Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Do tego grona powinni dołączyć Pique, Alba oraz Roberto.
0
Czym się przejmujecie? Real Madryt był ciągnięty za uszy od 1/8 finału LM i na dodatek dostał prezenty od bramkarzy w półfinale i finale Ligi Mistrzów.
To my po prostu przegraliśmy (sfrajerzyliśmy) tę Ligę Mistrzów, bo w dwumeczu czy w finale ogralibyśmy ich bez większego problemu.
2
100 mln euro to jest maks za 27-letniego zawodnika. Co prawda klasowego, ale maks. Dlatego, że pogra kilka sezonów i będziemy mogli odzyskać maksymalnie 3/4 tej kwoty.
0
Bardzo dziwne podejście, ale przypominam, że w 2014 roku w bramce reprezentacji Argentyny stał Sergio Romero, który był rezerwowym w AS Monaco. Z kolei niepowołany został Willy Caballero, który miał za sobą bardzo dobry sezon w Maladze.
1
jeden z niewielu piłkarzy, który powinien być pokazywany młodym chłopakom jako przykład do naśladowania. Myślę, że gdyby miał 182-185 cm to byłby bezapelacyjnie najlepszym środkowym obrońcą na świecie.
1
Przecież każdy z nas równie dobrze może wysyłać 5-10 zł miesięcznie na jakiś cel charytatywny. I zobaczcie o ile ten świat byłby piękniejszy :)
22
I niech mi nikt nie pierdzieli, że nasi piłkarze nie mają szansy, aby przebić się do pierwszej drużyny. Uważam, że większość z nich jest w stanie wejść na klasowy poziom jeśli odpowiednio będzie kierowana ich kariera i przede wszystkim będą dostawać szanse na pokazanie swoich umiejętności. Nie ogony w pucharach, ale regularne występy.
0
Bez przesady. Jose Mourinho to dobry trener. Ale ich decyzje transferowe w ostatnich latach były niezrozumiałe.
0
Czyli latem czeka nas kilka ciekawych wzmocnień w Manchesterze United. Potrzebują piłkarzy na teraz jeśli chcą zbliżyć się do poziomu Manchesteru City (100 punktów). Toby Alderweireld, Alex Sandro, Thiago Alcantara i Riyad Mahrez? Będzie na pewno ciekawie :D
0
Nie wiem, nie czytam wszystkich komentarzy :)
PS. Może uczą się do sesji? :D
0
Widzisz i ostatecznie działania Liverpoolu przynoszą efekt. Mieli przecież takich fenomenalnych graczy jak Luis Suarez czy Coutinho. Teraz mają Salaha.
To jest projekt. Dlatego ważny jest czas i cierpliwość.
Klub piłkarski to nie tylko piłka, ale przede wszystkim biznes.
0
Niczego nie podpisał. Odchodzi latem. Cena wywoławcza 45 mln funtów.
W jego miejsce ma przyjść Matthijs de Ligt.
Bo nie sztuką jest nawydawać pieniędzy, osiągnąć sukces a potem znaleźć się w czarnej dupie na wiele lat. Spójrz na Inter i Milan, które były źle zarządzane :)
0
A jeszcze przed sezonem było Loserpool, no nie? :) Jak to ludzie szybko zdanie zmieniają :D
0
Nie ma raczej szans, aby trafił do Tottenhamu w najbliższym czasie.
1
Tottenham to od kilku lat TOP3 w Premier League co potwierdzają wyniki. Jeśli spojrzysz na ten klub to nieustannie pchną się do góry. Ten sezon może nie był wybitny, ale po wzmocnieniach będzie ciekawie :D
0
Atletico Madryt ile czasu czekało na mistrzostwo? I jakich piłkarzy mieli w drużynie? Spokojnie. Tytuły pojawią się niebawem :)
2
Myślę, że zaraz powinien ktoś się zgłosić :D
0
Tottenham właśnie nie ma aż tyle kasy. Najwięcej w klubie zarabia Hugo Lloris - 120 tysięcy funtów tygodniowo. Toby Alderweireld odchodzi latem, bo Tottenham nie zamierza spełniać jego oczekiwań finansowych.
