1

@michal26

Nie jestem zaskoczony... niczego więcej nie można się po nich spodziewać. Partia dla ułomnych, wybrana przez ułomnych. Dlatego już sam wynik wyborów pokazał, że będzie w Polsce coraz gorzej ze wszystkim i przede wszystkim, gorzej niż było do tej pory.

A to już sztuka...


0

@agaFCB

Wejdź na znanylekarz.pl i tam znajdziesz bez problemu.

0

@Pedri16Future

Wszelkie te organizacje "freak" mają u siebie największą patologię, więc pewnie i ona się załapie.
Tym bardziej, że nie brakuje patusów, którzy to oglądają (a nawet za to płacą...)

Takie czasy...

2

@norbi77

Pff, nic nadzwyczajnego.

Było jeszcze huśtanie "do sztangi" ;-)

0

@HighestInTheRoom

Mocne słowa, jak na kogoś, kto sam kaleczy w lidze, która mało ma wspólnego z piłka nożną..

2

@xvcWinterSoldier

Pewnie Ojciec5dzieci (czy jak mu tam?) będzie bardzo zainteresowany :-)

W końcu nie tak dawno pisał, że będzie konferencja jakiejś innej patogali będzie "miodna" ...

0

@MichuZ44

Przybliżysz, kto to jest Fagata?

0

@Kubsoleon

Nigdzie nie chodzę i nigdy nie musiałem (nawet kilka dni temu pisałem o tym w pewnym temacie).
I nie mam też czego bronić. Normalności?

0

@Kubsoleon

Być może dla degeneratów to normalna rzecz, nie wiem.

Na pewno jest normalna dla ludzi, którzy mają i używają mózgu.

0

@Kubsoleon

Każdy ma swoje zdanie, spoko. Zapomniałeś tylko dodać jedno (bardzo ważnego) słowa - "Ciebie"
To Ciebie to demoralizuje. Dla innych to może być coś całkowicie normalnego.

2

@Kubsoleon

Dlaczego nie?

To, że Polska to czwarty świat i zacofany kraj pod prawie każdym względem, nie oznacza że wszędzie tak jest.
Daleko przykładu nie trzeba szukać, u sąsiadów na zachodzie prostytucja jest legalna i mają swoje prawa.
Nie widzę więc przeszkód żeby takie portale były legalne, tylko musi to być wszystko kontrolowane.

1

@NeroTFP1

Bombarduja najwiekszy bastion bandery? Hmm, może być.
A Tusk to lepiej niech się już nie wypowiada. Największy zdrajca jaki istniał.

0

@ObiwanKenobi

Nie pogrążaj się dalej bo bardzo nieudolnie próbujesz wybrnąć ze swojej głupoty :-)

Ty to widzisz "jako kolejny wytrych dla Niemców, aby w razie czego mieli możliwość wkroczyć do Polski. Oczywiście nie teraz, ale kto wie co przyniesie przyszłość."

Na prawdę? wytrych aby w razie czego mieli możliwość wkroczyć do Polski? Oczywiście nie teraz, ale kto wie co będzie kiedyś..
Ty masz 13 lat? Serio? ;-))


0

@OBSERWATOR2021

Dla mnie to jest niepojęte jak w ogóle taka osoba mogła występować w TV.

Nie wyobrażam sobie nawet co musiały czuć ofiary, oglądając tego śmiecia w telewizji, jak gdyby nigdy nic...

0

@ObiwanKenobi

A czy ja spytałem jaki mają TERAZ interes? :-) Spójrz wyżej i przeczytaj jeszcze raz. Ale jeśli już tak bardzo czepiasz się szczegółów, to poprawię:

Jaki interes mają lub będą mieli w ewentualnej przyszłości? Oczywiście pytam o Niemcy.

Żaden. Chyba, że w Twojej głowie.

1

@Criss18Barca

Jak były ubrane?
Bo chyba nie piszesz o ewentualnych krótkich spódniczkach/sukienkach, które są w 100% normalnym ubiorem nie mającym nic wspólnego z prostytucją, szczególnie dla dziewczyn/kobiet z ładną figurą itd.

