Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto
Może, ale i tak szkoda. Mogliśmy mieć następcę Suareza z prawdziwego zdarzenia. I to na kilka dobrych lat.
8
Harry Kane po 9. kolejkach w Bundeslidze ma więcej asyst niż Robert Lewandowski w swoim ostatnim sezonie w Bayernie Monachium, gdzie rozegrał 34 mecze.
Żałuję do dzisiaj, że Anglik nie trafił do Barcelony. Jest to napastnik kompletny.
3
Harry Kane G/A co 51 minut. Coś czuję, że pobije rekord Lewego
0
@Emhyr
W Liverpoolu tak samo jak w Tottenhamie jest klątwa numeru 9
0
Do wszystkich, którzy śmieją się z Darwina Nuneza to przypominam, że Luis Suarez też był graczem, który spartolił 2 klarowne sytuacje, aby potem strzelić 2-3 bramki
1
@Aragorn33
Ukraińcy są twardzi i charakterni co pokazała wojna na Ukrainie.
2
@The Nameless
Ty nic nie odkładasz. Płacisz za obecnych emerytów. W ZUS pusto. Dokładamy już z innych podatków.
7
Wyniki w LM pokazują jak bardzo futbol wyrównał się w ostatnich latach.
Dzisiaj kluby muszą mieć dwie wyrównane jedenastki.
0
@Stinger_
Ronaldinho był już słaby na mundialu. Barca przegrała SE i KMŚ.
1
Ronaldinho w sezonie 2005/2006
La Liga
Liga Mistrzów
Ćwierćfinał MŚ
45 spotkań, 50 G/A, G/A co 78 minut.
Trzecie miejsce w Złotej Piłce ze względu na mundial.
Tyle dla tych co twierdzą, że Haaland powinien dostać tę nagrodę.
2
@_barti
Tak, tylko Vini jest uważany od co najmniej 2-3 lat za super gwiazdę.
24
Igor Janke opowiedział, że młodzi głosowali przeciwko PiS, żeby odzyskać wolność, ale jakiej wolności nie ma?
2 miliony samotnych matek w Polsce, Tinder grzmi, na galach freakowych obrażają się i opowiadają kto z kim czego nie robił. Chwalą się komu czaszek nie łamali, kto był narkomanem itd.?
I co? I CBŚ nie puka.
To czego jeszcze brakuje?
Rozumiem głosować, bo zamknęli gospodarkę podczas covid, przymuszali do szczepień, nadrukowali pieniądze wywołując inflację, czy zadłużyli Państwo. To są argumenty.
Ale jak czytam, że odzyskamy jakąś wolność to najpierw zdefiniujmy co zabrano. Bo z tym jest problem.
1
@Ojciec5tkidzieci
Ten rząd rozpadnie się szybciej niż wszystkim się wydaje :D
1
@Compadre
Bliska kooperacja z Amerykanami w ramach ich wsparcia geopolitycznego. Powstaje fabryka Nvidii? Powstaje. Amerykańskie korpo otwierają swoje huby? Otwierają.
W Europie poważny biznes ucieka do USA czy Chin. Dzisiaj Unia Europejska nam się opłaca, ale za kilka lat nie będzie.
2
W podcaście Zen Jaskiniowca była taka anegdota, gdzie szef obniżył swoim pracowniczkom prowizje, żeby mieć na własne inwestycje, ale... dał im awans, nic nie znaczący a te były uradowane, że są na stronie internetowej menedżerkami. Wręcz śmiali się z tego.
I tak samo jest w Polsce. Lepsze uznanie, że jesteśmy Europejczykami, poklepanie po plecach przez Hansa niż dobrze płatne miejsca pracy, high-tech, innowacje czy nowoczesna produkcja.
Taki obraz naszego narodu.
0
@SuperPatsonFCB
W Polsce jest taka mentalność, że lepiej żyć biednie, ale żeby inni z Europy poklepali nas po plecach. Anegdota na ten temat jest w podcaście Zen Jaskiniowca.
0
@Tasde
Dokładnie. W naszym interesie jest, aby u nas była prawica a w krajach, które z nami konkurują gospodarczo maksymalnie partia centrowa a najlepiej lewicowe.
0
@bartas97
Facet nawet jak wygra to nic nie zrobi, bo nie ma jak. Więc tak czy inaczej pogrąży opozycję.
0
Tak tylko przypomnę ;)
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8690594,jedna-lista-opozycji-tusk-holownia.html
0
@Barcanajlepszyteam
Ale jako opozycja mogą wszystko blokować. Czas będzie leciał a Tusk nie będzie mógł spełnić obietnic.
0
@Criss18Barca
Jakie haki? W kampanii mówi się jedno a potem koalicje to drugie. Pójdą tam, gdzie dostaną więcej ministerstw.
0
Tak tylko przypominam, że jak prezydent będzie wetował ustawy a będzie to wówczas rząd potrzebuje 3/5 głosów, aby odrzucić weto.
Tak więc Donald będzie miał 1,5 roku, aby wykazać się co potrafi jako polityk wynegocjować. A sytuacja na świecie coraz trudniejsza.
11
Ronaldo po 30-tce zdobył aż 73 gole dla reprezentacji. Wielu zawodników odbniza wtedy loty w tutaj pokaz dominacji genetycznej.
Szanuję
0
@mekston
Zobacz od kiedy gra
0
Jeśli chodzi o ilość straconych goli przez Barcelonę to straciła pewien balans.
W tej chwili gramy dwójką ofensywnie uosobionych bocznych obrońców i schodzącym napastnikiem.
W ubiegłym sezonie Jules Kounde grał na prawej obronie a Gavi jako wysunięty pomocnik to zapewniało nam więcej defensywnie uosobionych zawodników i pressing.
0
@mekston
A on może poleciec do USA?
4
@MarcepanowyKsiaze
Boxdel dostał hejt 10-razy niewspółmierny do tego co zrobił. Głupi wybryk za małolata i tyle.
0
@Medium
Boxdel nie powinien się znaleźć w tym gronie
0
@michaleu
Konopa nie będzie miał niewiadomo ile, rynek w Polsce jest ograniczony.
0
Oglądam Bellinghama i kawał grajka, ale imho Dele Alli miał większy potencjał. W swoim prime zrobił 35 G/A i to w drużynie, gdzie nie było takich gwiazd.