Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :D
8
Busquets: ''Malcom zasługuje na więcej minut za to jak pracuje.''
To jest wyraźny prztyczek w nos Ernesto Valverde :D
8
Cieszy mnie to, że po golu wszyscy zawodnicy przyszli pogratulować Malcomowi. Widać, że chłopakowi zależy, stara się i niekoniecznie przyczyna była sportowa. Bo jeśli byłby za słaby to Messi nie wstawiłby się za nim.
Problem istnieje gdzie indziej i możemy się tylko domyślać jaki. W każdej plotce jest ziarenko prawdy.
5
Płakał po golu Malcom? Nawet jeśli to nie ma co się dziwić chłopowi. Ciężko pracuje, stara się a nie był wystawiany tylko dlatego, że Erneste nie dostał Williana. Valverde broni się wynikami, ale nie lubię takiego zachowania.
Sam kiedyś miałem sytuację, że ktoś mi coś utrudniał przez swoje widzimisie i nie należy to do przyjemnych rzeczy. I najgorsze jest to w sytuacji, kiedy nie możesz tego zmienić, bo jesteś za młody.
0
To będzie najtrudniejszy mentalnie sezon dla Tottenhamu Hotspur. Widać po Pochettino, że jest zmęczony i chce zimą transferów. Nie dziwię się, bo latem można było wymienić kilku graczy i zastąpić lepszymi.
2
Donald Tusk jest świetnym aktorem. A komisja ma być po to, żeby była. Bez zaskoczenia.
7
Twoje współczucie jest dla mnie komplementem :)
W każdej książce znajdziesz zdania, które pojawiły się w innych.
PS. Nie używaj żadnych słów, bo ktoś je przecież wymyślił.
10
Zachęcam do obejrzenia, bo Wojciech Sumliński to jeden z tych dziennikarzy, których najbardziej cenię. Wiem, że zaraz ktoś wyskoczy z plagiatem, ale on skopiował czyjś styl a nie fakty z książki. To tak jakby ktoś wykorzystał bazę frontendową facebooka i stworzył portal o innej tematyce a ktoś krzyczałby, że ukradli ich pomysł. To ta sama logika jak ktoś mówi o plagiacie. Czy rzeczy o których pisał pojawiły się w innych książkach? Spotkania w hotelu Marriott? Nie.
Z resztą on sam przyznał, że kopiuje styl innych pisarzy. O Guardioli mówi się jak o geniuszu a on przecież sam powiedział, że korzysta z Cruyffa.
PS. Kiedyś prawie go potrąciłem samochodem, bo przeleciał przez środek ulicy a nie pasy :D Ale miałem refleks ;)
4
Do tego wielkie nadzieje pokładano w Huntelaarze czy Babelu.
19
PiS znajduje się w trudnej sytuacji, bo mimo programu 500+, obniżenia wieku emerytalnego to znaczna część społeczeństwa nie odczuła poprawy swojej sytuacji życiowej. Nie liczyłbym, że uda im się rządzić samodzielnie w przyszłej kadencji.
Dlaczego?
1. Wzrost cen żywności i paliwa.
2. Hamowanie wzrostu zarobków poprzez przyjęcie milionów imigrantów zarobkowych.
3. Wzrost cen na rynku mieszkaniowym.
To kluczowe czynniki z ekonomicznego punktu widzenia dla przeciętnego Kowalskiego.
1
Inteligentny. Bo mimo tego jak Platforma Obywatelska niszczyła kraj przez 8 lat (PiS robi podobnie) to wciąż może liczyć na spore grono zwolenników :)
0
Nie interesuje mnie Twój apetyt. Życie weryfikuje pewne rzeczy.
0
Oferując pracę pomagasz sobie nie komuś. Nie traktujmy oferowania pracy jako pomaganie. To biznes.
Przecież oni też muszą zarabiać. To dziwne, że ludzie oczekują zapłaty za swoje usługi?
0
To dobrze wiedzieć, że chodziło o ogłoszenie o pracę. W takim razie lepiej jak go nie wystawisz :)
0
Co Ciebie szokuje? Że ludzie oczekują zapłaty za swoje usługi? :)
0
Osobiście najbardziej podobało mi się Ranczo.
Ale znakomity pod każdym względem jest "Kruk. Szepty słychać po zmroku".
1
Nie mam nic przeciwko, aby Sergi Roberto stał się dla Barcelony kimś takim jak Gary Neville dla Manchesteru United. Marzy mi się, aby pewnego dnia przejął opaskę kapitańską i dzierżył ją przez wiele lat.
0
Czyli jest coś na rzeczy? Tak czy inaczej trzeba poczekać do zimy.
2
Dramat człowieka. Jedyny plus taki, że zarobił pieniądze. Ale poczucie niespełnienia zostaje.
28
Mnie to akurat nie śmieszy. To jest dramat człowieka a nie powód do śmiechu.
1
Koleś ma dopiero 18 lat. Jak pokierują dobrze jego karierą to może odpalić. Więc spokojnie, trzeba poczekać. Bo potem wszyscy zdziwią się i to mocno.
Czas pokaże.
2
To już jednak Valverde out?
36
No i dobrze. Bo jednak jak każdy gra w zespole, czuje się ważny to atmosfera jest inna. Dlatego rotacje nie tylko działają pozytywnie pod względem fizycznym, ale również psychicznym na zawodników :)
77
I cyk, zaraz Messi sprawi, że Malcom będzie grał :D
0
Ogólnie dobrze wygląda. Męskie rysy twarzy. Ale strasznie młodo mimo wszystko jak na siwe włosy. Być może graficy troszkę popracują, aby poważniej wyglądał.
0
Dlatego potem nie stawiają na tych graczy. Chyba, że nie mają innego wyjścia. A Valverde ma wyjście. Bo przesunął do ataku Coutinho z linii pomocy, na ławce ma Dembele oraz Rafinhę. Więc akurat nie musi stawiać na Malcoma. Obecnie mamy silną kadrę.
0
A skąd wiesz, że akurat zależało mu na Malcomie? Być może chciał dostać innego gracza?
1
Ale dlaczego ma stawiać na zawodnika, którego niekoniecznie chciał mieć w zespole? Pochettino w Tottenhamie też nie stawiał na piłkarzy, których kupował mu Daniel Levy. Jak np. Clinton N'Jie czy Georges Kevin-N'Koudou.
0
Malcom na pewno ma umiejętności, żeby grać w Barcelonie. Presezon zanotował na dobrym poziomie. Wydaje mi się, że niekoniecznie ten transfer podoba się Valverde, bo chciał Williana. Ale dopóki Erneste ma wyniki to raczej nikt specjalnie czepiać się nie będzie.
1
Widzę, że wielokrotnie pojawia się wątek Arthura. Od początku nie ukrywałem, że pozyskanie tego chłopaka było moim marzeniem. Jeśli chodzi o styl gry to przypomina Xaviego. Ale warto zwrócić uwagę, że porusza się bardziej jak Iniesta. Mógłbym rzecz, że to połączenie tych dwóch zawodników.
Ten chłopak jest niesamowity. Biorąc pod uwagę, że wydłuża się okres, w którym piłkarze mogą grać zawodowo to być może mamy playmakera na najbliższe 15 lat. Mam tylko po cichu nadzieję, że do pierwszej drużyny w końcu dołączy Carles Alena i stworzą w przyszłości znakomity duet.
Moim zdaniem pełnię swoich możliwości dzięki Arthurowi będzie mógł też pokazać Ivan Rakitić. Dzięki Brazylijczykowi ma więcej swobody na boisku i mniej zadań defensywnych.