SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca
Takie czasy...
Geje, lesbijki i inne tego typu choroby - promowane w mediach za wszelka cene.
1
@Kamiloza91
Bez problemu.
Indywidualnie zaliczył najlepszy sezon ze wszystkich "kandydatów". Jeśli dorzuci wygraną z Francją, to ZP ma pewną. Oczywiście, musi też nastrzelać bramek, bo sama wygrana jego drużyny mu nie pomoże.
0
@mekston
Chyba bardziej chodzi o to, że jak aktualnie zbierzesz i ubierzesz w biało-czerwone tryktoty 5 Krystianów, do tego 5x Pepe + Szczęsny na bramce = zagrają lepiej, niż nasza aktualna reprezentacja :-(
3
@norbi77
Fajna i szyba reakcja.
Takich polskich patusów to powinni kasować od razu.
0
Ktoś jest zaskoczony?
Polaczki od zawsze to było dno - więc forma stabilna. Kompromitacja i do domu.
2
@Aragorn33
Po połowie?
Kierowca to debil i nic więcej. Niech odda prawo jazdy, bo ewidentnie się nie nadaje.
1
@jacobFCB
Nawet nie mów.
U mnie za sześć dni - czwórka z przodu..
0
@PatrykBarca
Dużo zależy od formy zawodnika. Ibra też grywał gdy był starszy, nie tylko on zresztą. Teraz jedzie na EURO bo ma formę, a co będzie w 2026? Zobaczymy.
Jedna rzecz jest pewna i niezmienna. Czy pojedzie, czy nie - bardziej będzie przeszkadzać drużynie, niż pomagać :-D
1
@MesQueUnClub_87
Talk to me, Barbaczyncy - jak najbardziej. Dorzucilbym jeszcze Uciekaj! (ale on jest starszy, kolega pytal od 2021).
Reszta, niestety to nie jest to, czego oczekuje od horrorow. O nowym Omenie nawet sie nie wypowiadam, bo jako fan horroru (a i oryginalnego Omena) - tylko sie wk......
1
@Xaviball
Jako fan tego gatunku, napiszę tak - ciężko.
Niestety, przyszły takie czasy, że bardziej opłaca się wydać twór jak Obecność, Zakonnica i inne tego typu wynalazki, które z dobrym horrorem nie mają nic wspólnego. Po prostu ma się sprzedać i tyle.
Ale jak już pytasz, to spróbuj Barbarian lub "X"
1
@Kgorecki2500
Po tekscie - "Dzięki temu chronimy nasz wewnętrzny rynek"
nie warto już nawet dalej czytać..
0
@macio_944
Czyli właściwie identycznie jak w Polsce. Przez lata był "stary dziadek", a niedawno zmieniło się na skrajnego oszołoma.
0
Komentarz usunięty
1
@Barcanajlepszyteam
Nigdzie przecież nie napisałem, że nie przygotowuje się, nie planuje itd. Na pewno bardzo "profesjonalnie" do tego podchodzi.
Napisałem, że jest głupi. Ciężko o inne stwierdzenie dla człowieka, który bez zabezpieczeń łazi po budynkach, narażając swoje jak i innych życie (i nie tylko).
0
@Pawlak1992
Przestań.
Chyba, że żartujesz to okej :-)
1
@Emhyr
Żaden piłkarz, grający w ogórkowej lidze typu Arabia, MLS itd. - nie ma szans na ZP.
Choćby strzelił 100 bramek na EURO czy MŚ.
1
@Lionel_Messi10
Jak człowiek jest głupi, to tak to się kończy. Mam nadzieję, że poniesie spore koszty.
0
@Alex1995
Biden, jak i jego "stan", idealnie obrazuje dzisiejsze (i nie tylko) USA.
Pozostaje tylko liczyć na to, że wygra Trump.
1
@Kozinho.
pozostaje tylko trzymać mocno kciuki, żeby wygrał Trump.