Aż jestem ciekaw..

0

@ObiwanKenobi

Jaki interes mają Niemcy, żeby ewentualnie „wkroczyc” do Polski? :-)

Żaden. Chyba, że w Twojej głowie.

1

@ObiwanKenobi

Przecież każdy Twój przykład pasuje do tego co ja myślę.
Podałeś Rosję, podałeś Serbię, podałeś Gdańsk - wspólny mianownik to mniejszość.

W takim razie można podać USA (w strachu przed mniejszościa polską), można podać UK, można podać Niemcy, można podać wiele innych państw.

Na prawdę trzeba mieć płytkie myślenie…

6

@Ojciec5tkidzieci

Nie, to nie jest moje zdanie.

Zainteresowanie i oglądanie patologii raczej interesuje tylko tych, którzy reprezentują podobny poziom.
Normalny człowiek nie ma tak prymitywnych potrzeb.

8

@Ojciec5tkidzieci

Czy za darmo, czy za 20zł, czy za 100zł - nie ma różnicy.

Nikt normalny tego nie ogląda, gdyż jest to po prostu dno. Zarówno "sportowo" jak i ogólnie. Typowa "rozrywka" dla patologii

7

@Ojciec5tkidzieci

Najgorsze jest to, że są półgłówki które potrafią za to zapłacić...

1

@ObiwanKenobi

Czekaj czekaj, Ty porównujesz sytuację z 39 roku do aktualnych czasów? Aha...

Zdajesz sobie sprawę, że obecnie na świecie w ogromnej ilości krajów jest jakaś mniejszość narodowa? I co, teraz każdy z tych krajów powinien się bać?

1

@ObiwanKenobi

Tak tak, za jakiś czas, Niemcy tu wejdą w obronie mniejszości, ale jeszcze wcześniej Rosja zaatakuje Polskę i inne kraje.

Masakra. Skąd ludzie biorą takie debilizmy.


1

@Yamalessi

Kazimierz Dolny, Jelenia Góra

5

@chosenone

Pełna zgoda.

Nikt normalny nie będzie narażać życia bez powodu. Teksty o walce "za swój kraj" to największa głupota. Państwo to tylko miejsce, w którym akurat jesteś i żyjesz, ewentualnie w którym się urodziłeś - nic więcej. Szczególnie w obecnych czasach, gdzie migracja między krajami to nic nadzwyczajnego i dotyczy wielu milinów osób.
W ogóle nie wyobrażam sobie żeby latać z karabinkiem tylko dlatego że jakieś pajace "na górze" będą tworzyć konflikty.
Rachunek jest prosty, zaczyna się wojna - trzeba zrobić wszystko żeby ocalić siebie i najbliższych.

Ginięcie bez celu zostawiam dla Sebastianów z pod znaku w(pła)alczącej Polski.

0

@Afterlife

Po 1989 roku, to my mamy ogólny dramat z Prezydentami. Był zdrajca/konfident, był też alkoholik, kaczka, szogun, długopis..

Aż boję się pomyśleć, kto będzie następny

3

@kigani

I dlatego lepiej się skurwić i korzystać? Aha. Nie wnikam, każdy ma swoje preferencje i swoje "wymagania" względem samego siebie :-)

PS: To, że nie spotkałeś nigdy kobiety, która coś więcej "potrafi", to nie znaczy że tak jest zawsze i każdy tak ma :-)

7

@kigani

A jak bardzo trzeba mieć niską poprzeczkę (lub nisko upaść), żeby w ogóle kiedykolwiek skorzystać z "pań lekkich obyczajów"?


0

@AnalizaTV

Zgodnie z powiedzeniem: "co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie"

1

@KochamInieste

Zgadzam się. Bardziej chodziło mi o to, że to jest Barcelona - tu są wymagania i poniżej pewnego poziomu nigdy nie powinno się schodzić. Zarówno instytucjonalnie jak i piłkarsko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?