Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A podobno Griezmann niepotrzebny, bo nie zmieści się w pierwszym składzie. Ludzie! Żeby wygrywać na kilku frontach to trzeba mieć nie 11 klasowych zawodników a około 18-20!
Real Madryt miał w ubiegłym sezonie 19 dobrych bądź klasowych graczy: Navas, Casilla, Ramos, Varane, Pepe, Carvajal, Marcelo, Danilo, Casemiro, Kroos, Modrić, Kovacić, James, Isco, Asensio, Bale, Ronaldo, Benzema oraz Morata.
0
Ile tytułów La Liga czy krajowych Pucharów zdobył Real Madryt, który w ciągu tych 5 lat aż 3-krotnie zdobywał Ligę Mistrzów? Pokaż ile innych tytułów zdobyli.
Trzeba mieć szeroką, silną kadrę a nie tylko jedenastkę, aby grać na wszystkich frontach.
2
Pomyślcie sobie moi drodzy, że mogliśmy mieć za podobne pieniądze Ilkaya Gundogana, Miralema Pjanicia, Skhodrana Mustafiego, Serge Auriera, Gabriela Jesusa zamiast odpowiednio Ardy Turana, Andre Gomesa, Jeremy'ego Mathieu, Aleixa Vidala czy Paco Alcacera.
Nie mówię, że wszystkie transfery były złe, ale w tej cenie mogliśmy pozyskać lepszych zawodników i takich, którzy stylem bardziej pasują do naszego klubu.
1
FC Barcelona jest za bardzo uzależniona od Messiego. Może nawet Messi ma zbyt duży wpływ na klub. Spójrzcie na Manchester City. Odpadli w ćwierćfinale, ale oglądałem to spotkanie i tam każdy zawodnik czuł się na boisku ważny. Tam każdy gracz czy to Sane, Sterling, De Bruyne, David Silva, Bernardo Silva, Gabriel Jesus czy Fernandinho chcieli odmienić wynik dwumeczu. O obrońcach nie wspominając. A u nas każda piłka musi przechodzić przez Messiego.
Moi drodzy, po odejściu Messiego nie będziemy średniakiem. Po prostu zbudujemy monolit jak Bayern Monachium, Atletico czy Juventus Turyn. To naturalna kolej rzeczy.
PS. I jeszcze jedna rzecz. Jak chcesz mieć dobrego rezerwowego to kup zawodnika, który znakomicie odnajduje się w tej roli.
0
Nie ma znaczenia kto wypowiedział dane słowa. Tak zachowują się służby specjalne: "Jeżeli nie da się podważyć słów to należy podważyć osobę, które je wypowiedziała". Tak więc coś jest prawdziwe albo nie jest. I tyle. A z czyich ust wypływa prawda? Nie ma znaczenia.
0
Ale tak zachowują się słabsze drużyny. I byliśmy słabsi, bo odpadliśmy. Klub tej klasy powinien przypieczętować awans.
1
Człowieku to nie ma znacznie kto to powiedział. Albo coś jest prawdziwe albo nie jest. Trzeba przyjmować na klatę i wyciągać wnioski. Tyle ode mnie.
Niektórzy to mają tak ego wysoko, że słowa krytyki nie można użyć, bo się bulwersują. Wiem, że tutaj średnia wieku jest niska, ale troszkę powagi.
0
Przecież powiedział prawdę. Mamy się obrażać, że to akurat dotyczy nas? Ludzie, nie wszystko co skierowane przeciwko Barcelonie to bzdury. Trzeba przyjmować pewne rzeczy na klatę i wyciągać wnioski. Na tym życie polega.
0
Bez przesady. 1 i 3 gol był do wyciągnięcia. W tym pierwszym nie pokrył pierwszego słupka. Przy trzecim trafieniu nie pilnował linii bramkowej i nawet się nie rzucił.
0
Dalej nie czytasz ze zrozumieniem. Właśnie o tym mówię, że jak obrona gra słabo to MATS nie potrafi ratować nam tyłka. To jest problem.
Przypomnij sobie jakim wynikiem kończyły się mecze, w których nasza obrona grała słabo w tym czy poprzednich sezonach?
Właśnie chcę mieć takiego bramkarza, który będzie ratował nam tyłek, gdy obrona nawali.
0
Nie miał refleksu? Obejrzyj od 37 sekundy. Zwróć uwagę, że już ciało miał skierowane w zupełnie innym kierunku.
Dalej twierdzisz, że nie miał takiego refleksu? :D
0
Musiałbym poszukać wywiadu z jednym z ekspertów angielskiego futbolu, który zauważył, że już teraz coraz chętniej stawia się na Polaków. Np. we Włoszech. W Anglii ten trend z czasem też pewnie nabierze na sile.
0
Chciałbym u MATS-a widzieć taką postawę jak w rewanżu z Bayernem, gdzie pokazał, że potrafi bronić piłki nie do wyciągnięcia. Tego mi brakuje.
