ale o styl gry. Chyba Mauricio wyciągnął wnioski i wydaje się, że Koguty najlepsze mecze mają przed sobą.
Co najciekawsze, tacy zawodnicy jak Dier, Vertonghen, Wanyama czy Dembele są kontuzjowani, więc może być tylko lepiej.
PS. Widać, że drużyna mocno dojrzała, potrafi cierpieć i dowozić cenne wyniki.
0
Powiem szczerze, że zazdroszczę Liverpoolowi, że kupili Xherdana Shaqiriego. Tottenham powinien pluć sobie w brodę. Szwajcar był do wyciągnięcia za 14,7 mln euro. Taka kwota to promocja. A jednak doświadczenie i skillsy posiada ;)
1
Jacek Chwedoruk :)
2
No i świetnie. Barca i Tottenham grają dalej. Mam tylko nadzieję, że Tottenham zimą sprzeda Sissoko, N'Koudou, Janssena i kupi jednego dobrego zawodnika. Najlepiej wszechstronnego.
0
Nic mi nie mówi. Cillessen grając raz na wczas więcej wyciąga setek niż Ter Stegen w ciągu całego sezonu. To są te detale.
0
Carles Alena to kawał zawodnika. Idealny następca dla Andresa Iniesty.
1
Biorąc pod uwagę, że nie gra regularnie, nie ma rytmu meczowe i często notuje lepsze interwencje to spokojnie twierdzę, że jest lepszym graczem.
3
Cillessen zasługuje na miejsce w bramce Barcelony. Bezapelacyjnie. Już po raz n-ty pokazał w ciągu kilku lat, że potrafi wyciągać piłki nie do wyciągnięcia. Takich ludzi nam potrzeba!
2
Cillessen to prawdziwy maestro!!!
1
Rok do końca kontraktu.
0
Hehe, Pele wie, że Messi jest lepszy od niego dlatego mówi, że Maradona był o wiele lepszy od swojego rodaka, gdyż ten jest uważany za ciut gorszego gracza od Brazylijczyka. Sprytnie :)
0
Też byłem bramkarzem :) Ale przestałem bronić jak złamałem nos. Uraz psychiczny sprawił, że bałem się rzucać.
14
Andre Gomes miał taki sam problem jaki miałem ja gdy grałem w piłkę. W momencie, gdy w drużynie byli zawodnicy, którzy liderowali, musiałem pełnić inną rolę i nie mogłem pokazać pełni umiejętności. Ale gdy jednego czy kilku zabrakło to grałem ze swobodą, polotem i pełnią umiejętności.
Wtedy zrezygnowałem, bo piłka przestała sprawiać mi przyjemność.
A teraz patrzę na Andre, który bierze gra na siebie, wchodzi w dryblingi, szuka otwierających piłek. Papiery na wielkie granie ma. Tylko on potrzebuje mentalnie poczucia, że jest wiodącą postacią zespołu.
Właśnie wielu piłkarzy popełnia błędy jak np. Zlatan Ibrahimovic przechodząc, który ma naturę lidera na boisku. Gdy kilku takich graczy się spotyka to zawsze któryś cierpi.
0
Widziałem skrót spotkania i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Andre Gomes pokazał, że papiery na wielkie granie ma. Tylko głowa nie zagrała. Może oczekiwania go przerosły? Może nie mógł pokazać pełni swoich umiejętności?
Przede wszystkim podejmuje ryzyko i się tym nie przejmuje. A to jest najważniejsze. Trzymasz się planu i tyle. W Barcelonie grał zachowawczo ze względu na kolegów.
0
To, że mają umiejętności na TOP3 to nie znaczy, że wszyscy mieli sezon na TOP3 :)
0
No i co z tego, że Cristiano, Messiego czy Neymara nie ma gali? To nie świadczy o gali, ale o samych zawodnikach. Bo jakby byli w TOP3 to wszyscy pojawili się.
Ta gala będzie nieznacząca jak któryś z nich za rok wygra i nie pojawi się na gali :)
1
Ta nagroda nie jest do kitu. Po prostu Ci zawodnicy mają wysokie ego i nie godzą się z wynikiem :)
0
Uważam, że dobrym przeciwnikiem dla Kołeckiego byłby Tyberiusz Kowalczyk a nie Pudzian.
10
13 mln euro netto? Chyba brutto. To więcej niż zarabia Busquets.
0
Ogólnie z kontuzjami jest dziwna sprawa. Zrywałem więzadło w stawie skokowym, nadgarstku i nigdy nie odczuwałem jakieś mocnego bólu. Dopiero potem odczuwałem problemy.
Jedynie jak kiedyś zerwałem pachwinę to ból był tak mocny, że automatycznie upadłem na ziemię i nie mogłem wstać. Gdy uraz odnawiał się to czułem mocne ukłucie i tyle.
10
Bayern Monachium jest znakomitym przykładem co oznacza brak inwestycji w rozwój w czasach, gdy wszyscy dookoła to robią. To nie oznacza, że stoją w miejscu. Oni notują regres.
To jest przykład klubu, który pokazuje, że chytry dwa razy traci. Obłudnie opierają się na duecie Robbery. A w cenie 86 mln euro mogli mieć duet Sane-Draxler. Niemców i to w dodatku na wiele lat. Ale było za drogo :)
4
Sorry, ale lepszymi transferem w stosunku jakość/cena byli Jordi Alba czy Samuel Umtiti.
0
Messi kiedyś fenomenalnie wykonywał rzuty karne. Blokada nastąpiła po niestrzelonej jedenastce przeciwko Chelsea w 2012 roku.
0
W przypadku Robbena, Ribery'ego oraz Rafinhi spóźnili się jakieś 3 lata :D