Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Transfer Lewego powinien być odpuszczony po wywiadzie dla Wojewódzkiego.
On już zmienił się mentalnie. Potrzebujemy starego Roberta co nigdy nie odpuszcza
0
Brawo Tottenham! Naprawdę dobry mecz
0
Tottenham w końcu znalazł balans. Tak agresywni i walczący zawodnicy na skrzydłach jak Emerson i Davies to robi robotę
0
Kolejne świetnie spotkanie Emersona. Po przyjściu Porro wziął się w garść. Naprawdę gra świetnie.
0
@Murzyn669
Ostatnio coraz lepiej. Ale nie wiem czy zostanie.
3
Hurricane :D To jest napadzior
0
Son powinien wejsc za Kulu. Z kolei Sarr za Hojbjerga, bo oddycha rekawami.
0
Tottenham w końcu dobrze w defensywie. Teraz wyglądają jak skała.
2
@MesQueUnClub96
Jak Lewy daje sobie radę to i Kane sobie poradzi
2
@hayek
To nie chodzi o inteligencję, ale kocha Tottenham
0
Romero agresywnie, ale czysto. Sorry, ale to Premier League
1
Emerson i Davies robią robotę na wahadłach. Brazylijczyk odżył. A Walijczyk w przeciwieństwie do Perisicia daje dużo więcej w defensywie.
0
Richarlison to jednak pracuś. Uwielbiam takich piłkarzy.
2
Żart. To była oczywista czerwona kartka
0
Sędzia zbyt rzadko pokazuje żółte kartki i pozwala na zbyt wiele
1
Brawo Ziyech :D
1
Ależ Kulu i Kane kręcą obroną Chelsea
4
@MesQueUnClub96
To teraz zobacz od ilu lat Kane utrzymuje poziom. Proszę spojrzeć na bramki i zarówno asysty
0
@MesQueUnClub96
Czyli lewy obrońca z Premier League dał radę w ataku La Liga
2
@El Madridista.
Kane to tez takie połączenie 9 z 10. Dlatego jest totalnym kozakiem
0
@Encore
Chce zdobyć tytuł i zostać strzelcem wszechczasów. Odejdzie w 2025 roku
0
@MesQueUnClub96
Walijczyk już się sprawdził
0
@Striker
Obejrzyj jakie ciasteczka posyła
0
Najbardziej niedoceniany napastnik świata, który idealnie pasowałby do Barcelony.
Połączenie Kevina De Bruyne i Roberta Lewandowskiego.
0
@D10SLEO
Zgadzam się. Moim zdaniem jeden z najlepszych piłkarzy w ostatnich kilkunastu latach. Marzyłem swego czasu, aby trafił bezpośrednio z Benfiki do Barcelony.
0
Di Maria w tym sezonie - G/A na poziomie 80 minut.
35 lat na karku a forma kozak.
0
Akurat Lewy ma rację. Jeśli ktoś myślał, że będziemy walczyć o tryplet to jest w błędzie.
Dopiero kolejny sezon powinien być przełomowy. A za 2 lata powinniśmy mieć bardzo dobry i doświadczony zespół.
2
4-5 lat a Premier League naturalnie zostanie Superligą. Było TOP4. Potem BIG6. A lada moment będzie great 8.
0
Dla pieniędzy a nie otuchy. Facet powinien zniknąć z przestrzeni Barcelony.
6
Z United zagrał dobre spotkanie. Jeśli zdecyduje się na znaczącą obniżkę zarobków to roczny kontrakt będzie okej.