0

@michal26

Zapłać bieżący rachunek ;-)

0

@draxidox

Głosowałem na KO/TD

0

@Lukikiki

Oczywiście! Tarczyński 100% z szynki obowiązkowe

0

@MESSIah16

Tylko i wyłącznie D (bez ratowania życia matki).

5

Patrzę na mecz, patrzę na wynik i chyba mnie jeszcze trzyma po sylwestrze..

To niemożliwe, że Barcelona przegrywa z Las Palmas. Nie ma takiej opcji, nigdy w to nie uwierzę. Ktoś musiał mi coś dosypać w sylwestra, skoro mam aż takie omamy.

0

@draxidox

Bardzo dobra informacja.

Powinni zabierać prawo jazdy i konfiskować pojazd, już od 0.3

0

@Pressinho

Chiny mają mocniejsze komputery, jeśli chodzi o moc obliczeniową. Mają ich za to mniej, niż USA. Kwestią czasu jest to, że ta liczba się zwiększy.

1

@norbi77

To wina właściciela. Jeśli nie potrafi wychować zwierzaka - nie powinien w ogóle go posiadać. To chyba oczywiste?

Tak samo jak winą właściciela/odpalającego fajerwerki jest to, że zwierzęta się boją.

1

@norbi77

Zgadzam się. Najgorsi są Ci, którzy nawet nie potrafią zrozumieć drugiego człowieka, który pracuję zdalnie w domu i dostaje migreny od szczekającego psa sąsiada. I tak około 330-340 dni w roku.

Zero empatii i raczej trzeba będzie w administracji załatwiać usunięcie tego zwierzaka z mieszkania.

0

@Rl9k1nG

Moje auto :-) ogrom czasu i pieniędzy wsadzone w ukochaną zabawkę.

0

@RichardWinters

Nie mam pojęcia, nie znam się. Jedyne co robię, to wpisuję w google: kurs euro. Aktualnie 5.12

Być może to google coś nawaliło i podaje złe wartości.

0

@Rafalloxfcb

Aktualnie ponad 5zł za Euro.

0

@Criss18Barca

#przyklejamsięklejemdopetardywramachprotestu

0

@misterio

Nowa władza to kompletni idioci, więc bardzo możliwe, że wprowadzą taki idiotyczny zakaz.

0

Komentarz usunięty

1

@AxelF

Dokładnie ;-) a ile trzeba było się namęczyć "w środku" żeby nie dostać "kwita" od strażników i automatycznie przedłużyć sobie pobyt...

1

@tomek8756

12 lat po ślubie.

Najlepsze 12 lat życia.

0

@MesQueUnClub96

Gdyby babcia miała wąsy.

PS: Jednak nie lgnęli :-)

4

@esem91

Mnie natomiast zastanawia, skąd u ludzi tak totalny brak empatii w stosunku do drugiego człowieka.
Jamnik sąsiada szczeka właściwie przez cały dzień, przez co dostaje szału i ciężko się pracuje (pracuję zdalnie, w domu). Najlepsze jest to, że piętro niżej również pomieszkuje sobie mały kundelek , który często prowadzi "kłótnię" z jamniczkiem.

Nie wiem co Ci ludzie mają w głowach, czy są jacyś lepsi czy co? Ja osobiście nie życzę sobie żeby przez minimum 300 dni w roku, ktoś mi hałasował i nie pozwalał pracować i relaksować się.

Eh, powinni zakazać posiadania psów.

1

@MesQueUnClub96

Choroby, typu homoseksualizm i parę innych - powinno się leczyć.

Nie widzę sensu wprowadzania jakichkolwiek związków (a tym bardziej małżeństw), tylko dlatego, że dwie chore osoby tak chcą.

4

@BorzyKrzys

Nigdy nie sugeruj się ocenami/recenjzami krytyków, a już tym bardziej filmwebem, który stoi na bardzo niskim poziomie.
Obejrzysz film/serial - sam ocenisz.

1

@Kgorecki2500

Jak dla mnie, mistrzostwo świata!

1

@Rl9k1nG

Ja również od lat, w ogóle. I dotyczy to również rodziny (żona, córka). Żadnej choinki, spotykania się, a z tego co dzisiaj się dowiedziałem - jutro jemy moje ulubione karminadle :-D

0

@tomek8756

Byłem w przynajmniej kilkunastu takich relacjach i nigdy nie wynikły żadne problemy z tego, ani nikt nie chciał nic więcej.

Wszystko to kwestia tego co Ty o myślisz, jak do tego podchodzisz i czego oczekujesz. Jeśli druga strona ma tak samo - to nie będzie żadnych akcji :-)

1

@MesQueUnClub_87

Mam nadzieję, że nie zamkną z tego powodu lasów :-(

0

@Kengo

Ja "wyznaję" zasadę, że wygrana to dwa kroki w przód. Przegrana to jeden krok w przód, a poddanie się/brak próby, to jeden krok wstecz.

0

@Bobert_Kubicki

To już trzeba mieć pretensje do pajaców z rządu. Gdyby chcieli, to by to lepiej ogarneli.
W innych krajach programy socjalne funkcjonują normalnie i nie generują takich strat. A przynajmniej nie w takiej skali jak u nas.

4

@FCB_dimiC

Plusem jest dodatkowa kasa, która na ulicy nie leży i może świetnie podreperować domowy budżet. Taka kwota (500zł) to np. 3/4 czynszu za mieszkanie, a od stycznia będzie tym można opłacić cały czynsz (piszę na przykładzie osiedla gdzie mieszkam).

Dodam też swój własny osobisty przykład - odkąd powstał program, cała kasa leci na osobne konto. Jak córa skończy 18stke - dostaje pieniądze na swój "start".

3

@FCB_dimiC

Nie nie, na tej podstawie, może być oceniany przez Ciebie, bo takie masz zdanie i swoją opinię :-)
Mnie np. kompletnie nie interesuje zwiększenie dzietności, a inne rzeczy. Dlatego całościowo program oceniam pozytywnie (na minus jest dzietność, na plus są inne rzeczy).
I jak już wspomniałem w poprzednim komentarzu - nigdy nie będzie idealnego scenariusza.

6

@FCB_dimiC

Za to przyniosło inne pozytywne korzyści.

To chyba oczywiste, że nigdy nie będzie idealnie i zawsze znajdzie się coś na "nie". Nie zmienia to faktu, że sam program jest bardzo dobry (wymaga tylko korekt typu: jedna osoba pracująca itd.)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?