Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To dobrze, że będzie grał ofensywnie bo będzie zostawiał wolne przestrzenie dla sprintera, którym jest właśnie Ousmane Dembele :D
0
Bo na skrzydłach mieliśmy zawodników, którzy nie nadążali. Iniesta nie jest skrzydłowym. Coutinho nie radzi sobie na prawej stronie, bo nie jest graczem o tej charakterystyce. Za dużo przestrzeni daliśmy im po bokach boiska.
Coutinho nakłada pressing. Z kolei Dembele walczył jak wół w starciu z Chelsea. Nie zapominajmy o pewnych rzeczach :)
0
Przesadzasz. Moim zdaniem Dembele to idealny zawodnik, aby grać przeciwko tak ofensywnie uosobionym defensorom jak Marcelo, Alaba czy Marcos Alonso :)
2
Przesadzamy. Pamiętaj, że Marcelo bez piłki uderzył barkiem w Sergi Roberto za co kartki nie otrzymał. I jak słusznie inni zauważyli, to pierwszy Marcelo zaatakował Katalończyka.
0
To przypominam kadrę Bayernu, która zdobyła tryplet.
Neuer
Lahm-Boateng-Dante-Alaba
Schweinsteiger-Martinez
Robben-Muller-Ribery
Mandzukić.
Czterech ofensywnych zawodników z przodu, dwóch defensywnych pomocników, ofensywnie uosobieni boczni obrońcy, dwóch środkowych obrońców i bramkarz.
1
Ale jakie ofensywne ustawienie? Przypomnę Ci kadrę Bayernu z sezonu, kiedy zdobywali tryplet.
Neuer
Lahm-Boateng-Dante-Alaba
Schweinsteiger-Martinez
Robben-Muller-Ribery
Mandżukić
Czyli u nas byłoby podobnie.
Ofensywnie uosobieni obrońcy i dwóch świetnych defensywnych pomocników.
0
Wiele osób zastanawia się czy Liverpool FC ma szansę w finale z Realem Madryt? Jeśli ktokolwiek oglądał rewanżowe spotkanie przeciwko Manchesterowi City to może domyślić się, że "The Reds" będą grali na własnej połowie, szukając okazji do kontrataków. Mając takich skrzydłowych jak Salah czy Mane a na dodatek Firmino, który zakłada pressing przy każdej możliwej okazji, mają ogromne szanse na zdobycie tytułu.
Juergen Klopp nie jest dzieckiem. Rewanż przeciwko Manchesterowi City pokazał, że potrafi ustawić się pod przeciwnika i wykorzystać atuty swojego zespołu.
4
Moim zdaniem powinniśmy grać 4-2-3-1. Czyli dwójka defensywnych pomocników (Busquets i Rakitić), którzy asekurowaliby bocznych obrońców i bardziej ofensywnych graczy.
Moim zdaniem Iniesta mógł pojawić się na placu gry przy korzystnym wyniku. Real Madryt był spokojnie do ogrania. Nawet w 10-tkę stworzyliśmy kilka znakomitych sytuacji.
0
Moim osobistym zdaniem Franck Ribery ze swoją szybkością powinien pełnić rolę jako playmaker. Skillsy ma odpowiednie, ale na skrzydło jest już za wolny.
Nie dość, że Serge Gnabry musi trafić do pierwszej drużyny to przydałby im się nowy skrzydłowy na prawą stronę boiska. Może Bailey.
5
Dokładnie. Sergi Roberto uderzył go w barkę i za takie coś nie daje się czerwonej kartki. Z kolei Marcelo zrobił z siebie aktora i złapał się za twarz.
Bo przepychankę między Albą i Modriciem widzieliśmy i tam nawet kartki sędzia nie pokazał, chociaż obaj powinni zobaczyć po żółtku.
