1

Jak to nie wpadło!?

0

Myślę, że Wagner powinien grać w obu meczach. Widać, że Lewy myślami jest w Realu :)

0

Mam takie wrażenie, że tego zwycięstwa chcą w szczególności niemieccy zawodnicy :) Lewy powinien dać więcej od siebie, bo ma szansę, aby powalczyć o Złotą Piłkę.

3

Walka o górną piłkę. Gorszy fizycznie piłkarz Realu upada. Faul.
Komizm :)

0

Nie wiem co mówiłeś, ale widząc liczbę poleceń to śmiać mi się chce. Podobnie Ulreich mógł to wyciągnąć jak MATS uderzenie Manolasa.

1

Taaa a jak MATS się nie rzuci się to mówicie, że nie miał szans :D

0

Lewego widać, że trochę piecze, bo akurat Benzema strzelił. Niech bierze się do roboty :)

0

Franck Ribery ma 35 lat na karku, ale skillsy na niesamowitym poziomie. Brakuje mu jedynie takiej szybkości jak jeszcze kilka lat temu.

0

Remontadę czas zacząć! Czuję gwałt. Róbcie screeny :D

0

Jeżeli Lewy będzie zawodził na boisku to na placu gry powinien pojawić się Sandro Wanger. W poprzednim meczu miałem wrażenie, że Polak nie chciał spinać się przeciwko drużynie do której chce trafić.

2

Ma wejść w drugiej połowie, aby utrzymać awans Bayernu :)

1

Szczerość, dążenie do celu, pewność siebie (nie mylić z arogancją), życzliwość.
PS. Uczciwości nie wpisuję, bo w moim osobistym odczuciu wobec ludzi nieuczciwych należy stosować ostracyzm społeczny. Może to czegoś nauczy. Moim zdaniem to nawet nie powinno być postrzegane jako cecha charakteru tylko coś naturalnego.

0

Ale to, że wspominam o prawdzie nie znaczy, że nie mogę jednocześnie cieszyć się z dubletu :)

0

M.in. dlatego jest obecnie najlepszym prawym obrońcą na świecie :)

2

"Bez przeszłości nie ma przyszłości" - Wilbur Smith.

1

Nie przeżywam, ale nazywam rzeczy po imieniu :)
Prawda boli? :)
"Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę." - Julian Mikołajczak.

1

Od kiedy nazywanie rzeczy po imieniu jest bólem dupska? Po prostu mówią bezpośrednio o pewnych rzeczach. Niektórych może boleć, że wypomina im się, że potrzebują sędziów :D

1

To jest oszustwo a nie taki jest futbol. Dlatego czekam na VAR :)

1

Kontrowersje w 1/8 finału Ligi Mistrzów na korzyść jednego zespołu.
Kontrowersje w 1/4 finału Ligi Mistrzów na korzyść jednego zespołu.
Kontrowersje w 1/2 finału Ligi Mistrzów na korzyść jednego zespołu.

O kim mowa? :D

12

Niektórzy narzekają tutaj na Denisa Suareza, ale chłopak może pochwalić się bardzo dobrymi statystykami.
Średnio zdobywa gola i asystę co 118 minut. To naprawdę bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że rzadko może liczyć na regularne występy.

16

Chłopak ma papiery na granie. Gołym okiem widać, że potrzebuje regularności. Moim zdaniem powinien dostawać więcej szans od Ernesto Valverde, który jest zwolennikiem formacji 4-4-2. Właśnie w tej formacji Denis Suarez rozegrał swój sezon życia w Villarreal występując na lewej stronie placu gry.

0

Bardzo piękne kobiety! :D

0

Ale nie mówię o jego powrocie do Olympique Marsylia. Chodzi mi o moment, w którym opuszczał Olympique Marsylia.

Słoneczna Barcelona bardziej przypomina Marsylię niż deszczowy Londyn :)

PS. Czytajcie ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że przed sezonem 2015/2016.

0

Kurczaka z ryżem i surówką. Ale byłem z rodzinką później na grillu :)

0

Do dnia dzisiejszego nie mogę przeboleć, że przed sezonem 2015/2016 nie pozyskaliśmy Dimitriego Payeta zamiast Ardy Turana. Francuz był do wyciągnięcia za 15 mln euro, ale wówczas nie był taki "popularny".

W bieżącym sezonie 9 goli i 22 asysty mówią same za siebie. W sezonie 2014/2015 przed przenosinami do West Ham United zdobył 7 goli i zanotował 21 asyst w Ligue 1.

Ale ma już 31 lat na karku i na ten transfer jest za późno.

0

A ja mimo wszystko spodziewam się gry trójką obrońców i dwójką wahadłowych.
Szczęsny
Piszczek-Glik-Pazdan
Błaszczykowski-Krychowiak-Linetty-Rybus
Zieliński
Lewandowski-Grosicki/Milik

0

Teraz trzeba białych odprawić z kwitkiem na Camp Nou (chciałbym manitę), niech jeszcze Tottenham klepnie miejsce na podium i dla mnie sezon klubowy dobiega końca. Miesiąc przerwy i czekam na mundial :)

0

Kto stwierdził? Podaj mi nazwisko i wypowiedź :)

7

Zapomniałeś o Arthurze, którego mamy praktycznie zaklepanego :)

0

Może dlatego, że Eugen Polanski zawsze zostawiał serducho na boisku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?