1
@NeroTFP1
Czego się spodziewać po gościu, który z rzetelnym dziennikarstwem, nie ma nic wspólnego.
Porównanie też idiotyczne, gdyż mamy tam dwa historyczne nazwiska, które przetrwały (jak i twórczość) latami i pozostaną jeszcze na długo.
A z drugiej strony, piłkarz jakich wiele, któremu udało się odnieść kilka większych sukcesów na arenie europejskiej. Nigdy nie był wybitny, w reprezentowaniu kraju nie pokazał nic nadzwyczajnego.
Za 50 lat, wszyscy będą wiedzieć kto to Mozart i Norwid. Lewego raczej zapomną, gdyż pojawią się inni.
2
@BorzyKrzys
Gość jest numerem jeden od wielu wielu lat (niektórych nawet na świecie jeszcze nie było). Nigdy już raczej nie będzie kogoś podobnego. Stara szkoła, najlepszy rap. Szczególnie w obliczu aktualnego gówna, czy to z USA, czy z Polski itd.
1
@wojti258
Ale kto niby będzie się wstydzić za Brauna?
Mieliśmy PiS, teraz mamy KO - a to dwa powody, do największego wstydu jaki może być.
Braun i inne wynalazki, to przy „tym” nic wielkiego.
2
@HighestInTheRoom
A po co strzelać. Wystarczy podłączyć ten płot pod prąd, lub zrobić podobnie (pewnie są jakieś regulacje na to) - jak z poligonami.
Kiedyś, miałem okazję mieszkać przy lesie, którego częścią był poligon wojskowy. Wszędzie tabliczki i informacje o tym, że wejście grozi śmiercią.
0
@maroon
Eeee, Ty na tak na serio?
1
@MessiForeverTheBest
Spokojnie. Za chwilę Borneo Ci wytłumaczy, że mają rację i o co tak na prawdę chodzi.
4
@tristan87
Dzięki.
Napiszę więcej - jeździłem z mamą na różne konsultacje, do kilku szpitali itd. (koniec końców wylądowała w Pilchowicach).
Za każdym razem diagnoza była krótka i zwięzła - guz nieoperowalny i jak najszybciej trzeba podać chemię (nie jestem jej zwolennikiem, ale cóż...)
Jako że jestem osobą która nie daje za wygraną, udało mi się jakimś cudem umówić prywatną wizytę z jednym z najlepszych onkologów w Polsce. Przyjechałem do Zakopanego i podczas krótkiej wizyty, okazało się, że on może wyciąć tego guza. Jak opowiedziałem co mówili inni lekarze, to tylko skwitował to krótko: "może oni nie potrafią, nie ja".
Niestety, przez chemię guz się rozpadł, więc było już po wszystkim.
5
@tristan87
Niestety, takie są realia w Polsce.
Niedawno pochowałem mamę, zachorowała na raka. Bodajże 3-4 dni po śmierci, odebrałem telefon (jej) i miła Pani zaprosiła na radioterapię. Nie pamiętam już nawet ile czasu czekaliśmy na ten telefon..
1
@Zoker
Tak, nawet bardzo.
Oczywiście musi być do tego odpowiedni monitor. Sporo też zależy od gier, ale przykładowo takie RDR2 w 4K wygląda jak obraz na żywo. Podobnie jest z innymi "głośnymi" tytułami.
Full HD to już relikt przeszłości. Nie widzę sensu kupować komputera, który będzie w stanie osiągać > 60fps tylko do takiej rozdzielczości.
1
@Zoker
Zależy od tego jakiej jakości obrazu oczekujesz i na jakich ustawieniach będziesz grał.
Do 4K to tak minimum 8-10k (sama karta graficzna będzie kosztować "mniejszą połowę".
A jeśli zadowoli Cię słabsza jakość (np. FHD) - to 5-6k.
0
@Nazio_87
Współczuję żony.