Więc z tą kasą to nie szalej. W dodatku budują drogi stadion, więc nie jest tak kolorowo. Jest po prostu mądrze zarządzany.
0
Spójrz na Atletico Madryt ile czasu potrzebowali, aby zdobyć mistrzostwo Hiszpanii. A przecież mieli swego czasu również wybitnych graczy w swojej kadrze jak np. w sezonie 2010/2011 jak De Gea, Godin, Ujfalusi, Filipe Luis, Juanfran, Tiago, Raul Garcia, Simao, Reyes, Aguero czy Forlan :)
1
Nie do końca. W Tottenhamie do tej pory nie mówiło się głośno o pucharach. Po tym sezonie wzrosły ambicje i środki na ten cel mają zostać poświęcone.
W sezonie 2015/2016 zabrakło doświadczenia. Teraz te doświadczenie zawodnicy już mają. Wystarczy tylko wzmocnić kadrę.
De Ligt, Shaw/Sessegnon, Bruno Fernandez i Anthony Martial :)
2
Od kilku lat są w TOP3 Premier League a na dodatek jeszcze się wzmacniają. To jest w tej chwili czołówka Premier League a nie średniak. W średniaku nie gra najlepszy napastnik na świecie (najwięcej goli w 2017 roku).
1
Zdziwisz się niebawem. To jest projekt długofalowy, który skrupulatnie jest realizowany od wielu lat. Tottenham to klub, który jest prowadzony w sposób biznesowy.
1
Tottenham Hotspur pobił rekord w Premier League, zarabiając na czysto 117 mln funtów w jednym sezonie. Po prostu jest mądrze prowadzony :)
1
Ty sam jesteś średniak. Tottenham to w tej chwili TOP3 w Premier League. Nowy stadion, wielka kasa na transfery. Cel: mistrzostwo Anglii :)
0
Spotkanie pomiędzy Mauricio Pochettino i Danielem Levym skończyło się pomyślnie. Bardzo prawdopodobne, że Argentyńczyk podpisze w najbliższych dniach nowy kontrakt z klubem
Źr.: [Telegraph] - informacja z Tottenham24.pl
Czyli wszystko wskazuje na to, że Mauricio Pochettino otrzyma co najmniej 150 mln funtów na transfery. Na celowniku są m.in: Matthijs de Ligt, Ryan Sessegnon, Bruno Fernandes czy Anthony Martial.
0
Myślę, że Tottenham zaproponuje jeszcze wypożyczenie Juana Foytha, czym może przebić City. Ale spodziewam się, że wyrównają ofertę. Bo ten piłkarz to oczko w głowie Pochettino :)
Kolejna sprawa, że w City będzie siedział na ławie (Otamendi, Stones, Kompany i Laporte).
1
Neymar popełnił błąd i będzie chciał go naprawić. Oczywiście powrót do Barcy jest niemożliwy ze względów finansowych, więc przeniesie się do Realu Madryt.
Ogromną zaletę tego transferu jest to, że Barca nie pomyliła się wydając te pieniądze na Coutinho oraz Dembele.
0
Bądźmy realistami. Pozyskanie Lengleta wydaje się najprostszym zadaniem. Można zbić klauzulę odejścia do 20 mln euro + dorzucić kartę zawodniczą Aleixa Vidala. A jak dobrze pójdzie to na wypożyczenie pośle się jeszcze Yerry'ego Minę, którego chce również Real Betis.
1
Stary, ja mówię jak to wygląda z mojej strony. Każdy ma prawo ustawiać algorytm jak tylko chce. Są rzeczy, które akceptuję i nigdy nie zaakceptuje u kobiety jako potencjalnej partnerki :)
3
Najbardziej? Piękno, zdrowrozsądkowe podejście do życia, zasady, wierność, ambicja, wyrozumiałość.
Co mi się nie podoba? Rozwiązłość seksualna, narcyzm, udawanie niedostępnych, brak ambicji.