SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26
Zapłać bieżący rachunek ;-)
0
@draxidox
Głosowałem na KO/TD
0
@Lukikiki
Oczywiście! Tarczyński 100% z szynki obowiązkowe
0
@MESSIah16
Tylko i wyłącznie D (bez ratowania życia matki).
5
Patrzę na mecz, patrzę na wynik i chyba mnie jeszcze trzyma po sylwestrze..
To niemożliwe, że Barcelona przegrywa z Las Palmas. Nie ma takiej opcji, nigdy w to nie uwierzę. Ktoś musiał mi coś dosypać w sylwestra, skoro mam aż takie omamy.
0
@draxidox
Bardzo dobra informacja.
Powinni zabierać prawo jazdy i konfiskować pojazd, już od 0.3
0
@Pressinho
Chiny mają mocniejsze komputery, jeśli chodzi o moc obliczeniową. Mają ich za to mniej, niż USA. Kwestią czasu jest to, że ta liczba się zwiększy.
1
@norbi77
To wina właściciela. Jeśli nie potrafi wychować zwierzaka - nie powinien w ogóle go posiadać. To chyba oczywiste?
Tak samo jak winą właściciela/odpalającego fajerwerki jest to, że zwierzęta się boją.
1
@norbi77
Zgadzam się. Najgorsi są Ci, którzy nawet nie potrafią zrozumieć drugiego człowieka, który pracuję zdalnie w domu i dostaje migreny od szczekającego psa sąsiada. I tak około 330-340 dni w roku.
Zero empatii i raczej trzeba będzie w administracji załatwiać usunięcie tego zwierzaka z mieszkania.
0
@Rl9k1nG
Moje auto :-) ogrom czasu i pieniędzy wsadzone w ukochaną zabawkę.
0
@RichardWinters
Nie mam pojęcia, nie znam się. Jedyne co robię, to wpisuję w google: kurs euro. Aktualnie 5.12
Być może to google coś nawaliło i podaje złe wartości.
0
@Rafalloxfcb
Aktualnie ponad 5zł za Euro.
0
@Criss18Barca
#przyklejamsięklejemdopetardywramachprotestu
0
@misterio
Nowa władza to kompletni idioci, więc bardzo możliwe, że wprowadzą taki idiotyczny zakaz.
0
Komentarz usunięty
1
@AxelF
Dokładnie ;-) a ile trzeba było się namęczyć "w środku" żeby nie dostać "kwita" od strażników i automatycznie przedłużyć sobie pobyt...
1
@tomek8756
12 lat po ślubie.
Najlepsze 12 lat życia.
0
@MesQueUnClub96
Gdyby babcia miała wąsy.
PS: Jednak nie lgnęli :-)
4
@esem91
Mnie natomiast zastanawia, skąd u ludzi tak totalny brak empatii w stosunku do drugiego człowieka.
Jamnik sąsiada szczeka właściwie przez cały dzień, przez co dostaje szału i ciężko się pracuje (pracuję zdalnie, w domu). Najlepsze jest to, że piętro niżej również pomieszkuje sobie mały kundelek , który często prowadzi "kłótnię" z jamniczkiem.
Nie wiem co Ci ludzie mają w głowach, czy są jacyś lepsi czy co? Ja osobiście nie życzę sobie żeby przez minimum 300 dni w roku, ktoś mi hałasował i nie pozwalał pracować i relaksować się.
Eh, powinni zakazać posiadania psów.
1
@MesQueUnClub96
Choroby, typu homoseksualizm i parę innych - powinno się leczyć.
Nie widzę sensu wprowadzania jakichkolwiek związków (a tym bardziej małżeństw), tylko dlatego, że dwie chore osoby tak chcą.
4
@BorzyKrzys
Nigdy nie sugeruj się ocenami/recenjzami krytyków, a już tym bardziej filmwebem, który stoi na bardzo niskim poziomie.
Obejrzysz film/serial - sam ocenisz.
1
@Kgorecki2500
Jak dla mnie, mistrzostwo świata!
1
@Rl9k1nG
Ja również od lat, w ogóle. I dotyczy to również rodziny (żona, córka). Żadnej choinki, spotykania się, a z tego co dzisiaj się dowiedziałem - jutro jemy moje ulubione karminadle :-D
0
@tomek8756
Byłem w przynajmniej kilkunastu takich relacjach i nigdy nie wynikły żadne problemy z tego, ani nikt nie chciał nic więcej.
Wszystko to kwestia tego co Ty o myślisz, jak do tego podchodzisz i czego oczekujesz. Jeśli druga strona ma tak samo - to nie będzie żadnych akcji :-)
1
@MesQueUnClub_87
Mam nadzieję, że nie zamkną z tego powodu lasów :-(
0
@Kengo
Ja "wyznaję" zasadę, że wygrana to dwa kroki w przód. Przegrana to jeden krok w przód, a poddanie się/brak próby, to jeden krok wstecz.
0
@Bobert_Kubicki
To już trzeba mieć pretensje do pajaców z rządu. Gdyby chcieli, to by to lepiej ogarneli.
W innych krajach programy socjalne funkcjonują normalnie i nie generują takich strat. A przynajmniej nie w takiej skali jak u nas.
4
@FCB_dimiC
Plusem jest dodatkowa kasa, która na ulicy nie leży i może świetnie podreperować domowy budżet. Taka kwota (500zł) to np. 3/4 czynszu za mieszkanie, a od stycznia będzie tym można opłacić cały czynsz (piszę na przykładzie osiedla gdzie mieszkam).
Dodam też swój własny osobisty przykład - odkąd powstał program, cała kasa leci na osobne konto. Jak córa skończy 18stke - dostaje pieniądze na swój "start".
3
@FCB_dimiC
Nie nie, na tej podstawie, może być oceniany przez Ciebie, bo takie masz zdanie i swoją opinię :-)
Mnie np. kompletnie nie interesuje zwiększenie dzietności, a inne rzeczy. Dlatego całościowo program oceniam pozytywnie (na minus jest dzietność, na plus są inne rzeczy).
I jak już wspomniałem w poprzednim komentarzu - nigdy nie będzie idealnego scenariusza.
6
@FCB_dimiC
Za to przyniosło inne pozytywne korzyści.
To chyba oczywiste, że nigdy nie będzie idealnie i zawsze znajdzie się coś na "nie". Nie zmienia to faktu, że sam program jest bardzo dobry (wymaga tylko korekt typu: jedna osoba pracująca itd.)