Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Moi drodzy, muszę się pochwalić. Dzisiaj prawie udało mi się zrobić półmaraton. 18,7 km. Niestety pogoda zawiodła i musiałem zrezygnować z podboju 21 km. Jak dobrze pójdzie to w najbliższych miesiącach uda się sieknąć 42 km :D
0
Idealny zawodnik dla Barcelony. Zamiast kombinować to Barca powinna ściągać tylko graczy, którzy swoim profilem pasują do Blaugrany.
0
Zrozumcie, że obecnie na rynku jest wielu świetnych bramkarzy. Oznacza to, że większość z nich nie będzie miała szansy grać w dobrych klubach w pierwszym składzie. Najczęściej to mogę spodziewać się ławki rezerwowych :)
13
Bo Messi nie ma osobowości na kapitana. Introwertyk nie powinien być kapitanem :)
1
Potencjał naszej reprezentacji obnażyła Dania, wbijając w eliminacjach 4 gole.
Do półfinału to możemy awansować, ale podczas mistrzostw grupy wyszehradzkiej.
0
Jeśli chcemy w miarę tanio pozyskać dobrego i przede wszystkim perspektywicznego zawodnika to moim zdaniem ten piłkarz byłby idealny:
PS. Już jest szykowany na następcę Moussy Dembele w Tottenhamie.
0
Pisałem już miesiąc temu, że Christian Eriksen nie do wyciągnięcia :)
7
Piszecie, że Messi i Ronaldo różnią się psychiką. Ronaldo jest silniejszy pod tym względem dlatego, że ma syndrom DDA. Koleś jest narcyzem i w pewnym stopniu mu to tak naprawdę pomaga. Kolejna sprawa, że Ronaldo ma świadomość, że błędy pomagają osiągnąć sukces. Pisał o tym chociażby Mark Douglas w książce pt. "W Transie Inwestowania". Tłumacząc dlaczego tak ważne jest to, aby robić konsekwentnie swoje.
1
Myślę, że gdyby nie wczorajszy mecz Ronaldo to Argentyna zjadłaby Islandię. Na Messim ciąży ogromna presja a ta została wczoraj jeszcze bardziej podniesiona.
0
To zobacz, że w ciągu tych 5 lat oddali jedynie Kyle'a Walkera a tylko dlatego, że mają Kierana Trippiera, który nie jest wcale gorszy i za mniej niż połowę tej kwoty sprowadzili Serge Auriera :)
0
Na pewno go to nie obchodzi. Zrozumcie, że z takim Messim, Ronaldo czy Neymarem współpracują marketingowcy, którzy czuwają nad ich wypowiedziami. To nie tylko ludzie, ale przede wszystkim "marki", które muszą dbać o swój wizerunek, bo mają wielomilionowe kontrakty.
7
Nie łudźmy się z Christianem Eriksenem. Podobno podpisał nowy kontrakt, który ma zostać ogłoszony po mundialu. Tottenham zmienia się powoli w jeden z najlepszych zespołów w Europie. Mają świetnego i dobrze zarabiającego trenera. Podnieśli kominy płacowe (Harry Kane zarabia 200 tys. funtów tygodniowo). Budują najdroższy (oczywiście prywatny) i najbardziej nowoczesny stadion w Europie. Ponadto latem na wzmocnienia mają przeznaczyć nawet 150 mln funtów.
0
Ambicje zespołu są od wielu lat takie same. Zbudować najlepszy zespół w Europie. Wtedy było mniej klasowych zawodników. Teraz Tottenham ma nie tylko bardzo mocną pierwszą jedenastkę, ale również mocną ławkę rezerwowych.
7
Jeśli chodzi o Messiego to było ewidentnie widać, że coś jest nie tak jego z psychiką. Myślę, że wczorajszy wyczyn Ronaldo odbił się na jego mentalności. Bądźmy realistami. Piłkarze ze sobą rywalizują. Tak jak wszyscy inni ludzie w innych zawodach.
0
Kiedy to było? 5 lat temu. Dużo od tego czasu się zmieniło :D
7
Co Wy chcecie oglądać Eriksena? Koleś jest nie do wyciągnięcia.
3
Argentyna:
Caballero
Salvio-Otamendi-Rojo-Tagliafico
Biglia-Mascherano
Meza-Messi-Di Maria
Aguero
PS. Osobiście zamiast Mezy wystawiłbym Pavona czy Fazio za Rojo.
10
Biglia i Mascherano nic Ci nie mówią? :D
0
Średnia wieku wynosiła wówczas 28,4 lat :)
0
Zapominasz o Argentynie :)
2
Zejdźcie na ziemię. Takie turnieje jak mundial wygrywa się doświadczeniem. A tego brakuje Francuzom.
0
Szejk to przede wszystkim biznesmen i wie z niewolnika nie ma pracownika :)
0
Moi drodzy, po prostu coraz więcej pieniędzy trafia do świata futbolu a to wpływa na inflację :)
PS. Drukują banki centralne na potęgę :)
1
Christian Eriksen podpisał już kontrakt z Tottenhamem. Ogłoszenie nastąpi w ciągu kilku dni. Podobnie jak Dele Alli :)
2
Nie wiem czy było tutaj, ale absurd goni absurd :D
http://www.bibula.com/?p=102035
PS. Jak zwykle Izrael urażony :P
12
Marzy mi się powrót Thiago i występy naszej drużyny w formacji 4-3-3.
MATS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Thiago-Busquets-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele
0
Moussa Dembele gra w Tottenhamie :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Moussa_Dembélé_(belgijski_piłkarz)
PS. Zanim kogoś będziesz chciał poprawić to upewnij się 10 razy czy masz rację :)
0
Jeśli kogoś chcemy z Tottenhamu to do wyciągnięcia są następujący gracze:
Toby Alderweireld, Danny Rose, Moussa Dembele, Moussa Sissoko, Georges Kevin-N'Koudou, Fernando Lloretne oraz Vincent Janssen.
Pozostali gracze są nie do wyciągnięcia. Tottenham sprzedaje tych graczy, których chce sprzedać :)
0
Jest koleś na zagranicznych forach, który podaje informacje na temat decyzji Tottenhamu z wyprzedzeniem. Pisał, że Harry, Dele i Eriksen podpisali nowe kontrakty. Oficjalne informacje na ten temat pojawią się w ciągu najbliższych dni.
PS. Eriksen już jest nie do wyciągnięcia :)
0
Czyżby Argentyna na mundialu miała grać w formacji 4-4-2?
Caballero
Mercado-Otamendi-Fazio-Tagliafico
Pavon-Mascherano-Lo Celso-Di Maria
Messi-Higuain
Wydaje mi się, że właśnie w tej formacji mogą być najgroźniejsi, zachowując balans między ofensywą a defensywą.