0

Ale oni w ch*** nie walą. Po prostu nie mają papierów/psychiki, aby grać w Barcelonie. Tyle i aż tyle.

1

Przyznam szczerze, że tak czy inaczej chciałbym wypożyczyć Marlona do Ajaksu Amsterdam. Myślę, że tam chłopaczyna mógłby rozwinąć skrzydła. Albo po prostu włączyć go w transfer Frenkiego, ale zapewnić sobie klauzulę wykupu.

1

To znak, że rynek transferowy nie zwariował i powoli wraca do normalności :)

0

Pozycje są umowne. Pewnie jako zmiennik Busquetsa będzie grał Roberto. Ale również jako zmiennik Semedo. Wydaje mi się, że będziemy mieli dużo wariantów w tym sezonie. Do tego dojdą kontuzje.

0

Pozycje są dosyć umowne. Ale jakoś musiałem pomieścić wszystkich :)

1

Trzeba nauczyć się ucinać straty. Więcej za niego nie dostaniemy chyba, że mocno postawimy na niego w najbliższym sezonie. A to chyba nie wchodzi w grę? Wiem, że ceny na rynku transferowym powariowały, ale mam dziwne wrażenie, że powoli, ale powoli wracamy do normalności, bo jeleni na rynku coraz mniej.

1

Czyżby nasza kadra w najbliższym sezonie miała wyglądać w następujący sposób?
MATS/Cillessen
Semedo/Roberto-Pique/Lenglet-Umtiti/Vermaelen-Alba/Cucurella
Rakitić/Rafinha-Busquets/Arthur-Thiago/Alena
Messi/Malcom-Suarez/Munir-Coutinho/Dembele

2

Mam nadzieję, że również Carles Alena na stałe zostanie włączony do pierwszego zespołu. Szkoda, że doznał kontuzji, ale coś czuję, że pokaże jeszcze na co go stać.

0

Co w tym dziwnego? Łatwiej zapamiętać ludzi, którzy budzą w nas jakieś emocje. Zarówno te pozytywne jak i negatywne :)

17

Myślę, że źle zrozumiałeś jego słowa. Koleś za 10 lat widzi siebie w Barcelonie. A to nie oznacza, że nie trafi tam kilka lat wcześniej :)

0

Pierwszy sezon 13 powodów obejrzałem. Z kolei drugi sezon zakończyłem na pierwszym odcinku i ciężko mi wrócić.

3

Jak to możliwe? Widocznie nigdy nie byłeś w Hiszpanii. Tam kobiety mają inny temperament. U nas niestety wiele dziewczyn to zwykłe kłody.

Jest tam parę rzeczy o które mógłbym również się przyczepić, ale nie o to chodzi. Dla mnie po prostu bomba :)

4

Obejrzałem "Dom z Papieru" i mogę uczciwie przyznać, że to obok Gomorry najlepszy serial jaki kiedykolwiek widziałem. Jestem bardzo, ale to bardzo pozytywnie zaskoczony.

Ten serial był znakomicie przygotowany. I moja teoria spiskowa jest taka, że jego celem było zdobycie przychylności publiczności dla tzw. "helicotper money" na świecie, aby metodą inflacyjną wyjść z zadłużenia.

1

Estrella Damm jest w Lidlu :)

2

Iniesty?

0

Jeżeli kobieta postanowiła wejść z Tobą w przyjaźń to oznacza, że nigdy nie traktowała Ciebie jako potencjalnego chłopaka. Nie da rady stary :)

21

Przecież mam prawo nosić to co chcę :D

0

Ciekawe czy Tottenham wyda jakiekolwiek pieniądze. Bo teoretycznie przydałby się lepszy rezerwowy bramkarz, ktoś za Moussę Sissoko i klasowy skrzydłowy.

0

Poza meczami są jeszcze treningi. A te już obciążają organizm :)

0

Ludzie, ale po co Dembele ma skrócić urlop? Chłopak musi przede wszystkim odpowiednio zregenerować organizm, żeby obyło się bez kontuzji. Na charakterze to można dograć spotkanie, ale nie cały sezon.

Ciała nie oszukasz. Dlatego piłkarze powinni odpowiednio odpocząć, być odpowiednio przygotowani do sezonu i odpowiedni odpoczywać w jego trakcie. O właściwej diecie nie wspomnę, bo to oczywiste.

1

Dzisiejsza sytuacja z Andre Gomesem przypomina fatalnego inwestora giełdowego. Dlaczego? Przykład. Inwestor giełdowy kupił akcje, które straciły już co najmniej 50%. Miał okazję, aby je sprzedać i odzyskać część zainwestowanych pieniędzy. Mimo wszystko uparcie liczy, że kurs ulegnie zmianie. Ostatecznie oczekiwania spełzają na niczym a kurs tych akcji dalej nurkuje.

Nie mam nic do Andre, ale dla mnie to on nawet nie powinien jechać na tournee, aby wyeliminować ryzyko takich urazów. Albo pojechać i nie grać. Musimy teraz uważać na takich graczy jak Rafa, Paco, Digne czy Mina (nie pojechał), bo jak doznają urazów to nie zarobimy na nich szmalu. Zapomniałbym o Vidalu.

0

Czyżby to szukanie nawiązania do Puiga?

0

Spoko, tylko za Suareza nie odzyskamy już szmalu. A za coś nowego napastnika trzeba kupić. A dochody lecą na łeb. Nie wspominając o kredycie, który chce wziąć Barca :)

2

Jak czytam, że Dembele obawia się o konkurencję to... pojawia mi się uśmiech na twarzy. Ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Bo nic nie robi tak dobrze dla rozwoju klubu czy też samych zawodników jak konkurencja.
Podobnie działa to w gospodarce. My jako klienci (widzowie) powinniśmy być największymi beneficjentami wzrostu konkurencyjności w Barcelonie.

7

Jeśli to jest prawda to koleś dla mnie jest dzieciakiem. W City jest 4 świetnych skrzydłowych: Sane, Sterling, Bernardo i Mahrez, którzy wiedzą, że sezon jest długi i okazji do gry nie będzie brakowało.

Z drugiej strony może szybciej dojrzeje, bo nic nigdy nie działa na człowieka tak dobrze jak presja i konkurencja. Do roboty!

0

Głupota. Po co nam Mauro w wieku 28 lat? Jak miałby przychodzić to jak najszybciej :)

0

W tamtym sezonie Carles Perez rozegrał 14 spotkań na lewym skrzydle, w których zdobył 4 gole i zanotował 1 asystę :)
Ile meczów zagrał Malcom w ostatnich latach na lewej stronie boiska?

0

Widziałem i wolę go oglądać z prawej strony lub na środku. Podobnie jak widziałem z prawej strony Coutinho i też wolę go oglądać z lewej strony lub na środku.

0

Malcom to zawodnik o charakterystyce Messiego a nie Bale'a czy Sane. Wyobrażasz sobie Messiego na lewym skrzydle?

6

Jeszcze jedno sprawa. Nie wiem co miało udowodnić wystawienie Malcoma po lewej stronie boiska. Rozumiem, że Valverde może testować różne warianty, ale dla mnie to miało taki sens jak wystawienie Coutinho na prawej stronie po przyjściu do klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?