SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Amidamaru
I co z tego mają? Nawet nie potrafią być lepsi w klasyku, co słusznie zauważył Lord Xavi
5
@Kgorecki2500
W Polsce od dawna panuje bezsensowny "kult" wyższego wykształcenia. W wielu rodzinach, od małego jest narzucana presja, by koniecznie iść na studia (bo przecież bez studiów nie osiągniesz nic i nie dostaniesz dobrej pracy).
A to są jedne z większych bzdur jakie można usłyszeć.
0
@Ojciec5tkidzieci
Możliwość polizania własnego łokcia.
0
@MateuszDoniec
Nie chodzi mi o czas, a o możliwości przeprowadzenia transferów.
Gdyby Barca była w normalnej "kondycji", to aktualnie nie byłoby żadnych niedomowień i "niewiadomych" przy potencjalnym transferze Nico. Kasa "na stole" czeka, kwestia dogadania wszystkiego. Choćby to miało potrwać do ostatniego dnia okienka.
A co mamy? Jedną wielką niewiadomą. Nie wiemy czy w ogóle jakiekolwiek pieniądze się znajdą, czy nie będzie problemów z rejestracją, czy w ogóle uda się cokolwiek zrobić, do tego jeszcze trzeba prosić o cierpliwość, lol.
A najgorsze jest to, że piszę tutaj akurat o jednym potencjalnym transferze. A jak wiemy, potrzeba więcej.
0
Eh, kolejny "kluczowy tydzień"
Tęsknie za czasami, kiedy Barca po prostu płaciła ile trzeba i podpisywała kontrakt z nowym piłkarzem.
Żadnych kluczowych tygodni z setkami zbędnych i naciąganych informacji, po prostu transfer..
0
@mekston
Nie jest łatwy, ale szczerze, powiedz - czy nie uważasz, że demokraci mieli wystarczająco dużo czasu, żeby to wszystko obmyśleć, poukładać i ewentualnie ruszyć z nowym nazwiskiem i kampanią? Przecież Biden dawał już "znaki" nieudolności dawno temu..
2
@tbas
"Tylko około 30 proc. dorosłych Amerykanów uważa, że Harris dobrze poradziłby sobie jako prezydent. Około połowa twierdzi natomiast, że Harris nie poradziłby sobie w tej roli. 20 proc. twierdzi, że nie wie wystarczająco dużo, aby odpowiedzieć."
To tyle jeśli chodzi o sondaże na tą chwilę. Myślę, że raczej się to nie zmieni, tym bardziej że ma ona swoje "za uszami" (który polityk nie ma..).
To raczej zmiana wizerunkowa, gdyż kolejne wpadki Bidena mogłyby poskutkować przegraną z kretesem, na każdym możliwym polu.
1
@JoeBlack
@mekston
@michal26
Myślę, że jest już za mało czasu dla demokratów. A sama zmiana, moim zdaniem wynika z próby ratowania wizerunku, a nie dobrze wyliczonej kalkulacji.
Biden „kulał” nie od wczoraj, nie od miesiąca, tylko już dłuższy czas. Mądre głowy wśród demokratów na pewno to widziały, a jednak zmiany nie było, aż do teraz. Kto wie, czy gdyby nie ostatnie mocne wpadki Bidena - byłaby jakakolwiek zmiana.
@fart
Wątpię. Tym bardziej, że raczej zastąpi go Harris, która już teraz w sondażach jest oceniana negatywnie przez połowę Amerykanów.
Pożyjemy, zobaczymy. Moim osobistym zdaniem, nikt już nie zabierze wygranej Trumpowi.
On sam może to zrobić - głupio się wypowiadając, odwalając jakiś „numer” lub nawet ciągnąć kampanię do końca z przesadnym wykorzystaniem niedawnego zamachu.
1
Świetna wiadomość w związku z Bidenem. Trump może "zacierać ręce"
pozostaje tylko trzymać kciuki i czekać do wyborów - wygrana jest w kieszeni.
1
@Comentateiro
Dla kogoś, kto się interesuje i ogląda różne spotkania - to oczywiste. Wystarczy prześledzić jego występy. Ostatni raz, kiedy nie miał żadnej kontuzji w sezonie, to było...bodajże 4 lata temu.
Niestety jak wiesz, nie brakuje dzieciaków podających się za kibiców Barcy (np. taki poniższy krzakov) - którzy z braku wiedzy i argumentów, jedyne co mogą to wyzwać Cię ... przez internet.
Też już z nim to przerobiłem i teraz biję się w pierś, bo dałem się sprowadzić na dno, do jego poziomu.
0
@krzakov
Spodziewałem się takiej odpowiedzi - czyli jednak brat argumentów.
Z drugiej strony, zdziwiony nie jestem. Patrząc na Twoje komentarze i ogólnie co wypisujesz - wszyscy wiemy że mamy do czynienia z "kibicem" Barcy, który z prawdziwym kibicowaniem nie ma nic wspólnego. Mała wiedza piłkarska (zarówno w tematyce klubu jak i ogólnie), a i inteligencja na przeciętnym poziomie.
Niestety (nad czym ublowem) - sporo jest takich niedzielnych kibiców, którzy mecze oglądają na flashscore, a później kompromitują się i robią z siebie błaznów w internecie.
