0

Z okazji świąt pojawił się wątek, że w przyszłości prezentem świątecznym może być Matthijs de Ligt. Moim zdaniem nie powinien nigdy trafić do Barcelony. Naszą największą wartością jest "mes que un club", czyli pociąg, który przyjeżdża raz w życiu. Nie chcesz wsiadać? To nie. Ale potem już nie przyjedzie. W ciągu kilku lat pojawi się kolejnych kilku utalentowanych defensorów.

0

@DonAndresFCB
W pewnym momencie to był Dr Gea i długo, długo nikt.

0

@Hiacynk
Tutaj zawsze maskuje się jego błędy.

0

@Encore
Z mentalnego punktu widzenia jestem zadowolony. Pochettino nie ma doświadczenia z prowadzeniem zawodników o takich możliwościach piłkarskich. I ten sam problem ma Diego Simeone, który nie wygrał Ligi Mistrzów. To są trenerzy, którzy potrafią budować wielkie zespoły, ale niekoniecznie odnosić wielkie sukcesy. Diego zdobył mistrzostwo, ale mógł osiągnąć znacznie więcej.

0

@MarioVeB!
W tamtym sezonie był finał Ligi Mistrzów. Jest bliżej niż dalej :) Spokojnie. Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą a nie zaczynają :D

1

@Czarny19
100 punktów w La Liga i mistrzostwo. Pamiętajmy, że Mourinho mierzył się z najlepszą drużyną w historii, czyli z Barceloną. I robił to jak równy z równym :)
Skład United to śmiech na sali. Z kolei z Chelsea zdobył mistrzostwo Anglii.

0

@Striker
Bardzo prawdopodobne. Ale Daniel Levy nie jest głupi. On opchnie większość zawodników, którzy po hype'ie z Mourinho będą znacznie droższi niż obecnie.

0

Decyzja Tottenhamu Hotspur może być zaskakująca, ale pamiętajmy o kilku rzeczach.
1. Mauricio Pochettino przychodził do drużyny, którą trzeba było zbudować i miał powstać zespół, który zagra w finale Ligi Mistrzów. "Koguty" trafiły do piłkarskiej elity.
2. Zmieniły się nastroje w klubie i szatnia zaczęła czuć się mocniejsza.

Dlaczego Mourinho? Bo to człowiek, który ma silną osobowością, sukcesy i mentalność zwycięzcy. A piłkarze Tottenhamu Hotspur chcą osiągać sukcesy i tutaj Portugalczyk idealnie się komponuje. Myślę, że kto jak kto, ale on będzie potrafił się z nimi porozumieć, biorąc pod uwagę ilu zawodników marzy o sukcesach. Lloris, Vertonghen, Alderweireld, Rose czy Sissoko mają ostatnie lata na sukcesy. Kane, Eriksen, Son są w kwiecie wieku i muszą zdobywać tytuły, aby mentalnie się bardziej zbudować.

Zatrudnienie Mourinho to sygnał, że klub jest na innym etapie. Już nie Pochettino, AVB, Ramos czy Redkanpp, którzy budowali zespół. Teraz trener jak Mourinho, który przychodził do takich drużyn jak Real Madryt, Intery Mediolan, drugie podejście w Chelsea, czyli do zespołów, które mają zawodników, aby mieć sukcesy tu i teraz.

Daniel Levy daje sygnał. Chcemy sukcesów. Dlatego bierzemy człowieka, który lubi gotowe produkty, aby wyciągnąć z nich maksa. Potem będą problemy, bo tak już jest z Mourinho.

3

A jak trzy lata temu pisałem, że poszedł do włodarzy płakać na swoją sytuację to wszyscy twierdzili, że to wymysł mediów :)

0

@D44H
Kup sobie dysk SSD. Niestety na Windows10 to powszechny problem. Znam ten ból.

1

@kibic1899
Valdes w tamtym momencie był najlepszym bramkarzem na świecie. Robił cuda w bramce.

0

Rzeczywistosć jest taka, że jak zawodnik jest już przy piłce to trzeba zachować skupienie. Ten sam błąd swego czasu popełnił Courtois i Messi go zaskoczył. Teraz błąd popełnił Ter Stegen do spółki z kolegami.

Można powiedzieć, że dziecinny, bo jak stałem na bramce zawsze mnie uczono, aby w takich sytuacjach zachować szczególne skupienie.

0

@Kacper1432
Fakt jest taki, że na czoło by nie poczuł tylko na szczękę jak większość osób. I to samo z Conorem. Liczby nie kłamią i Khabib jest najlepszy. Conor zostanie zapamiętany jako drugi.

0

@Kacper1432
Fakt jest taki, że Conor nie ma podejścia do Khabiba. I to nawet w sztosie.

1

@krzychu1526

Biorąc pod uwagę, że pochodzę z rodziny wielodzietnej i zawsze było głośno to taki plan lekcji byłby dla mnie zbawieniem, bo gdy inni spali mógłbym w ciszy się uczyć. Tak więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

0

@Striker
A dlaczego nie od początku kariery?

9

@BarcaInfo
Nie wykupią. Będą woleli wziąć za darmo Eriksena po sezonie.

1

@Colon
Arsenal Londyn za kadencji Arsene'a Wengera

6

Jak oglądam Joao Felixa to przypomina mi się Kaka z najlepszych lat. Coś czuję, że ten chłopak wszystkich zaskoczy i w przeciągu kilku lat zgarnie Złotą Piłkę.

0

Na miejscu Bayernu oddałbym po sezonie Coutinho z powrotem i wziąłbym Eriksena na zasadzie wolnego kontraktu.

0

@IronSanHybrid
Bardziej wyobrażam sobie co byłoby gdy taką interwencję miał MATS.

0

@Grzesior667
Bez przesady. Wygląda na 35 lat :)

3

@SeeleyBooth
Chyba Penthouse. Lubię jak wychodzę z mieszkania i wszystko tętni życiem :)

1

@sztrupcak
Dzięki takiemu zabiegowi mniej kasy trafi do PSG.

0

@Chwytliwy
Koleś ma papiery, aby pójść podobną drogą co Bale. Z boku obrony na jednego z najlepszych skrzydłowych świata.

0

@barcelonaLM
Spoko, nie potrzebuję go tak mocno.

0

@MarioVeB!
W ubiegłym sezonie 3 miejsce oraz finał Ligi Mistrzów. W tym oknie wzmocnili kadrę. Półfinał Ligi Mistrzów i walka o majstra będzie ok :)

1

@JimMorrisonFCB
Nie wyrobił się tylko PSG nie poznało się na jego potencjalne.

5

Trzeba powiedzieć sobie uczciwie, że Tottenham w tej chwili ma pakę na mistrza. Boki obrony może szału na papierze nie robią, ale Danny Rose czy Serge Aurier mają potencjał, aby grać na wysokim poziomie. Gorzej z regularnością. Nie zmienia to faktu, że Koguty są bardzo, bardzo mocne.

Lo Celso i Sessegnon już dużo wcześniej byli dopięci. Zawodników ogłasza się na ostatnią chwilę, bo dzięki temu rośnie popularność i wyświetlenia zespołu. A to wpływa na potencjał marketingowy i kasę.

Wcale nie zdziwiłbym się jakby Dybala został jeszcze ogłoszony. To byłby dopiero sztos :)

0

@Khajio
Pewnie wahadłowy i skrzydło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?