0

Nudno? Mi się właśnie podoba jeśli chodzi o teksty. A co do flow to polecam przesłuchać płytę. Okaże się, że jednak flow nie jest takie słabe jak wiele osób wieszczy :)

0

Pisałem już dzisiaj w nocy. Nie wiem kto to ten Sarius :)
Ja wiem czy kiepski? Dobrą płytę wydał Filipek. Ciągle notuje progres.

0

Pada, ale nie leje.

0

James Maddison to angielski Christian Eriksen. Coś czuję, że jego talent może rozbłysnąć na dobre.

1

To raczej oczywiste :)

1

1. Manchester City.
2. Liverpool, Mohamed Salah.
3. Everton, Felipe Anderson.
4. Harry Kane.
5. Kevin de Bruyne.

0

W przypadku Sona wystarczy, że zgodzi się płacić wyższy podatek. Ale z racji, że chłopak ma honor to będzie walczył na Asia Games o medal.

0

To już nawet nie chodzi o stadion. Daniel Levy nie chce płacić takich pieniędzy za piłkarzy, bo ma świadomość, że nigdy ich nie odzyska. Ma świadomość, że obecna sytuacja to bańka spekulacyjna, która niebawem powinna pęknąć.

0

Nie zgodzę się z tym, że brakuje ławki. Nominalnie tak powinna wyglądać 18-tka Kogutów na większość spotkań.
11: Lloris - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose - Dier, Dembele - Moura, Eriksen, Alli - Kane.
7: Vorm, Sanchez, Aurier, Wanyama, Winks, Lamela, Son.

Zarówno w obronie, środku pola czy też w ataku mają alternatywy. Poprzedni sezon był trudny, bo było sporo kontuzji: Danny Rose, Toby Alderweireld, Victor Wanyama - pauzowali przez większość sezonu a wcześniej byli podstawowymi zawodnikami klubu.
Z kolei urazy nie ominęły takich graczy jak Mousa Dembele, Erik Lamela czy Harry Winks. Ale w krótszym wymiarze czasowym.

0

Nigdy nie byłem przez agencję. Ale biorąc pod uwagę zarobki do siły nabywczej to wydaje mi się, że Niemcy. Z tego co orientuję się także od znajomych czy rodziny to w Holandii i Belgii jest drożej. Norwegia z kolei to bardzo drogi kraj. Dużo się zarabia, ale koszty życie są wysokie.

0

Bo ludzie mają krótką pamięć i patrzą przez pryzmat transferów. A naszym największym wzmocnieniem będzie Coutinho, który będzie grał w Lidze Mistrzów. Zarówno Brazylijczyk jak i Dembele zdążyli zaaklimatyzować się w klubie.

0

Jedynie mogliby się pozbyć Sissoko i Llorente a w ich miejsce pozyskać Lobotkę/Ndombele czy Martiala/Zahę. Tak poza tym nie ma raczej co zmieniać, bo to byłyby transfery idące w ogromne kwoty.

5

A co w ubiegłym sezonie wygrał Liverpool? Bo z tego co pamiętam to chyba nic :)

0

Juan Foyth to bardzo utalentowany zawodnik. I z tego co się orientuję to właśnie w tym sezonie Mauricio Pochettino ma coraz częściej na niego stawiać. Dlatego zrezygnowano z pozyskania Johnny'ego Evansa.

7

Nie wiem dlaczego ludzie widzą widmo upadku Tottenhamu Hotspur, bo nie dokonali żadnego transferu. Osobiście wymieniłbym tylko Sissoko i Llorente na kogoś lepszego. Ale to już jako uzupełnienia składu. Reszta wygląda raczej ok.


Liverpool kupił Allisona. OK, ale Tottenham ma od tylu lat Llorisa.
Liverpool kupił Naby'ego Keitę. OK, ale Tottenham ma ciągle Eriksena.
Liverpool kupił Fabinho. OK, ale Tottenham ciągle ma Diera oraz Wanyamę.

Ponadto w tym roku piłkarze nie mają groźnych urazów. Tak więc powinno być ok.

1

Dlaczego Koguty wypadną poza TOP4? Mają dwie mocne jedenastki.
Lloris/Vorm
Trippier/Aurier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies
Dier/Wanyama-Dembele/Sissoko
Moura/Lamela-Eriksen/Winks-Alli/Son
Kane/Llorente

1

Nie wiem kto to Sarius :)

6

Odejście Miny z opcją odkupu to najlepsza rzecz, która trafiła się dla Barcelony. Z jednej strony zarobiliśmy kasę na Kolumbijczyku. Z drugiej strony jeśli będzie grał regularnie w Premier League to może wskoczyć na wyższy poziom.
Bądźmy szczerzy, będąc czwartym stoperem raczej nie mógłby się zbytnio rozwinąć.

