0

Wolne, wolne :D

0

Lionel Messi zdobył w swojej karierze ponad 40 goli z rzutów wolnych. Mam dziwne wrażenie, że może pobić Juninho Pernambucano. Patrząc na Argentyńczyka mam wrażenie, że ciągle ewoluuje i przybiera nowe formy. Coś niesamowitego jak elastyczny jest Messi.

2

Tylko 8? Czasami mam wrażenie, że strzela praktycznie zawsze z rzutów wolnych :)
Patrząc w jaki sposób rozwija się Leo, mam wrażenie, że będzie mógł grać spokojnie na najwyższym poziomie do 40-tki.

1

Tylko Krzysztof Piątek.

0

I to akurat bardzo dobra wypowiedź. Niektórzy nazwaliby to arogancją a to po prostu fakt. Piłka nożna to sport zespołowy i każdy detal ma znaczenie.

6

Nie spodziewam się, aby Tottenham Hotspur spinał się mocno na spotkanie przeciwko Barcelonie. Wydaje mi się, że Mauricio Pochettino jest mocno rozgoryczony tym, że Daniel Levy nie dotrzymał słowa i raczej skupi się na tym, aby przedwcześnie opuścić WHL a po sezonie objąć Real Madryt, gdzie wydaje mi się, że Lopetegui nie zagrzeje zbyt długo miejsca. Ogromne oczekiwania a obyło się bez wielkich wzmocnień.

Psychiki człowiek nie oszuka. Każdy z nas ma jakieś cele, oczekiwania, Własny plan na siebie. I jak brakuje środków, aby realizować siebie czy cel to ta mentalność po prostu siada. I to czasami radykalnie. Wydaje mi się, że w takim miejscu jest po prostu Tottenham. Ale mogę mylić się.

6

Wydaje mi się, że pojawił się w tym klubie problem z mentalność. I ten problem z mentalnością zaczyna się od głowy drużyny, czyli Leo Messiego. Do półfinału przeciwko Chelsea wydawało się, że ten chłopak gra bez jakiejkolwiek presji. Po tym nieudanym karnym coś zmieniło się w Argentyńczyku. Może po prostu dojrzał.

Takie trofea wygrywa się doświadczeniem i mentalnością. Możesz być wybitnie utalentowany, ale jak coś w głowie nie gra to po prostu nie uda się. Smutne, ale prawdziwe.

0

Jakiś dobry serial do polecenia, przy którym człowiek nie nudzi się od pierwszych minut? Albo chociaż film. Najlepiej z jakimś przesłaniem. Same efekty specjalne mnie nie jarają :)

1

Świata. Pomyłka.

0

Zastanawia mnie jak wiele reprezentacja Hiszpanii mogłaby osiągnąć pod wodzą Luisa Enrique na mundialu w Rosji. Wicemistrzów świata po prostu znokautowali jak amatorów. Coś czuję, że mogą sporo zdziałać na najbliższym EURO.

0

Mogą sobie podawać taką kwotę jaką tylko chcą. Ale to nie znaczy, że ktoś tyle wyłoży ;)

0

200 mln funtów za Pogbę? Tym samym Francuz raczej szybko nie odejdzie z Manchesteru United.

5

Dobra, już nie czepiajcie się chłopaka. Wszyscy popełniamy błędy. Trudno się mówi. Piłkarsko jest świetny, ale powrót Brazylijczyka jest niemal niemożliwy do realizacji ze względu na finanse.

3

Koleś tak naprawdę nie ma żadnej pokaźnej muskulatury: https://media.gettyimages.com/photos/joaquin-sanchez-of-real-betis-balompie-celebrates-after-scoring-the-picture-id1026238788?s=612x612
Po prostu zbił tkankę tłuszczową i lepiej wygląda niż do tej pory :)

1

Może Sampdoria Genua? :)

9

Koleś ma 180 cm wzrostu i waży 75 kg. Tak więc biorąc pod uwagę, że codziennie trenuje to ma normalną sylwetkę. Znam ludzi, którzy nie trenują wcale i mają podobną.
O genetyce to może mówić Hulk :D

1

Niestety, ale tak jest ze wszystkim regularność, regularność i jeszcze raz regularność. Ale na szczęście przypomnienie sobie zajmuje mniej czasu :)

1

1200 umowę na dzieło albo w Pana miejsce sprowadzimy imigranta z Polski :D

0

Bardzo dobry. Warto obejrzeć tak czy inaczej.

0

Manager nie kłamie. Trzeba kupić Pinamontiego w miejsce Suareza :D

2

Koleś powinien znajdować się w pierwszej drużynie i zbierać regularnie minuty. Inaczej nie rozwinie się. Problem La Masii jest taki, że zawodnicy zbyt późno dostają swoje szanse.

4

Dla niego wszystko co niemieckiego to jest najlepsze :)

0

W Tottenhamie będzie miał dużo łatwiej o regularne występy. Najprawdopodobniej będzie szykowany jako następca dla Moussy Dembele. Zobaczymy jaki wybór podejmie Holender.

2

Znacie jakieś serial, który klimatem, szybkością akcji oraz emocjami przypomina La Casa de Papel?

0

Kasa na transfery jest, bo zysk netto za ubiegły sezon wyniósł koło 150 mln euro. Ale Daniel Levy nie chce dokonywać innych transferów niż tylko w rozsądnych kwotach. A moim zdaniem 40 mln euro za Guedesa to byłaby idealna inwestycja.

0

Tottenham Hotspur ma szeroką i doświadczoną kadrę, mimo iż wielu graczy ma najlepsze lata przed sobą. Raczej szukają okazji inwestycyjnych jak np. Lucas Moura czy Toby Alderweireld. A wydaje mi się, że Goncalo Guedes był taką okazją, której po prostu nie wykorzystali.

0

Goncalu Guedes w Valencii za 40 mln euro +10 mln euro bonusów. Coś czuję, że może to być kawał piłkarza. Już w ubiegłym sezonie pokazał, że ma papiery na wielkie granie.

Szkoda, że Tottenham Hotspur nie powalczył latem o jego podpis. 40 mln euro za takiego grajka to bardzo rozsądna cena jak na obecną sytuację na rynku transferowym.

0

Gratuluję! Najważniejsze to iść do przodu, rozwijać się i spełniać swoje marzenia. W życiu nie zawsze jest łatwo, ale nigdy nie można poddawać się ;)
Brawo!

1

To jeżeli dla Ciebie to był babol to można równie dobrze stwierdzić, że MATS puścił trzy babole w dwumeczu z Romą.

0

Jeżeli popełnił jakieś błędy to zawsze o nich wspominałem. W szczególności, że były to błędy, które kosztowały nas lub mogły kosztować gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?