43

Przegraliśmy po wyrównanym dwumeczu z Manchesterem United, który walczy o mistrzostwo Anglii w tej chwili jest jedną z najlepszych drużyn w Europie. Nie wspominając o tym, że Rashford jest po prostu w kapitalnej formie.

Co innego blamaże z Bayernem czy Interem.

Mamy bardzo młody zespół. Latem trafi tutaj pewnie kilku ciekawych graczy na zasadzie wolnego kontraktu (Ndicka, Gundogan, Thuram a może nawet Messi).

Jest na czym budować ten zespół.

Mamy bardzo młody monolit:

Ter Stegen tylko 30 lat.
BACK - średnia 23 lat.
De Jong-Gavi-Pedri - średnia 21 lat.

Nie ma co panikować.

0

@sendesara
Czy ja wiem? 51 meczów w karierze, 11 goli, 7 asyst.

Nie potrafimy tylko tego wykorzystać

1

@Fake69

Dlatego nie ukrywam, że nie rozumiem tej decyzji. Dobry trener najpierw analizuje co może zrobić przeciwnik. A tutaj tego zabrakło.

3

Moim zdaniem wszelkie ataki w kierunku Raphinii są bezpodstawne. Facet został MOTM pierwszego spotkania. Zagrał świetne zawody, więc było oczywiste to, że Ten Hag wyciągnie wnioski i zapewni mu dodatkowy plaster.

Tutaj błąd popełnił Xavi, który analogicznie zrobił w przypadku Rashforda i powinien spodziewać się podobnego zachowania ze strony Holendra.

Błąd polegał na tym, że na lewej stronie zamiast Roberto powinien pojawić się Ferran, który lepiej odnajduje się, gdy ma więcej przestrzeni.

1

Przeciwko transferowi Lewego byłem jak usłyszałem wywiadzie u Wojewódzkiego, że nauczył się odpuszczać.

Zmienił mu się mental a tutaj potrzeba dodatkowego zaangażowania

0

Kontrakt Rashforda wygasa w 2024 roku. Można porozmawiać :D

3

Patrząc na obecną Barcelonę to wydaje mi się bardzo możliwy powrót Leo Messiego i gra taktyką 3-5-2

1. Br - Ter Stegen
2. PŚO - Jules Kounde
3. ŚO - Ronald Araujo
4. LŚO - Christensen
5. PP - Dembele
6. PŚP - asekurujący prawą stornę
7. ŚP - Pedri, czyli główny dyrygent
8. LŚP - De Jong asekurujący lewą stronę
9. LP - Balde
10. PŚN - Messi, który byłby wolnym elektronem
11. LŚN - Robert Lewandowski, który grałby tutaj bardziej jako "9".

Nie ma co ukrywać, że idealny byłby tutaj zamiast Lewego piłkarz typu Mbappe/Rashford. Pozwalałoby to swobodnie drużynie rotować formacjami. 3-5-2, gdy bronimy i 4-3-3, gdy wyprowadzamy akcje.

7

Z Xavim jest problem tego typu, że musi dowieźć mistrzostwo Hiszpanii. To jest must have. Dlatego Liga Europy zeszła na drugi plan, bo to nie są jakieś astrnomiczne pieniądze.

Dlatego rotowaliśmy w Lidze Europy.

13

Fakt jest taki, że przegraliśmy dwumecz w tej chwili z jedną z najlepszych drużyn w Europie. United w takiej formie jest w stanie pokonać każdego.

Co ważniejsze, przegraliśmy po wyrównanym dwumeczu, po indywidualnych błędach, gdzie zabrakło w rewanżowym meczu naszych 3 kluczowych piłkarzy (Gavi, Pedri i Dembele.

Pominę to, że Kounde jest zajechany a Lewandowski ma jakieś personalne problemy.

Bramkarz ma 30 lat i jeszcze kilka na najwyższym poziomie.

BACK to średnia wieku na poziomie 23 lata. Oni będą lepsi a już prezentują bardzo wysoki poziom.

Duet Gavi-Pedri to co najmniej najbliższa dekada a może 15 lat wspólnej gry. Do tego De Jong, który fajnie wczoraj zagrał.

W ataku Dembele, który potrafi grać na topowym poziomie. Ferran powoli się budzi. Raphinha ma naprawdę dobry pierwszy sezon. Nie wiadomo tylko co z Fatim.

