Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie się podziały linki z Reddit?
1
Lepsza niż GOT :) W myśl zasady, że najlepsze scenariusze pisze życie :D
1
Nie podniecajcie się Tottenhamem (mówię to jako kibic tej drużyny), bo to tylko 1:0 i na własne życzenie zapewnili sobie solidną nerwówkę w Premier League.
Ktoś może napisać, że bez transferów radzą sobie bardzo dobrze, ale moim zdaniem przespali letnie okienko.
1. Mogli pozyskać za 25 mln euro Jamesa Maddisona (wykreował najwięcej sytuacji w Premier League) i latem sprzedaż Eriksena za ponad 100 mln euro.
2. Za resztę pieniędzy z Duńczyka mogli kupić Ndombele, Shaqiriego oraz Moussę Dembele z Celtiku.
Daniel Levy zna się na biznesie, ale nie zna się na emocjach. I tak mogliby mieć wciąż młodą, doświadczoną kadrę i byłoby dużo, dużo łatwiej. A tak Eriksen odejdzie latem za 80 milionów euro i trzeba będzie wydać 50 baniek na jego następcę.
0
Panowie/Panie, jaki mecz wczoraj zagrał MATS? Praca, treningi, studia, nie miałem czasu obejrzeć ;)
20
Malcom ma dobre statystyki jakby nie było. Średnio co 109 minut notuje bramkę albo asystę. A rytmu meczowego na dobrą sprawę nie ma wcale.
1
Idealnie. Akurat wakacje, człowiek po sesji. Cieszy mnie to :D
0
Panowie, jak zagrał Malcom?
1
Powiedz to Guardioli :)
0
Chodzą słuchy, że United chce kupić Umtitiego. Ciekawe co zrobi zarząd. Ale z tego co mnie pamięć nie myli to chcą również pozyskać Toby'ego Alderweirelda. Mogliby stworzyć naprawdę kozak pakę w przyszłym sezonie.
De Gea
Alderweireld - Lindelof - Umtiti
Dalot - Pogba - Matić - Shaw
Sanchez
Rashford - Lukaku
0
Mi nic tam nie przegrał :)
11
Można, tylko rejestracja zawodników trwa w trakcie okienek transferowych.
1
Messiego oraz Ronaldo można przyrównać do zawodników w ringu. Są tacy zawodnicy, którzy gdy przegrywają łapią jeszcze większą motywację i dają z siebie więcej. Są tacy zawodnicy, którzy wiedzą, że przegrywają to tracą mentalnie.
Ronaldo to typowy samiec alfa pozytywny. Widać to pełną gębą. Messi niestety, ale samiec beta. Mimo geniuszu to jednak pewnych cech budowy swojego mózgu nie przeskoczy. Gdyby połączyć cechy mentalne Ronaldo i umiejętności Messiego, mielibyśmy najlepszego piłkarza jaki kiedykolwiek pojawił się w świecie futbolu.
3
Różnica między Messim a Ronaldo jest taka, że ten pierwszy jest geniuszem a ten drugi świetnym rzemieślnikiem. Ale jest jedna różnica: Ronaldo jest ekstrawertykiem, ma mentalność lidera i emanuje pewnością siebie. Jest typowym przykładem pozytywnego samca alfa. Z kolei Messi jest introwertykiem, zachowuje się czasami neurotycznie. Można być wybitnym, ale potrzebny jest czasami charakter.
PS. Karny z kapelusza, ale co Ronaldo zrobił to czapki z głów.
0
Juventus to jednak doświadczenie. Podobna historia miała miejsce w ubiegłym sezonie w starciu z Tottenhamem Hotspur.
2
Ciekaw jestem jak rozwinie się kariera Viniciusa. Chłopak do bólu przypomina mi Robinho.
7
Bo chcą, aby miał więcej goli niż czerwonych kartek :D
0
Jak to było? Gruby na wylocie?
0
Akurat Alena na wie jak grać. Razem z Arthurem stworzą duet na miarę Xaviego i Iniesty.
29
Guardiola: De Bruyne - Gundogan - Silva
Valverde: Rakitić - Busquets - Vidal
0
Czytaj ze zrozumieniem. Chodzi o styl a nie samego Mourinho.
0
Błąd Ter Stegena? Cisza na La Rambla :)
16
Kobieta, która zdradziła raz, zdradzi kolejny. Czego on się spodziewał? :D
0
Sytuacje tworzyć potrafimy. Gorzej ze skutecznością....
0
Czyżby nowy Pepe?
3
Tottenham - Borussia to był klasyk. Wygrało doświadczenie. Drużyna Pochettino dojrzała. Już nie przegrywają głupio jak kiedyś. Teraz potrafią cierpieć oraz zadawać zabójcze ciosy.
Do zdrowia wracają wszyscy zawodnicy, więc druga część sezonu zapowiada się ciekawie.
4
A my się zastanawialiśmy ile lat będziemy czekać na nowego Lewandowskiego? Dzisiaj świat uległ zmianie. Odpowiednia dieta, treningi, sen, dbanie o rozwój fizyczny, psychiczny. To wszystko w XXI wieku jest dostępne na wyciągnięcie ręki.
Dzisiaj jest taka wiedza dostępna, że gdyby wprowadzić ją na poziomie wszystkich klubów, w tym amatorskich to regularnie moglibyśmy dostawać świetnych graczy.
0
Czołem La Rambla! :)
Mam prośbę do Was jeśli macie chwilkę czasu i chcecie pomóc ;)
Potrzebuję jak co tydzień, aby pomóc mi w wypełnieniu ankiety. Zajmie Wam to dosłownie 30 sekund, bo zaledwie 1 pytanie i 3 odpowiedzi ;)
https://www.survio.com/survey/d/E1D5Q5L5B6H9F7G9L
Dzięki wielkie i pozdrawiam :)
3
Z całym szacunkiem, ale Ter Stegen jest o klasę lepszy od Szczęsnego :)
5
Moi drodzy. Po raz kolejny proszę Was o wypełnienie małej ankiety. Zajmie Wam to 20-30 sekund. Dosłownie jedno pytanie :)
https://www.survio.com/survey/d/K4X7F9X4G8G9T2J8U
Wielkie dzięki ;)
8
Moi drodzy, mam małą sprawę do Was. Zajmie Wam to pewnie dosłownie chwilkę, ale mi jest potrzebne. Pewnie większość z Was niekoniecznie interesuje się branżą IT, ale potrzebuje, aby wypełnić ankietę. Jest jedno pytanie, 3 odpowiedzi i opcjonalnie można wpisać własną odpowiedź.
Pomożecie? :)
Link jest tutaj: https://www.survio.com/survey/d/R7A9J8D3O0O8J4I5A