0

Po prostu polska piłka nożna przeżywa kryzys. Ostatnie lata to było tylko szminkowanie trupa. A jak czytam Probierza, że nie ma w Polsce utalentowanej młodzieży to łapię się za głowę. Bo mnie zastanawia jak to jest, że w Polsce nie można znaleźć zawodników, którzy potrafią poruszać się (nikt nie mówi o grze) jak Xavi, Iniesta, Neymar czy Thiago. Tylko biegają jakieś drewna co nie potrafią piłki przyjąć. W profesjonalnych klubach bierze się nawet pod uwagę somatotyp młodych zawodników. A u nas dalej piłkarska komuna. No nic. Takie mamy realia.

9

Pamiętaj, że oni w tym mają również swój interes.
Kupili Lucasa Digne, który chyba miał najwięcej odbiorów grając w Romie.
Kupili Yerry'ego Minę, który idealnie pasuje do Premier League.
Wypożyczyli Andre Gomesa, który ma papiery na wielkie granie tylko potrzebuje mniejszej presji.

Moim zdaniem dokonali rozsądnych wzmocnień.

0

Dobrze, że my chociaż tym razem nie przepłacaliśmy :)

3

Ciekawi mnie co pokaże Andre Gomes w Evertonie. Bo jeśli chłop będzie grał na wysokim poziomie to już w przyszłym roku będzie można zarobić na nim dobre pieniądze. Mam nadzieję, że wszystko ułoży mu się jak najlepiej i udowodni, że jest klasowym zawodnikiem :)

11

Bilans Barcelony w bieżącym sezonie to -1,25 mln euro. I taki wynik mi się podoba.
A nie zapominajmy, że jeszcze z klubem mogą pożegnać się Marlon, Sergi Samper, Marc Cucurella, Denis Suarez, Jose Arnaiz oraz Paco Alcacer.

Wielu transferów definitywnych nie spodziewam się. Jeśli nie uda się opchnąć niektórych zawodników za rozsądne pieniądze to wypożyczyłbym ich do klubów, gdzie będą mogli grać regularnie i zwiększyć swoją wartość w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

23

Nie przeżywajcie. Wolę, żeby Mina odszedł do Evertonu za 30 mln euro, gdzie będzie regularnie grał i wskoczy na wyższy poziom niż żeby siedział u nas na ławce. Jeżeli klauzula wykupu wynosi 40 mln euro to już za sezon możemy mieć w pełni ukształtowanego następcę dla Gerarda Pique.

0

Bez przesadyzmu jeśli chodzi o Tottenham Hotspur. Tak naprawdę w tej chwili mają mocną i wyrównaną kadrę. Chociaż liczyłem, że przyjdzie ktoś za Moussę Sissoko i ktoś bardziej kreatywny za Llorente z możliwości gry na skrzydle jak np. Anthony Martial.

Lloris/Vorm/Gazzaniga
Trippier/Aurier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies
Dier/Wanyama-Dembele/Winks
Moura/Lamela-Eriksen/Sissoko-Alli/Son
Kane/Llorente

Do tego jeszcze dochodzą utalentowani Amos, Carter-Vickers czy Kyle Walker-Peters.

0

Tottenham Hotspur może być pierwszym klubem w historii Premier League, który nie dokona transferu podczas letniego okienka transferowego.
Może lepiej poczekać na okazje do zimy niż kupować szrot za wielkie pieniądze. Aczkolwiek było kilka ciekawych okazji jak np. Xherdan Shaqiri czy Mattia Perin.

1

Spokojnie, kontrakty mogły zostać podpisane. Brakuje tylko oficjalki.

3

Nie znam lepszej "7" niż Coutinho! :D

0

Wiele osób jest zdziwionych, że mamy nudny deadline w Anglii?

To proste. Bańka transferowa dobiega powoli końca. Widać to po zachowaniu takich klubów jak Tottenham Hotspur, Manchester City, Manchester United czy Arsenal Londyn, które nie zamierzają płacić tak niebotycznych kwot za piłkarzy.

0

W Tottenhamie nie ma transferów, bo nie chcą brać udziału w bańce spekulacyjnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?