Tak czy inaczej, przyszłość wygląda kolorowo.

A latem pewnie pozyskamy kilku gracz na zasadzie wolnego kontraktu: Ndicka czy Gundogan. A może wróci Messi. P

1

Uważam, że szkoda, iż od początku nie zagrał Ferran. Widać, że będziemy mieli z niego pożytek.

1

Patrząc jednak tak realnie na to spotkanie i naszą sytuację.

Jules Kounde - praktycznie gra wszystko w tym sezonie, do tego miał intensywny mundial w Katarze. Chłopak powinien odpocząć w następnym spotkaniu a w kolejnym zacząć na łace.
Robert Lewandowski - widać, że coś nie tak z głową. Odpadnięcie z Ligi Mistrzów i afera w reprezentacji Polski odbiły na nim piętno.

Do tego dochodzi kontuzjowany Dembele (najlepszy piłkarz Barcelony) oraz brak Pedriego oraz Gaviego, czyli tego DNA Barcelony.

To nie było łatwe spotkanie. Zagraliśmy nieźle, zabrakło szczęścia.

0

@michal26
Ale co to znaczy kogo dasz? On jest zajechany. Nic nie daje. Lepiej wziąć kogokolwiek. Bo w innym wypadku kolejne kilka miesięcy będzie grał bez szału.

1

Jules Kounde zajechany już sezonem. Nie oszukujmy się, że terminarz w pierwszej połowie roku i mundial zrobił swoje.

Przydałoby się, aby odpoczął kilka spotkań z rzędu.

1

Co Wy chcecie od Fatiego? Wchodzi chłopak na ostatnie 15 minut, gdy drużyna przegrywa. Rywal wprowadza kolejnych zawodników od defensywny.

1

Moim zdaniem graliśmy dobrze. Zabrakło koncentracji przy pierwszej bramce - nieporozumienie Kessie z Kounde.

Drugi gol go poślizgnięcie Raphinii i głupia strata.

0

@PatrykBarca
Tak zrobię następnym razem.

0

Pochwaliłem Tottenham, City zrobiło powrót. Pochwaliłem Ter Stegena, zrobił Valdesa w meczu z United. Pochwaliłem Liverpool, dostają baty od Realu.

0

Zawodnika nie można obwiniać za kwotę za jakiego zapłacono. Za tygodniówkę owszem.

4

Karma za finały Ligi Mistrzów

0

Emerson drugi raz z rzędu został wybrany MOTM. Przyszedł Porro za 45 milionów euro to Brazylijczyk teraz biega za dwóch.

W takiej formie chętnie zobaczyłbym go ponownie w Barcelonie.

0

@maniak33333
Powiedz do Rashfordowi czy Sancho po powrocie.

0

@Foro
Tylko suche liczby chłopaka bronią. A one powinny być decydujące. Za dużo od niego wymagają po prostu, bo w wieku 16 lat pokazał się jako ogromny talent.

1

@maniak33333
Ale puchary zdobywają zespoły a gole czy asysty notuje konkretny zawodnik.

2

@Faro

Mnie interesują suche liczby. A te naprawdę dobrze prognozują. To chłopak o potencjalne, aby robić spokojnie wynik 40 G/A w sezonie.

0

@Conradxc

G/A na poziomie 108,67. A ma dopiero 20 lat.

3

Ansu Fati podczas dotychczasowej kariery w Barcelonie ma współczynnik G/A na poziomie: 108,67 minuty.

A chłopak ma dopiero 20 lat.

1

Zmiana trenera w United i sá efekty. Ten Hag opiera zespół o Rashforda i są tego efekty.

Myślę, że podobnie będzie z Ansu Fatim w ciągu 1-2 sezonów jak Xavi bardziej mu zaufa. Na spokojnie. Nie mam nic przeciwko, aby również tak odpalił w wieku 25 lat.

0

@Azi
Bo robili interesy z Rosjanami i w ich interesie jest przegrana Ukrainy

2

@Don-Corleone
Bo tak naprawdę mężczyźni to płeć piękna.

4

Wszyscy śmiali się z Darwina Nuneza a chłopak ma G/A na poziomie 111 minut. Całkiem dobry wynik jak na pierwszy sezon.

Podobnie sytuacja wygląda z naszym Raphinhą u którego G/A wynosi 104,5 minuty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?