Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolne, wolne :D
0
Lionel Messi zdobył w swojej karierze ponad 40 goli z rzutów wolnych. Mam dziwne wrażenie, że może pobić Juninho Pernambucano. Patrząc na Argentyńczyka mam wrażenie, że ciągle ewoluuje i przybiera nowe formy. Coś niesamowitego jak elastyczny jest Messi.
2
Tylko 8? Czasami mam wrażenie, że strzela praktycznie zawsze z rzutów wolnych :)
Patrząc w jaki sposób rozwija się Leo, mam wrażenie, że będzie mógł grać spokojnie na najwyższym poziomie do 40-tki.
1
Tylko Krzysztof Piątek.
0
I to akurat bardzo dobra wypowiedź. Niektórzy nazwaliby to arogancją a to po prostu fakt. Piłka nożna to sport zespołowy i każdy detal ma znaczenie.
6
Nie spodziewam się, aby Tottenham Hotspur spinał się mocno na spotkanie przeciwko Barcelonie. Wydaje mi się, że Mauricio Pochettino jest mocno rozgoryczony tym, że Daniel Levy nie dotrzymał słowa i raczej skupi się na tym, aby przedwcześnie opuścić WHL a po sezonie objąć Real Madryt, gdzie wydaje mi się, że Lopetegui nie zagrzeje zbyt długo miejsca. Ogromne oczekiwania a obyło się bez wielkich wzmocnień.
Psychiki człowiek nie oszuka. Każdy z nas ma jakieś cele, oczekiwania, Własny plan na siebie. I jak brakuje środków, aby realizować siebie czy cel to ta mentalność po prostu siada. I to czasami radykalnie. Wydaje mi się, że w takim miejscu jest po prostu Tottenham. Ale mogę mylić się.
6
Wydaje mi się, że pojawił się w tym klubie problem z mentalność. I ten problem z mentalnością zaczyna się od głowy drużyny, czyli Leo Messiego. Do półfinału przeciwko Chelsea wydawało się, że ten chłopak gra bez jakiejkolwiek presji. Po tym nieudanym karnym coś zmieniło się w Argentyńczyku. Może po prostu dojrzał.
Takie trofea wygrywa się doświadczeniem i mentalnością. Możesz być wybitnie utalentowany, ale jak coś w głowie nie gra to po prostu nie uda się. Smutne, ale prawdziwe.
0
Jakiś dobry serial do polecenia, przy którym człowiek nie nudzi się od pierwszych minut? Albo chociaż film. Najlepiej z jakimś przesłaniem. Same efekty specjalne mnie nie jarają :)
1
Świata. Pomyłka.
0
Zastanawia mnie jak wiele reprezentacja Hiszpanii mogłaby osiągnąć pod wodzą Luisa Enrique na mundialu w Rosji. Wicemistrzów świata po prostu znokautowali jak amatorów. Coś czuję, że mogą sporo zdziałać na najbliższym EURO.
0
Mogą sobie podawać taką kwotę jaką tylko chcą. Ale to nie znaczy, że ktoś tyle wyłoży ;)
0
200 mln funtów za Pogbę? Tym samym Francuz raczej szybko nie odejdzie z Manchesteru United.
5
Dobra, już nie czepiajcie się chłopaka. Wszyscy popełniamy błędy. Trudno się mówi. Piłkarsko jest świetny, ale powrót Brazylijczyka jest niemal niemożliwy do realizacji ze względu na finanse.
3
Koleś tak naprawdę nie ma żadnej pokaźnej muskulatury: https://media.gettyimages.com/photos/joaquin-sanchez-of-real-betis-balompie-celebrates-after-scoring-the-picture-id1026238788?s=612x612
Po prostu zbił tkankę tłuszczową i lepiej wygląda niż do tej pory :)
1
Może Sampdoria Genua? :)
9
Koleś ma 180 cm wzrostu i waży 75 kg. Tak więc biorąc pod uwagę, że codziennie trenuje to ma normalną sylwetkę. Znam ludzi, którzy nie trenują wcale i mają podobną.
O genetyce to może mówić Hulk :D
1
Niestety, ale tak jest ze wszystkim regularność, regularność i jeszcze raz regularność. Ale na szczęście przypomnienie sobie zajmuje mniej czasu :)
1
1200 umowę na dzieło albo w Pana miejsce sprowadzimy imigranta z Polski :D
0
Bardzo dobry. Warto obejrzeć tak czy inaczej.
0
Manager nie kłamie. Trzeba kupić Pinamontiego w miejsce Suareza :D
2
Koleś powinien znajdować się w pierwszej drużynie i zbierać regularnie minuty. Inaczej nie rozwinie się. Problem La Masii jest taki, że zawodnicy zbyt późno dostają swoje szanse.
4
Dla niego wszystko co niemieckiego to jest najlepsze :)
0
W Tottenhamie będzie miał dużo łatwiej o regularne występy. Najprawdopodobniej będzie szykowany jako następca dla Moussy Dembele. Zobaczymy jaki wybór podejmie Holender.
2
Znacie jakieś serial, który klimatem, szybkością akcji oraz emocjami przypomina La Casa de Papel?
0
Kasa na transfery jest, bo zysk netto za ubiegły sezon wyniósł koło 150 mln euro. Ale Daniel Levy nie chce dokonywać innych transferów niż tylko w rozsądnych kwotach. A moim zdaniem 40 mln euro za Guedesa to byłaby idealna inwestycja.
0
Tottenham Hotspur ma szeroką i doświadczoną kadrę, mimo iż wielu graczy ma najlepsze lata przed sobą. Raczej szukają okazji inwestycyjnych jak np. Lucas Moura czy Toby Alderweireld. A wydaje mi się, że Goncalo Guedes był taką okazją, której po prostu nie wykorzystali.
0
Goncalu Guedes w Valencii za 40 mln euro +10 mln euro bonusów. Coś czuję, że może to być kawał piłkarza. Już w ubiegłym sezonie pokazał, że ma papiery na wielkie granie.
Szkoda, że Tottenham Hotspur nie powalczył latem o jego podpis. 40 mln euro za takiego grajka to bardzo rozsądna cena jak na obecną sytuację na rynku transferowym.
0
Gratuluję! Najważniejsze to iść do przodu, rozwijać się i spełniać swoje marzenia. W życiu nie zawsze jest łatwo, ale nigdy nie można poddawać się ;)
Brawo!
1
To jeżeli dla Ciebie to był babol to można równie dobrze stwierdzić, że MATS puścił trzy babole w dwumeczu z Romą.
0
Jeżeli popełnił jakieś błędy to zawsze o nich wspominałem. W szczególności, że były to błędy, które kosztowały nas lub mogły kosztować gole.