Bo co więcej możesz? No nic...
Pozdrawiam i głęboko wierzę, że z czasem dorośniesz i będzie w stanie w ogóle podjąć jakąś dyskusję na poziomie.
A teraz do nory sezonowcu. Bez odbioru
0
@krzakov
To teraz napisz, dlaczego uważasz mnie za seoznowca?
Bo ja, bez problemu mogę napisać i ewentualnie poprzeć to argumentami - dlaczego dla mnie Olmo to łamaga (i nie tylko dla mnie).
A jeśli tego nie zrobisz - to zamykasz pyszczek i siedzisz już cicho żeby uniknąć dalszej kompromitacji. Dotarło ? :-)
0
Po co nam ta łamaga? Eh..
1
@Rastafarnianin
Baldurs
0
@Yamal_Williams
Nigdzie nie napisałem, że nie może być.
Po prostu, raczej nie będzie. To bardzo młody chłopak, zapewne to jego pierwszy "związek" (ewentualnie jeden z pierwszych).
Nie ma tu mowy o żadnej miłości itd. - sam z doświadczenia na pewno pamiętasz jak to wygląda w takim wieku.
Dlatego czas zrobi swoje i pewnie pojawią się jeszcze jakieś dziewczyny, aż w końcu pojawi się ta ostatnia :-)
0
@Kgorecki2500
Wątpię by to był Jaworek.
On raczej od dawna gdzieś się zaszył i żyje sobie "spokojnie" (jak na kogoś z takim bagażem).
Niestety, nieudolność służb sprawiła, że miał wręcz nieograniczone możliwości przemieszczania się, w najważniejszych, czyli pierwszych godzinach po zabójstwie.
0
@Ojciec5tkidzieci
Cena rzeczywiście "od czapy".
Natomiast jeśli Obajtek ma mózg (a ma na pewno) - to większość rzeczy i tak jest przepisana na kogoś z rodziny.
Każdy tak robi, co jest normalne i nie ma w tym nic złego.
0
@Kgorecki2500
Niech on już się usunie w cień. To będzie kompromitacja USA, jeśli ktoś taki będzie startować w wyborach.
Najważniejsze jednak, by po prostu wygrał Trump. Bez względu na to, kto jest przeciwnikiem.
2
@Deviler
Mercedes to elegancja i wygoda, BMW to szybkość i dynamika, a Audi stara się to wypośrodkować i połączyć w jedno.
Sam wybierz, co dla Ciebie najlepsze.
Oczywiście, żeby nie było - każde z tych aut jest eleganckie i wygodne i bardzo szybkie. Po prostu mają swoje "cechy dominujące".
0
@Reviven
Młody jest, jeszcze nie wie, że to nie jest jego ostatnia partnerka w życiu.
0
@Kgorecki2500
W pewnych sprawach, różnica między wiarą w sukces, a rzeczywistym/potencjalnym osiągnięciem go - jest tak ogromna, że staje się wręcz kuriozalna. W takich przypadkach, brak wiary w sukces to nic złego.
To po prostu trzeźwe spojrzenie na daną sytuację i chłodna ocena. I to właśnie dotyczy naszych wkładów do polskich koszulek - bo reprezentacją tego nie możemy nazywać.
0
@Barcasub
Z własnej pamięci nie.
Ale mogą z historii pamiętać, tak jak my "pamiętamy" wiele rzeczy, których nie byliśmy świadkami i nie braliśmy w nich udziału.
0
@Rewolucja123
Wzięli przykład z chrześcijan, którzy robili to masową skalę, wiele wiele lat temu.
1
@Kapitan hawk
Zapach dobrze usmażonej kiełby z grilla :-)
0
@norbi77
Ja mam dokładnie na odwrót.
Jak przychodził CR7, to byłem "spokojniejszy", zapewne ze względu na to, jaką ekipę mieliśmy w Barcelonie. I w pewnym sensie to się sprawdziło, bo mimo dołączenia żelka - dostawali baty.
Teraz jestem bardziej sceptyczny, bo sytuacja w klubie jest daleka od dobrej, transfery pozostawiają wiele do życzenia (o ile uda się w ogóle przeprowadzić jakieś sensowne transfery) i generalnie mam wrażenie, że wszystko "wisi na włosku".
Oni z przodu będą straszyć Vinim, Mbappe i pewnie Rodrygo, a u nas dwójka dzieciaków (o ile w ogóle) + magister. Różnica ogromna na niekorzyść Barcy.
Obym się mylił.
1
@Worny
Zwykłe patusy, przykry widok.
3
@thorin
W jaki sposób, tatuaż "wpływa na odbiór osoby" która go posiada?
Oczywiście zakładam, że piszemy o normalnych, inteligentnych ludziach. Bo dla takich - nie ma żadnej różnicy i tatuaż u drugiej osoby jest niezauważalny.
0
@tristan87
Ewentualnie taki, co "robi przestrzenie" ;-)
0
@Criss18Barca
Patrząc na to, co przeciętnie można kupić w sklepach (jedzenie), to wiele to się nie różni od Coli :-)
W jednym przypadku psujesz organizm jedzeniem, w drugim piciem.
1
@BorzyKrzys
Przecież to jest właśnie normalna procedura. Najpierw przesłuchuje się "poszkodowanych", a następnie resztę.