0

@Criss18Barca

Takie czasy...

Geje, lesbijki i inne tego typu choroby - promowane w mediach za wszelka cene.

1

@Kamiloza91

Bez problemu.

Indywidualnie zaliczył najlepszy sezon ze wszystkich "kandydatów". Jeśli dorzuci wygraną z Francją, to ZP ma pewną. Oczywiście, musi też nastrzelać bramek, bo sama wygrana jego drużyny mu nie pomoże.

0

@mekston

Chyba bardziej chodzi o to, że jak aktualnie zbierzesz i ubierzesz w biało-czerwone tryktoty 5 Krystianów, do tego 5x Pepe + Szczęsny na bramce = zagrają lepiej, niż nasza aktualna reprezentacja :-(

3

@norbi77

Fajna i szyba reakcja.

Takich polskich patusów to powinni kasować od razu.

0

Ktoś jest zaskoczony?

Polaczki od zawsze to było dno - więc forma stabilna. Kompromitacja i do domu.

2

@Aragorn33

Po połowie?

Kierowca to debil i nic więcej. Niech odda prawo jazdy, bo ewidentnie się nie nadaje.

1

@jacobFCB

Nawet nie mów.

U mnie za sześć dni - czwórka z przodu..

0

@PatrykBarca

Dużo zależy od formy zawodnika. Ibra też grywał gdy był starszy, nie tylko on zresztą. Teraz jedzie na EURO bo ma formę, a co będzie w 2026? Zobaczymy.

Jedna rzecz jest pewna i niezmienna. Czy pojedzie, czy nie - bardziej będzie przeszkadzać drużynie, niż pomagać :-D

1

@MesQueUnClub_87

Talk to me, Barbaczyncy - jak najbardziej. Dorzucilbym jeszcze Uciekaj! (ale on jest starszy, kolega pytal od 2021).

Reszta, niestety to nie jest to, czego oczekuje od horrorow. O nowym Omenie nawet sie nie wypowiadam, bo jako fan horroru (a i oryginalnego Omena) - tylko sie wk......

1

@Xaviball

Jako fan tego gatunku, napiszę tak - ciężko.

Niestety, przyszły takie czasy, że bardziej opłaca się wydać twór jak Obecność, Zakonnica i inne tego typu wynalazki, które z dobrym horrorem nie mają nic wspólnego. Po prostu ma się sprzedać i tyle.

Ale jak już pytasz, to spróbuj Barbarian lub "X"

1

@Kgorecki2500

Po tekscie - "Dzięki temu chronimy nasz wewnętrzny rynek"

nie warto już nawet dalej czytać..

0

@macio_944

Czyli właściwie identycznie jak w Polsce. Przez lata był "stary dziadek", a niedawno zmieniło się na skrajnego oszołoma.

0

Komentarz usunięty

1

@Barcanajlepszyteam

Nigdzie przecież nie napisałem, że nie przygotowuje się, nie planuje itd. Na pewno bardzo "profesjonalnie" do tego podchodzi.

Napisałem, że jest głupi. Ciężko o inne stwierdzenie dla człowieka, który bez zabezpieczeń łazi po budynkach, narażając swoje jak i innych życie (i nie tylko).

0

@Pawlak1992

Przestań.

Chyba, że żartujesz to okej :-)

1

@Emhyr

Żaden piłkarz, grający w ogórkowej lidze typu Arabia, MLS itd. - nie ma szans na ZP.

Choćby strzelił 100 bramek na EURO czy MŚ.

1

@Lionel_Messi10

Jak człowiek jest głupi, to tak to się kończy. Mam nadzieję, że poniesie spore koszty.

0

@Alex1995

Biden, jak i jego "stan", idealnie obrazuje dzisiejsze (i nie tylko) USA.

Pozostaje tylko liczyć na to, że wygra Trump.


1

@Kozinho.

pozostaje tylko trzymać mocno kciuki, żeby wygrał Trump.

