0

Tottenham pod wodzą Ange'a spisuje się bardzo dobrze. "Koguty" mają ten plus, że w końcu grają bez europejskich pucharów co pozwoli im przebudować odpowiednio zespół i właściwie regenerować w walce o tytuły.

0

Hejt na Gabiego Veigę jest totalnie niezrozumiały. Pogra chłopak 2-3 lata w Arabii a potem bez presji będzie grał w Europie.

Wszyscy pracujemy dla pieniędzy.

A Europejczycy niech przestaną płacić horrendalne kwoty za transfery tylko przeznaczą ten budżet na pensje graczy.

1

@cris27
No i dobrze chłopak zrobił. Zarobi swoje a potem bez presji pogra w Europie.

0

Arabia Saudyjska pokazuje w którym kierunku powinien iść futbol. Płacą rozsądne pieniądze klubom z kolei zawodnicy dostają wysokie gaże.

Z kolei w Europie za zawodników po jednym dobrym sezonie płaci się ponad 100 mln euro z kolei ich pensje nie są jakieś wygórowane.

2

@Encore
Moim zdaniem nie. Powstaje konkurencyjna liga. Po prostu kluby w Europie będą musiały mniej przeznaczać na transfery a więcej na pensje. Tak jak robi to Arabia Saudyjska

0

@Deviler
Zależy od kategorii wagowej. W piłce nożnej to większość zawodników w wieku 33 lat jest mentalnie już popsuta i na dodatek zniszczona przez kontuzje. Poczytaj wywiad z Verrattim jakie ma problemy ze zdrowiem.

0

@negreanu
Czyli na co dzień waży około 90 kg. Czyli tyle ile przeciętny piłkarz o jego wzroście. A takich nazywają tutaj emerytami

0

@pikass14
Pogratuluj sukcesu :D

0

@negreanu
Tylko on walczy w kategorii do 84 kg a nie ciężkiej. A debiutuje dopiero w wieku 33 lat. Więc to pokazuje, że to dopiero prime powinien być dla facetów tej wagi.

A ma gabaryty jak typowy piłkarz.

0

Robert Bryczek nowym zawodnikiem UFC.

Chłopak ma 33 lat i miał 3 lata przerwy w startach.

Tutaj pewnie powiedzieliby, że to emeryt a chłop debiutuje w największej organizacji na świecie.

0

@MesQueUnClub_87
Każdy zawodnik ma inne geny. Nie ma co uogólniać. Pewnych rzeczy nie wytrenujesz.

0

Od 1 stycznia 2024 roku do BRICS dołączą: Argentyna, Egipt, Etiopia, Arabia Saudyjska, Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Wszystko wskazuje na to, że świat podzieli się na anglosaski i kraje pozostałe w tym głównie Wschód.

Nic dziwnego, że Arabia tworzy Saudi Pro skoro zmienia się układ geopolityczny na świecie. Chcą tam przenieść świat sportowy.

2

@cules100pro
Dlaczego?

0

Jeżeli sprzedaż z opcją wykupu i 50% od kolejnej transakcji to moim zdaniem spoko.

0

@ini_barca
Spójrz na Giggsa

0

@Matt_i1992
Ansu to bardziej połączenie Davida Villi i Samuela Eto'o. Z kolei Yamal to połączenie Messiego oraz Dembele.

Obaj mają inne charakterystyki.

0

Do tych co wjeżdżają na metrykę Roberta to przypomnę, że w jego wieku Karim Benzema odebrał złotą piłkę.

A lada moment rok starszy Messi również ją odbierze.

0

35 lat to nie jest dużo. Pytanie tylko czy Robertowi się jeszcze chce? Bo tego nie widać ostatnio.

2

@Kidd
To są nowi zawodnicy w nowym klubie. Dajcie im czas, żeby ich poukładać. Klopp też nie miał na początku wielkich sukcesów z Liverpoolem.

0

Jak zagrał Oriol Romeu?

1

Patrząc na Roberta Lewandowskiego można zrozumieć dlaczego Xavi nie chciał Neymara. Brazylijczyk już dawno poluzował i traktuje piłkę nożną jako dodatek do życia.

0

@Commando
Mamy, ale lepiej mieć dwóch głodnych niż jednego.

4

Bayern oddał nam 34-letniego Roberta Lewandowskiego, który stracił głód i nauczył się odpuszczać. Aby dołożyć 50 mln euro i wziąć głodnego sukcesów kilka lat młodszego Harry'ego Kane'a.

1

Przy tak intensywnym sezonie (Liga, Liga Mistrzów, Puchar Króla i mecze reprezentacyjne) to dla każdego wystarczy minut.

0

@QuaReL
Tylko Kane wróci za 3-4 lata do PL, pobije rekord Shearera i wszyscy będą o tym pamietam.

0

@Ukasz
Nie takie ledwo

1

@Herato
Brad Friedel

0

Różnice między Ange Postecoglou a Xavim Hernandezem.

Ange stawia w pierwszym meczu ligowym na najlepszych zawodników presezonu. Xavi nie wystawia Ansu i Ferrana, bo chce ich wypchnąć z klubu.

Ange zdejmuje Romero po 13. minutach meczu, aby nie dostał poważniejszej kontuzji. Xavi wystawia Pedriego w poprzednim sezonie, mimo kontuzji a ten powiększa uraz i musi dłużej pauzować.

Uwielbiałem Xaviego jako piłkarza, ale teraz zachowuje się jak mega karierowicz. I to jest irytujące.

0

@Derean
Bo Arabia Saudyjska tworzy projekt na lata. Oni chcą być centrum futbolu. A bycie centrum futbolu oznacza ogromny rozgłos medialny a potem pieniądze. Ropa się powoli kończy

0

Sprzedaż Pedriego?

W pewnym wieku zawodników ocenia się dopiero po całym sezonie a nie 1. kolejce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?