Jeśli chodzi o Bravo to dawał mi jedną ważną rzecz - spokój i pewność.
Nie umywa się do MATS-a. To pokaż co takiego MATS wyciągał czego Boruc nigdy nie wyciągnął. Pokaż. Zaprezentowałem filmik, gdzie każdy, ale to każdy bramkarz na świecie chciałby mieć takie interwencje w CV.
0
Messiego też nie winię, bo jasno powiedział, że nie jest w formie. Przyznał się do tego. Moim zdaniem błąd popełnił głównie trener, który nie postawił na głodnych gry i zostawiających serducho na boisku Vermaelena, Gomesa, Dembele, Vidala czy Alcacera. Mógł postawić na Denisa, ale z jego walecznością to już różnie bywa.
0
Ale ja go nie winię za porażkę. Pokazuję tylko, że jak obrona nie gra super, to MATS wtedy nie potrafi uratować nam tyłka. Dalej tego nie rozumiecie?
Rozumiem, że pewnego poziomu nie potrafi przeskoczyć. Trzymam kciuki, aby to w końcu zrobił.
PS. Pokazuję Artura, bo właśnie on to potrafił robić wielokrotnie w swojej karierze. Za to go uwielbiam.
0
Oficjalnie nie jestem "socios", czyli jednym z właścicielem Barcelony, więc nie jest mój. Tylko pokazuję jak fenomenalne interwencje miał Artur Boruc. Szkoda mi naszego rodaka, bo w dzisiejszych czasach bez problemu broniłby w klubie z TOP5.
0
Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak broni klasowy bramkarz to zachęcam do obejrzenia. Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie.
PS. Zwróćcie uwagę (bo takie sytuacje będą) jak ten klasowy bramkarz radził sobie z uderzeniami, po których wczoraj traciliśmy gole.
0
Oczywiście, że tak. Gdyby Boruc był 10 lat młodszy to bez problemu grałby pewnie dzisiaj w Realu Madryt czy Juventusie Turyn. Artur swego czasu był niemal kompletnym golkiperem. To jakie wyciągał piłki to poezja. Wystarczy przypomnieć starcia z Manchesterem United czy Milanem.
0
Dlaczego mam kibicować Man Utd? Skoro uwielbiam Barcelonę i życzę jej jak najlepiej to życzę jej także, aby miała lepszego bramkarza.
0
Ty mi nie musisz mówić, bo chłopie stałem na bramce przez kilka lat. Rozumiesz?
0
To dlaczego nie ustawił się odpowiednio przy pierwszej bramce Dżeko i przy golu Manolosa? Może nie ma jednak tej umiejętności? Może nie umie przewidywać? Dwa takie gole puścił. O karnego się nie czepiam, bo to loteria.
0
Przytocz, ale to było chłopie 3 lata temu. A ile spotkań od tego czasu rozegrał MATS? Cillessen, będąc rezerwowym bramkarzem obronił więcej setek niż MATS, który gra regularnie. Może to szczęście a może po prostu różnica klas?
0
Odpowiadam.
1. Ostatecznie piłka trafia do rywala, który zdobył gola.
2. Uderzenie po krótkim słupku, przy którym stał.
3. Uderzenie po ziemi wprost w bramkarza (w miejsce, którym był ustawiony)
4. Fajna interwencja, tylko zaczęła się od idiotycznego błędu MATS-a.
0
Strzał Dybali? Powiedz mi czym jest strzał Dybali przy tych interwencjach?
Jego obowiązkiem było obronienie uderzenia po krótkim słupku, w dodatku, biorąc pod uwagę, że był go bliżej ustawiony.
Pokaż mi takie interwencje :)
[Zobacz link:
[Zobacz link:
0
Pokaż mi takie:
0
Messi nie ma po prostu charakteru. Kochamy go za to, że strzela wspaniałe gole, robi rzeczy niemożliwe na boisku, dlatego jest najlepszy. Kibice Realu kochają Ronaldo za to, że strzela patelnie. I twierdzą, że dlatego jest najlepszy.
0
MATS broni tylko te łatwiejsze uderzenia. Karnego pomijam, bo to loteria. Ale pierwsza i trzecia bramka? Były spokojnie do wyciągnięcia. A w szczególności trzecie uderzenie, gdzie nawet się nie rzucił.
0
Pokaż mi interwencje. Takie jak te Cillessena.
0
Błagam, powiedzcie mi w końcu, że bramkarz jest od bronienia a nie dokładnych wykopów i wybiegania do piłki. Pierwsza bramkarz po krótkim słupku. Trzeci gol to brak słów. Wystarczyłoby, aby został na linii.
0
Pokaż mi takie interwencje jak te Cillessena w Pucharze Króla czy Lidze Mistrzów. Gdzie Holender (nie spodziewałem się po nim) potrafił ratować nam tyłek przy uderzeniach, które ponad 90% bramkarz puściłoby. Pokaż mi.