2

@Medium
Męska natura jest taka, że nawet jak będziesz miał modelkę to z czasem Ci się znudzi. W drugą stronę podobnie.

0

@Medium
Duzo straciłeś zatem Byku. Większość dziewczyn zaczyna szybko i potem robią nudziarami. Korzystaj póki są głodne wrażeń. Dynamizm postępuje tylko w jednym kierunku :D

0

@kondzix2115
Gorąco jest, oczy przesuszone. Miałem to samo. Oczy połzawiły przez 15-20 minut i przeszło

1

@Encore
Ostatni sezon w Tottenhamie na wybitnym poziomie. Rozstrzygał mecze w pojedynkę. IMHO lepsza kariera i piłkarz. Neymar miał większy talent.

0

@P33ck
Potencjał miał niesamowity

0

@Emhyr
Bo miał jeden bardzo dobry sezon. A ostatnie 2-3 przeciętne.

2

@Deviler
Dokładnie, Polak Rodak Afrykaner :D

0

@BarcaKings965212
Zejdź na ziemię. 30 to nowe 20

1

@Gaz
Akurat Luuk zrobił swoje. Dlatego potrzebni są doświadczeni gracze

0

@Graves
Tylko Vini to profesjonalista, który zatrudnia kilkadziesiąt osób.

5

Tottenham kupi Lengleta jeśli Barca odda go za darmo - The Guardian

2

@Survier
Z tym, że za późno to bym nie przesadzał. Ale musimy być innowacyjni. Samochody elektryczne, IoT, sztuczna inteligencja, przemysł kosmiczny, Blockchain, robotyka, nowoczesna farmacja i przemysł chemiczny. Budowanie nowoczesnego sprzętu w tym elektroniki.

A nie handelek a potem w nieruchomości i ziemie.

3

@RosjaninBut
Tylko ten mały czy średni nie inwestuje innowacje. Woli te pieniądze wydać w ziemie czy nieruchomości.

Gdyby nie było zagranicznego mentalu to byłaby dalej bieda.

1

@barcelonaLM
Tylko, że Intel, Visa, JP Morgan i wiele innych tworzy innowacyjne miejsca pracy.

Widać mental w amerykańskim korpo a polskim Januszeksie.

Żeby ten mały przedsiębiorca mógł funkcjonować to muszą powstawać dobrze płatne miejsca pracy.

Bo jak on płaci drobne to konsumentów z tego nie będzie. A sprzedaż detaliczna spada.

2

@Joe_Pesci
Rodri to ulepszona wersja Busquetsa

0

@sila101
Pójdzie za maks 5 mln euro. To ma być tani rezerwowy.

1

@Survier
Dlatego trenuję MMA

1

@Rust_Cohle
O Spurs nie martw się. Przyszedł Vicario, Udogie, Madders. A na celowniku jeszcze dwóch środkowych obrońców i skrzydłowy. Paka na papierze będzie mega mocna.

0

@natanvip
Za darmo. Nikt za niego nie chce tam płacić

0

@Sensible
Dokładnie. La Ligę zabiło drenowanie przez Barcę i Real.

8

@tristan87
Spokojnie, w Warszawie na Ursynowe i Mokotowie złodzieje też grasują.

0

Tekst odnośnie Arabii Saudyjskiej:

https://fintek.pl/arabia-saudyjska-rozwija-open-banking-fintech-ma-pomoc-uniezaleznic-sie-od-ropy/

Zmieniają model gospodarki. Nowoczesne finanse, usługi, sport. Żadne widzimisie.

1

@Mns21
A potem marketing będzie rozliczany za wyniki nieswoich decyzji....

2

@busel004
Nie są drodzy, tylko Barca biedna

1

@dawidor9
Bo zmieniają model gospodarczy. Z ropy na nowoczesne usługi i sport.

0

@PatrychoO
Benzema, Ronaldo, Kou, Brozo, Neves, Mendy. A oficjalnie okienko się nie zaczęło.

We Francji szkolenie młodzieży Top a liga nie jest wybitna w Europie. Podobnie w Portugalii

0

Mundial w Katarze kosztował 220 mld USD. Arabowie mogą spokojnie zmieścić się w 10 mld USD rocznie na płace kilkudziesięciu klasowych piłkarzy. To pozwoli im stworzyć jedna z najlepszych lig na świecie.

I zapewni ogromną promocję kraju.

0

@mekston
Zobaczymy czy będzie wykręcał takie liczby w wieku Robercika

1

@DaPidejpi
Już jest. Dominacja i chytrość Barcy oraz Realu odbije im się bokiem.

1

Madders w Tottenhamie. Jestem w pozytywnym szoku. 19 G/A w spadkowiczu to świetny wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?