SawneyBean
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo
Halloween to jedno z lepszych świąt/wydarzeń :-)
0
@draxidox
I pomyśleć, jak wiele owieczek łyka tą propagandę od tego półgłówka...
0
@Kengo
druga Irlandia?
0
@Trojanek23
Zwykła zazdrość. Typowe polactwo-cebulactwo którego nie brakuje u nas w kraju. Ładna, młoda, spore perspektywy + sporo kasy = zazdrość.
1
@Bobo25
Przebierz się za Korwina, to nawet nie będą chciały wejść do mieszkania i problem z głowy.
3
@Barcaa12
Zapomniałeś, że owieczki wolą się paść tak jak do tej pory? Po co mają coś zmieniać, po co mają myśleć, jak mogą spokojnie żreć trawę i podążać tam, gdzie ktoś im karze.
Tak jest łatwiej, szybciej i wymagania są bardzo małe, bo nie trzeba używać głowy.
1
@Joe_Barbaro
Pytanie retoryczne. Komuch nigdy nie będzie dobrym prezydentem, a już na pewno nie Polski.
Kwaśniewski to był jeden wielki wstyd dla kraju. Całe szczęście, że to już przeszłość.
3
@DaPidejpi
Moim zdaniem nie ma go w żadnym lesie. Jeśli tylko miał minimum 3-4 godziny "wolnego" między zdarzeniem, a rozpoczęciem poszukiwań - to teraz może być w każdym miejscu w kraju lub nawet Europie.
0
@maroon
Zgadzam się. Tylko że ja sobie tego nie wyobrażam :-)
0
@maroon
Ale ja napisałem co bym zrobił, gdybym miał okazję spotkać się 1 na 1 z tym "Panem". To nie oznacza, że myślę o tym na bieżąco i nie jest to też żadna fantazja.
Jeśli napiszę za chwilę, że na spotkaniu z Tobą, napiłbym się wódki - to nie oznacza automatycznie że o tym fantazjuje prawda? ;-)
0
@maroon
Dzięki za info. Nigdy bym nie przypuszczał, że anonimowa osoba może wiedzieć o mnie tak dużo, min. jakie mam fantazje :-)
Wymowne.
0
Komentarz usunięty
1
@Barca1922
Jeśli tylko wykaże, że ten guz miał jakikolwiek wpływ na podejmowane decyzje - to pewnie coś będzie się dało pokombinować. Natomiast to już nie będzie robota adwokata, tylko lekarzy. Od ich opinii/wyników, będzie wszystko zależeć.
Mógł mieć nawet pięć guzów, ale jeśli żaden z nich nie ma wpływu na poczytalność - pójdzie tam gdzie jego miejsce, do paki :-)
0
@Barca1922
Da się. To jedno z najważniejszych "badań" w przypadku tak ciężkich zdarzeń.
A jeśli nic nie pamięta - to jego problem, bo z perspektywy sądu, nie ma to żadnego znaczenia. Będzie gnił do końca życia w więzieniu, nawet nie pamiętając co zrobił. I bardzo dobrze.
0
@Barca1922
To, że nie pamięta, nie ma żadnego znaczenia. Jeśli był poczytalny w chwili zdarzenia (a na pewno będą to dopiero badać), to będzie traktowany tak jak każda inna, zdrowa osoba.
2
@yzyr
Każdy, kto "używa" tych gwiazdek, sam podpina się pod bycie idiotą. A właściwie to nim jest, więc nie trzeba nawet nic podpinać.
To, że akurat trafiło również na takiego debila drogowo - moim zdaniem czysty przypadek.
0
@DamianBarcaCule
Czyli podobnie jak inne święta typu wielkanoc, boże narodzenie, walentynki itd.
Co kto lubi :-)
@Kgorecki2500
Nikogo nie traktuje gorzej. Nie ma też różnicy czy wydasz jakieś pieniądze na halloween, czy wydasz je na boże narodzenie, czy na jeszcze inne wydarzenie. Co kto lubi.
Bardziej śmieszy mnie to, jakimi hipokrytami potrafią być Polacy, w stosunku do różnego rodzaju wydarzeń/świąt :-)
0
@DamianBarcaCule
Halloween jest świetne. Szkoda, że u nas jeszcze musi trochę "wody w rzece upłynąć", zanim polaczki-cebulaczki dorosną do tego i przestaną robić z siebie idiotów (to nie nasze święto i inne tego typu bzdury).
13
@Kitek1640
Spokojnie, wyborcy KO/TD nie grzeszą rozumem, więc pewnie nawet nie zauważą różnicy.
0
@AlwaysBlaugrana
Czy się to komuś podoba, czy nie - Duda jest prezydentem wszystkich Polaków. W końcu przez nich został wybrany :-)
A jaką podejmie decyzję? Nie wiemy. Byle była zgodna z prawem i w ramach jego uprawnień.
2
@4drian0
Jako ktoś, kto pracuje na dużych wysokościach, mogę napisać tylko jedno - piękny widok! :-)
0
Komentarz usunięty
2
@xvcWinterSoldier
To sobie zapodałeś ciężki "bagaż" na głowę :-)
Już lepiej poczytać napisy do Conana, po hebrajsku.
6
@qbuteq
Czyli dostosowany poziomem do wyborców Koalicji.
Tak chyba powinno być?
2
@Hosh
Na pewno by nie żyli.
Ale gdyby ten śmieć który to zrobił, miał świadomość, że wśród ludzi którzy znajdują się obok na ulicy, potencjalnie każdy może mieć broń - może nie byłby taki skory do wyciągnięcia noża?
1
@Essos
Przy założeniu, że każdy z zespołów jest w swojej najwyższej formie (indywidualnie, piłkarze również) - to moim zdaniem City jest bez szans :-)
1
@dymek17
Warto. Natomiast na tą chwilę, ja bym już poczekał na PS5 Pro.
0
@Hasszz
Wiadomo, że to bzdury, które łykają tylko ludzie ze spraną głową przez propagandę. To ta sama "kasta" co nienawiść do Rosji wyssała z mlekiem matki, boją się graniczyć z nimi i generalnie Rosja jest najgorsza i lada moment nas zaatakuje..
0
@Seba_89_
Nikt, kto ma pamięć i mózg (i go choć trochę używa), nie pomyśli że KO będzie lepsze od PiSu.
A reszta? jest milczeniem :-)
2
@Explode
To była przenośnia - to po pierwsze.
A po drugie - nie mówili o które pierwsze 100 dni rządzenia chodzi. Być może o następną kadencję, lub jeszcze później :-)
Tzw. wojownicy o demokracje ;-)