Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łukasz Jurkowski to produkt marketingowy. Stąd takie zachowanie z jego strony.
0
Jest takie mądre powiedzenie. Jak w burdelu nie idzie to zmienia się k**** a nie firanki. Niestety w polskiej piłce nieustannie zmienia się trenerów zamiast zmienić zawodników. Liczą na cud, że może się uda. Niestety rzeczywistość okazuje się brutalna.
0
Widziałem Kahna i moim zdaniem nie był tak świetny jak obecnie Neuer. Z resztą już dawno zauważyłem, że obecnych piłkarzy mocno deprecjonuje się w stosunku do graczy, którzy dawno przeszli na emeryturę.
PS. Przereklamowany to jest MATS a nie Neuer.
1
Zejdź na ziemię. Manuel Neuer to najlepszy bramkarz w historii reprezentacji Niemiec i ciężko będzie komukolwiek wskoczyć na podobny poziom.
0
Po co ma pracować? :) Czyżby socjalista? :D
0
Wydaje mi się, że jedyny rozsądny termin to tuż przed Bożym Narodzeniem. Tuż po zakończeniu fazy grupowej Ligi Mistrzów.
0
Liga włoska w ciągu 2-3 lat wskoczy na dużo wyższy poziom. Już teraz rywalizacja pomiędzy Juve, Interem, Napoli, Milanem, Romą czy Lazio będzie wyglądać ciekawie. Ponadto kolejni zawodnicy będą decydowali się na przenosiny ze względu na niskie podatki od przychodów zagranicznych.
1
Mauro Icardi :)
4
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego wczoraj wziął się hejt na Arthura? Brazylijczyk tym razem nie grał jako cofnięty rozgrywający (a'la Xavi) tylko jako pivot. Czyli tam gdzie naturalnie występuje Sergio Busquets. To chyba oczywiste, że miał zupełnie inne zadania i musiał grać bardziej z tyłu.
1
Mam dziwne przeczucie, że Jose Mourinho od przyszłego sezonu będzie ponownie trenerem Interu Mediolan. Mają silną kadrę, więc Portugalczyk chętnie przyszedłby na gotowe ;)
0
Tylko rok temu nikt nie spodziewał się, że Real pozbędzie się Moraty oraz Jamesa. Nie wspominając, że Callejo zajął miejsce Pepe. Mało?
0
Ale jaka nienawiść? Pokaż fragment gdzie?
0
Coś się kończy, coś się zaczyna. Bez wątpienia to Atleti będzie naszym głównym przeciwnikiem w tym sezonie La Liga. Mają w kadrze tylko 20. zawodników, ale za to jakich. Wyglądają bardzo, ale to bardzo solidnie.
3
Mówili idź do Realu, bo tam będziesz zdobywał tytuły, mówili...
https://pbs.twimg.com/media/Dkq5fNeXsAAjXaR.jpg
0
Pewnie już było, ale mam wrażenie, że Rooney nie wykorzystał nawet połowy swojego potencjału. Miał szansę zapisać się złotymi głoskami w świecie futbolu. Był bardzo dobrym piłkarzem i chyba na tyle.
2
Klatus coś ostatnio pisał o przepłacaniu za takich graczy jak Dembele? :D
3
Bramkarz Sevilli zawodnik meczu? :D
1
Co się stało z Suarezem? Koleś pod względem technicznym był fenomenalny w Liverpoolu. W Barcelonie stracił ten atut.
14
Co Wy przeżywacie? Chłopaki robią sobie jaja i jest dobra atmosfera :D
0
Trzy punkty dla Tottenhamu. No i fajnie :)
0
W szczególności jak Sissoko zmarnował setkę :)
1
Dembele wszedł na boisko i widać różnicę w środku pola. Szkoda, że nie pozbyli się tego sabotażysty, którym jest Moussa Sissoko
0
Oj piecze :D
0
Serge Aurier zrobił w końcu coś pożytecznego. Zanotował asystę :)
0
Super Verts! :D
0
Nawet uważam, że mają lepszą kadrę od Liverpoolu. Lucas już się zaaklimatyzował a to bardzo utalentowany piłkarz. Lamela wraca do siebie. Więc będzie ciekawie. Moim zdaniem znowu TOP3. Jak obejdzie się bez poważnych kontuzji to walka o mistrza.
0
Słyszę to od kilku lat. A prawda taka, że obok City i Liverpoolu mają najlepszą kadrę.
0
Kurczę, ja to w ogóle nie zauważyłem, że ten Fred znajduje się na boisku :D
0
Tottenham City to pewnie szans nie ma, ale Tottenham Hotspur może powalczyć jeśli obędzie się bez większych kontuzji wśród kluczowych zawodników.
0
Nudny ten mecz jak flaki z olejem.