Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piłkarze Tottenhamu wrócili z traumą po mundialu
3
@Kgorecki2500
Modrić ma 37 a robi szybkościowo i wydolnościowo piłkarzy 15 lat młodszych
1
@Kgorecki2500
Już rok temu to słyszałem
1
@Encore
Ocena 4 dla Moliny, który przez 80 minut nakrywał czapką Mbappe
0
@Awtameok_Klana
Szkoda, że tylko zapomnieli im przypisać asystę przy jego golu
5
@michal26
O tym mówię. O ile Paredes to nie jest ta sama klasa co De Paul. O tyle Montiel czy Foyth to defensorzy najwyższych lotów w La Liga. Bez problemu mogli zastąpić Molinę.
19
Wczorajszy finał dla mnie będzie też fenomenem pod jeszcze jednym względem. Do 79 minuty Scaloni pokazał w jaki sposób można kompletnie wyłączyć skrzydłowych, bez których podobno nie da się osiągać sukcesów.
Jedyne błędy Argentyńczyka to brak zmian, bo taki Paredes czy Montiel powinni pojawić się na boisku około 75. minuty.
3
Nie wyobrażam sobie, aby po takim turnieju Julian Alvarez nie zawitał na stałe do pierwszego składu Manchesteru City. Moim zdaniem może spokojnie grać obok Haalanda.
1
@Sau_Ron
Myślę, że tylko Haaland ma szansę. Ale on już w tym wieku ma problemy z kontuzjami.
1
Niestety Szymon Marciniak nie może dostać wysokiej oceny. Powtórki pokazują, że drugiego karnego dla Francji nie powinno być, bo była ręka jednego z Francuzów.
Oczywiście Argentyna po karnych pokonała Francję, ale gdyby było odwrotnie to mielibyśmy totalnie wypaczony wynik mundialu.
2
@barcelonaLM
Dobrze, że ten gol nie wypaczył wyniku. Bo to byłoby kuriozum.
6
Czasami naukowcy mówią, że jakiś dzień będzie wyjątkowy, bo pewne zjawisko na niebie jest widoczne raz na kilkadziesiąt lat.
Wczorajszy dzień był wyjątkowy, bo raz na kilkadziesiąt lat jakiś zawodnik zostaje "Greatest of All Time". Wczoraj ta sztuka udała się Messiemu. Mam na karku już 27 lat i niewykluczone, że już za mojeogo życia nikomu nie uda się pobić dorobku wspaniałego Argentyńczyka.
A przecież jeszcze wyśróbuje czy pobije kilka rekordów.
0
Kto może zastąpić Di Marię w kadrze?
Emiliano Buendia, Nicolas Gonzalez, Alan Velasco, Alejandro Garnacho czy Exequiel Zeballos.
Kto może zastąpić Otamendiego i Pezellę w kadrze?
Marcos Sensei, Facundo Medina, Leonardo Balerdi, Lucas Martinez Wuarta czy Nehuen Perez.
Kto może zastąpić Acunę czy Tagliafico?
Lautaro Blanco, Alexandro Bernabei czy Nicolas Fernandez.
W przypadku pozostałych pozycji większość zawodników z pierwszego składu powinna już tylko być lepsza.
A nie brakuje kolejnych wielkich talentów jak Varela.
5
Mac Allister i Cristian Romero rozegrali fantastyczny finał.
1
@Mario96w
Bo piłkarze Argentyny są deprecjonowani
2
@Encore
A jest jeszcze kilku utalentowanych. Najtrudniej będzie z Otamendim
3
Na miejscu Messiego zastanowiłbym się nad zakończeniem kariery reprezentacyjnej, bo tak naprawdę poza Di Marią i Otamendim reszta drużyny może spokojnie zagrać.
A na pewno pojawią się kolejne talenty pokroju Fernandeza, Alvareza czy Romero.
0
Komentarz usunięty
0
Pisałem o tym kilka dni temu to były śmiechy. Pierwsza połowa to różnica klas.
0
Scaloni pokazał jak wyłącza się dynamicznych skrzydłowych.
0
@Encore
W genach i tak przekaże zakola
8
@Ascend
Chlopak jeszcze nie ma Złotej Piłki na koncie a już nie jest najmłodszy.
1
@LeoMessi1994
Argentyna ma mocniejszy zespół. A zawodnicy, którzy wtedy grali wskoczyli na wyższy poziom. Z kolei Francja ma słabsza pierwsza jedenastke
1
@Worny
No i odpali ze Szwajcarią na EURO. Fenomenem to była Hiszpania, która wygrała euro, MŚ, potem znowu euro.
Argentyna w 2019 roku brązowy medal na Copa America. 2021 roku wygrana na Copa America, w 2022 roku Superpuchar CONMEBOL–UEFA .
1
@Encore
Dokładnie. A tym bardziej Francja, która poza Australią nie zagrała wielkiego wow. Rozumiem, że można było się bać przed laty Barcy Guardioli czy Bayernu Heynckesa. Ale tutaj są spokojnie do zrobienia.
1
@LeoMessi1994
Rozjechali Australię. Męczyli bułę z Danią. Przegrali z Tunezją. Mieli gorsze momenty z Polską. Mieli dużo szczęścia z Anglią i Maroko. Poza meczem otwarcia to w ogóle nie są przekonujący. Robią swoje, ale bez wow. Spokojnie są do ogrania.
9
Nie rozumiem fenomenu Francji. Od początku są jednym z faworytów, ale są traktowani jak nie wiadomo co.
Wielokrotnie pojawiała się informacja, że mają po 5 zawodników na jedną pozycję. I dlatego ich drugi garnitur przegrał z Tunezją... Jakby tak było to byłaby deklasacja.
Są bardzo poukładani taktycznie i dlatego praktycznie w każdym spotkaniu tracili gole (poza Marokiem).
Potrafią dominować przeciwników, więc dlatego mieli swoje problemy z Polską a w szczególności z Anglią czy Maroko.
Dominujący to był Bayern Monachium w sezonie 2019/2020, kiedy zabawił się praktycznie ze wszystkim.
Francja od początku była faworytem, ale jest spokojnie do ogrania przez innego faworyta. I mecz z Maroko czy Anglią to potwierdził.
0
@daniel32778
W 2018 roku Mbappe miał 20 lat rocznikowo. W jego wieku Messi był drugim najlepszym piłkarzem globu.
0
@Luciano99
To nie jest balonik. Oglądałem Francję na tym mundialu. Z Anglią mieli dużo szczęścia, z Maroko podobnie. A Polska? Było wiadomo, że przegramy.
0
@MesQueUnClub_87
Niestety problemy z czytaniem ze zrozumieniem i osoby, które dają Ci lajka. "Mniej".