3

@jeyx77x
Brześć i Królewiec

0

Skończył się sierpień i Arsenal kończy dobrą passę.

2

To było oczywiste, że Atletico zrobi wszystko, aby nie płacić 40 mln euro

0

@draxidox
Taka sprzedaż "nachalna" odchodzi do lamusa.

39

Nie skreślałbym Ferrana. To wciąż młody chłopak. Potrafi grać na najwyższym poziomie.

Co do Ansu? To po prostu diament.

1

Ciekawostka.

Nowym piłkarzem Tottenhamu został Udogie, który został wypożyczony do Udine na kolejny sezon. To transfer na specjalne życzenie Antonio Conte co sugeruje, że planuje zostać w drużynie z Londynu również w przyszłym sezonie.

0

@Encore
Jest, ale przydałby się ktoś jeszcze. Romero to totalny kozak. Liczę, że Sanchez i Lenglet wrócą do formy sprzed lat. Wtedy problem sam się rozwiąże.

0

Bardzo ważne zwycięstwo Tottenhamu. Dopiero 2. w ostatnich 12 spotkaniach przeciwko Wilkom. Liczą się trzy punkty. Na piękne mecze przyjdzie czas.

Na duży plus Perisić. 2 asysta w tym sezonie. Coś czuję, że będzie podobnie jak w Serie A i pozamiata wahadła w Premier League.

Widać, że zespół się dociera. Jeśli uda się pozyskać jeszcze latem 1-2 ciekawych piłkarzy to spodziewam się walki o mistrzostwo.

Potrzebny klasowy ŚO i niezły playmaker.

0

Manchester United powinno przejść na formację z dwoma defensywnymi pomocnikami: Martinez - Casemiro.

Obaj są agresywni i mogą pomóc zwiększyć intensywność.

23

@Kessie
Nie wyobrażam sobie mieć dzieci nie mając dużego mieszkania i pokoju dla każdego z osobna.

3

Holendrów bardzo boli, że to już kolejny "wielki" talent po Robbenie, Sneijderze, Van der Vaartcie, Huntelaarze czy Affelayu, który nie sprawdził się zarówno w Realu Madryt jak również Barcelonie.

Nie odbieram nic tym zawodnikom, bo odcisnęli swoje piętno w historii niektórych klubów, ale czegoś im zabrakło w La Liga.

0

@pt9
Żeby nie został zaatakowany przez dzikie koty i niczym się nie zaraził.

1

Tercet Chiesa-Vlahovic-Di Maria będzie chodził jak trzeba. Fajnie się odbudowują

2

Xavi potrzebuje na prawej obronie zawodnika o podobnej charakterystyce co Abidal. Francuz był balansem dla Alvesa. Teraz taki jest potrzebny dla Alby.

1

@PatrykBarca
Idealny w stylu Abidala

4

Problem Ronaldo? On widzi siebie inaczej niż wielkie kluby.

A prawda jest taka, że rynek weryfikuje wszystko.

1

Na prawej obronie grywali też Puyol, Ramos czy Staam. Nie widzę w tym problemu.

Sezon długi.

3

Ten Haaga nie ma co winić. Tam powinien być jasny temat. Dajemy Panu 300 mln funtów na wzmocnienia + to co zarobimy ze sprzedaży.

W tym klubie powinno odejść jeszcze 5-10 piłkarzy.

Tam się nic nie dodaje.

0

United to zbieranina kopaczy, którzy do siebie nie pasują. Tam trzeba rewolucji i trenera w stylu Kloppa czy Conte, który ułoży klub pod siebie.

0

@Emhyr
310 kg to nie jest jakiś wyczyn na maszynie. Ale jak na kogoś o niskiej wadze jak 80 kg to może być sporo.

8

Największym atutem Bernardo jest to, że umie grać w środku pola w taktyce 4-3-3 i zna styl Guardioli.

Jeżeli 50-60 mln euro to brzmi to rozsądnie. Tylko najpierw przydałoby się sprzedać De Jonga.

0

Manchester United to największy przegrany okienka transferowego. Kluczowe pozycje nie zostały wzmocnione. Mają mix różnych piłkarzy.

Dużo lepiej wygląda Chelsea:
1. Cucu - obskoczy zarówno lewą obronę jak i pozycję LŚO. Idealny do taktyki Tuchela.
2. Koulibaly - jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie, który zagra jako ten centralny i bliżej lewej strony.
3. Sterling - jeden z najlepszych skrzydłowych/schodzących napastników w Premier League.
4. Chukwuemeka - młody talent oraz melodia przyszłości.

Jak "The Blues" kupią porządnego środkowego napastnika i środkowego obrońcę to mogą powalczyć o mistrzostwo, bo mają wyrównaną kadrę.

0

@pt9
A co to za branża?
W sprzedaży jest jedna zasada "The client od King"

10

Problem Manchesteru United jest w sumie banalny. Mają tam zbieraninę piłkarzy, z których ciężko ułożyć konkretną jedenastkę, aby to miało spójność. Tam się nic nie dodaje.

0

Powiem szczerze, że do dzisiaj się zastanawiam co ten Guardiola widział w tym Gralishu jak za 50-60 mln funtów jest do wyciągnięcia Maddison, który w niezłym Leicester brał udział średnio kilkunastu-kilkudziesięciu bramkach w każdym sezonie.

2

@MesQueUnClub96
Tottenham w tamtym sezonie grał świetnie od przyjścia Conte. A latem pozyskali 6 nowych piłkarzy.

0

@Zorrocule
Tylko Lenglet ma wysoką pensję. To jest problem.

1

@Xxxbarca4ever
1. 21-letni najlepszy boczny obrońca Championship.
2. Najlepszy wahadłowy Serie A
3. Kiedyś obrońca TOP 10 do odbudowania (podobnie było z Kulu i Benta)
4. Kluczowy piłkarz Brighton (zagrał 26 spotkań w PL a nie pół roku).
5. Najlepszy piłkarz Evertonu i podstawowy napastnik Brazylii (przed Jesusem i Firmino)
6. Solidny bramkarz

Coś jeszcze?

1

@Marcelinho99
No to się mocno zdziwisz

0

@Firestone
Jak nie dostanie czego chce to odchodzi. Na razie klub spełnia jego oczekiwania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?