SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Mlodypro101
Skoro wszystkie komentarze są mile widziane, to mam nadzieję, że się nie obrazisz bo piszę to w dobrej wierze.
Nie bądź jak pipka, tylko weź to na klatę i tyle. Właściwie to nawet nie ma co brać na klatę, bo to nie jest żaden problem, ani żadna krzywda się nie dzieje. Na prawdę czujesz jak byś stracił wszystko co masz? Ja pier*** przecież to jest jakiś dramat, aż ciężko się to czyta.
Masz zapewne jakąś pracę, masz pasje/hobby/zainteresowania, masz znajomych i przede wszystkim - masz SWOJE własne życie. To samo które miałeś będąc z nią w związku (zakładam że jesteś normalny i związek nie sprawił że potraciłeś znajomych i przestałeś cokolwiek robić).
Jedyne co straciłeś to dziewczynę, więc to jest nic. Potraktuj to jako kolejny bagaż doświadczeń i tyle. Może się przyda w przyszłości. A jedyne co się w Twoim życiu zmieniło i będzie zmieniać - to nawyki, które miałeś będąc w związku (pewnie jakieś rozmowy przez tel. skoro mieszkacie daleko itd.)
Przeorganizuj sobie życie i to jak spędzasz teraz czas. I weź się ogarnij...
0
@kuz
To, że masz inne zdanie na jakiś temat, nie upoważnia Cię by nazywać innych idiotami. Jeśli ktoś ma ochotę, to niech sobie wierzy nawet w Ziemię w kształcie trapezu i w ludzkie jaszczurki i inne wynalazki. Ich sprawa.
Pomijam już fakt, że tylko idiota oceni drugiego na podstawie czegoś takiego :-)
2
@tristan87
Przydałby się gdzieś tam brązowy bin na bio-odpady.
1
@Popitek12
Vinicius "The Martyr" Junior
2
@FcPortoFan1999
Zgodzie się ze @Stinger_
Ewentualna obrona LM przez City, niewiele zmienia w kontekście następnych sezonów. Liga Mistrzów to specyficzne rozgrywki i właściwie nigdy, w żadnym sezonie, nie było wyraźnego faworyta. I nie będzie.
A przykład naszej Barcy jest idealny. Powiedzmy sobie szczerze - swego czasu była tu taka paka i tak świetna gra, że ja do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że nie udało się choćby raz obronić LM.
A jednak.
0
@Herato
Oczywiście, że Bayern. Nie ma raczej o czym dyskutować, to chyba oczywiste.
Aż się rozmarzyłem i … wyobraziłem sobie, że od następnego sezonu, przez kolejne 11 sezonów, Barca będzie mistrzem.
Ciary.
0
@FcPortoFan1999
Nie dojdzie. Wszyscy są ze sobą powiązani biznesowo, gospodarczo itd. itd.
Świat potrzebuje Chin, potrzebuje USA, potrzebuje Rosji itd.
0
@Emhyr
Nie ma obecnie nikogo lepszego na świecie, Mbappe jest numerem jeden i to jest fakt. Nie zmienia tego mecz z nami, jak i nic innego.
1
@Tabaluga37
Racja, porównywanie z murowanym domem nie ma sensu - to oczywiste, że murowany jest znacznie trwalszy itd.
Natomiast domy drewniane/szkieletowe, również sprawdzają się świetnie, szczególnie tam, gdzie warunki atmosferyczne są sprzyjające. A nawet jeśli nie są, to nie jest tak że taki dom padnie po pierwszej lepszej wichurze :-)
I zgodzę się, tam jest spore ograniczenie kosztów, jak i w ogóle też inne podejście. Ma być szybko i ma być prosto, a przy tym nie generować wydatków. Gdzieś musi się "odbić" takie podejście, ale nie ma tragedii.
Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż jestem tam minimum dwa razy w roku.
0
@Tabaluga37
Nie z dykty, tylko z normalnego drewna. Nie pisz bzdur. Są stany, w których używa się cieńszych płyt, wraz z izolacją, a całość od wewnątrz obija się plastikiem (dramat, ale cóż..). Całość jednak zawsze stoi na solidnych słupach.
I nie składa ich żadna wichura. Porządny drewniany dom, przetrwa sporo lat (na pewno przeżyje Ciebie).
Co do wykończenia - indywidualna kwestia, różnie bywa.
Problemem jest bardziej to, że znalezienie fachowca/dobrej i solidnej ekipy do roboty - graniczy z cudem :-)
0
@Safrani
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
1
@macio_944
Stadion Realu to puszka konserwy, a nasz nowy stadion to cyrk.
Konserw nie lubię i nigdy nie jadam, a cyrk jest fajny i zawsze jest wesoło :-) Dla mnie wybór oczywisty!
1
@Kidd
Nie pierwszy i nie ostatni raz. Jak np. USA nielegalnie i bez powodu zaatakowali Irak - tez stali i patrzyli jak ginie setki tysięcy ludzi.
1
@Katalonbar
Zaburzenie/choroba, to na pewno.
0
@QQL5
Otyłość, ale to raczej oczywista sprawa dla większości (nie licząc fetyszystów których to kręci)
Napiszę więc - przesadzona opalenizna (a solarium to już w ogóle dramat).
1
@Popitek12
Mundial
Euro
LN
reszta bez znaczenia
0
@barcelonaLM
Może to błąd w Matrixie ;-D
1
@Vampir707
Czekaj czekaj, koleś który już w wieku 16/17 lat wprowadzał Monaco do półfinału LM, a jeszcze nie tak dawno temu zdobywa króla strzelców MŚ (w tym hat-trick w finale) - jest średni ?
