0

@Foton

Te ponad 6zł to tylko na chwilę. Nowy, praworządny i dbający o Polskę rząd zrobi wszystko tak, żeby było po 5.19 lub mniej. Wystarczy poczekać kilkanaście lat.

1

@Who_you_mam

Jaką konkurencję miał Ney, a jaką męczennik...

3

@Kgorecki2500

Dopóki trolle z ukrainy się nie ogarną w pewnych tematach, nie powinni otrzymywać od nas żadnej pomocy. Póki co - to jest plucie Polsce w twarz.

0

@joloskyy

W przypadku karnych, są tylko dwie opcje.

dobrze wykonany - gol
źle wykonany - brak gola

Tutaj mamy trzy dobrze wykonane rzuty karne. Przy każdym strzale, bramkarz nie miał najmniejszych szans.

0

@ACMaldini3

Apple Watch mierzy bardzo fajnie.

4

@TheNekro94

Tego chyba nic nie przebije:

"19. W jaki sposób pożary lasów topią samochody, ale pozostawiają nienaruszone drzewa?"

WTF?

0

@BorzyKrzys

A co takiego złego robią, że należy ich powstrzymać ?

5

@Ojciec5tkidzieci

Lato rządzi i nie ma o czym dyskutować za bardzo.

Przede wszystkim lato daje ogrom możliwości w porównaniu do jesieni/zimy.

0

@tomek8756

Bo to jest 26-letni Ugandyjczyk, po roku pobytu w Polsce.

0

@BulaKG

To tylko posiadanie, nic z tego nigdy nie wynika i nie ma to wielkiego znaczenia w piłce nożnej.

City już się o tym przekonało niejednokrotnie. Dzisiaj (prawdopodobnie) przekona się kolejny raz :-)

1

@okiemtypera_lucaxx95

Jakość kin w Polsce ogólnie pozostawia wiele do życzenia, niestety.

Nawet nie ma w Polsce ani jednego normalnego IMAXA, co dla mnie jest niezrozumiałe, patrząc na to jak duży to kraj..

2

@kanver_

Stuttgart to mocna ekipa.

Ostatni raz u siebie przegrali chyba rok temu, więc nie są to chłopcy do bicia. Oczywiście nie zmienia to faktu, że Borussia również do takich nie należy i powinni grać jak równy z równym.

0

@draxidox

Co za id**** na tym rowerze.

Spisać wszystkie jego dane i jak najszybciej do sądu. Musi odpowiedzieć za to co zrobił.

1

@Dosq

Dokładnie. Wygląda to prawie tak jak z Argentyną na MS, gdzie nasz Leo walił z karnych prawda? :-/

1

@John_Doe

Doczekaliśmy się w końcu praworządnej Polski, nie to co było wcześniej...

PS: dobry prawnik ogarnie ten temat w moment.

0

@robsesh

Oj tak, to był jedyny błąd sędziego w tamtym meczu, oj jedyny.

0

@tristan87

Fajna prędkość, robi robotę. Ale nie w Polsce, na nielegalu...

0

@Dankho94isback

Nigdy, czyli tak samo jak Barcelona.

Odpada się/przegrywa nie przez błędy sędziego, tylko przez słabszą grę. Sędzia może co najwyżej dołożyć do tego swoje "trzy grosze" i przeważnie dokłada.

Ale dokłada w obie strony :-)

3

@robsesh

Barca nie wygrała 2 LM z rzędu, bo była na to za słaba.

Reszta się zgadza. Gdyby nie sędziowie, Real nie miałby 3 LM z rzędu.
Natomiast trzeba być też obiektywnym i Barcy również sędziowie nie raz pomagali, tak jak właściwie z każdym innym zespołem. Zawsze znajdą się decyzje na korzyść i te odwrotne.

0

@tristan87

Przecież miesięcznie, spokojnie możesz odłożyć 2-3k. Uzbieranie 100k nie stanowi problemu.

0

@Safrani

Spodziewałem się - nie jesteś w stanie odpowiedzieć na proste pytanie :-)
Wymowne.

Co do Twojego zapytania - oczywiście, że mam. Żona, dzieci, rodzice już odeszli.
Jak to wygląda u Ciebie?

Patrząc na to co pisałeś, jestem wręcz zdruzgotany faktem, co ludzie potrafią mieć w głowie (a raczej nie mieć) i jeszcze publicznie to pokazać/napisać.

@norbi77

Nie tv, tylko radna

0

@Azi

Wymyśliła sobie, bo "Azi" z LaRambli tak napisał, więc to na pewno 100% prawdy.

Okej graczyk.

1

@Safrani

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie, więc najpierw odpowiedz na to co pisałem:

- Gdzie tu fejkowa informacja?

Skoro rzucasz takie teksty, do tego dorzucając płytkie "golenie łba", to zakładam, że masz konkretne argumenty i 100% pewności, że ta babka gada "głupoty". Bo jeśli nie, to trochę się kompromitujesz.

