1

Ter Stegen to jeszcze nie jest nawet poziom Davida de Gei. To, że gra w Barcy nie znaczy, że jest najlepszy. Nie jest nawet najlepszy w La Liga. Trofeo Zamory zdobył Jan Oblak :)

0

Podobny przypadek jak w reprezentacji Argentyny 4 lata temu. Willy Caballero miał za sobą znakomity sezon a nie został nawet powołany na mundial. Z kolei Romero był rezerwowym w Monaco, grał niewiele a na MŚ pokazał klasę.
Decyzję Loewa ocenimy po turnieju :)
PS. Kibice Barcy powinni cieszyć się, że nie gra. Przynajmniej nie dostanie jakiejś głupiej kontuzji ;P

6

Plotki o sprowadzeniu 28-letniego Miralema Pjanicia to dla mnie żart. Można było chłopa pozyskać 2 lata temu z Romy za 42 miliony euro to Barca zdecydowała się na Andre Gomesa. Nie mam nic do Portugalczyka, ale Bośniak już wtedy idealnie wpasowywał się w nasz styl gry.

0

Języki programowania. A wcześniej język angielski :)

0

1000 zł na redukcję spokojnie wystarczy. Jeszcze w tej kwocie będziesz miał odżywki. Oczywiście pod warunkiem, że sam będziesz sobie te jedzenie przygotowywał :)

17

Moim zdaniem to nie wina pokolenia tylko zmiany wartości w klubie w ostatnich latach. Odeszliśmy od swoich korzeni nie tylko w rezerwach, ale również w pierwszym zespole.

0

Żart, może nie żart. Mnie tylko śmieszy, że przy podobnych sytuacjach MATS jest zawsze obwiniany. Dlatego stosując wykładnię na tej stronie stwierdzam, że Neuer nie zawinił :D

0

Nie zagwarantuje :) Portugalczyk ma już 33 lata na karku i już dawno nie prezentuje najwyższego poziomu. Jedyne co mu zostało kluczowe to skuteczność. Egezkutorem jest wybitnym.

1

Bo jesteście obłudni. Obwiniacie Neuera za bramki przy których tłumaczycie MATS-a. Trochę obiektywizmu proszę zachowywać.

7

Nie miał szans przy żadnej z bramek. Na tej stronie jak MATS puszcza takie gole to zawsze tłumaczy się, że nie miał szans :D

2

Już z Romą pokazał jak broni takie strzały :D

1

Biorąc pod uwagę klasyfikację, którą stosuje się w stosunku do Ter Stegena na tej stronie to Neuer nie miał szans przy żadnej z bramek :)

2

Wydaje mi się, że Thiago w rewanżu z Realem Madryt pokazał, że nie brakuje mu walorów defensywnych :)

1

Jakby była możliwość, aby odmłodził się o 10 lat to brałbym bez zastanowienia :)

15

MATS
Roberto-Pique-Umtiti-Alba
Thiago-Busquets-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele

Ale byłby ogień.

A na ławce: Cillessen, Lenglet, Semedo, Rakitić, Paulinho, Denis, Griezmann.

0

Bo tylu klasowych mieliśmy dostępnych przez większość ubiegłego sezonu :D

0

Jeżeli istnieje możliwość pozyskania Thiago za 60 mln euro to nie ma co się zastanawiać. Bo jak będziemy się zastanawiać to zaraz go Guardiola weźmie do City. Nie piszcie po co nam kolejny klasowy zawodnik. Jest w futbolu takie jedno mądre powiedzenie: "Pokaż mi swoją ławkę rezerwowych a powiem Ci jaki masz zespół". Za chwilę City będzie miało 22 klasowych graczy. A Wy ilu chcecie mieć?

0

Christian Eriksen lada moment podpisze nowy kontrakt. Jego cena oscylowałaby na blisko 150 mln euro. W takiej sytuacji lepiej pozyskać Thiago, którego transfer może zostać zamknięty w kwocie 60 mln euro. Ponadto jest to chłopak z cantery. Nie musiałby się nawet zbytnio adaptować w drużynie :D

0

To mimo zadłużenia zysk 117 mln funtów jest pokaźny. A zysk 80 mln euro Real Madryt zanotował, gdyż ich bilans transferowy wynosił +87 mln euro. Bez tego byliby na minusie :)

3

Floro jest lepszy? Sorry, ale to Tottenham zarobił 117 mln funtów na czysto za ubiegły sezon :)

9

Co to znaczy dajemy? Real Madryt powinien zapytać najpierw ile chcecie za obu? Znając Daniela Levy'ego to krzyknie im zawrotną kwotę. Ale on zna się na swoim fachu jak mało kto :D

0

Cały artykuł jest komiczny, bo z jednej strony piszą o tym, że Tottenham zgodzi się na odejście Pochettino za 42,5 mln funtów.

A w dalszej części temu zaprzeczają:
"Daniel Levy, prezes Tottenhamu, jest jednak przekonany, że da radę odeprzeć zakusy giganta z Hiszpanii. Tym bardziej, że ponad tydzień temu 46-letni Pochettino związał się z klubem umową do 30 czerwca 2023 roku, gwarantującą mu 8,5 miliona funtów za sezon."

Źr.: http://transfery.info/114829,425-miliona-funtow-za-pochettino

Widać brak profesjonalizmu. To żadne źródło.

0

Nie Daniel Levy tyle chce, tylko Real Madryt proponuje taką kwotę. A to są dwie inne rzeczy :)

0

Myślę, że niekoniecznie. To nie chodzi o pieniądze. Jak odejdzie Pochettino to kluczowi zawodnicy będą chcieli odejść. Nie tym razem. Za kilka lat może pozwoli mu odejść :)

Czyli Arsene Wenger is coming? :D

1

A moim zdaniem te słowa przekreślają potencjalne przenosiny: "Okazałbym brak szacunku dla Daniela Levy'ego, gdybym chciał teraz odejść".

1

Może za 3-4 lata :) Może nigdy. Zależy czy Daniel Levy będzie inwestował w klub.

0

Tylko Mauricio już zdementował, że nie przeniesie się do Realu Madryt w najbliższym czasie :)

31

Pochettino: "Jestem szczęśliwy w Tottenhamie. Okazałbym brak szacunku dla Daniela Levy'ego, gdybym chciał teraz odejść. Niedawno przedłużyłem swój kontrakt i jestem z tego powodu szczęśliwy"
Źr: Tottenham24.pl

Czyli Argentyńczyk nie trafi do Realu Madryt :)

0

Może ma, ale nie odejdzie teraz.

0

Chyba humanitarna a nie humanistyczna :)
PS. Nie używajcie słów, których znaczenia nie znacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?