0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500

Cały system edukacji leży i kwiczy.

A oceny, które można dostać w szkole - to absurd.

0

@Arkon

Jak Tobie zaproponują dużo dużo większe pieniądze w nowej pracy - też się będziesz zastanawiał.

To jest przecież ich praca, więc nic dziwnego, że niektórzy wybierają lepsze warunki (finansowo). Całe życie grać nie będą, a pieniądze to jednak jedna z najważniejszych rzeczy jakie są potrzebne w życiu.

0

@Nhyz

Mbappe Haaland Salah

0

@tomek8756

Ehh, czasami człowiek tęskni za czasami, gdzie same pomarańczowe flyersy, załatwiłby sprawę z tymi "aktywistami". Szybko i skutecznie.

2

@FanKFC

1. Iron Maiden - The Number of the Beast

i długo nic..

0

@KamQiX

Za 400zł, nie oczekuj "zróżnicowanej" rozrywki na pół roku. To za mała kwota na coś takiego.

1

@szymonekk

Heatmapy z ostatnich czterech sezonów, pokazują, że Olmo nie ma nic wspólnego z byciem LS (jak i w ogólnie, skrzydłowym).
Nie ma też do tego warunków (szybkość, drybling) - dlatego właśnie tam nie gra.

No ale u nas pewnie będzie musiał. Oczywiście o ile w ogóle będzie grać, gdyż chłopak od kilku lat, regularnie łapie dłuższe kontuzje. A jak już grał - to i tak słabo.

1

@Janas11224

Współczucia i jednocześnie gratuluję mądrej decyzji.

FAME to rozrywka dla ludzi o niskiej inteligencji, z małymi wymaganiami, generalnie mówiąc - dla przeciętnego polskiego Sebastiana cebulaka.
Ot po prostu patologiczna gala, robiona dla patologicznej widowni.

Pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby rząd (lub ktokolwiek inny) zaorał te wszystkie pato-gale, raz na zawsze.

0

@DLFCB

Parawaning

tylko polskie cebulaki tak robią

3

@tomek8756

Lis to chory psychicznie idiota, więc można spodziewać się tego typu postów.

A sama hasło "j**** PiS" - jest używane i popularne raczej wśród ludzi o niskim statusie społecznym, niskiej inteligencji i generalnie - u przeciętnej polskiej cebuli.
Nikt normalny i na poziomie, nie będzie się identyfikować z tym w jakikolwiek sposób. Bo to po prostu wstyd.

0

@Szklaner

Mamy 2024 rok, a wciąż istnieją ludzie, którzy wierzą w te gusła i zabobony. A książka w której wszystko jest opisane - traktowana jest jako świętość.

Ciekawe ile jeszcze czasu musi minąć, zanim ten temat odejdzie do lamusa, raz na zawsze.

0

@Comentateiro

Przebijać nie musi, już dawno przebite. I nie o ilość chodzi, a o "jakość"

To, co robił i jak kłamał Bush, to już właściwie osiągnął poziom podobny do PiSu w naszym kraju - gorzej się nie da. Mamienie obywateli, wieczne kłamstwa i słabej jakości propaganda.
Obama nie lepszy..

0

@MichuZ44

Oby jak najszybciej to nastąpiło.

Te gale, to nic więcej jak promowanie patologii, głupoty, pedofili, niskiej inteligencji i generalnie wszystkiego, co kojarzy się negatywnie.
Nie wiem w ogóle jakim cudem powstało tyle tych gal i dalej działają.

A to, że nie brakuje półmózgów które to oglądaja - to już inna "para kaloszy" i tylko świadczy o społeczeństwie.

0

@Comentateiro

Hmm, to dość ciekawe.

Każdy z polityków USA jakich ja znam/znałem (a przede wszystkim Ci, których wymieniłem) - kłamali na potęgę. Może prócz Bidena, bo ciężko jest ściemniać jak się żyje w innej rzeczywistości.
Zdecydowany prym wiódł G. Bush - ale to na pewno wiesz, jeśli się interesujesz i wypowiadasz na takie tematy. Dalej za nim jest Obama.
Trump przy nich to anioł głoszący tylko prawdę.

