SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo
Skorzystaj z pomocy jakiegoś specjalisty.
To co Ty wymyślasz (bo nie ma to nic wspólnego z faktami), to już nawet nie jest śmieszne, tylko martwiące.
0
@Barcanajlepszyteam
Czyli klasyczny hipokryta z małym IQ. Życie ludzi żyjących dalej, jest mniej istotne, niż życie ludzi żyjących bliżej naszej granicy.
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.
4
@Borneo
Jak USA zabijało dziesiątki tysięcy cywilów w Iraku (i nie tylko), też tak płakałeś hipokryto?
Nad Palestyną też płaczesz? Czy może to już nie pasuje do Twojej kretyńskiej narracji?
Weź się lepiej schowaj, bo robisz z siebie pośmiewisko.
1
@MesQueUnClub_87
Zależnie od silnika, ale te 3k to minimum. Najgorzej, jak masz rozrząd z tyłu i trzeba wyciągać cały silnik. Sama robocizna może Ci wyjść 2k, a do tego graty OE
0
@Kgorecki2500
Jedna z nielicznych rzeczy w Polsce, z której można być dumnym.
0
@tomek8756
może kiedyś skorzystał z kursu pt. "angielski z Tuskiem"
1
@Deviler
Dwa litry to może mieć czajnik. Daj spokój z takim silnikiem. Nie "jedzie" to w ogóle i po prostu się nie opłaca (w porównaniu do większych silników, które np. w spalaniu mają podobne wartości itd.)
A co do bezawaryjności i braku problemów - mogę polecić tą markę. Największą bolączką jest poprzedni właściciel :-)
A jeśli dbasz, to tylko tankujesz i cieszysz się jazdą. Części również nie są drogie i właściwie na "każdą kieszeń".
Gdybyś miał jakieś konkretnie pytania to pisz.
0
@jacobFCB
mecz Barcelony.
1
@Popitek12
Mbappe lub Vini - niestety, innej kandydatury raczej nie ma. Oczywiście, zdecyduje EURO.
Na siłę można dorzucić Bellinghama.
3
@ToWinaSedziego
Byłbym spokojny, gdyby powiedział, że przyjmiemy ich jak najwięcej.
To by oznaczało, że nie przyjmiemy żadnego.
0
@Destroyer_of_Worlds
Jak dla mnie, pierwsza trójka:
Francja
Niemcy
Anglia
1
@Sulimo
Nic nie przebije klasyka - Sharknado
7
@DonCarletto
Zależy gdzie.
W polskim więzieniu, pedofilowi nie stanie się kompletnie nic. Ewentualne wyzwiska i to wszystko.
0
@Unique
Na drugim miejscu jest bilans.
1
@MesQueUnClub96
Najważniejsze, żeby wygrał Trump. A to, w jakich stanach będzie przewaga, to już bez znaczenia. Wygrana i nic więcej się nie liczy.
1
@MesQueUnClub96
Oby sondaże przełożyły się na ostateczny wynik wyborów.
0
@MichuZ44
Nie ma czegoś takiego jak pizza z ananasem.
1
@BorzyKrzys
Mnie osobiście, najbardziej "rozwala" teoria o rzekomej ścianie lodu, której pilnuje wojsko ;-D
Dlatego właśnie nikt nie może i nie ma prawa zobaczyć, CO TAK NA PRAWDĘ znajduję się dalej (według teorii, chyba chodzi o to że tam kończy się Ziemia czy coś takiego).
1
@Romario87
Jedno się na pewno nie zmieni - bez względu na wynik, Barca na pewno będzie lepsza.
0
@HighestInTheRoom
Albo żydzi, albo ukraińcy.
19
Że co?
Przecież byliśmy lepsi niż Girona, Real, PSG itd.
Powinni być nabuzowani i naładowani pozytywną, piłkarską energią.
1
@Drozdu7
Jeśli lubisz niski poziom muzyczny, a do tego różne dewiacje i kicz - oglądaj. Nikt Ci przecież nie zabroni.
1
@Gaz
Na swoim 15 Pro Max, używam EX Pro Matte i jestem bardzo zadowolony. W poprzednich modelach, również używałem tego samego.
0
@TR3YWAY
Niemcy
1
@Gall
Raczej nikt normalny nie ogląda tego festiwalu kiczu, żenady, dewiacji i innych chorych pomysłów.
0
@Hindus
Pewnie istnieją takie egzemplarze, ale raczej niewiele ich jest.
Żaden piłkarz nie był, nie jest i nie będzie większy/ważniejszy niż klub. I to samo dotyczy Messiego.
Natomiast do końca życia powinniśmy wspominać i cieszyć się, że było nam dane oglądać go w barwach Barcelony. Bezkonkurencyjny na każdym polu, wyniósł Barcelonę na wyżyny i dał ogrom radości, trofeów itd. Tak jak przystało, na najlepszego piłkarza w historii tego sportu.
Dzisiaj już go nie ma, więc nie ma co o nim gadać - było minęło i pozostały wspomnienia.
0
@John_Doe
O matko, jaki debil. A te teksty o Rybusie i rzekomej "zdradzie" to już w ogóle trzeba być totalnym kretynem. Chłopak kompletnie nic złego nie zrobił/robi, a jakiś plebs będzie go nazywać idiotą.
0
@lntrowertyk
Laska - 4/10
Ta sama laska tylko tenisistka - 8/10
Iga Świątek - 5/10
0
@Rl9k1nG
Poskładał się, jakby dostał cegłówką...
0
@norbi77
Bardziej tępa jest grupa (i to ogromna), która wierzyła i wierzy w "100 Konkretów".