0

Pasuje mu ta "7". Tak więc nikt nie ma wątpliwości, że ten numer był zarezerwowany dla Griezmanna, który ostatecznie zdecydował się zostać w Atletico.

5

Jeżeli prawdą jest, że mamy oferty za ponad 100 mln euro za Ivana Rakiticia to nie ma co się nawet zastanawiać. Szanuję Chorwata, ale ma już 30 lat na karku.

5

Przyznam Wam Panie/Panowie, że do dzisiaj gdzieś mam z tyłu głowy myśl co by było, gdyby udało się w pełni wykorzystać potencjał Giovaniego Dos Santos oraz Bojana Krkicia. Pomyśleć tylko, że tercet Bojan-Messi-Giovani mógł zapisać się jako najlepszy w historii. Wszyscy Ci zawodnicy są w podobnym wieku.
Szkoda, że nie udało się.

0

Mają Hummelsa i Sule. A od biedy może zagrać Alaba czy Martinez. Za sezon za darmo przyjdzie Benjamin Pavard, więc mogą poczekać.

2

Myślę, że jakby udało się dostać 55 mln euro za Minę oraz Gomesa to byłoby naprawdę ok. Z resztą, jak widać są to przemyślane transfery w wykonaniu Evertonu.
Lucas Digne 25 lat - 20,2 mln euro.
Yerry MIna 23 lata - 32 mln euro.
Andre Gomes 25 lat - 23 mln euro.

To nie są duże kwoty jak za zawodników w tym wieku i jednak sporym potencjałem jakby nie było.

3

Jak tylko wypożyczenie bez opcji wykupu to dla mnie słabo. Patrząc na skład Newcastle United mam też wątpliwości czy będzie regularnie grał, ale mam nadzieję, że mylę się. Gdyby tylko Rafa na niego postawił to mielibyśmy po sezonie świetnego następcę dla Vermaelena.

6

Moim zdaniem właśnie nie powinni mieć żadnych klauzuli. Piłkarze nie są niewolnikami tylko wolnymi ludźmi. Jeżeli podpisują 5-letni kontrakt to powinni mieć świadomość swoich decyzji. Czy ktoś ich zmuszał? Nie!

0

Sam jesteś gruby. Dobrze, że nie wygląda jak szczur :D

3

Mam wątpliwości. Ale myślę, że Kylian Mbappe ma szansę osiągnąć ten pułap.

0

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar to są nie tylko znakomici piłkarze, ale przede wszystkim znakomite produkty marketingowe. Posiadanie tych graczy niesie ze sobą nie tylko aspekty sportowe, ale również wizerunkowo-finansowe. Dlatego są warci tyle pieniędzy.

0

A co Ty masz do futbol.pl? Kiedyś tam pracowałem :D

0

To tylko taka perspektywa. W koszulce na ramiączkach łapy wyglądają na optycznie większe.

1

Akurat jeśli chodzi o skrócenie okienka transferowego Javier Tebas ma rację, że hiszpańskie kluby będą miały łatwiej, aby pozyskiwać nowych zawodników. Ale problem polega na tym, że trudniej będzie im sprzedawać skoro na rynku będzie mniej dostępnych podmiotów.

21

Czasami mam wrażenie, że Ernesto Valverde chce mieć gotowy zespół do zdobywania tytułów. Brakuje mi tej wizji Guardioli, który uwielbiał stawiać na wychowanków.

0

Mam nadzieję, że z Yerrym Mina to prawda i nie obudzimy się z ręką w nocniku :)

0

Bez przesady. Taki Max Meyer dostał w Crystal Palace bodajże 170 tys. funtów tygodniowo. Moim zdaniem można spokojnie opchnąć Paco do Premier League. Ale trzeba się spieszyć. Gdzie indziej raczej go nie sprzedamy :)

2

Wydaje mi się, że Sergi Roberto będzie pełnił podobną funkcję co Philipp Lahm w Bayernie Monachium u Guardioli. Czyli w zależności od potrzeb będzie grał jako PO lub ŚPD.

6

Gabriel Jesus gra na pozycji napastnika i jego pierwszy kontrakt opiewał na 70 tys. funtów tygodniowo. Według totalsportek, Paco Alcacer zarabia 90 tys. funtów tygodniowo.

1

Powiem Wam szczerze, że do dzisiaj ciężko mi przeboleć, że w 2016 roku zamiast dołożyć 2 mln euro i poczekać do stycznia na sprowadzenie Gabriela Jesusa to zdecydowaliśmy się na Paco Alcacera, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.

0

A skąd masz pewność, że go kupią? :)

2

"Let's go to the Poznan" w wykonaniu kibiców Manchesteru City!

0

Bernardo Silva to zawodnik o podobnej charakterystyce do David Silva tak więc nie jestem zaskoczony, że Pep Guardiola próbuje go w środku pola. Ma coraz większy wachlarz możliwości.

City potrzebuje pozyskać jedynie klasowego defensywnego pomocnika i IMHO będą mogli walczyć na wszystkich frontach.

1

Moi drodzy, z rynkiem transferowym jest troszkę jak z inwestowaniem. Bo mogliśmy dostać za Yerry'ego Minę 30-40 mln euro a zaraz się okaże się nie dostaniemy. Dlaczego? Bo okienko w Anglii powoli kończy się a Danielemu Levy'emu rurka zmiękła i jednak sprzeda Toby'ego Alderweirelda.
Jak to mówią? Chciwy dwa razy traci?

0

Jak to mówią, chciwy dwa razy traci. I pycha kroczy przed upadkiem :)

14

Może Arthur rozegrał zaledwie 3 mecze (i to towarzyskie) w barwach Barcelony, ale ten chłopak ma papiery, aby stać się jednym z filarów tego klubu. Jest niesamowity. Swoim stylem gry przypomina Xaviego. Mam przeczucie, że prędzej czy później wygryzie z podstawowego składu Ivana Rakiticia, który jest bardzo dobrym rzemieślnikiem, ale pewnego pułapu nigdy nie przeskoczy.

0

Dlatego go wykupią. Ale chodzi o to, żeby nie naruszać finansowego Fair Play i zachować odpowiedni budżet :)

0

Teraz o wiele trudniejsze zadanie przed naszym zarządem. Trzeba pozbyć się niepotrzebnych zawodników.
Yerry Mina 30-40 mln euro.
Marlon 10-20 mln euro.
Sergi Samper 5-10 mln euro.
Denis Suarez 10-20 mln euro.
Andre Gomes 15-25 mln euro.
Jose Arnaiz 5-10 mln euro.
Aleix Vidal 9-11 mln euro.
Paco Alcacer 20-30 mln euro.

Jak uda się zarobić na tych piłkarzach w przedziale 95-157 mln euro to będzie niezły wynik. Chociaż po cichu liczę, że uda się uciułać większą kwotę, ale mam duże wątpliwości.

3

Od przybytku głowa nie boli :)

8

Wygląda to bardzo ciekawie! :D

Cofnięty rozgrywający - Arthur
Wysunięty rozgrywający - Coutinho
Box to box - Ivan Rakitić
Defensywy pomocnik - Sergio Busquets
Wielki talent - Carles Alena
Pitbull - Arturo Vidal

15

Zastanawia mnie jak w przyszłym sezonie będzie prezentował się Ousmane Dembele. Bo wbrew pozorom nie miał słabego sezonu. 4 gole i 9 asyst w ciągu 1220 minut to bardzo dobry wynik. Średnio co 93 minuty zdobywał gola bądź notował asystę. A pamiętajmy, że nie miał okresu przygotowawczego i był kontuzjowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?