0

Komentarz usunięty

0

@Arden

Przecież są tanie?

+- 100zł , to niska i chyba uczciwa cena. Dodatkowo, w "zasięgu" portfela każdego Polaka.

0

@BORO_12

W porównaniu do Olmo, to Coman jest okazem zdrowia. Niestety..

2

@zodiak_10

A w środku, świetnie wyposażony oddział intensywnej terapii tzw. OLMIOM

2

@Arden

W Polsce jest to przestępstwo.

0

@AndresCuccittini

Samochód. Na głupie felgi jestem w stanie wydać tyle ile za dobre wakacje za granicą. Nie wspominając o różnych modyfikacjach, czy po prostu tankowaniu, jeżdżeniu na tory itd. itd.

2

@v3xuur

Dokładnie. Nie ma opcji, żeby w takim klubie, z tak wielkim przywiązaniem do swojego regionu itd. - piłkarz wypuścił takie nagranie, a później po cichu się dogadał i za tydzień/dwa zakomunikował że odchodzi.

0

@MesQueUnClub_87

Piłkarsko są właściwie na tym samym poziomie, natomiast Coman...

..miewa mniej kontuzji i więcej gra niż Olmo.

0

Przecież temat Nico przestał istnieć odkąd wypowiedział się na filmie. Trenuje już normalnie z drużyną i przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu - w Bilbao.

Nie rozumiem, po co Laporta pogrąża się jeszcze bardziej i brnie w te wszystkie kłamstwa.

0

@jacobFCB

A co ma robić? Przecież wypowiedział się już, że nie może doczekać się nadchodzącego sezonu, więc rozpoczął treningi.

"Vamos Athletic!"

2

@juarez

Już nie ma co przesadzać, że aż tak downgrade jest.
Męczennik jest jaki jest, ale dublet zgarnął i w każdych z tych rozgrywek był kluczowym piłkarzem. Czyli właściwie taki standard jaki mieliśmy okazję obserwować przy Messim i Żelku.
Różnica jest tylko w statystykach, ale to chyba nikogo nie dziwi - nie licząc Haalanda, Harrego i Mbappe, to liczbami nikt się nie zbliży np do Żelka.
O Messim nawet nie wspominam, bo jest ponad wszystkim.

0

@Arden

Obowiązkowy pobór do wojska, to jeden z większych idiotyzmów jaki istniał.

6

@jacobFCB

Nie rozumiem o co chodzi. Gość włamuje się do chaty, a właściciel stoi i nagrywa?

Przecież mógłby wziąć jakiś młotek np. i poczęstować inżyniera, tak żeby zrobił się mięsny kolaż na ścianie.

1

@Barcanajlepszyteam

I co z tego że pisali? Kolega MichuZ ma unikalną zdolność oceny, na czym ktoś się bardziej skupia, a na czym mniej. W dodatku, potrafi to zrobić przez internet.

0

@Messibestplayerintheworld

Decyzja piłkarza już została podjęta. W filmie, poinformował o tym Nico.

0

@Trojanek23

Rozumiem co masz na myśli, bo Olmo zaliczył świetny turniej (dla mnie osobiście MVP).
Natomiast on nie przyszedł do Barcy na trzy tygodnie, tylko na znacznie dłużej. Nie uważasz, że rozsądniej byłoby analizować/oceniać go pod szerszym kątem niż samo EURO?
Jak sam widziałeś, to był specyficzny turniej i weźmy przykład np. Fodena, jako dowód na to, jak bardzo "reprezentacyjna" forma piłkarza może się różnić od tej, którą prezentuje na co dzień w lidze.

0

@Trojanek23

Pełna zgoda. Świetnie go zastąpił na EURO. Porozmawiamy jednak o tym jak Olmo gra w klubie? :-)
bo właśnie dołączył do Barcelony i to tutaj będzie regularnie grał, nie na turnieju reprezentacyjnym.

@ShawnC

To pewnie dzięki tym wszystkim umiejętnościom które wymieniłeś, jego liczby są na poziomie Ferrana lub Fermina, a od czterech (!) sezonów, nie jest w stanie nawet zagrać połowy dostępnych minut.

No nic, mamy cracka.

1

@Emerald

Zapytam z czystej ciekawości - co przemawia za Olmo, żeby pisać o nim „świetny zawodnik” ?

0

@Kondziubarca

Dokładnie!

Tym bardziej, że Nico "nie może się już doczekać sezonu, Vamos Atheltic!"

0

@Zoker

Ja słyszałem. Córka trenuje od 6 roku życia.

Świetna sprawa, świetny i ciekawy sport.

0

@Herato

Przy kasie jaką my wydajemy na Olmo, to ten transfer Alvareza to majstersztyk za grosze..

0

@ziomal88

90% czatu wyśmiewa gościa, który od 4 lat nie jest w stanie zagrać nawet połowy możliwych minut, gdyż co chwilę ma kontuzje (potrafił np wypaść na prawie całą rundę jesienną i to nie raz!)
Prawdopodobnie będzie grać na skrzydle, a nie ma szybkości i dryblingu, gdyż skrzydłowym nie jest i nigdy nie był.

Pewnie stąd te zmartwienie na czacie..

1

@MOLESTA

1. Dani Olmo to żaden skrzydłowy. Heatmapy z ostatnich 4 sezonów wyraźnie to pokazują.

2. Nawet jeśli na chwilę założymy, że to skrzydłowy - to właściwie ten transfer jeszcze gorzej wygląda. Na skrzydle powinien biegać ktoś z "wiatrakiem w tyłku" typu Williams (u prześcieradeł taki wiatrak to Vinicius).
Tymczasem Olmo nie ma ani szybkości, ani dryblingu.

Myślę więc, że to co napisałeś, można włożyć między bajki i generalnie zrzucić na kark ogólnego braku wiedzy o tym co się dzieje w piłce nożnej :-)

1

@Uukasz_93

Ty chcesz we wrześniu pozbywać się najważniejszych osób z "biura" ?

to tylko stworzy niepotrzebny chaos..

0

@4drian0

El Caganer

bardzo popularne w Hiszpanii

23

Ale dramat :-(

przewalona kasa na gościa, który nie jest w stanie zagrać połowy minut (!) w całym sezonie.
I to nie od zeszłego roku, a od lat...

10

@Arden

Jemu raczej chodziło o to, że te niewypały Realu to już przeszłość (jak sam napisałeś, ostatnie lata) i nikt z nich aktualnie nie gra.
Tymczasem, u nas jest odwrotnie i prawdopodobnie niebawem zakupimy następny niewypał, który ma grać w podstawowej jedenastce :-(


2

@RosjaninBut

Atuty akurat mają identyczne - brak

1

@Rhaan

Stano pięknie ich pogrążył i zezłomował.

Na tą chwilę, to jeden z najlepszych dziennikarzy w naszym kraju. To po prostu jego kolejny sukces (a raczej uświadomienie nam prawdy o dziennikarstwie w Polsce).

0

@Objectivo

Dałbym Ci bezpośredniego linka do wersji z napisami, ale zostanę zbanowany pewnie?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?