27

Moi drodzy, muszę się pochwalić. Dzisiaj prawie udało mi się zrobić półmaraton. 18,7 km. Niestety pogoda zawiodła i musiałem zrezygnować z podboju 21 km. Jak dobrze pójdzie to w najbliższych miesiącach uda się sieknąć 42 km :D

0

Idealny zawodnik dla Barcelony. Zamiast kombinować to Barca powinna ściągać tylko graczy, którzy swoim profilem pasują do Blaugrany.

0

Zrozumcie, że obecnie na rynku jest wielu świetnych bramkarzy. Oznacza to, że większość z nich nie będzie miała szansy grać w dobrych klubach w pierwszym składzie. Najczęściej to mogę spodziewać się ławki rezerwowych :)

13

Bo Messi nie ma osobowości na kapitana. Introwertyk nie powinien być kapitanem :)

1

Potencjał naszej reprezentacji obnażyła Dania, wbijając w eliminacjach 4 gole.
Do półfinału to możemy awansować, ale podczas mistrzostw grupy wyszehradzkiej.

0

Jeśli chcemy w miarę tanio pozyskać dobrego i przede wszystkim perspektywicznego zawodnika to moim zdaniem ten piłkarz byłby idealny:


PS. Już jest szykowany na następcę Moussy Dembele w Tottenhamie.

0

Pisałem już miesiąc temu, że Christian Eriksen nie do wyciągnięcia :)

7

Piszecie, że Messi i Ronaldo różnią się psychiką. Ronaldo jest silniejszy pod tym względem dlatego, że ma syndrom DDA. Koleś jest narcyzem i w pewnym stopniu mu to tak naprawdę pomaga. Kolejna sprawa, że Ronaldo ma świadomość, że błędy pomagają osiągnąć sukces. Pisał o tym chociażby Mark Douglas w książce pt. "W Transie Inwestowania". Tłumacząc dlaczego tak ważne jest to, aby robić konsekwentnie swoje.

1

Myślę, że gdyby nie wczorajszy mecz Ronaldo to Argentyna zjadłaby Islandię. Na Messim ciąży ogromna presja a ta została wczoraj jeszcze bardziej podniesiona.

0

To zobacz, że w ciągu tych 5 lat oddali jedynie Kyle'a Walkera a tylko dlatego, że mają Kierana Trippiera, który nie jest wcale gorszy i za mniej niż połowę tej kwoty sprowadzili Serge Auriera :)

0

Na pewno go to nie obchodzi. Zrozumcie, że z takim Messim, Ronaldo czy Neymarem współpracują marketingowcy, którzy czuwają nad ich wypowiedziami. To nie tylko ludzie, ale przede wszystkim "marki", które muszą dbać o swój wizerunek, bo mają wielomilionowe kontrakty.

7

Nie łudźmy się z Christianem Eriksenem. Podobno podpisał nowy kontrakt, który ma zostać ogłoszony po mundialu. Tottenham zmienia się powoli w jeden z najlepszych zespołów w Europie. Mają świetnego i dobrze zarabiającego trenera. Podnieśli kominy płacowe (Harry Kane zarabia 200 tys. funtów tygodniowo). Budują najdroższy (oczywiście prywatny) i najbardziej nowoczesny stadion w Europie. Ponadto latem na wzmocnienia mają przeznaczyć nawet 150 mln funtów.

0

Ambicje zespołu są od wielu lat takie same. Zbudować najlepszy zespół w Europie. Wtedy było mniej klasowych zawodników. Teraz Tottenham ma nie tylko bardzo mocną pierwszą jedenastkę, ale również mocną ławkę rezerwowych.

7

Jeśli chodzi o Messiego to było ewidentnie widać, że coś jest nie tak jego z psychiką. Myślę, że wczorajszy wyczyn Ronaldo odbił się na jego mentalności. Bądźmy realistami. Piłkarze ze sobą rywalizują. Tak jak wszyscy inni ludzie w innych zawodach.

0

Kiedy to było? 5 lat temu. Dużo od tego czasu się zmieniło :D

7

Co Wy chcecie oglądać Eriksena? Koleś jest nie do wyciągnięcia.

3

Argentyna:
Caballero
Salvio-Otamendi-Rojo-Tagliafico
Biglia-Mascherano
Meza-Messi-Di Maria
Aguero

PS. Osobiście zamiast Mezy wystawiłbym Pavona czy Fazio za Rojo.

10

Biglia i Mascherano nic Ci nie mówią? :D

0

Średnia wieku wynosiła wówczas 28,4 lat :)

0

Zapominasz o Argentynie :)

2

Zejdźcie na ziemię. Takie turnieje jak mundial wygrywa się doświadczeniem. A tego brakuje Francuzom.

0

Szejk to przede wszystkim biznesmen i wie z niewolnika nie ma pracownika :)

0

Moi drodzy, po prostu coraz więcej pieniędzy trafia do świata futbolu a to wpływa na inflację :)
PS. Drukują banki centralne na potęgę :)

1

Christian Eriksen podpisał już kontrakt z Tottenhamem. Ogłoszenie nastąpi w ciągu kilku dni. Podobnie jak Dele Alli :)

2

Nie wiem czy było tutaj, ale absurd goni absurd :D
http://www.bibula.com/?p=102035
PS. Jak zwykle Izrael urażony :P

12

Marzy mi się powrót Thiago i występy naszej drużyny w formacji 4-3-3.
MATS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Thiago-Busquets-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele

0

Moussa Dembele gra w Tottenhamie :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Moussa_Dembélé_(belgijski_piłkarz)
PS. Zanim kogoś będziesz chciał poprawić to upewnij się 10 razy czy masz rację :)

0

Jeśli kogoś chcemy z Tottenhamu to do wyciągnięcia są następujący gracze:
Toby Alderweireld, Danny Rose, Moussa Dembele, Moussa Sissoko, Georges Kevin-N'Koudou, Fernando Lloretne oraz Vincent Janssen.

Pozostali gracze są nie do wyciągnięcia. Tottenham sprzedaje tych graczy, których chce sprzedać :)

0

Jest koleś na zagranicznych forach, który podaje informacje na temat decyzji Tottenhamu z wyprzedzeniem. Pisał, że Harry, Dele i Eriksen podpisali nowe kontrakty. Oficjalne informacje na ten temat pojawią się w ciągu najbliższych dni.
PS. Eriksen już jest nie do wyciągnięcia :)

0

Czyżby Argentyna na mundialu miała grać w formacji 4-4-2?

Caballero
Mercado-Otamendi-Fazio-Tagliafico
Pavon-Mascherano-Lo Celso-Di Maria
Messi-Higuain

Wydaje mi się, że właśnie w tej formacji mogą być najgroźniejsi, zachowując balans między ofensywą a defensywą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?