SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944
Hmm, dziwne. W jednym zdaniu, nie wymienia się słów "Konfederacja" i "mózg".
Albo jedno, albo drugie.
0
@Xwowrak
Im mniej ten człowiek zrobi, tym lepiej dla Polski.
0
@Kubsoleon
To nie naiwność, tylko wiedza piłkarska i rozsądne myślenie.
Kiedyś poznasz, co to jest :-)
0
@MesQueUnClub_87
Nie chcę mi się sprawdzać, ale TOP25 to on może być co najwyżej na jakimś psuedofilmowym portalu typu imdb/filmweb.
1
@Popitek12
Marek Koniarek
0
@MesQueUnClub_87
Dziwne to zestawienie. Cztery wybitne filmy i jeden średniak..
1
Czapki z głów, to nie jest przypadek..
W finale raczej poradzą sobie bez problemu z Atalanta.
0
@Kubsoleon
Racja. Nie ma sensu dyskutować z kimś, kto nie ma argumentów. Niepotrzebnie zaczynałem :-/
0
@Kubsoleon
A to za kanadyjkę coś przyznają w LM? Nie miałem pojęcia. Zawsze myślałem, że koronę króla strzelców zgarnia ten, kto strzeli najwięcej goli?
W półfinałach zagrali na bardzo podobnym poziomie (ilość bramek, itd. itd.) :-) Nawet oceny pomeczowe to potwierdzają.
Aktualnie LaLiga jest gorsza niż L1, więc tutaj nie trafiłeś. Natomiast napisz mi co zrobił Vinicius np. w rewanżu z City? Nic, jakby go nie było. Nie był w stanie wypracować żadnej akcji, oddał okrągłe 0 strzałów przez cały mecz.
Pomijam już fakt, ze Mbappe ma 2 razy więcej bramek (i prawie identyczna ilość asyst) w cały sezonie, we wszystkich rozgrywkach. Do tego nadchodzi Euro, gdzie raczej pokaże klasę. Skoro potrafi zostać królem strzelców MŚ (gdzie Vinicius nie istnial w ogóle na MŚ), to raczej powtórzy to na Euro :-)
1
@4drian0
Po co... :-(
Coś czuję, że będzie to samo co z "nowym" Matrixem - tragedia.
0
@Safrani
Ok. A Ty wyrok TK z 2005 roku.
0
@Kubsoleon
Jak może być gówno warta, skoro w aktualnym sezonie, wyprzedziła LaLige w tym całym rankingu UEFA? :-)
Liga Mistrzów też jest gówno warta? Bo tam przecież Mbappe też ma przewagę i na 99% pewnego króla strzelców.
0
@Safrani
Tak, na pewno. I właśnie dlatego dzisiaj o tym poinformowali ;-) Szczególnie w obliczu "decyzji" podjętych przez pewnego pANA.
Ah, co za fikołki.
0
@Kubsoleon
Vini ma ligę + LM (zakładając że wygrają).
Mbappe też ma ligę + półfinał LM.
Francuz ma też szansę wygrać Puchar Francji + ma koronę króla strzelców w swojej lidze, w pucharze i w Lidze Mistrzów (nawet jeśli wygra Real, to Vini nie ma szans na króla strzelców). Możliwe też że zgarnie Złotego Buta,
No i jeszcze będzie Euro, które będzie chyba najbardziej brane pod uwagę (tak jak było już niejednokrotnie).
Mbappe obecnie ma przewagę moim zdaniem.
0
Kto by się spodziewał...
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szyd%C5%82o-rz%C4%85d-zgodzi%C5%82-si%C4%99-na-uznanie-nadrz%C4%99dno%C5%9Bci-prawa-ue/ar-BB1lXRA7
3
@Pedri16Future
Dramat, co za czasy...
Ja w tym wieku to budowałem szałasy z patyków, grałem w podchody i oczywiście piłka. A ewentualne spotkanie z obcą 24 latką, skończyłoby się co najwyżej na wyżebraniu złotówki na gumę Turbo lub Shock.
0
@Arden
Jak dla mnie, przed nim jest Mbappe. Indywidualnie ma więcej osiągnięć za ten sezon, a jeśli zagra na Euro tak jak np. na ostatnich MŚ - to już w ogóle nie ma dyskusji żadnej.
Z drugiej stronie...to Złota Piłka, więc możemy się spodziewać dosłownie wszystkiego (np. Vini na 6 miejscu, bo czemu nie?)
