Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xVENUMx
Można skrypt zrobić :)
0
@Tomek_TF
Słuchaj agentów :)
4
MATS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Rakitić-Busquets-Firpo
Messi-Suarez
I cyk Valverde szczęśliwy ????
14
@SHIBA
W USA jest ponad 300 mln ludzi. W chińskiej armii... 2 mln ludzi :)
2
Coś czuję, że tak Valverde widzi naszą jedenastkę w przyszłym sezonie:
MATS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Rakitić-Busquets-Firpo
Messi-Suarez
No i ogień
2
@Chakalaka
Wolne żarty. W formie nikt nie ma do niego podejścia.
0
@badej60
A znasz go osobiście?
5
@Alan985
Zachęca. Pokazuje, że o swoje miejsce musi powalczyć. To akurat bardzo dobre :)
Niektórzy potrzebują bodźców.
0
@badej60
To już boisko zweryfikuje. Nie kreujecie przekonań
9
Wszyscy tutaj piszą o tym jaki waleczny był Griezmann w Atletico. Przypomninam, że swego czasu mieliśmy "Spartanina", który po przyjściu do Barcy zapomniał co to szkoła Simeone. Studzę na wszelki wypadek optymizmy.
4
@PeteR10
Umtiti w formie to TOP3 na świecie na swojej pozycji.
0
@kerouac
Tak, wystarczy. Pod warunkiem, że umiesz dobrze liczyć makro. Mi na redukcji przy 5-6 intensywnych jednostkach treningowych zdarza się jeść nawet 4,5 k kcal. Ważę 91 kg. Od marca zgubiłem 9 kg. Jem wszystko.
0
@badej60
Tak i wszystko ok. Czyżby Informatyka?
2
@l0Messini
Tak, tego już przećpanego
1
@BigShaq
Dla mnie totalnie aseksualny
7
@Gaucho
Kocha jego sławę i pieniądze. Piłkarz świetny, ale wygląda jak ten szczur z Belgia 97
0
@BarcaInfo
Nawiązanie do Pirlo :)
2
@Chwytliwy
Teraz to Barcelona wzoruje się na Milanie chcąc dwóch 28 latków: odpowiednio za 120 i 222 mln euro
0
@Pogba
Mój też, bo chciałem pizzę zamówić z ulotki, która jest na Fejsie ????
0
@BarcaInfo
Taki jest rynek. Tyle :)
0
@Colon
Zawsze można wyjechać z Polski :)
0
@th@les
A jak go potraktowano?
0
@Kubala22 Co? xD
2
Ma ktoś z Was zdjęcia, które pokazują jak zmienili się Guardiola oraz Enrique podczas pracy w Barcelonie? Chodzi mi o stres związany z tą posadą.
7
Szkoda, że karny ustawił finał Ligi Mistrzów. Trudno. Są rzeczy, na które nie ma wpływu. Żyje się dalej.
0
Ogarnie ktoś dobrze całki nieoznaczone, oznaczone oraz L'Hospitala? Płacę złotem ;)
1
@student97r Trzeba ubezpieczyć.
0
@Lares Znowu jest dla wielu Bogiem.
0
Nie wiem jak będzie wyglądać kadra Barcelony w przyszłym sezonie, ale biorąc kwestie budżetowo-finansowe to widziałbym to w następujący sposób:
MATS/Cillessen
Semedo/Roberto-Pique/De Ligt-Lenglent/Monreal-Alba
Arthur/De Jong-Busquets/Vidal-Alena/Puiq
Messi/Malcom-Suarez/Griezmann-Dembele/Coutinho
Odejście takich graczy jak Umtiti, Rakitić, Rafinha, Denis Suarez, Gomes oraz Paco Alcacer to zastrzyk finansowy na poziomie nawet 180-210 mln euro.
Niewykluczone, że w takiej sytuacji odejdzie również ktoś z dwójki Malcom - Coutinho. Który by to nie był zawodnik to i tak będę ubolewał.
0
A co ma się przejmować? Nic mu się nie stało. Druga sprawa, że chłopak wyrośnie na charakternego ;)