2

Trochę inaczej na to patrzę. Benzema przez wiele lat musiał grać cofniętego napastnika, robiąc miejsce dla Ronaldo. To są schematy. Tak szybko człowiek tego nie oduczy się i nie zmieni swoich przyzwyczajeń.

1

Valverde jak innych szkoleniowców będę oceniał po sezonie a nie w trakcie. Chyba, że go wcześniej zwolnią to wtedy go ocenię. A tak ten moment przyjdzie dopiero po sezonie :)

0

Federico Valverde :D

12

Tak wysoka porażka Realu Madryt w meczu z nami to nie błąd, ale rezultat.
Pepe -> Vallejo
Coentrao -> Reguilon
James -> Ceballos
Kovacić -> Valverde
Ronaldo -> Vinicius
Morata -> Mariano

6

Arthur czy Coutinho to przykłady zawodników, że najlepiej po prostu kupować graczy, którzy swoim stylem gry przypominają styl Barcelony.

W ostatnich latach było zbyt wiele eksperymentów, które niekoniecznie sprawdziły się.

Ale były też które sprawdziły się, bo pomiędzy niektórymi zawodnikami były widoczne ogromne podobieństwa w grze.

Ronaldinho - Neymar
Puyol - Umtiti
Xavi - Arthur
Iniesta - Coutinho
Eto'o - Suarez
Keita - Rakitić

0

Bo życie to związek przyczynowo-skutkowy. Czasami tylko jedna zła decyzja ma wpływ na nasze dalsze życie. Niestety.

0

Mi się wydaje, że Mou po sezonie to będzie chciał wrócić do Interu Mediolan :)

0

Wydaje mi się, że Conte to opcja do końca sezonu i w zależności od wyników zobaczą co dalej. Moim zdaniem latem będą chcieli wyciągnąć Mauricio Pochettino. I to będzie bardzo możliwe jeśli Łysy zimą nie sypnie groszem na wzmocnienia.

0

Powiem Wam, że Real nie znajduje się w ciekawej sytuacji. O ile Modricia mogą w przyszłości zastąpić Kovaciciem. O tyle następcy Ronaldo wciąż nie ma i nie wiadomo co dalej z Balem czy Benzemą, bo ich czas dobiega końca. Ramos też młodszy nie będzie.

0

Tylko, że Messi wróci po kontuzji. A Ronaldo do Realu już nie wróci. To inaczej oddziałuje na psychikę.

1

Real Madryt w tym sezonie wygląda tak jakby po odejściu Cristiano Ronaldo wpadł w depresję. Portugalczyk od kilku lat notował regres, ale nie można mu odmówić, że jest uparty i jak mało kto potrafi odnaleźć się w polu karnym rywala.

2

W Realu Madryt zakończyła się pewna era. Ciężko pozbierać się po odejściu Cristiano Ronaldo, który spędził w Madrycie 9 lat. Trzeba być ignorantem, aby uwierzyć, że Gareth Bale czy Karim Benzema przejmą pałeczkę lidera.
Bale był liderem w Tottenhamie, ale 6 lat temu.
Benzema był liderem w Lyonie, ale 10 lat temu.

Zbyt wiele czasu minęło. To nie jest tak, że da się zrobić to z dnia na dzień. Lidera może zastąpić tylko lider. Jeżeli ktoś został wykorzeniony z takiej funkcji to trzeba czasu.

A co do wyniku to dominacja absolutna. Można powiedzieć, że pokonaliśmy Real ich własną bronią, czyli precyzyjnymi kontratakami. Taktycznie to znakomite spotkanie w naszym wykonaniu. Wielkie brawa dla piłkarzy jak również trenera.

0

1. Messi, 2. Ronaldinho, 3. Xavi, 4. Puyol, 5. Iniesta, 6. Busquets, 7. Dani Alves 8. Eto'o, 9. Pique, 10. Pedro.

11

Problem polega na tym, że był niedoceniany na tej stronie. Dla mnie to żadne zaskoczenie. Koleś już dawno miał papiery na wielkie granie.

0

Zobacz ilu PSG wychowanków wprowadziło do pierwszego zespołu :D

7

Sancho czy Mbappe to są przykłady zawodników, że można grać na wysokim poziomie jeśli dostanie się zaufanie. Jeszcze kilka lat i standardem będzie, iż 14-16 latkowe z Barcelony będą odchodzić do klubów, gdzie dostaną szansę na regularne występy.

Dlatego szkoda mi Carelsa Alenii. Bo wiem, że gdyby grał gdzie indziej to już mógłby regularnie występować w reprezentacji Hiszpanii.

W Barcelonie za bardzo chcą mieć gotowe produkty. To nie te czasy, kiedy sytuacja w klubie była słaba i stawiano na wychowanków.

0

Zauważyłem, że jak Rafa gra w pierwszym składzie to zazwyczaj gra dobrze. Czego Wy się spodziewacie po graczach, którzy łapią ogony?

5

Lubię Rakiticia, ale oglądanie Arthura to przyjemność. Może nie ma jeszcze takiego feelingu jak Xavi, ale jest młody i jeszcze najlepsze lata przed sobą.

0

To chodzi o to, aby oceniać piłkarzy według tych samych kryteriów.

2

I gdzie są Ci wszyscy co skreślali Rafinhę przed meczem i do zdobycia gola krytykowali go, mimo iż chłopak tak naprawdę grał poprawnie?

5

Rafinha grał poprawnie i pojawiała się tutaj krytyka. Teraz strzelił gola i wow.
Ludzie, trochę obiektywizmu!
Bo nie widziałem krytyki jak "najlepszy" bramkarz na świecie sprezentował 2 świetne okazje Interowi i parę minut później po raz kolejny oddał futbolówkę rywalowi.
PS. Zacznijcie oceniać wszystkich graczy według tych samych kryteriów.

0

Bo w tym klubie niektórych traktuje się jak święte krowa i ich błędów się nie widzi. A innych krytykuje się na każdym kroku nawet jak grają poprawnie.

0

Mam nadzieję, że nauczycie się krytykować wszystkich graczy.
Jest ktoś kto dzisiaj popełnił trzykrotnie podawał do piłkarzy Interu, pozwalając im na stworzenie zagrożenie. Ludzie, bądźcie trochę obiektywni.

1

Bardzo fajna akcja, ale Handa też potrafi bronić proste strzały. A nawet te bardziej skomplikowane :D

0

A co zrobił takiego strasznego? :D

0

Po raz trzeci do zawodnika Interu Mediolan :D

0

Artur kiedykolwiek popełnił takie dwa babole w ciągu 15 minut? Szczęście, że Inter nie był skuteczny :D
PS. Zacznijcie traktować innych graczy tak jak MATS-a to wszyscy będą najlepsi.

1

Widziałem dzisiaj dwa poważne błędy. Zostało 7 żyć :)
PS. Koleś popełnia 2 poważne błędy w ciągu 15 minut. O czymś to jednak świadczy.

0

Handanović to kot na linii. Dlatego swego czasu chciałem, aby przyszedł do nas. Swoje lata ma to już za późno. Biorąc pod uwagę, że nie mamy wysokiej drużyny to przydałby nam się taki kocur w bramce.

0

Może pochwały po prostu były przesadzone? Traktujcie wszystkich piłkarzy tak samo. Za dobre chwalcie, za złe gańcie. I wyjdzie, że wcale nie taki znakomity jak go malują :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?