Aha.
PS: Nie obawiam się go gdy przyjdzie do Realu, ale nie dlatego że coś z nim jest nie tak, a dlatego że Realowi wystarczy wyłączyć środek pola i ich nie ma. Męczennik z przodu więcej kłapie jadaczką niż gra, a drugi Brazylijczyk jest przeciętny, z przebłyskami.
0
@kaamil1910
Ja nie uważam żeby Barca wczoraj zagrała świetnie. Co najwyżej przyzwoicie/wystarczająco. Tym bardziej, że 2/3 spotkania przegrywaliśmy.
Przeciwnik słaby, a mimo to potrafił wielokrotnie zagrozić (i oczywiście również strzelić). Niestety, były też momenty (wcale nie mało) gdzie po prostu prezentowali się lepiej.
Jednak koniec końców....wygraliśmy i tylko to się liczy. Trzeba zachować chłodną głowę, ale jednak są powody do radości więc trzeba się cieszyć :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87
Ale po co ja mam czytać całą dyskusję, skoro mogę zadać pytanie komuś, kto w ogóle rozpoczął wątek i rzucił jakąś tezę? No ale spoko...
Po prostu z góry założyłem, że pisząc cokolwiek, zawsze człowiek będzie w stanie sensownie odpowiedzieć kiedy ktoś mu zada pytanie. Myliłem się :-)
PS: Byłem na tyle inteligentny, by właśnie nie czytać dyskusji, gdyż już Twoja teza wskazywała na to że, zarówno morału, jak i inteligencji, na próżno tu szukać.
0
@ranger3120
Nie wstawiaj takich agresywnych materiałów, tu są też dzieci...
0
@MesQueUnClub_87
Co to za grupa mentalna? I co w tym w ogóle jest dziwnego/złego?
Ktoś zaproponował Ci cenę za jaką może kupić i tyle. Ty to łączysz z jakąś mentalnością, co właściwie sporo już o Tobie mówi, a nie o tym co chciał to kupić :-)
0
@FCB_dimiC
Umiem, przeoczyłem, wybaczysz?
@Archie
@marcin62
Racja, nie doczytałem. A jeśli rzeczywiście jest tak, że "Kupujesz auto golasa i jak chcesz to na dany miesiąc kupisz sobie np: tempomat" - to dla mnie ciekawa i fajna opcja.
0
@marcin62
On chyba się wczoraj urodził, albo po prostu nie ma pojęcia o BMW. Zawsze tak było, że w BMW wybierasz "budę" i do niej dodajesz po kolei wyposażenie które Cię interesuje.
Stąd wiele dziwnych wersji na rynkach, gdzie np. masz mocarny silnik + mpakiet, a w środku golas, czasami nawet i bez klimy dwustrefowej, fotele szmaciaki itd.
Nie wiem jak w innych markach, ale w BMW takie "kupowane" dodatki to norma i nie widzę w tym nic złego. Można sobie skonfigurować auto od podstaw.
A tekst o tym że auta są kosmicznie drogie, to nawet nie ma co komentować tylko trzeba się śmiać.
0
@kuz
Mnie ten temat generalnie nie interesuje, patrzę na niego ogólnie jako wielką ludzką tragedię. Czy sami się rozbili, czy ktoś im pomógł - dla mnie to bez znaczenia na ten moment.
Chodziło mi tylko i wyłącznie o poruszaniu kwestii rozmowy między kaczkami.
13
@kuz
Racja.
Natomiast jeszcze dziwniejsi są ludzie, którzy są niemal pewni jak było na prawdę i jak wyglądała ostatnia rozmowa, serio.
0
@Danny Gaucho
To nie jest wrażenie. On znika w ważnych meczach i to nie od wczoraj :-)
2
@A4ron
Gdzie niby nie ma +35? Bo w Polsce, w Niemczech itd. - jest taka temperatura. Może nie codziennie, ale już takie 30 stopni to spokojnie potrafi się utrzymać przez jakiś czas. Więc o jakich 20-22 stopniach Ty piszesz, skoro nawet sam pamiętam ostatnie lato, jak grzało znacznie bardziej..
A jeśli chodzi o pracę, to jak sam dobrze napisałeś - wszystko zależy od tego gdzie się pracuje, co się robi itd. Dla jednego lato będzie okropne, bo będzie tyrał przy budowie drogi, a drugi będzie siedział w klimatyzowanym biurze i cieszył się piękną pogodą/widokami z okna biurowca.
Dlatego jestem za tym, żeby nie wpadać w skrajności. Upalne lato ma wiele plusów, ale ma też minusy.
Tak samo jak sroga zima - ma wiele plusów, ale ma też swoje minusy.
9
@A4ron
Faktycznie jest lepiej, np. wtedy, kiedy przy +35 stopniach, wchodzisz do zaparkowanego kilka godzin wcześniej samochodu. O ile masz prawko, bo inaczej wchodzisz do autobusu gdzie również z uśmiechem na twarzy, staniesz i zamiast śpiewu ptaków - powąchasz całą symfonię zapachów.
Klima w pracy to świetny wynalazek, fakt. Najlepiej sprawdza się na pracy na budowie/wykończeniówkach, prawda? Swego czasu woziłem również na plecach, dowożąc żarcie rowerem. Dzięki temu dało się przetrwać upał..