A co do Twojego pytania - tak, możliwe, że zaginęło sto osób (lub więcej). Dlaczego nikt tego nie zgłasza? Pewnie dlatego, że aktualnie każdy tam walczy dosłownie o życie i pewnie nawet nie wiedzą co robić, gdzie pójść, od czego zacząć. Do tego głód, zimno, brak właściwie wszystkiego - sporo ogranicza.
Drugą kwestią jest to, że podczas takiego zdarzenia, nie zgłaszasz od razu zaginięcia kogoś z kim nie ma kontaktu. Przy tak dużej tragedii, trzeba po prostu poczekać, bo osoby z którymi nie ma teraz kontaktu - być może są gdzieś bezpieczne, ale nie mają jak się skontaktować, wydostać, poinformować kogokolwiek.

Dopiero jak wszystko "ustanie", to będziemy pomału otrzymywać bilans zaginionych/zmarłych osób.

1

@Safrani

Gdzie tu fejkowa informacja? To, że policja nie dostała zgłoszenia (co mnie nie dziwi, patrząc na katastrofę która tam się wydarzyła), to nie znaczy, że takich osób nie ma. Ty się dobrze czujesz ?


3

@DLFCB

Bardzo dobrze powiedział, widać że jest kumatym i dobrym ojcem. Przynajmniej w kwestiach finansowych.

3

@Kidd

Dla mnie wygląda jak piłkarz grający w lidze czeskiej, w latach 80/90tych

0

@szymonekk

C+ ma dobrą ofertę.

Chyba za 70-75zł będziesz mógł oglądać wszystko. Cena jest niska, wręcz śmieszna - warto więc wykupić.

0

@Lucerfi

Piszesz straszne bzdury. Od dawien dawna, każda dziewczyna jeśli tylko by zechciała - mogła ze swoim ciałem zrobić co tylko chciała. Różnica jest tylko w technologii - kiedyś nie dało się robić masowo dobrych zdjęć, a dzisiaj jest to standardem.
Od dawien dawna (szczególnie właśnie kiedyś), dalej funkcjonują burdele, dalej można też spotkać panią do towarzystwa stojącą przy jakiejś drodze.
To jest ten odległy półświatek o którym piszesz?

OF to strona internetowa. Nie jest publiczna, nikt tego nigdzie nie reklamuje. Jeżeli Ty np. nie korzystasz z tego typu stron - to nigdy w życiu nie zobaczysz ani jednego zdjęcia, nie dowiesz się również kto i co tam wystawia. Nie będziesz wiedzieć nic, prócz samego faktu, że taki serwis w ogóle istnieje.

Jest to moim zdaniem zdecydowanie lepsza i "bezpieczniejsza" opcja, gdyż nie jest dostępna publicznie i wystawiona na wszystkich. Prawdopodobnie istnieje ogromna ilość ludzi, którzy nawet nie wiedzą o istnieniu takiego serwisu.

Nie wiem też o jakim uczeniu dzieci piszesz (nic takiego nie pisałem, więc to wymysł Twojej głowy), tak samo jak to, że to normalna praca (znowu Twój wymysł). Ja pisałem tylko, że dla mnie to żaden problem.

Zdecydowanie bardziej powinniśmy się martwić propagowaniem dewiacji typu LGBT (bo to moja i Twoja córka już teraz może "znaleźć" na świecie), organizowanie marszów równości (może kiedyś Twoja córa spyta się, dlaczego jakiś Pan ma przywieszonego ...... na czole?).
Przy tych rzeczach (a jest ich więcej), to prywatny serwis z erotycznymi zdjęciami raczej nie budzi strachu.

Kontrowersje są tylko dlatego, że większość ludzi (szczególnie polaczki) mają ból tyłka o pieniądze które można tam zarobić. No bo jak to możliwe, żeby Kowalski harował na magazynie za marne 5000zł/miesięcznie, a taka Julka za zdjęcia (nawet w bieliźnie) zgarnie 4x tyle? Tak nie może być!

0

@Stinger_

Zgadzam się, to tylko statystyki, choć fajnie wyglądają i dobrze być w gronie najlepszych.

Natomiast dalej uważam, że przy nowym formacie powinno się tworzyć nową listę. Nowe format LM, nie jest wprowadzany co roku, ani nawet co 5-10 lat - tylko znacznie dłużej. Podejrzewam, że obecny format utrzyma się przez długie lata (ewentualnie z małymi poprawkami), więc spokojnie można robić nową listę.
Poprzednia zmiana formatu była dawno temu i wytrwała do ostatniego sezonu.

1

@xvcWinterSoldier

Co w tym złego? Nic.
Żadna dziewczyna/mężczyzna/para z OF, nie robi nikomu krzywdy. Nikt też przez nich nie cierpi w żaden sposób, nic nikomu złego się nie dzieję. Nie jest to też publiczne i dostępne dla każdego.
A jeśli może zarobić dobre pieniądze tylko dlatego, że ktoś inny lubi oglądać nagie ciała (a właściwie to i nawet nie całkiem nagie) - to chyba nie ma żadnego problemu.
Jeden sobie wypożyczy pornosa na VOD, a drugi skorzysta z OF, a jeszcze inny pojedzie do burdelu (co dla mnie jest 1000x gorsze niż posiadanie konta na OF).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?