7

Przypominam, że oskarżenia wobec Mendy'ego też miały być mocne a chłop został uniewinniony z 7 na 9 zarzutów. Reszta jest w trakcie.

Za pomówienie powinna być kara równomierna.

0

@Kengo
To prawda. Model zarządzania prawami transmisyjnymi długoterminowo przynosi efekty w Premier League. Było kilka porządnych lat posuchy, ale teraz lecą grubo.

7

Tottenham Hotspur po 20. kolejkach Premier League ma najwięcej straconych goli od czasów Martina Jola.

Tym bardziej jest to zaskakujące, że Antonio Conte preferuje... defensywny styl gry.

Co najciekawsze aż 10 goli padło po indywidualnych błędach piłkarzy Tottenhamu. Prym wiedzie w tym Hugo Lloris. I też nasz Clement Lenglet nie popisuje się.

0

Gdyby uwzględnić drugie połowy to Tottenham byłby pierwszy. Może faktycznie potrzebny ktoś kto to porządnie poukłada.

1

@MesQueUnClub96
To też może okazać się zbawienne. Zobaczymy. Na pewno nie wykorzystuje w pełni potencjału Spence'a, Sarra czy Gila.

1

Tottenham to taki klub, który w tym sezonie potrafi wygrać z każdym i przegrać z każdym. Latem muszą pozyskać bramkarza, śo, prawe wahadło i powinno to śmigać.

4

Auba przyszedł za darmo, zarobiliśmy na nim 12 mln euro.
Depay przyszedł za darmo, zarobimy na nim 3 mln euro.

Coraz więcej lepszych piłkarzy odchodzi na zasadzie wolnych transferów, tak więc jakby tym sposobem udało się zarobić 200 mln euro w ciągu 10 lat to byłby naprawdę dobry wynik.

5

Depay -> Carrasco
Kessie -> Brozović

Stylistycznie idealnie

0

@pt9
Psychol a klasa to dwie inne rzeczy

0

Ramsdale kawał dobrego bramkarz, ale rudy ma zero klasy.

0

Hugo Lloris to antykapitan. Większa parodia niż Maguirre

1

@Granto
Zobacz sobie na jakie liczby:
2019/2020 - 14 goli i 9 asyst
2020/2021 - 11 goli i 12 asyst
2021/2022 - 3 gole i 1 asysta (sezon, gdzie miał zerwane więzadła)
2022/2022 13 goli i 4 asyst.

Facet jest w stanie spokojnie wyciągać 25-30 G/A w sezonie. Moim zdaniem to dobry wynik.

3

@SteuerFreiMoney
Pan Paweł

0

Marcus Thuram mógłby być ciekawym rozwiązaniem. Wszechstronny, wysoki, silny, szybki. Myślę, że to byłby ciekawy wybór. Jestem pewien, że jeszcze rozwinie się jako piłkarz.

0

@mekston
Tylko weź pod uwagę, że w 2019 to była inna Barca. Bez Neymara. Ze słabym Suarezem.

Z klubem i reprą Kane mógł się zbliżyć do 70. Uważam, ze w lepszym klubie robiłby te liczby.

7

@Kubix93
Pisałem przed finałem z Francją, że mają świetnych pilkarzy. A w kolejce ustawia się kolejnych 10 z Garnacho na czele.

1

@bartekvisca
Bez papierów nie ma szans. Teraz jest duża konkurencja. Idź na studia zaocznie, rób certyfikaty, ucz się na własną rękę. Nie ma dróg na skróty.

0

Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że Umtiti w prime był lepszy niż Gvardiol.

8

@Gomess
Gdyby nie kontuzje to duet Araujo-Umtiti byłby skałą nie do przejścia.

0

@mekston
2021/2022 - 37 G/A
2020/2021 - 50 G/A
2019/2020 - 26 G/A
2018/2020 - 30 G/A
2017/2018 - 46 G/A
2016/2017 - 42 G/A
2015/2016 - 30 G/A
2014/2015 - 37 G/A

A to są tylko wyniki z samego klubu, który kolokwialnie mówiąc gra jak gra.

0

Włodarze Chelsea Londyn mają dzisiaj spotkanie w Panorama Sky Bar w Mariottcie z przedstawicielami Szachtara Donieck w sprawie Mudryka.

2

@Transu96
Ale też wszyscy lamentowali, że poza ligą niemiecką nie będzie gwiazdą. A spójrz kto ma najwięcej goli w La Liga. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

5

@Transu96
Tak jak Lewandowski miał po odejściu z ligi niemieckiej.

2

Erling Haaland w 17. spotkaniach 21 bramek.
Harry Kane w 18. spotkaniach 15 bramek.

Różnica jest taka, że Anglik aż 11-krotnie otwierał wyniki meczów dla Kogutów. Z Kolei Norweg zaledwie 5 razy.

Nie mam wątpliwości, że Kane w lepszym zespole byłby w stanie nie tylko zdobywać 50 bramek każdego roku, ale również dokładać również 20 asyst.

0

@Adran360
To prawda. Widać to w gospodarce. Tak samo jak wojna na Ukrainie rozwaliła całe ostatnie 30 lat Niemiec. Chytry dwa razy traci.

1

Największy problem La Liga jest taki, że przez lata podział finansowy był najkorzystniejszy dla Barcy i Realu. Widać, że ta krótkowzroczność odbija się czkawką. Liga była nudna, przewidywalna, poza Atletico nikt nie zrobił dużego postępu.

Kiedyś w Premier League mówiło się o TOP4. Od kilku lat jest to TOP6. Wraz z Newcastle mamy TOP7. A jestem przekonany, że w ciągu kilku kolejnych lat to będzie 10 prawie równorzędnych drużyn, które walczą o mistrzostwo Anglii.

Podobnie wygląda to w Serie A po zakończeniu dominacji Juventusu. Inter, Milan, teraz Napoli. A jest mocny ścisk w miejscach 2-7.

0

Kvaratskhelia w 26. spotkaniach dla Napoli i reprezentacji zdobył 14 goli i zanotował 15 asyst. Jak utrzyma takie tempo i ogarnie 60 G/A gdzie będzie około 30 goli i 30 asyst to będzie mega wynik.

0

@panczo
Coś czuję powrót Antonio Conte. Bo z taką kadrą mógłby rozwalić system.

0

Havertz/Mount/Felix/Kovacić/Ziyech to 5 graczy, którzy potrafią rozgrywać na najwyższym poziomie. A w Tottenhamie ta rola spoczywa na Harrym Kane i Kulusevskim, którzy nie grają na 10-tce.

0

@Encore
Kadra kosmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?