1

@Faro

Dlatego ona jest na straconej pozycji. Mają dowód stosunku - a stosunek między mężczyzną i kobieta to nie jest przestępstwo.

Potrzebowaliby dowodu, na którym ewidentnie widać/słychać stosunek wymuszony siłą. Jeżeli czegoś takiego nie ma - to po sprawie :-)

3

@Faro

W sądzie nie udowadnia się niewinności, tylko na odwrót - muszą Tobie udowodnić winę.
Jeśli tego nie zrobią - jesteś niewinny i nie musisz robić nic.

2

@Sysia11

Leo obecnie jest na takim poziomie, że tylko w ogórkowej lidze typu MLS (lub coś w Arabii) może błyszczeć.
Już w PSG było widać znaczny spadek poziomu.

Niech się cieszy grą w USA, ziomkami, rodzina itd.
Należy mu się - jak na najlepszego w historii przystało :-)

0

@Sulimo

Bardzo dobra reakcja.

Po cichu trzymam kciuki, że udało się chociaż trochę przejechać po nodze i zmiażdżyć ją.

1

@paweldunajecfcb

Grupa przestępcza, więc wyroki będą surowe.

14

Prędzej kometa spadnie na naszą planetę, niż uda się sprowadzić Haalanda.

Niestety, jesteśmy za biedni. Pomijam już aspekt sportowy, gdzie dla piłkarza zdecydowanie lepszą opcją jest by grać w angielskim City.

1

@Kgorecki2500

Nie chcę nic mówić, ale to Azerbejdżan. Ciężko coś wygrać z tak słabą ekipą.

Warto też wspomnieć, że Polska reprezentacja prawdopodobnie ugrałaby punkty tylko z Estonią...

3

Komentarz usunięty

0

@Karzel

waza Mingów rządziła :-)))

0

@bartekvisca

Ja bym się nie bawił w żadne "naprawy". Znajdź używany, w jak najlepszym stanie (najlepiej pod kolor, ale ewentualnie możesz pomalować).
To zdecydowanie lepsza opcja niż szpachle i inne tego typu "Polaczkowe" sposoby.

1

@maroon

Nic, prócz tego, że osoby mające kontakt z glifosatem - mają specyficzne markery w moczu, które są powiązane z ryzykiem zachorowania na raka i inne ciężkie choroby.
A wysoki poziom moczu, może doprowadzić do stresu oksydacyjnego. To już na pewno wiesz. A co taki stres potrafi wywołać? Chyba też nie muszę tłumaczyć :-)

1

@urbipl

Lepiej niech popracują nad istniejącą infrastrukturą, która jest w opłakanym stanie. Mamy Pendolino, które nawet nie może rozwinąć pełnej prędkości przez brak odpowiednich torów...

2

@NeroTFP1

Dlatego właśnie powinien być swobodniejszy dostęp do broni.

Każdy z tych debili dostałby po kilka kulek w głowę i od razu byłby spokój..

1

@FCBparasiempre

Ja też się nie zgodzę z opinią, że mecz był słaby ze strony Polaków.

Był tragiczny.

1

@PatrykBarca

Ale to skarbówka + CBS zabierają auta.

To zwykła grupa przestępcza, najwyższy czas to zakończyć. Tym razem nie działa już też ochrona służb, więc i G. zawinięty również. Ciekawe tylko, czy znowu się rozwali na kolegów..

0

@Who_you_mam

Nie wywinie się.

Samochody też już lawetami wywożą z MGP i paru innych miejsc :-)

0

@siuuu

Gdyby przedsiębiorcy robili swoje, zamiast przejmować się nielegalnymi rozporządzeniami - na pewno wielu z nich by przetrwało i dzisiaj dalej prowadziliby swoje biznesy.
Niestety, strach (i po części głupota) zrobiły swoje..

0

@ArterkHD

Kebabów nigdy nie jadłem - nie lubię. Zapiekanek to może kilkanaście zjadłem przez całe życie, więc też mało.
A pizza? Bywa, że i raz w tygodniu. Oczywiście nie ze sklepu - bo te nie mają nic wspólnego z pizzą.

