Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tottenham pod wodzą Ange'a spisuje się bardzo dobrze. "Koguty" mają ten plus, że w końcu grają bez europejskich pucharów co pozwoli im przebudować odpowiednio zespół i właściwie regenerować w walce o tytuły.
0
Hejt na Gabiego Veigę jest totalnie niezrozumiały. Pogra chłopak 2-3 lata w Arabii a potem bez presji będzie grał w Europie.
Wszyscy pracujemy dla pieniędzy.
A Europejczycy niech przestaną płacić horrendalne kwoty za transfery tylko przeznaczą ten budżet na pensje graczy.
1
@cris27
No i dobrze chłopak zrobił. Zarobi swoje a potem bez presji pogra w Europie.
0
Arabia Saudyjska pokazuje w którym kierunku powinien iść futbol. Płacą rozsądne pieniądze klubom z kolei zawodnicy dostają wysokie gaże.
Z kolei w Europie za zawodników po jednym dobrym sezonie płaci się ponad 100 mln euro z kolei ich pensje nie są jakieś wygórowane.
2
@Encore
Moim zdaniem nie. Powstaje konkurencyjna liga. Po prostu kluby w Europie będą musiały mniej przeznaczać na transfery a więcej na pensje. Tak jak robi to Arabia Saudyjska
0
@Deviler
Zależy od kategorii wagowej. W piłce nożnej to większość zawodników w wieku 33 lat jest mentalnie już popsuta i na dodatek zniszczona przez kontuzje. Poczytaj wywiad z Verrattim jakie ma problemy ze zdrowiem.
0
@negreanu
Czyli na co dzień waży około 90 kg. Czyli tyle ile przeciętny piłkarz o jego wzroście. A takich nazywają tutaj emerytami
0
@pikass14
Pogratuluj sukcesu :D
0
@negreanu
Tylko on walczy w kategorii do 84 kg a nie ciężkiej. A debiutuje dopiero w wieku 33 lat. Więc to pokazuje, że to dopiero prime powinien być dla facetów tej wagi.
A ma gabaryty jak typowy piłkarz.
0
Robert Bryczek nowym zawodnikiem UFC.
Chłopak ma 33 lat i miał 3 lata przerwy w startach.
Tutaj pewnie powiedzieliby, że to emeryt a chłop debiutuje w największej organizacji na świecie.
0
@MesQueUnClub_87
Każdy zawodnik ma inne geny. Nie ma co uogólniać. Pewnych rzeczy nie wytrenujesz.
0
Od 1 stycznia 2024 roku do BRICS dołączą: Argentyna, Egipt, Etiopia, Arabia Saudyjska, Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Wszystko wskazuje na to, że świat podzieli się na anglosaski i kraje pozostałe w tym głównie Wschód.
Nic dziwnego, że Arabia tworzy Saudi Pro skoro zmienia się układ geopolityczny na świecie. Chcą tam przenieść świat sportowy.
2
@cules100pro
Dlaczego?
0
Jeżeli sprzedaż z opcją wykupu i 50% od kolejnej transakcji to moim zdaniem spoko.
0
@ini_barca
Spójrz na Giggsa
0
@Matt_i1992
Ansu to bardziej połączenie Davida Villi i Samuela Eto'o. Z kolei Yamal to połączenie Messiego oraz Dembele.
Obaj mają inne charakterystyki.
0
Do tych co wjeżdżają na metrykę Roberta to przypomnę, że w jego wieku Karim Benzema odebrał złotą piłkę.
A lada moment rok starszy Messi również ją odbierze.
0
35 lat to nie jest dużo. Pytanie tylko czy Robertowi się jeszcze chce? Bo tego nie widać ostatnio.
2
@Kidd
To są nowi zawodnicy w nowym klubie. Dajcie im czas, żeby ich poukładać. Klopp też nie miał na początku wielkich sukcesów z Liverpoolem.
0
Jak zagrał Oriol Romeu?
1
Patrząc na Roberta Lewandowskiego można zrozumieć dlaczego Xavi nie chciał Neymara. Brazylijczyk już dawno poluzował i traktuje piłkę nożną jako dodatek do życia.
0
@Commando
Mamy, ale lepiej mieć dwóch głodnych niż jednego.
4
Bayern oddał nam 34-letniego Roberta Lewandowskiego, który stracił głód i nauczył się odpuszczać. Aby dołożyć 50 mln euro i wziąć głodnego sukcesów kilka lat młodszego Harry'ego Kane'a.
1
Przy tak intensywnym sezonie (Liga, Liga Mistrzów, Puchar Króla i mecze reprezentacyjne) to dla każdego wystarczy minut.
0
@QuaReL
Tylko Kane wróci za 3-4 lata do PL, pobije rekord Shearera i wszyscy będą o tym pamietam.
0
@Ukasz
Nie takie ledwo
1
@Herato
Brad Friedel
0
Różnice między Ange Postecoglou a Xavim Hernandezem.
Ange stawia w pierwszym meczu ligowym na najlepszych zawodników presezonu. Xavi nie wystawia Ansu i Ferrana, bo chce ich wypchnąć z klubu.
Ange zdejmuje Romero po 13. minutach meczu, aby nie dostał poważniejszej kontuzji. Xavi wystawia Pedriego w poprzednim sezonie, mimo kontuzji a ten powiększa uraz i musi dłużej pauzować.
Uwielbiałem Xaviego jako piłkarza, ale teraz zachowuje się jak mega karierowicz. I to jest irytujące.
0
@Derean
Bo Arabia Saudyjska tworzy projekt na lata. Oni chcą być centrum futbolu. A bycie centrum futbolu oznacza ogromny rozgłos medialny a potem pieniądze. Ropa się powoli kończy
0
Sprzedaż Pedriego?
W pewnym wieku zawodników ocenia się dopiero po całym sezonie a nie 1. kolejce ;)