0

@xVENUMx
Można skrypt zrobić :)

0

@Tomek_TF
Słuchaj agentów :)

4

MATS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Rakitić-Busquets-Firpo
Messi-Suarez

I cyk Valverde szczęśliwy ????

14

@SHIBA
W USA jest ponad 300 mln ludzi. W chińskiej armii... 2 mln ludzi :)

2

Coś czuję, że tak Valverde widzi naszą jedenastkę w przyszłym sezonie:
MATS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Rakitić-Busquets-Firpo
Messi-Suarez

No i ogień

2

@Chakalaka
Wolne żarty. W formie nikt nie ma do niego podejścia.

0

@badej60
A znasz go osobiście?

5

@Alan985
Zachęca. Pokazuje, że o swoje miejsce musi powalczyć. To akurat bardzo dobre :)
Niektórzy potrzebują bodźców.

0

@badej60
To już boisko zweryfikuje. Nie kreujecie przekonań

9

Wszyscy tutaj piszą o tym jaki waleczny był Griezmann w Atletico. Przypomninam, że swego czasu mieliśmy "Spartanina", który po przyjściu do Barcy zapomniał co to szkoła Simeone. Studzę na wszelki wypadek optymizmy.

4

@PeteR10
Umtiti w formie to TOP3 na świecie na swojej pozycji.

0

@kerouac
Tak, wystarczy. Pod warunkiem, że umiesz dobrze liczyć makro. Mi na redukcji przy 5-6 intensywnych jednostkach treningowych zdarza się jeść nawet 4,5 k kcal. Ważę 91 kg. Od marca zgubiłem 9 kg. Jem wszystko.

0

@badej60
Tak i wszystko ok. Czyżby Informatyka?

2

@l0Messini
Tak, tego już przećpanego

1

@BigShaq
Dla mnie totalnie aseksualny

7

@Gaucho
Kocha jego sławę i pieniądze. Piłkarz świetny, ale wygląda jak ten szczur z Belgia 97

0

@BarcaInfo
Nawiązanie do Pirlo :)

2

@Chwytliwy
Teraz to Barcelona wzoruje się na Milanie chcąc dwóch 28 latków: odpowiednio za 120 i 222 mln euro

0

@Pogba
Mój też, bo chciałem pizzę zamówić z ulotki, która jest na Fejsie ????

0

@BarcaInfo
Taki jest rynek. Tyle :)

0

@Colon
Zawsze można wyjechać z Polski :)

0

@th@les
A jak go potraktowano?

0

@Kubala22 Co? xD

2

Ma ktoś z Was zdjęcia, które pokazują jak zmienili się Guardiola oraz Enrique podczas pracy w Barcelonie? Chodzi mi o stres związany z tą posadą.

7

Szkoda, że karny ustawił finał Ligi Mistrzów. Trudno. Są rzeczy, na które nie ma wpływu. Żyje się dalej.

0

Ogarnie ktoś dobrze całki nieoznaczone, oznaczone oraz L'Hospitala? Płacę złotem ;)

1

@student97r Trzeba ubezpieczyć.

0

@Lares Znowu jest dla wielu Bogiem.

0

Nie wiem jak będzie wyglądać kadra Barcelony w przyszłym sezonie, ale biorąc kwestie budżetowo-finansowe to widziałbym to w następujący sposób:
MATS/Cillessen
Semedo/Roberto-Pique/De Ligt-Lenglent/Monreal-Alba
Arthur/De Jong-Busquets/Vidal-Alena/Puiq
Messi/Malcom-Suarez/Griezmann-Dembele/Coutinho

Odejście takich graczy jak Umtiti, Rakitić, Rafinha, Denis Suarez, Gomes oraz Paco Alcacer to zastrzyk finansowy na poziomie nawet 180-210 mln euro.

Niewykluczone, że w takiej sytuacji odejdzie również ktoś z dwójki Malcom - Coutinho. Który by to nie był zawodnik to i tak będę ubolewał.

0

A co ma się przejmować? Nic mu się nie stało. Druga sprawa, że chłopak wyrośnie na charakternego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?