Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przypominam, że ś.p. Tadeusz Gołębiewski zastawił swój majątek, aby ratować biznes.
Więc takie dźwignię nie powinny być zaskoczeniem.
0
Podpisywanie długoletnich, bardzo wysokich kontraktów z zawodnikami jest głupotą. Tym bardziej jeśli klub nie jest traktowany jak ten pierwszego wyboru.
2
@Jacob94
Niestety, ale tak jest świat zbudowany. Chcesz wyciągnąć, musisz włożyć. Kiedyś takie asy jak Ronaldinho, Eto'o, Messi, Deco, Marquez, Puyol czy Xavi wyciągnęły nas z dołka.
4
@bartekvisca
Rudi przy nim wyglądał jak wyrośnięty, cherlawy licealista.
0
Szkoda, że nie udało się ogarnąć tych dźwigni rok temu. Był do wyciągnięcia Romero, który jest lepszą wersją Maschersno. Ależ to byłby duet z Araujo.
1
Barcelona potrzebuję kupić Azpi oraz opchnąć się Jonga. Więc lepiej odpuścić i kupić kogoś innego na ŚO.
0
Mam zapalenie gardła. Albo przez klimę albo po prostu mnie przewiało.
Polecacie jakieś sprawdzone metody leczenia poza antybiotykiem?
4
@Pawel13sz
Przy moich warunkach fizycznych to raczej wszyscy zawodnicy na świecie odbijaliby się od ściany.
2
Przyjście Kounde wydaje się być ciekawym rozwiązaniem. Nie będę zdziwiony jeśli będzie grywał u Xaviego jako prawy obrońca.
Może stanowić równowagę dla ofensywnie uosobionego Alby. Podobnie jak kiedyś Abidal dla Alvesa.
0
@Kwiatek67
No i co z tego? Zobacz ile City wzięło za Sterlinga albo Bayern za Lewego.
1
@tbas
Tak, bo pod wodzą Conte niechciani Kulu i Bentancur wskoczyli na bardzo wysoki poziom. I ceny, za które przyszli wydają się śmieszne.
0
Jestem ciekaw ile wyciągniemy za Depaya skoro Tottenham wziął ponad 30 mln euro za rezerwowego Bergwijna.
0
@SuperGamon
Brak jakiejkolwiek klauzuli czy nawet opcji wykupu.
0
@bartekvisca
Zobacz po jakich cenach sprzedaje piłkarzy czy kupuje. Do Ajaxu sprzedał Bergwijna za więcej niż my wyciągniemy za Depaya a to półka nizej.
3
Najlepszym dowodem na to, że Alemany jest kotem pokazuje zawiedzenie kibiców Tottenhamu warunkami wypożyczenia Lengleta.
Przypominam, że po drugiej stronie jest mistrz negocjacji, Daniel Levy.
0
@Archie
Nie ma startu ani do jednego i drugiego.
0
Problem Frenkiego de Jonga polega na tym, że to nigdy nie był zawodnik o potencjale Xaviego czy Modricia.
Ten chłopak ma szansę wskoczyć na podobny poziom co Rakitić.
0
@msmsms
Myślę, że dzieci trafią do tzw. amerykańskich szkół prywatnych
0
@czółkovsky
20 mln euro brutto. A nie 30.
3
Z czysto pragmatycznego punktu widzenia Robert jest wygrywem:
1. Największa gwiazda odradzającej się Barcelony.
2. Piękne miasto i śródziemnomorski klimat.
3. Klub, który marketingowo pozwala mu wejść na sam szczyt.
4. Klub, który da może dać mu Złotą Piłkę wraz z pucharami.
5. Zakończenie europejskiej przygody w najlepszym klubie na świecie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli chodzi o De Jonga to od początku twierdziłem, że jest przehypowany. Ponadto, to zawodnik o podobnej charakterystyce jak Bentancur czy kiedyś Moussa Dembele. Czyli ktoś między pivotem a cofniętym rozgrywającym.
0
W bieżącym sezonie powinniśmy widzieć lepszą dyspozycję Matsa. A to dlatego, że będzie mniej do bronienia. Liczę, że za rok przyjdzie Oblak za darmo.
3
To jeszcze w przyszłym roku poproszę za darmo Oblaka w miejsce Ter Stegena, Skriniara w miejsce Pique, Ruiza w miejsce Busquetsa, Gaye w miejsce Alby, Solera w miejsce Roberto i jest maszyna nie do zatrzymania.
2
Dla tych co narzekają, że teraz Barcelona wyda 50 mln euro na Lewego, przypominam, że za dwa lata będzie do wyciągnięcie za darmo Harry Kane.
0
Panowie oraz Panie,
Ronald Koeman to jest najlepszy możliwy trener na ten moment. Barcelona może, ale nie musi. Walczymy o mistrzostwo Hiszpanii, ale z taką kadrą TOP4 to realny cel i żeby nie było wstydu w LM. Wszystko więcej będzie cieszyć.
To kolejny z sezonów przejściowych, więc od Holendra należy wymagać, aby tacy gracze jak Araujo, Garcia, Mingueza, Dest, Balde, Nico, Gavi, Pedri, Fati, Dembele oraz Demir rozwinęli skrzydła.
Z kolei jednocześnie musi rozwijać to co mają tacy piłkarze jak Ter Stegen, De Jong, Depay czy Coutinho.
Dopiero jak Ci piłkarze złapią większe doświadczenie oraz pewność siebie to będą potrzebny trener w stylu Conte czy Klopp, który pobudzi ich do zdobycia wielkich laurów.
1
@Encore
Nie uważam go za węża. On raczej nie wie co zrobił. I domyśli się za kilka lat.
1
@tbas
W Barcelonie byłby po okresie przygotowawczym i miałby już kilka meczów w sezonie.
35
Ilaix Moriba to największy przegrany ostatnich lat.
1. Nie zagrał jeszcze ani minuty w Lipsku.
2. Bez okresu przygotowawczego.
3. W Barcelonie mógłby grać od początku sezonu przy obecnych brakach kadrowych. Taka sytuacja zdarza się raz na 15-20 lat a on to zaprzepaścił.
4. Wybrał Gwineę zamiast Hiszpanii.
Jakby miał normalnych agentów to na koniec obecnego sezonu przy swoim talencie mógłby mieć rozegrane 40-50 meczów w sezonie, debiut w dorosłej reprezentacji Hiszpanii i łatkę jednego z najlepszych pomocników młodego pokolenia.
Przy takiej skali potencjału to te kilka milionów euro odbiłby sobie w perspektywie 1-2 sezonów.
0
@Vaven
Sorry, ale klub nie będzie się zadłużał, aby pensje przekraczały przychody. Bez przesady.