0
@Szklaner
Przecież w więzieniu, tacy ludzie (Ci od dzieci itd.) są nietykalni i nie ma najmniejszych szans, żeby cokolwiek się stało.
Dlaczego więc ma wyjść w "innym stanie" ?
Chyba, że masz na myśli stan psychiczny :-)
0
@Kubsoleon
Raczej za krola strzelcow ligi, krola strzelcow pucharu, krola strzelcow LM (razem z Kane'em). Do tego swietne statystyki ogolnie. Na koniec najwaniejsze - Euro, na ktorym ma ogromne szanse zostac krolem strzelcow (szczegolnie majac w grupie takich patalachow jak Polacy) + dobry wystep Francji (o co nie bedzie trudno).
PS: Nie wiem czy wiesz (mozesz sprawdzic samemu), ale Mbappe za polfinal zostal oceniony prawie identycznie jak Vini. Ich statystyki rowniez sa prawie identyczne. Podobnie strzelali, podobnie kreowali setki itd.
Nie trawie jednego i drugiego, ale pisanie o tym ze nikt nie moze zagrozic Viniemu to bzdura. Brzmi to tak, jakby byla jakas przepasc miedzy Vinim a reszta...
0
@Kubsoleon
Mbappe może mu zagrozić, a nawet jest większym faworytem.
1
@MesQueUnClub96
Nic.
To tylko Borussia, więc nie ma znaczenia i nie jest warta niczego.
1
Masakra..!!!
ostatni przeciwnik, który mógł im skopać tyłki - padł. W finale przejadą się po śmiesznej Borussi.
Coś czuje, że ten Lipsk na długo pozostanie w pamięci :-/
0
@tarantino10
Jak dla mnie, ta piosenka z Chłopów jest bardzo kiepska, dlatego nas nie reprezentuje. Oczywiście, konkurencja nie odstaje pod względem "jakości".
No i trzeba pamiętać, że to Eurowizja, czyli generalnie festiwal kiczu, żenady i przeciętnej (delikatnie mówiąc) muzyki.
1
@Amidamaru
Laporta.
Niech u nich też narobi bałaganu.
0
@Barcasub
Pewnie kontrowersyjnie, ale co tam :-D
Wieniawa.
5
@HighestInTheRoom
Zero zaskoczenia. Nigdy nie byli, nie są i nie będą braćmi, w żaden sposób. Niestety, światowa, jak i Polska propaganda trwa.
Dodam tylko, że taka "bluza" to tylko kropla w morzu. Tam nawet w szkołach uczą śpiewać piosenek o Banderze, a taki Lwów, to jeden z największych bastionów bandery.
1
@takisobiektos
Przerażające. Obok USA, to najwięksi zbrodniarze.
0
@Gaz
Oczywiście, że doił. Natomiast poziom jaki reprezentował i to co dawał "piłkarsko" - było warte każdego dojenia.
Z miłą chęcią teraz widziałbym w Barcelonie piłkarza, który da chociaż połowę tego co Messi (aktualnie nie ma w kadrze nikogo takiego).
I też mógłby doić :-)
0
@Saviola88
Poziom dostosowany do wyborców.
0
@Ojciec5tkidzieci
Nie kompromituj się dalej :-) Próbujesz wybrnąć jakoś z sytuacji, ale kompletnie Ci to nie wychodzi.
Ale skoro tak, to w takim razie cofnijmy się do tamtej rozmowy i zacytujmy Ciebie:
"To Twoje zdanie. Ja na przykład lubię w wolnej chwili pooglądać zadymy na konferencjach. Dla mnie lepsze to, niż chociażby kabarety czy stand upy."
Pytanie brzmi - jakie zadymy lubisz oglądać? :-)
I skoro je lubisz - to chyba z góry można założyć, że już jakieś oglądałeś? Chyba, że lubisz coś, co dopiero pierwszy raz będziesz widział :-D
Lecimy dalej, cytuje:
"Ale to jest właśnie esencja freaków. Odpalając skróty konferencji na YT włączam z myślą, że będzie naparzanka słowna troglodytów. :D
Zestawienia typu Bandura z Adamkiem w ogóle nie są interesujące."
Pytanie brzmi - jakie skróty odpalałeś? Na pewno nie może to być skrót konferencji Ferrariego z Załęckim (to dopiero będzie).
A reszta tak jak pisałem w poprzednim komentarzu. Każdy ma swoją rozrywkę - Ty np. lubisz "naparzanki słowne troglodytów" prawda? ;-D