Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To zależy od człowieka i czy ma dystans do siebie. Ja już przyzwyczaiłem się, że nazywają mnie "hejterem MATS-a". Bo niektórych krytykować nie wolno ;)
0
Pep Guardiola zawsze rotuje. Nie wiem czy zdarza mu się 3. krotnie wystawić tą samą jedenastkę w sezonie.
1
Nie wiem czy wiecie, ale spożywał alkohol z kapitanem Arsenalu Londyn - Laurentem Koscielnym oraz napastnikiem Chelsea Londyn Olivierem Giroud :D
0
Padło pytanie wcześniej dlaczego w Polsce nie mamy rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia? Moim zdaniem problemem jest skauting i dobór zawodników.
Spójrzcie tylko w jaki sposób po boisku poruszają się tacy gracze jak Xavi, Iniesta, Coutinho, Arthur, Kroos, Modrić, Silva itd. Już po tym jak zawodnik biega można zauważyć pewne tendencje. A u nas większość piłkarzy, którzy gdzieś się przebijają to poruszają się po boisku jak drewna.
Nie ukrywam, że sposób poruszania zawodników jest uzależniony od tego jaką kto ma budowę ciała.
6
"Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna" - Cyprian Kamil Norwid.
0
Tylko dotyczy to końcówek nazwisk od nazw miejscowości.
Żydzi przyjmowali podobne, ale od nazw rzeczy a nie miejsowości.
1
Florentino Perez jest biznesmen i ma świadomość, że na rynku transferowym mamy do czynienia z bańką. Oszczędza szmal, czeka aż pęknie a potem kupi gwiazdy po dużo niższych cenach. Proste? :)
0
A od kiedy to Leo zdobył 936 goli w lidze? Zdobył 385 goli.
0
Tylko problem jest taki, że Messi nie zdobył prawie 1000 goli w lidze :)
Więc chyba ktoś inny powinien wrócić do szkoły.
0
A co ma lubienie przez trenera? Szukacie wymówek, bo okazało się, że koleś po rocznej kontuzji wygrywa rywalizację z kolesiem, który miał sezon życia.
Rozumiem, że znasz się lepiej od człowieka, który zdobył MŚ i oglądał obu bramkarzy na treningach?
0
A na jakiej podstawie twierdzisz, że Ederson jest gorszy? W ubiegłym sezonie Ederson zagrał w 46. spotkaniach, w których puścił 36 goli i zanotował 21 czystych kont. Z kolei MATS zagrał w 48. spotkaniach, w których puścił 39 holi i zanotował 24. czyste konta.
0
Ty tak poważnie? :)
0
Tylko czy Neuer zawiódł na mundialu? Nie. Zawiodła skuteczność reprezentacji Niemiec. A tutaj Leroy Sane mógłby przydać się.
Nie mówię, że są słabi. Ale widocznie są lepsi.
0
Nie wali baboli? To przypomnij sobie dwumecz Romą. Jego szczęście, że potem uratował tą sytuację. Ale babole mu się zdarzają :)
0
Szkoda, że MATS potrafi wyciągać tylko proste piłki :)
1
Uważam, że MATS jest po prostu przereklamowany tak jak przereklamowany został Roberto. Ten pierwszy musiał ustąpić miejsca wracającemu po rocznej kontuzji Neuerowi. Ten drugi nie pojechał na mundial. Chyba zostali wyjaśnieni przez życie? :)
0
Gabrielito! :D
1
Aguerito zagrał tak jak potrafi najlepiej. Ale wszystko zaczęło się od tych długich wykopów Edersona. Brazylijczyk jest niesamowity. Według mnie bardzo niedoceniany, bo wcale nie jest gorszy od Alissona czy MATS-a.
2
Tak wyjaśnił, że jak zwykle przegrał w finale :)
1
Kto zapomniał? Dla mnie City obok Barcy jest faworytem do triumfu w LM.
1
Wiesz co mówi mądre przysłowie wśród prezesów piłkarskich? "Nigdy nie kupuj gwiazdy jednego turnieju" :)
1
David Silva to kawał piłkarza. Szkoda, że swego czasu nie trafił do Barcelony.
0
Bo w życiu nie liczy się sam czas tylko jego efektywne wykorzystanie :)
0
Manchester City również ma bardzo mocną ławkę rezerwowych:
Bravo, Walker, Sterling, Sane, Mahrez, Otamendi oraz Foden.
A niedostępni są m.in. Kevin de Bruyne, Danilo oraz Mangala.
IMHO będą naszym najtrudniejszym rywalem w LM.
0
W szczególności za te ostatnie podanie :)
0
Trzy punkty i mecz do zapomnienia :)
12
Roberto do pomocy!!! Czytałem przez cały ubiegły sezon :P
4
To "uderzenie" było podsumowaniem meczu w wykonaniu Suareza :)
0
Coutinho z golem, Arthur z asystą! :D
0
Luisito nic nie idzie dzisiaj. Nie wiem co się dzieje z chłopem.