2
Wiecie czego najbardziej żałuję po wczorajszym meczu? Że przez całą pierwszą połowę graliśmy z Iniestą na lewej stronie i Coutinho po prawej stronie boiska. Real ma dziurawe te boki obrony i gdybyśmy od początku wyszli z Coutinho na lewej stronie i Dembele po prawej stronie to moglibyśmy robić im takie dziury w defensywie, że to głowa mała.
O decyzjach sędziego nie chce mi się już nawet wypowiadać. Kibice Realu powiedzą, że sędzia mógł odgwizdać rzuty karny na Marcelo i Varane wystawił nogę o którą był zahaczony przez Suareza. Ale to pikuś przy fakcie, iż Ramos, Bale czy Marcelo powinni obejrzeć czerwone kartki i na dodatek sędzia niesłusznie odgwizdał spalonego Rakiticia, po którym nie uznał gola dla Barcy.
1
Idealna alternatywa dla Busquetsa czy Rakiticia.
25
Real Madryt jest śmieszny. W pierwszej połowie dwa faule taktyczne Garetha Bale'a i za żaden nie dostał żółtej kartki. Sergio Ramos w drugiej połowie meczu trzykrotnie faulował (w tym jeden taktyczny) i nie obejrzał drugiej żółtej kartki w konsekwencji czerwonej. Marcelo faulował od tyłu Messiego to sędzia nie odgwizdał przewinienia. Bo jakby odgwizdał to oznaczałoby to drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.
Moim zdaniem arbiter był po prostu za bardzo pobłażliwy. Gdyby to spotkanie sędziował ktoś z "jajami" to Real Madryt mógł kończyć to spotkanie mając na placu gry 8. zawodników. A tak mieli pełną jedenastkę.
1
Różnica polega na tym, że gramy lepiej w defensywie, bo dwumecz z Bayernem pokazał, iż Navas jest bramkarzem wyśmienitym.
0
Za 2 lata a nie rok.
0
Można, zawsze wnosiłem :)
26
Co Ty w ogóle piszesz. Jak można "nie oglądać się na sędziów" skoro to właśnie sędziowie mają jeszcze niebagatelny wpływ na wyniki spotkań. Moim zdaniem związki piłkarskie powinny dążyć do tego, aby sędzia był praktycznie niewidzialny w spotkaniach. Czyli wprowadzenie technologii, która będzie mogła wyeliminować te pomyłki. Nie widzę innego rozwiązania.
0
Ktoś wczoraj zapytał co najbardziej cenicie w ludziach. Większość odpowiedzi zawierała słowo: "szczerość". To dlaczego czepiacie się dziennikarzy czy niektórych dzienników, że po prostu piszą prawdę? :)
0
W finale? Nie, ale pamiętasz spotkanie z Bayernem? Dwa gole ze spalonego :D
1
Spoko, niczego innego się nie spodziewam :)
4
Zrobić na dniach przeróbkę pod to, w których wymienię wszystkie mecze Realu Madryt z ostatnich lat, w których doszło do wałków?
"Wy ich szukacie w Barcelonie? My Ich znajdziemy, My Was znajdziemy!"
7
To nie fart. To sędziowie :)
4
No i co z tego, że są w finale? Trzeci sezon z rzędu pomagają im sędziowie. Oczywiście będą mówić, że są lepsi, ale prawda jest taka, że gdyby technologia VAR to pewnie już odpadliby z PSG, gdzie w pierwszym meczu było kilka wałków :)
0
Nikt nie mówi o szczęściu. Oni mają najlepszą pomoc świata - pomoc arbitrów :)
1
Mniejsza o to, że nieuczciwie trzeba cieszyć się, żeby nikt nie zauważył :)
1
Muller to parodysta......
Lewy to parodysta......
Sędzia i tak zrobił wałek.
0
Ile doliczył?
19
Asensio udawał, Kroos udawał, teraz Navas udaje :D
0
Zaczyna się aktorstwo....
1
James schodzi? Powinien zostać ma dobrze ułożoną nogę. Teraz Bayern będzie grał na wrzutki: Sule, Hummels, Martinez, Wagner, Lewandowski, Muller.