SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@negreanu
Oczywiście, że każdy wydaje pieniądze tak jak chce. Nikt nikomu nic nie narzuca ani nie zabrania. Jak dla mnie, ktoś może nawet palić pieniądze w piecu (na pewno będzie to lepsza opcja niż freakfighty).
@Ojciec5tkidzieci
Ja nie umiem czytać? Wydawało mi się, że pisałeś o tym, że oglądasz skróty na YT, czyli raczej robisz to bieżąco i nie dotyczy to jednego zestawienia.
Pisałeś też, że w wolnych chwilach lubisz pooglądać zadymy na konferencjach. Jakie zadymy? Skoro ponoć nie chodzi Ci o "inne zestawienia", tylko Ferrariego z Załęckim. To ja już nie wiem co Ty oglądałeś w wolnych chwilach. Trochę się gubisz :-)
PS: Nigdy nie chodziło o żadne krzywdy itd. Tylko o sam fakt, że ktoś może czerpać jakąkolwiek radość, oglądając coś takiego (gala, konferencja). Nawet teraz w swoim komentarzu potwierdziłeś, że Ferrari i Załęcki to zadymiarze, więc wychodzi na to, że lubisz oglądać jak dwóch debili "skacze" do siebie na jakiejś konferencji.
Już się nie czepiam :-) 'Róbta co chceta"
2
@Lucyfffer
Zaraz wpadnie @Ojciec5tkidzieci i wytłumaczy Ci, że takie "gale" nie są złe, a konferencje przed galą są "miodne" (czy jakoś tak to pisał).
No cóż... :-)
3
@Salchent
Strzelił hat-tricka z Valencia, więc podwyżka się należy, proste.
0
@ArterkHD
Wczoraj, po meczu.
0
@zuang1995
chyba Celtic?
61 albo 62 spotkania bez porażki
0
@blakkudium
A kto ukarze Xaviego?
Patrząc na to, co zaprezentował w tym sezonie, nie powinien mieć w ogóle urlopu.
0
@Herato
Tylko, że Messi i Ronaldo grają w tak słabych i ogórkowych ligach, że tam nawet Hajto obecnie by był w TOP3..
1
@AFA
Mamy po prostu inne zdanie :-) Poczekamy na następne MS i zobaczymy jak wygląda sytuacja. Jako fan piłki po cichu liczę na to, że masz rację. Bo to będzie oznaczać, że czeka nas więcej świetnych spotkań.
0
@AFA
Zdania nie zmienię, dla mnie liczy się Argentyna i Brazylia i dalej nic. Ewentualnie Urugwaj jak złapie formę i może ten Meksyk, który w sumie dość regularnie potrafi sprawiać problemy rywalom. Reszta jest minimum półkę/dwie niżej.
Myślę, że gdyby za tydzień odbywał się jakiś większy turniej, to aktualnie np: Francja, Anglia, Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Holandia spokojnie poradzą sobie w każdym meczu, prócz spotkań z Argentyną i Brazylią.
2
@mekston
Może przesadziłem (na pewno) z tym treningiem i pionkami, ale zdania nie zmienię. Nie zamierzam Cię też przekonywać, tylko szanuję Twoją opinię :-)
Natomiast od zawsze uważam, że z tamtych rejonów to liczy się Argentyna i Brazylia. Do tego dochodziło kilka innych zespołów, o których wspomniałeś, ale powiedzmy sobie szczerze - to były pojedyncze lata, pojedyncze "momenty".
Co do Twojego pytania o 1/4 - Brazylia prezentowała się lepiej. Problem w tym, że piłka nożna to prosty sport i nie liczy się żadna prezentacja. Strzelasz więcej bramek (czy w regulaminowym czasie, czy z karnych) = wygrywasz. Analogicznie jak z realem madryt - ch** grają, a przechodzą dalej i nie daj boże jeszcze wygrają znowu LM, to mnie rozniesie.
0
@AFA
Patrz mój komentarz powyżej :-)
0
@mekston
Ja generalnie nienawidzę wracać do przeszłości, tym bardziej że w piłce nożnej nawet jeden rok, to sporo i wiele może się zmienić. Ale skoro tak, to popatrzymy na ostatnią wielką imprezę :-)
1/8 - połowa drużyn to Europa.
Ćwierćfinały - ponad połowa drużyn to Europa
Półfinały - połowa drużyn to Europa
mecz o 3 miejsce - zwycięzca z Europy
finał - Argentyna
Czyli właściwie to o czym pisze. Brazylia próbowała dotrzymać kroku Argentynie, ale poległa już w ćwierćfinałach.
