Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium
Męska natura jest taka, że nawet jak będziesz miał modelkę to z czasem Ci się znudzi. W drugą stronę podobnie.
0
@Medium
Duzo straciłeś zatem Byku. Większość dziewczyn zaczyna szybko i potem robią nudziarami. Korzystaj póki są głodne wrażeń. Dynamizm postępuje tylko w jednym kierunku :D
0
@kondzix2115
Gorąco jest, oczy przesuszone. Miałem to samo. Oczy połzawiły przez 15-20 minut i przeszło
1
@Encore
Ostatni sezon w Tottenhamie na wybitnym poziomie. Rozstrzygał mecze w pojedynkę. IMHO lepsza kariera i piłkarz. Neymar miał większy talent.
0
@P33ck
Potencjał miał niesamowity
0
@Emhyr
Bo miał jeden bardzo dobry sezon. A ostatnie 2-3 przeciętne.
2
@Deviler
Dokładnie, Polak Rodak Afrykaner :D
0
@BarcaKings965212
Zejdź na ziemię. 30 to nowe 20
1
@Gaz
Akurat Luuk zrobił swoje. Dlatego potrzebni są doświadczeni gracze
0
@Graves
Tylko Vini to profesjonalista, który zatrudnia kilkadziesiąt osób.
5
Tottenham kupi Lengleta jeśli Barca odda go za darmo - The Guardian
2
@Survier
Z tym, że za późno to bym nie przesadzał. Ale musimy być innowacyjni. Samochody elektryczne, IoT, sztuczna inteligencja, przemysł kosmiczny, Blockchain, robotyka, nowoczesna farmacja i przemysł chemiczny. Budowanie nowoczesnego sprzętu w tym elektroniki.
A nie handelek a potem w nieruchomości i ziemie.
3
@RosjaninBut
Tylko ten mały czy średni nie inwestuje innowacje. Woli te pieniądze wydać w ziemie czy nieruchomości.
Gdyby nie było zagranicznego mentalu to byłaby dalej bieda.
1
@barcelonaLM
Tylko, że Intel, Visa, JP Morgan i wiele innych tworzy innowacyjne miejsca pracy.
Widać mental w amerykańskim korpo a polskim Januszeksie.
Żeby ten mały przedsiębiorca mógł funkcjonować to muszą powstawać dobrze płatne miejsca pracy.
Bo jak on płaci drobne to konsumentów z tego nie będzie. A sprzedaż detaliczna spada.
2
@Joe_Pesci
Rodri to ulepszona wersja Busquetsa
0
@sila101
Pójdzie za maks 5 mln euro. To ma być tani rezerwowy.
1
@Survier
Dlatego trenuję MMA
1
@Rust_Cohle
O Spurs nie martw się. Przyszedł Vicario, Udogie, Madders. A na celowniku jeszcze dwóch środkowych obrońców i skrzydłowy. Paka na papierze będzie mega mocna.
0
@natanvip
Za darmo. Nikt za niego nie chce tam płacić
0
@Sensible
Dokładnie. La Ligę zabiło drenowanie przez Barcę i Real.
8
@tristan87
Spokojnie, w Warszawie na Ursynowe i Mokotowie złodzieje też grasują.
0
Tekst odnośnie Arabii Saudyjskiej:
https://fintek.pl/arabia-saudyjska-rozwija-open-banking-fintech-ma-pomoc-uniezaleznic-sie-od-ropy/
Zmieniają model gospodarki. Nowoczesne finanse, usługi, sport. Żadne widzimisie.
1
@Mns21
A potem marketing będzie rozliczany za wyniki nieswoich decyzji....
2
@busel004
Nie są drodzy, tylko Barca biedna
1
@dawidor9
Bo zmieniają model gospodarczy. Z ropy na nowoczesne usługi i sport.
0
@PatrychoO
Benzema, Ronaldo, Kou, Brozo, Neves, Mendy. A oficjalnie okienko się nie zaczęło.
We Francji szkolenie młodzieży Top a liga nie jest wybitna w Europie. Podobnie w Portugalii
0
Mundial w Katarze kosztował 220 mld USD. Arabowie mogą spokojnie zmieścić się w 10 mld USD rocznie na płace kilkudziesięciu klasowych piłkarzy. To pozwoli im stworzyć jedna z najlepszych lig na świecie.
I zapewni ogromną promocję kraju.
0
@mekston
Zobaczymy czy będzie wykręcał takie liczby w wieku Robercika
1
@DaPidejpi
Już jest. Dominacja i chytrość Barcy oraz Realu odbije im się bokiem.
1
Madders w Tottenhamie. Jestem w pozytywnym szoku. 19 G/A w spadkowiczu to świetny wynik