A jako że lubisz liczby (wnioskuje po tym poście o Trumpie) - polecam poczytać np. raport CPI na temat kłamstw Busha. Choć pewnie go "znasz" ...

2

@Comentateiro

A dlaczego ma ich obchodzić? Od kiedy w ogóle kłamstwa polityków obchodzą wyborców?

Nie obchodziły ich kłamstwa Bidena, nie obchodziły kłamstwa Trumpa (poprzednia kadencja), nie obchodziły kłamstwa Obamy, Busha itd.

I nagle w 2024 roku coś się zmieniło w tej kwestii ? ;-)

3

@draxidox

Klasyczny półgłówek + marna Skoda (i pewnie jeszcze w leasingu...) = sytuacja na filmie.
Niestety, to zmora na autostradach.

0

@BorzyKrzys

A czemu winni są "prywaciorze" ? Mają swoje biznesy, więc i dyktują własne ceny. To logiczne i normalne, na całym świecie.

1

@Arkadio90

Jeśli chodzi o moje doświadczenie - uważam, że to kwestia przyzwyczajenia.

Ja zawsze korzystałem z "normalnych" wersji i dopiero 14stke (jak i rok później 15stke) kupiłem w wersji Pro Max.
Przed pierwszym zakupem również wydawał się za duży. Dzisiaj nie wyobrażam sobie wrócić do mniejszego ekranu :-)

1

@Arkadio90

bierz 15 Pro, a najlepiej Pro Max.

Między 15stka, a nowym modelem - nie będzie ogromnego przeskoku/różnicy. Natomiast cenowo na pewno łatwiej to "udźwigniesz".

W dyskusje o Androidzie/iOS nie wchodzę, gdyż to jest taka sama gadka jak Messi/Ronaldo.

1

@Szklaner

"Uczestnicy protestu trzymają transparenty z hasłami: "Nauka i religia", "Stop dyskryminacji wierzących", "Religia w życiu narodu jest najważniejszym dobrem", "My chcemy Boga w książce w szkole"; niektórzy przynieśli ze sobą polskie flagi."

O zgrozo. Mamy 2024 rok, a niektórzy wciąż mają tak sprane głowy różnymi zabobonami..

1

@Awtameok_Klana

Zgoda.

Nazywanie Roberta "najlepszym piłkarzem w historii Polski" to jedna z głupszych rzeczy jaką można usłyszeć/przeczytać.

0

@Encore

Jedno mu trzeba przyznać - w "internety" jest najlepszy.

0

@maroon

Że co? Ty piszesz na pewno o tym samym Dembele?

Bo to, że rozegrał kilka spotkań więcej w pierwszym sezonie w PSG - na pewno nie oznacza że "kontuzje mu minęły jak ręką odjął".

W Barcelonie różnie z nim bywało - grywał tyle samo co w ostatnim sezonie PSG (np 20/21 prawie identycznie), ale grywał też mniej z powodu kontuzji (i nie są to ogromne różnice).

0

@partymaker

Jeśli Atletico płaci za Alvareza 70mln, to Leao musi być wart więcej.

0

@maroon

"Kupiliśmy kalekę" - śledząc ostatnie cztery lata, pisać prawdę muszę, bo z powodu wiecznych kontuzji, z irytacji się duszę.

3

@lucca87

No ale gdzie ten "dobry skrzydłowy" i "dobry piłkarz za Gundogana" ??

Niewiele czasu już zostało do końca okienka, więc powinni działać. Póki co, kupiliśmy kalekę i jeszcze oddajemy za darmo, naszego najlepszego grajka.

1

@KrychaFCB

Już leci na niego bomba prosto z USA :-)

0

@DLFCB

Czyli jednak da się i można. Fajnie, że są jeszcze normalne miejsca na tym świecie. Brawo za decyzję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?