2

Transfer Lewego powinien być odpuszczony po wywiadzie dla Wojewódzkiego.

On już zmienił się mentalnie. Potrzebujemy starego Roberta co nigdy nie odpuszcza

0

Brawo Tottenham! Naprawdę dobry mecz

0

Tottenham w końcu znalazł balans. Tak agresywni i walczący zawodnicy na skrzydłach jak Emerson i Davies to robi robotę

0

Kolejne świetnie spotkanie Emersona. Po przyjściu Porro wziął się w garść. Naprawdę gra świetnie.

0

@Murzyn669
Ostatnio coraz lepiej. Ale nie wiem czy zostanie.

3

Hurricane :D To jest napadzior

0

Son powinien wejsc za Kulu. Z kolei Sarr za Hojbjerga, bo oddycha rekawami.

0

Tottenham w końcu dobrze w defensywie. Teraz wyglądają jak skała.

2

@MesQueUnClub96
Jak Lewy daje sobie radę to i Kane sobie poradzi

2

@hayek
To nie chodzi o inteligencję, ale kocha Tottenham

0

Romero agresywnie, ale czysto. Sorry, ale to Premier League

1

Emerson i Davies robią robotę na wahadłach. Brazylijczyk odżył. A Walijczyk w przeciwieństwie do Perisicia daje dużo więcej w defensywie.

0

Richarlison to jednak pracuś. Uwielbiam takich piłkarzy.

2

Żart. To była oczywista czerwona kartka

0

Sędzia zbyt rzadko pokazuje żółte kartki i pozwala na zbyt wiele

1

Brawo Ziyech :D

1

Ależ Kulu i Kane kręcą obroną Chelsea

4

@MesQueUnClub96
To teraz zobacz od ilu lat Kane utrzymuje poziom. Proszę spojrzeć na bramki i zarówno asysty

0

@MesQueUnClub96
Czyli lewy obrońca z Premier League dał radę w ataku La Liga

2

@El Madridista.
Kane to tez takie połączenie 9 z 10. Dlatego jest totalnym kozakiem

0

@Encore
Chce zdobyć tytuł i zostać strzelcem wszechczasów. Odejdzie w 2025 roku

0

@MesQueUnClub96
Walijczyk już się sprawdził

0

@Striker
Obejrzyj jakie ciasteczka posyła

0

Najbardziej niedoceniany napastnik świata, który idealnie pasowałby do Barcelony.

Połączenie Kevina De Bruyne i Roberta Lewandowskiego.



0

@D10SLEO
Zgadzam się. Moim zdaniem jeden z najlepszych piłkarzy w ostatnich kilkunastu latach. Marzyłem swego czasu, aby trafił bezpośrednio z Benfiki do Barcelony.

0

Di Maria w tym sezonie - G/A na poziomie 80 minut.

35 lat na karku a forma kozak.

0

Akurat Lewy ma rację. Jeśli ktoś myślał, że będziemy walczyć o tryplet to jest w błędzie.

Dopiero kolejny sezon powinien być przełomowy. A za 2 lata powinniśmy mieć bardzo dobry i doświadczony zespół.

2

4-5 lat a Premier League naturalnie zostanie Superligą. Było TOP4. Potem BIG6. A lada moment będzie great 8.

0

Dla pieniędzy a nie otuchy. Facet powinien zniknąć z przestrzeni Barcelony.

6

Z United zagrał dobre spotkanie. Jeśli zdecyduje się na znaczącą obniżkę zarobków to roczny kontrakt będzie okej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?