Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że Lenglet nie trafił. Brakuje skuteczności.
0
MATS znowu oddaje piłkę rywalom, którzy byli o krok od zdobycia gola :)
Efekt? Cisza :D
0
Nie ma znaczenia. Trzeba wszystkich oceniać jednakowo. Koleś zachował się jak amator podając piłkę do Perisicia.
0
Raczej powiedziałbym, że nasza skuteczność nie jest najlepsza. Bo straciliśmy już 14 goli w tym sezonie :)
3
MATS popełnia błąd, po którym mogliśmy stracić bramkę - cisza.
Szkoda, że nie jesteście tak wyrozumiali dla innych graczy :)
0
Ufff... szczęście, że Perisić nie był skuteczny :)
0
Powodzenia :)
A przy czym robota?
1
Bo to nazywa się cybernetyka społeczna :)
0
Czyli od przyszłego sezonu Pochettino :(
10
Nie tylko Ty czekaleś na tego scouta. Niestety nigdy nie pojawił się u mnie na osiedlu :(
2
Już latem media pisały, że Valverde chciał Williama a nie Malcoma :)
A na Vidala pewnie nie stawia bo chciał, aby został Paulinho :)
0
Napisałem tylko, że miałem same koszmary. Czyli śniły mi się wszystkie najgorsze scenariusze.
0
Miałem najgorszą noc w życiu. Śniły mi się tylko same koszmary. M.in. 4 z rzędu zwycięstwo Realu w Lidze Mistrzów. Wstałem roztrzęsiony.
7
Widać, że wychowywany przez ojca. Ambicją, upór, ciężka praca i wsparcie najbliższych. To pomaga w życiu :)
0
Zobaczycie, że Neymar odejdzie z PSG latem. Oni z powodu Finansowego Fair Play wprowadzili 6 czy 7 wychowanków do drużyny. A Brazylijczyk będzie miał 28 lat na karku i jednak pozycja Mbappe jest na tyle mocna, że to raczej wokół niego będą budować zespół.
Przytulą kasę i dokonają wzmocnień na innych pozycjach.
49
Było wczoraj w wykonaniu Damianexa, ale nie mogę powstrzymać się. Na poprawę humoru :D
"Jadą pociągiem w jednym przedziale Polak, Ukrainiec, Kubańczyk i Rosjanin. Nagle Kubańczyk wstaje, wyciąga cygaro, odgryza końcówkę, raz się zaciąga i całe cygaro wyrzuca przez okno.
- Kubańczyk! Co ty robisz?! To było całe cygaro! - oburza się cały przedział.
- Spokojnie, spokojnie, mamy u siebie w kraju tyle cygar, że jedno nie robi żadnej różnicy...
Po chwili wstaje Rosjanin i wyciąga flaszkę wódki i kieliszek. Nalewa sobie jeden kieliszek, wypija i wyrzuca całą butelkę przez okno.
- Rosjanin, co ty wyprawiasz?! Całą flaszkę wyrzucać przez okno? Nie szkoda ci? - znowu krzyczy cały przedział.
- Spokojnie, spokojnie. U nas w kraju jest tego tyle, że jedna mniej nie robi różnicy...
Wtedy wstał Polak i wyrzucił Ukraińca."
1
Znajomym chcesz opowiedzieć? ;)
Jak zobaczyłem to uśmiałem się po pachy :D
0
Przez transfermarkt a nie przez klub. Transfermarkt może sobie wyceniać nawet na miliard, ale co z tego?
0
Rakitić jest wyceniany podobno na 125 mln euro, czyli prawie 7 razy więcej niż daliśmy za rok starszego Vidala. Czy uważasz, że Rakitić jest 7 razy lepszy?
3
Dla mnie z Neymarem sprawa jest prosta.
Jak finansowo i sportowo klub uzna, że ten transfer opłaca się to jestem "za". I przestańmy tworzyć jakieś animozje, że odszedł itd. Nikt z Was w życiu nie popełniał błędów?
Gwiazdor nr 1 w PSG w ciągu 1-2 lat będzie Kylian Mbappe. To on jest nie do wyciągnięcia. A myślę, że Paryżanie chętnie zgodziliby się na wymianę Neya za Rakiticia oraz Dembele. Lubię Francuza, ale nie wiem czy jest w stanie pokazać pełnię swojego potencjału przy naszej taktyce. Może się po prostu mylę.
0
Zwróć uwagę, że w pierwszym zdaniu stwierdziłem fakt (to napisała wyborcza). W kolejnych dwóch zadałem pytania. Kłania się logiczne myślenie :)
1
Według wyborczej odnosi się z pogardą wobec czarnych i mulatów. Czy jesteś pewien, że poparliby kogoś kto odnosi się do nich z pogardą? Może to znowu media tworzą celową nagonkę?
0
Pamiętaj, że Messi grał przez jakiś czas jako fałszywa 9-tka. I był od wykańczania sytuacji a nie kreowania :)
16
Paco Alcacer pokazuje ile znaczy czyjeś zaufanie i wsparcie. Każdy z nas jest człowiekiem i potrzebuje, aby ktoś mu pomógł. Dostał zaufanie w BVB, dostał zaufanie w reprezentacji Hiszpanii i pokazuje na co go stać.
Tak naprawdę jest w przypadku każdego człowieka. Cieszy mnie, że chłopak sobie radzi. Wiele osób skreśla piłkarzy a to są tylko ludzie. Potrzebują wsparcia i zaufania. Każdy z nas ma emocje i każdy na swój osób przeżywa swoje sukcesy i porażki.
Krytykować każdy potrafi. A sztuką jest wspierać ludzi. Pamiętajmy też, że to tak naprawdę tylko sport. Chociaż przekuty w biznes i budzi emocje. Ale to tylko sport.
2
Możemy się nie zgodzić, ale to typ zawodnika, który potrzebuje regularnych występów. Żaden zmiennik. Widać ile znaczy zaufanie trenera.
0
Myślę, że szybciej to ludzi dobije depresja w takiej gonitwie w jakiej się znajdujemy. Ale to moje luźne przemyślenia.
2
Dobrze, że masz takie rozmkiny. Życie nas jeszcze wielokrotnie zaskoczy. A używanie zwrotu, że jest zaprogramowany może być właściwe. Skoro potrafimy programować maszyny to dlaczego Bóg miałby nie umieć zaprogramować tego wszystkiego co nas otacza? Temat rzeka, ale bardzo ciekawy. Szkoda, że coraz mniej osób, które lubią dyskutować o otaczającym nas świecie.
7
Przegraliśmy, szkoda. Ale czy coś się zmieniło na świecie?
Albo ja się po prostu starzeję i nie ma we mnie tej młodzieńczej iskry, gdy przeżywałem wszystkie mecze.
2
Paco Alcacer - 7 goli w 4 meczach. Świetny wynik.
Nawet nie mam żalu, że nie został. Po prostu są tacy zawodnicy, którzy potrzebują regularnych występów, aby zaprezentować pełnię swoich umiejętności. Wchodzenie z ławki to nie tylko presja, ale również inne nastawienie mentalne.
0
To nazywaj mnie trollem. Dla mnie Onana ma szansę być najlepszym bramkarzem na świecie. Nie tylko gra świetnie nogami, ale to prawdziwy kocur. To ile razy już ratował tyłki Ajaksowi to coś niesamowitego. Bramkarz z krwi i kości.