1

W tej chwili Chelsea ma praktycznie dwie a zaraz trzy równorzędne jedenastki a może okazać się, że ta kadra to będzie jakiś kosmos.

Mendy/Kepa/Slonina
Rece/Azpi-Fofana/Silva/Chalobak-Koulibaly/Badiashile-Chillwell/Cucu/Hall
Kante/Zakaria/Gallagher-Kovacic/Joginho/Cheek/Chukwu
Pulisic/Ziyeh-Mount/Havertz/Felix-Sterlin/Mudryk
Auba/Broya/Fofana

Tak naprawdę będą mogli bez problemu pozbyć się 5-6 zawodników i zostawić mocną kadrę 25 graczy.

Jak przyjdzie ktoś kto to poukłada, wyciągnie maks potencjał z tych graczy to powinni zdominować Premier League.

0

@Encore
Jako zmiennik dla Kounde wystarczy na sezon czy dwa. Niestety to półśrodek.

0

MATS - przed sezonem pisałem, że po wzmocnieniach będzie bronił lepiej. Tylko niech się nie obraża, że musi to robić.
Pena - Jak na rezerwowego okej, ale brakuje mu warunków.
Kounde - to taki nasz nowy, lepszy Abidal, ale z prawej strony. Mocno wierzę w chłopaka.
Araujo - Skała, przyszłość, potrzebuje czasu po kontuzji.
Christensen - inteligentny, dobre warunki, powinien poprawić tylko mental.
Balde - to będzie taki nasz nowy Alves, ale z lewej strony.
Alonso - do rotacji na lewą obronę czy środek może przejdzie.
Alba - najlepsza ma za sobą, zbyt wysoka gaża, czas powoli się żegnać.
Bellerin - chłopak nie dostał poważnej szansy i raczej pożegna się z klubem.
Roberto - myślę, że zostanie jako zapchajdziura i zastępstwo dla Kounde.
Busquets - czas się żegnać.
De Jong - musisz chłopie albo przepadniesz. Nie ma więcej czasu na czekanie.
Gavi - diament do oszlifowania w przeciągu 2-3 sezonów.
Pedri - brylant, który musi wrócić na właściwe tory.
Kessie - dałbym mu jeszcze jeden sezon na weryfikację.
Torre - wierzę w chłopaka, że będzie z niego kawał gracza.
Fati - G/A co 112 minut. Jest potencjał, aby wykręcać 50 w kanadyjce w przyszłości.
Ferran - jedna wielka niewiadoma.
Dembele - 30 G/A w tym sezonie w zasięgu.
Raphinha - 15 G/A w pierwszym sezonie uznam za dobry prognostyk.
Lewandowski - Pan Piłkarz.
Depay - lubię gościa, ale nie ma dla niego tutaj miejsca.

Kogo widzę w klubie?

Ndicka - młody talent, który ma papiery na wielkie granie / za darmo
Moukoko - wielki talent, jestem ciekaw jego rozwoju / za darmo.
Gundogan - klasa, doświadczenie, z sukcesami, idealny / za darmo.
Grimaldo - jakość na wczoraj / za darmo.
Martinez - jeśli odejdzie Marcos Alonso.
Semedo - jeśli odejdzie Bellerin.
Muriel - jeśli nie uda się pozyskać Moukoko to świetny zmiennik dla Lewego.

Pique odszedł w jego miejsce Ndicka.
Auba odszedł, odchodzi Memphis w ich miejsce Moukoko lub Muriel.
Busi out, w jego miejsce Gundogan
Alba out, w jego miejsce Grimaldo.
Alonso out, w jego miejsce Martinez.
Bellerin out, w jego miejsce Semedo.

Nie stać nas na poważne ruchy transferowe. Trzeba szukać krótkoterminowych okazji.

W 2024 będą dostępni: Kane, Oyarzabal, Neves, Savic, Pau Torres, Amrabat czy Olmo.

0

@Adamski69
Świetna w defensywie i ofensywie.

4

@kubix05
Wierzę w niego, ale na ŚPD. Tylko musi złapać trochę krzepy i dynamiki.

0

Liczę, że latem pozyskamy za darmo Skriniara albo Ndickę a Xavi zdecyduje się spróbować wariantu z Erikiem Garcią jako ŚPD. Myślę, że na tej pozycji mógłby odnaleźć się idealnie.

1

@mkord
Kto to jest Zmarzlik?

1

@Azi
Inaczej. Każdy kraj ma prawo do decydowania o swoim statusie. Na tym polega wolność.

0

Największy problem z De Jongiem w roli Pivota jest taki, że to jest zawodnik, który najlepiej czuje się na pozycji pomiędzy defensywnym pomocnikiem a cofniętym rozgrywający. Coś jak kiedyś Moussa Dembele w Tottenhamie czy obecnie Rodrigo Bentancur.

3

@Doren01
30 to nowe 20 w XXI wieku. Więc nic nadzwyczajnego

1

@Rewolucja123
Absolutnie się z tym zgadzam. Zawodnik nie ma wpływu na to za ile został sprzedany. Chłopak niebawem powinien wystrzelić z formą

0

@tomek8756
Nie zmienia to faktu, że zamknęli usta konkurencji.

1

Conte out po tym spotkaniu. Nie ma chemii między Włochem a piłkarzami

1

Coś czuje, że Pochettino wróci

2

Piłkarze grają na odejście Conte. Mając takich graczy i murować. Wstyd

0

@JohnnyBarca
Pomówienia powinny być surowo karane

0

@barcelonaLM
Lecz się

0

@kamilop
Mój kot schował się pod stołem

1

Te fajerwerki powinny być zakazane. Biedne zwierzęta są przestraszone

2

@adi7adi8
Ta sama rodzina królewska

1

Co do Ronaldo to mam taką teorię, że zostanie wypożyczony do Newcastle jeśli awansuje do Ligi Mistrzów

0

@Yoshi94
Przypomnij sobie Aduriza. Czy Zlatana 3 lata temu

3

Z tym dziadkiem u Ronaldo przesadzacie. Wystarczy zobaczyć jak grają Messi, Di Maria czy Modrić.

Po prostu nikt Ronaldo nie da takiej roli jakiej oczekuje. On sam zdał sobie sprawę, ze czas najwyższy monetyzowac poważnie karierę

0

Kariera Cristiano Ronaldo zakończyła się po odejściu do Juve. Niepotrzebnie poszedł do Starej Damy, która popełniła sporo błędów w ostatnich latach

1

Nie dziwi mnie, że Messi chce zostać w PSG. Jest tam Mbappe, który chce być najlepszy na świecie i jednocześnie będzie pomagał Leo zdobywać kolejne trofea czy liczby.

0

@Schoogs

Ciężki temat widzę

0

@Fido66
Catering i treningi 5 razy w tygodniu

2

Gakpo to kozak. Myślę, że świetnie zaaklimatyzuje się w Liverpoolu

0

Tottenham wyglada tak cały sezon. Pierwsza połowa fatalna. Potem wchodzi mental.

Nikt do dzisiaj nie wie dlaczego.

0

@tristan87
Bez przesady, w kadrze maja mistrzów i wicemistrzów świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?