Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Onana jest znakomity! :D
0
W drugą stronę można byłoby posłać Rakiticia oraz Dembele. I pozyskać na zasadzie wolnego transferu Rabiota. Moim zdaniem Francuz to solidny rzemieślnik i ma dobre warunki fizyczne.
0
Rynek świata futbolu działa dobrze, bo to jest rynek pracownika. Dochody piłkarzy nieustannie rosną. Nie ma w tym nic złego. Problem byłby, gdyby kluby zarabiały a piłkarze nie dostawaliby podwyżek.
Aby spełnić swoje marzenie to trzeba mieć trochę z dziecka. Bo marzenia są po to, żeby je spełniać. Kim bylibyśmy bez marzeń?
0
Treningi a mecze to dwie różne rzeczy. Na treningach zawodnicy mają większą swobodę, jest mniejsza presja. Z kolei podczas meczów grasz na określonych pozycjach, trzymasz się określonych wariantów, do tego czasami dochodzi presja.
Przyznam szczerze, że kiedy byłem młody (miałem 12-13) i przyszło nam grywać już po 11. zawodników to nie było to przyjemne doświadczenie. Grałem na pozycji na której nie chciałem. Miałem założenia taktyczne, które nie sprzyjały mi. Nie miałem poczucia, że cieszę się z gry piłki. Czasami jak grałem wyżej to czułem się znacznie lepiej.
2
Messi to raczej 20-25% tej kwoty.
0
Tak działa kapitalizm i rynek pracownika.
0
Dzięki, oglądałem :)
2
O hiszpańskie filmy zapytałem! Dzięki za pomoc!
A macie jakieś filmy, które motywują człowieka! Dają pozytywnego kopa na wiele dni? Coś w stylu "W pogoni za szczęściem".
0
Polecacie jakieś hiszpańskie filmy? Contratiempo, El Cuerpo, coś jeszcze? :D
0
W szczególności spalał się w finałach LM.
0
Akurat Claudio Bravo miał dwa znakomite sezony w Barcelonie. Potem zjazd formy w City.
0
Z Valdesem jest tak jak z Busquetsem. Ten pierwszy ma łatkę słabego bramkarza, ten drugi symulanta. I tyle. VV bronił naprawdę dobrze. Co prawda zdarzały mu się babole, ale był dobrym bramkarzem.
0
Valdes z okresu gry w Barcelonie ma bardzo dobre statystyki. Babole, babolami, ale bronił kozak.
1
Przypominam, że w meczu z Interem sprezentował dwie świetne sytuacje rywalowi. Podając do przeciwnika.
0
A ile on tych baboli puściły? Bez przesady. Policzmy statystycznie. Policzmy też ile potrafił notować czystych kont.
4
W mojej ocenie jeden z najbardziej niedocenianych bramkarzy w historii futbolu. Popełniał błędy, ale który bramkarz błędów nie popełnia? Tak naprawdę wielokrotnie ratował nam tyłki i wyciągał piłki nie do wyciągnięcia. Szkoda, że nie został na dłużej w klubie. I szkoda tej paskudnej kontuzji.
0
Valdes miał różne wpadki, ale nie przypominam sobie tego kalibru :D
0
Z dziwnych słynął, ale czy taką po rękach to sobie nie przypominam. Czasem źle podał, spóźnił się z interwencją. Ale czy kiedyś taką po rękach? To sobie nie przypominam.
0
Oglądam skrót meczu. Szkoda straconych bramek. Tym razem boki defensywy zawiodły oraz bramkarz, który mógł obronić przynajmniej 2 gole. Jeden z nich to katastrofa. Nie wiem czy taką to kiedykolwiek Valdes puścił. 22 gole stracone i 4 czyste konta w 17. spotkaniach mówią same za siebie.
0
Była jakaś zadyma na trybunach? Czy to fake? :D
0
Koło 1000 pln z opłatami. Moim zdaniem to dużo.
0
Za dużo :)
Pamiętam jak byłem w liceum to sprawdzałem ceny za wynajem na Mokotowie przy metrze. To było jakieś 6-7 lat temu. Wówczas ceny to było 500-600 plus opłaty. Ale te opłaty to nie było 150-200 miesięcznie tylko 50-100 pln.
Obecne ceny są absurdalne.
3
Sam jak biegam zawsze zakładam pod dresy. Dzięki czemu unikam obtarć. Jak ktoś ma dobrze zbudowane mięśnie nóg to wie o co chodzi :D
1
Wiecie co? Chciałbym, aby do innych ludzi podchodzono w taki sposób jak do piłkarzy jako pracowników. Dbano o nich, pytano jak się czują, pomagano im się rozwijać itd. Nie tylko byliśmy szczęśliwi, ale byłoby to efektywniejsze dla gospodarki.
1
A co Ty chłopie myślisz, że nie pracowałem? Pierwszą umowę podpisałem w wieku 18 lat. Łączyłem pracę ze szkołą. Miałem ciągły przypływ gotówki. Swego czasu pracowałem nawet na dwa etaty.
Właśnie, ludziom nie powiodło się. Dlatego trzeba wstać z kolan, podjąć takie działania, aby ustabilizować swoją sytuację i rozwijać się dalej.
0
To popełniłeś jakieś błędy w wychowaniu. Bo mam znajomych, którzy pochodzą z bogatszych rodzin, mieli wszystko pod nosem, ale nie za darmo. Rodzice nauczyli ich szacunku do pieniądza. Tłumaczyli im po co są te pieniądze i do czego mają służyć. Nigdy nie wydają pieniędzy na głupoty.
Mam koleżankę, której rodzice są wykształceni i oboje zarabiają po przynajmniej 10 tys. netto. Pamiętam jak kiedyś w gimnazjum powiedziała, że drogo jest w sklepiku szkolnym i poszła do marketu. Można zapewnić wszystko dzieciom i nauczyć szacunku do pieniądza? Można :)
0
To zależy od tego gdzie mieszkasz. M2 w różnych miejscowościach ma różne wyceny. W mojej ocenie trzeba zapewnić prywatność (własny pokój), ciszę, odpowiednią dietę, warunki do nauki, rozwoju pasji oraz zainteresowań. Dzieci z reguły mają wiele pasji, więc wyceny mogą być różne. Od tych tanich po te droższe.
1
Wiem, że sukces bardziej smakuje. Ale chodzi o to, że Twoja droga często jest wyboista i trudna. Nie jesteś na pewne rzeczy przygotowany. A to bywa bolesne.
Najtrudniejsze jest to, że nie możesz spełnić swoich marzeń. Albo chociaż spróbować.
0
Chodzi o to, że droga jest bardziej utarta i wymaga o wiele więcej zaangażowania. Czasami trzeba przypłacić to zdrowiem, kontuzjami itp. Nic przyjemnego. Czasami dostać po dupie i sparzyć się, aby zacząć od nowa.
0
Szansa, że pojawiłem się i pokonałem miliony plemników była dosyć mała :D