Jako, że było to 2 lata temu, to uważam że aktualnie może to wyglądać inaczej. Ale skoro opieramy się na turniejach....:-)
0
@mekston
Mamy 2024 rok, a ja czytam o występach drużyn prawie dekadę temu. Może cofniesz się jeszcze bardziej, tak żeby pasowało do Twojej teorii? Nie wiem czy się śmiać, czy płakać :-)
@AFA
Ta bzdura jak to nazywasz, to pamiętaj, że jest tylko w Twojej głowie. Rzeczywistość może wyglądać inaczej. Widzę też, że z braku argumentów również się cofasz do spotkań które już były (i to nie miesiąc, ani rok temu) :-)
Postaram się napisać to najprościej jak się da:
- Zbierz 10 topowych drużyn z Europy i zestaw ich z 10tką topowych zespołów grających na CA. I już wszystko stanie się jasne ;-) A i tak ograniczam się tylko do dziesięciu..
0
@AFA
Tam się liczą raptem praktycznie tylko dwa zespoły (Brazylia i Argentyna) + Urugwaj, który jest dość chimerycznym zespołem (choć mimo wszystko uważam ich za bardzo dobra drużynę). Reszta to pionki do bicia, więc o czym Ty w ogóle piszesz?
Wiem, że jesteś fanatykiem Argentyny itd. ale pisanie takich bzdur nie ma sensu.
Nawet Liga Narodów wypada lepiej niż CA. W Europie jest po prostu znacznie więcej drużyn na wysokim poziomie (w CA raptem dwie/trzy).
0
@Saviola88
Był kiedyś prezydent pijak, który robił wszędzie wstyd. To teraz jest minister :-)
I tak to się toczy po "lepszej" stronie ;-)
0
@pasjonat
Z tym PNA to przesada, ale za to Copa America to trening w porównaniu do Euro.
1
@tristan87
O tak, jest ogromny i zachwycający ogród botaniczny (nie pamiętam dokładnie nazwy, ale chyba coś na litere 'M')
0
@tadzik447
Haha, dobre.
Niestety, na pewno trafią się ludzie, którzy w to uwierzą i będą mieli kolejny "dowód" do kolekcji ;-D
1
@norbi77
Pełna zgoda :-) wczoraj oglądałem i zrobił niesamowite wrażenie (atomowy strzał na długo pozostanie w pamięci).
Nie na darmo dostał Oskara.
1
@FcPortoFan1999
Pogoń-Legia nie rozpadła się po żadnym Rzymie ;-)
0
@FcPortoFan1999
Upadek zgody Lechia-Wisła to zupełnie inna bajka i inne powody niż Pogoń-Legia. Nie ma co porównywać nawet :-)
0
@marcin62
Jeśli ktoś zamierza ginąć za Polskę, to nie jest kozakiem tylko głupkiem.
0
@MesQueUnClub96
W tym roku, raczej żaden z nich.
0
@chavez
Nie ma na to najmniejszych szans.
0
@Stinger_
Daj spokój, szkoda oczu i nerwów. Już wolałbym czytać napisy do Conana, po hebrajsku.
2
@Barcanajlepszyteam
Ja bardziej bym postawił na brak obiektywności (to niestety domena Polaków). Myślę, że gdyby flaga Polski była czarna, z narysowaną kupą na środku - również sporo osób uznałoby ją jako najpiękniejszą (bo przecież Polak nie może napisać, że coś innego jest lepsze, a nie daj boże żeby to było Niemieckie, Rosyjskie, itd.).
1
@Barcanajlepszyteam
Racja - ale nie w przypadku flagi, gdzie masz dwie poziomie "kreski". Pomijam już to, że tego typu flag jest sporo (więc automatycznie też są najpiękniejsze?).
1
@Kgorecki2500
Dwa kolory w poziomie, to raczej daleko od "najpiękniejszej".
Już prędzej "najprostszej" by pasowało.
0
@Herato
W punkt. Korki, kolejki, brak miejsca do zaparkowania, chodzenie wszędzie "z buta" (z musu) itd. itd.
Ale są masochiści, którzy w ten sposób "odpoczywają" ;-)
2
@MessiForeverTheBest
Nie tylko to. Dobrze też mu wychodziło ukrywanie i udawanie nic nie wiedzącego.