5

@Culers

Chłop jest oszustem i robił wałki na grube pieniądze, więc chyba dobrze, że zniknął z YT. Najlepiej żeby zniknął w ogóle z internetu. Nikt normalny i tak go nie ogląda, bo po co.

0

@Sulimo

Przecież obecnie to cały skład nadaje się do wyrzucenia (bo o graniu w piłkę nie ma mowy, co widzieliśmy/widzimy).
Zostać może ewentualnie bramkarz i Lewandowski (ale i on gra piach w reprezentacji).

Kto ma więc ograć jakąś znaczącą ekipę?

Zero pomysłu na grę, taktyki, potykanie się o własne nogi, podania do przeciwnika, bieganie (o ile w ogóle) bez celu, brak krycia, itd. itd. - do rana można pisać. Taka jest reprezentacja Polski i to od .... wielu wielu lat.

0

@Comentateiro

Liczy się wnętrze. Dlatego możesz spokojnie oglądać Hiszpanię, tylko musisz myśleć wtedy o Polsce.

0

@Chaoss

Zwariowałeś?
Jeżeli chcesz konkretów - to należy włączyć kongres/wystąpienie KO-3D-L.

PiS to tylko kradnie i nic więcej. Natomiast Tusk wyraźnie powiedział o stu konkretach i właściwie już prawie wszystkie spełnione.

Dlatego właśnie od ostatnich wyborów, życie przeciętnego Polaka znowu nabrało rumieńców i jest zdecydowanie łatwiej / taniej / przyjemniej i przede wszystkim: bezpiecznie.


2

@RoberDzik

Nie lubię zarówno Hiszpanii jak i Argentyny, więc jest mi to obojętne.

Bardziej liczę na to, że będzie okazja obejrzeć dobre widowisko z wieloma bramkami.

4

@Kozinho.

Niedziela to idealny dzień na zakupy.

W tygodniu praca, a po pracy w miarę możliwości jak najwięcej czasu z dziećmi (plus jakieś tam „swoje” aktywności typu trening itd.)
Sobota w całości aktywnie spędzona, przeważnie jakieś wyjście/wycieczka, od wczesnego południa dzień zajęty.

Zostaje niedziela, właśnie na takie rzeczy jak zakupy, dobry obiad, odpoczynek i najlepiej wieczorny mecz Barcy.

3

@bartekvisca

Nic dziwnego.

Tył samochodu nie ma praktycznie żadnych stref kontrolowanego zgniotu. To najgorszy możliwy wypadek (wjazd w tył).
W przypadku przodu - jest tego sporo, a i cała konstrukcja jest wzmocniona. Do tego dochodzi działanie poduszek i wszystkich systemów bezpieczeństwa.

Jednym słowem - od tyłu zawsze będzie boleć ;-)

1

@okiemtypera_lucaxx95

Moim zdaniem, to nie w tematach leży problem, a w tym - z kim rozmawiasz.

Miałem w swoim życiu niejedną, świetną dyskusję w temacie religii. Taką, z której można było się coś nauczyć, dowiedzieć, skonfrontować myśli itd. Mimo, iż mam bardzo skrajne zdanie na tematy religijne - nie było problemu, żeby sensownie pogadać.
Niestety, zdarzały się też takie osoby, gdzie po 5 minutach "dyskusji" już miałem dość i wiedziałem, że nie ma to już sensu.

Podobnie z polityką.

0

@Marian_Pazdzioch

Czy to coś złego?

Jeśli ktoś ma swoją "ulubioną" reprezentacje której kibicuje od dawna, to chyba nic dziwnego, że będzie jej kibicować w meczu z Polakami?

Ja np. nigdy nie kibicuje polskiej reprezentacji, gdyż właściwie nie interesuje mnie ich gra i wszystko co z nimi związane. Bez względu na przeciwnika.

0

@FCB_dimiC

Nie brakuje takich "gorących głów" na drogach, niestety.

2

@FCB_dimiC

Bardzo dobra reakcja gościa. Gdyby do mnie tak podszedł i ruszył drzwiami - ciężko by się czuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?