0

@Borneo

Skorzystaj z pomocy jakiegoś specjalisty.

To co Ty wymyślasz (bo nie ma to nic wspólnego z faktami), to już nawet nie jest śmieszne, tylko martwiące.

0

@Barcanajlepszyteam

Czyli klasyczny hipokryta z małym IQ. Życie ludzi żyjących dalej, jest mniej istotne, niż życie ludzi żyjących bliżej naszej granicy.

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

4

@Borneo

Jak USA zabijało dziesiątki tysięcy cywilów w Iraku (i nie tylko), też tak płakałeś hipokryto?
Nad Palestyną też płaczesz? Czy może to już nie pasuje do Twojej kretyńskiej narracji?

Weź się lepiej schowaj, bo robisz z siebie pośmiewisko.

1

@MesQueUnClub_87

Zależnie od silnika, ale te 3k to minimum. Najgorzej, jak masz rozrząd z tyłu i trzeba wyciągać cały silnik. Sama robocizna może Ci wyjść 2k, a do tego graty OE

0

@Kgorecki2500

Jedna z nielicznych rzeczy w Polsce, z której można być dumnym.

0

@tomek8756

może kiedyś skorzystał z kursu pt. "angielski z Tuskiem"

1

@Deviler

Dwa litry to może mieć czajnik. Daj spokój z takim silnikiem. Nie "jedzie" to w ogóle i po prostu się nie opłaca (w porównaniu do większych silników, które np. w spalaniu mają podobne wartości itd.)

A co do bezawaryjności i braku problemów - mogę polecić tą markę. Największą bolączką jest poprzedni właściciel :-)
A jeśli dbasz, to tylko tankujesz i cieszysz się jazdą. Części również nie są drogie i właściwie na "każdą kieszeń".

Gdybyś miał jakieś konkretnie pytania to pisz.

0

@jacobFCB

mecz Barcelony.

1

@Popitek12

Mbappe lub Vini - niestety, innej kandydatury raczej nie ma. Oczywiście, zdecyduje EURO.

Na siłę można dorzucić Bellinghama.

3

@ToWinaSedziego

Byłbym spokojny, gdyby powiedział, że przyjmiemy ich jak najwięcej.

To by oznaczało, że nie przyjmiemy żadnego.

0

@Destroyer_of_Worlds

Jak dla mnie, pierwsza trójka:

Francja
Niemcy
Anglia


1

@Sulimo

Nic nie przebije klasyka - Sharknado

7

@DonCarletto

Zależy gdzie.

W polskim więzieniu, pedofilowi nie stanie się kompletnie nic. Ewentualne wyzwiska i to wszystko.

0

@Unique

Na drugim miejscu jest bilans.

1

@MesQueUnClub96

Najważniejsze, żeby wygrał Trump. A to, w jakich stanach będzie przewaga, to już bez znaczenia. Wygrana i nic więcej się nie liczy.

1

@MesQueUnClub96

Oby sondaże przełożyły się na ostateczny wynik wyborów.

0

@MichuZ44

Nie ma czegoś takiego jak pizza z ananasem.

1

@BorzyKrzys

Mnie osobiście, najbardziej "rozwala" teoria o rzekomej ścianie lodu, której pilnuje wojsko ;-D
Dlatego właśnie nikt nie może i nie ma prawa zobaczyć, CO TAK NA PRAWDĘ znajduję się dalej (według teorii, chyba chodzi o to że tam kończy się Ziemia czy coś takiego).

1

@Romario87

Jedno się na pewno nie zmieni - bez względu na wynik, Barca na pewno będzie lepsza.

0

@HighestInTheRoom

Albo żydzi, albo ukraińcy.


19

Że co?

Przecież byliśmy lepsi niż Girona, Real, PSG itd.
Powinni być nabuzowani i naładowani pozytywną, piłkarską energią.

1

@Drozdu7

Jeśli lubisz niski poziom muzyczny, a do tego różne dewiacje i kicz - oglądaj. Nikt Ci przecież nie zabroni.

1

@Gaz

Na swoim 15 Pro Max, używam EX Pro Matte i jestem bardzo zadowolony. W poprzednich modelach, również używałem tego samego.

0

@TR3YWAY

Niemcy

1

@Gall

Raczej nikt normalny nie ogląda tego festiwalu kiczu, żenady, dewiacji i innych chorych pomysłów.

0

@Hindus

Pewnie istnieją takie egzemplarze, ale raczej niewiele ich jest.

Żaden piłkarz nie był, nie jest i nie będzie większy/ważniejszy niż klub. I to samo dotyczy Messiego.
Natomiast do końca życia powinniśmy wspominać i cieszyć się, że było nam dane oglądać go w barwach Barcelony. Bezkonkurencyjny na każdym polu, wyniósł Barcelonę na wyżyny i dał ogrom radości, trofeów itd. Tak jak przystało, na najlepszego piłkarza w historii tego sportu.

Dzisiaj już go nie ma, więc nie ma co o nim gadać - było minęło i pozostały wspomnienia.

0

@John_Doe

O matko, jaki debil. A te teksty o Rybusie i rzekomej "zdradzie" to już w ogóle trzeba być totalnym kretynem. Chłopak kompletnie nic złego nie zrobił/robi, a jakiś plebs będzie go nazywać idiotą.

0

@lntrowertyk

Laska - 4/10

Ta sama laska tylko tenisistka - 8/10
Iga Świątek - 5/10

0

@Rl9k1nG

Poskładał się, jakby dostał cegłówką...

0

@norbi77

Bardziej tępa jest grupa (i to ogromna), która wierzyła i wierzy w "100 Konkretów".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?