1

@NeroTFP1

Czego się spodziewać po gościu, który z rzetelnym dziennikarstwem, nie ma nic wspólnego.
Porównanie też idiotyczne, gdyż mamy tam dwa historyczne nazwiska, które przetrwały (jak i twórczość) latami i pozostaną jeszcze na długo.
A z drugiej strony, piłkarz jakich wiele, któremu udało się odnieść kilka większych sukcesów na arenie europejskiej. Nigdy nie był wybitny, w reprezentowaniu kraju nie pokazał nic nadzwyczajnego.
Za 50 lat, wszyscy będą wiedzieć kto to Mozart i Norwid. Lewego raczej zapomną, gdyż pojawią się inni.

2

@BorzyKrzys

Gość jest numerem jeden od wielu wielu lat (niektórych nawet na świecie jeszcze nie było). Nigdy już raczej nie będzie kogoś podobnego. Stara szkoła, najlepszy rap. Szczególnie w obliczu aktualnego gówna, czy to z USA, czy z Polski itd.

1

@wojti258

Ale kto niby będzie się wstydzić za Brauna?

Mieliśmy PiS, teraz mamy KO - a to dwa powody, do największego wstydu jaki może być.
Braun i inne wynalazki, to przy „tym” nic wielkiego.

2

@HighestInTheRoom

A po co strzelać. Wystarczy podłączyć ten płot pod prąd, lub zrobić podobnie (pewnie są jakieś regulacje na to) - jak z poligonami.
Kiedyś, miałem okazję mieszkać przy lesie, którego częścią był poligon wojskowy. Wszędzie tabliczki i informacje o tym, że wejście grozi śmiercią.

0

@maroon

Eeee, Ty na tak na serio?

1

@MessiForeverTheBest

Spokojnie. Za chwilę Borneo Ci wytłumaczy, że mają rację i o co tak na prawdę chodzi.

4

@tristan87

Dzięki.

Napiszę więcej - jeździłem z mamą na różne konsultacje, do kilku szpitali itd. (koniec końców wylądowała w Pilchowicach).
Za każdym razem diagnoza była krótka i zwięzła - guz nieoperowalny i jak najszybciej trzeba podać chemię (nie jestem jej zwolennikiem, ale cóż...)

Jako że jestem osobą która nie daje za wygraną, udało mi się jakimś cudem umówić prywatną wizytę z jednym z najlepszych onkologów w Polsce. Przyjechałem do Zakopanego i podczas krótkiej wizyty, okazało się, że on może wyciąć tego guza. Jak opowiedziałem co mówili inni lekarze, to tylko skwitował to krótko: "może oni nie potrafią, nie ja".

Niestety, przez chemię guz się rozpadł, więc było już po wszystkim.


5

@tristan87

Niestety, takie są realia w Polsce.

Niedawno pochowałem mamę, zachorowała na raka. Bodajże 3-4 dni po śmierci, odebrałem telefon (jej) i miła Pani zaprosiła na radioterapię. Nie pamiętam już nawet ile czasu czekaliśmy na ten telefon..

1

@Zoker

Tak, nawet bardzo.

Oczywiście musi być do tego odpowiedni monitor. Sporo też zależy od gier, ale przykładowo takie RDR2 w 4K wygląda jak obraz na żywo. Podobnie jest z innymi "głośnymi" tytułami.
Full HD to już relikt przeszłości. Nie widzę sensu kupować komputera, który będzie w stanie osiągać > 60fps tylko do takiej rozdzielczości.

1

@Zoker

Zależy od tego jakiej jakości obrazu oczekujesz i na jakich ustawieniach będziesz grał.

Do 4K to tak minimum 8-10k (sama karta graficzna będzie kosztować "mniejszą połowę".
A jeśli zadowoli Cię słabsza jakość (np. FHD) - to 5-6k.

0

@Nazio_87

Współczuję żony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?